24 máj 11, 10:19:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 75356 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #315 Dátum: 14 máj 23, 11:32:14 »

 ikszdé

Mit lehet ezen ennyit szorongani? Nevet Ha annyira izgat a dolog nézd meg angol/spanyol felirattal, ha meg nem (nyelvtudás, vagy egyéb okok miatt) akkor meg vársz a magyarra Nevet 1-2 nap csúszás még nem a világ vége...

Na meg ha kicsit visszaolvasok és ha Exkirion állításai igazak (miért ne volnának azok), akkor én a helyében már rég szétvertem volna mindent, úgyhogy elég kitartó vagy azt meg kell hagyni Mosolyog
Naplózva
Gery121
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #316 Dátum: 14 máj 23, 11:55:53 »

Öhm, már elnézést.. De ki mondta, hogy nem tudok/tudunk várni?  Gondolkozik Csak megtudakoltam, hogy mikorra várható, szerintem az egyáltalán nem bűn, és sürgetés.. Nevet Nem értem, hogy miért kell így hozzáállni egyes érdeklődőkhöz.. Láttál benne sürgetést vagy valami sürgetésre utaló szót? Mosolyog Meg is köszöntem, hogy fáradozik a fordítással, és egy szóval se sürgettem. Mosolyog

UI: Meg ha van valami amit nagyon szeretsz, és teszem azt mondjuk nem tudsz angolul/spanyolul gyorsan olvasni és akkor csak abból állna az egész hogy megállítod a videót, olvasod, majd nézed és így tovább.. Akkor szerintem te is nagyon várnád, hogy mikor jön a folytatás magyar felirattal. Mosolyog Nem kötekedtem vagy vitatkoztam, csak véleményt fejtettem. Mosolyog bye bye
Naplózva
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #317 Dátum: 14 máj 23, 21:49:00 »

Exkirion hogy haladsz? Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #318 Dátum: 14 máj 23, 22:30:14 »

Még dolgozom rajta.
Naplózva

joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #319 Dátum: 14 máj 23, 22:59:14 »

Én is csak véleményem fejtettem ki, de már nem azért, ott írta le 1-2 órával a kérdésed előtt, hogy a felénél jár, ami azt jelenti, hogy csúszás lesz igen... Sőt, ha figyelembe veszed, hogy miket írt az utóbbi napokban nemes egyszerűséggel alkalmazod azt az algoritmust a jövőre is, és máris megkaptad a választ, hogy csúszik minden szépen, de egyszer ki fog jönni, ergó tök felesleges megkérdezni tőle, hogy hol tart, mert lehet 99% megvan, de elmegy 1 napra a nete, kövi nap meg nem ér rá, és akkor mit ér a nép azzal, hogy de 99%-ig megvan... A haladási sebessége nem állandó, hanem dinamikus...

Nem véletlen nem kérdezek már semmit, csak várom türelmesen, hogy mikor lesznek kint az évadzáró részek, ennyi... Senki se fog tudni pontosabbat mondani senkinek, és azt hiszem a hozzászólásaim be is rekesztem mert ahogy elnézem mindenki magára vesz mindent még akkor is ha nem kéne, vagy ha kéne akkor is kiforgatva a szavaimat...
Naplózva
Gery121
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #320 Dátum: 14 máj 23, 23:20:37 »

Én tisztába vagyok mindennel, hogy hogyan is van a fordítás dolog, de kérdezni szabad. ^^ Türelmes típusú ember vagyok, meg szeretek tisztában lenni a dolgokkal. Van hogy csúszik valami, aztán jön a dupla epizód, de van hogy nem. Mosolyog Nem, nem.. Félre értés ne essék. Nincs veled bajom, eszem ágában sem volt. Mindegy, egy ilyen kis hülyeségen nem fogok összeveszni senkivel. Ne is offoljuk tovább a topicot. Nevet Ugye nincs harag? ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 23:21:21 írta Gery121 » Naplózva
kris91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #321 Dátum: 14 máj 24, 00:26:30 »

Te joker most komolyan minek kell itt szítani a tüzet? Ezek csak egyszerű rajongók, akik tűkön ülve várják a következő részt, te meg mindet a földbe döngölöd, szétalázod, hülyének állítod be, h mekkora bunkó faszkalapok, mert tudakozódni merészelnek a következő felirat elkészítésének jelenlegi állásáról... hát csak ezért beregisztráltam ide, h közöljem veled, mennyire lenézőnek tartom ezt az undok és szánalmas magatartást... És senki se vette magára, csak próbált védekezni a te lenéző kommentjeidre.

üdv egy nisekoi rajongótól, aki tűkön ülve várja a következő részt és pont ezért éjjel nappal nézi a naruto-kun oldalát.

ui.: Minden tiszteletem a fordítónak.
Naplózva
nyuszko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #322 Dátum: 14 máj 24, 15:30:36 »

Gyerekek nyugodjunk le. Idővel úgyis el készül. Addig próbáljátok le kötni magatok valamivel.  Mosolyog
Naplózva
ricsaka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #323 Dátum: 14 máj 26, 12:21:31 »

Srácok, egy kis helyzetjelentést kaphatnék? Még 22-én arról beszéltetek, hogy a 18. rész nemsoká kész, de nem találom az oldalon a feliratot csak 17-ig. Vagy a fent lévő videók égetett feliratosak? (Eddig nem innen szedtem le a részeket szóval nem tudom)
Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem Nevet
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #324 Dátum: 14 máj 26, 12:47:30 »

Srácok, egy kis helyzetjelentést kaphatnék? Még 22-én arról beszéltetek, hogy a 18. rész nemsoká kész, de nem találom az oldalon a feliratot csak 17-ig. Vagy a fent lévő videók égetett feliratosak? (Eddig nem innen szedtem le a részeket szóval nem tudom)
Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem Nevet

Fordítónk teljes erővel dolgozik a fordításokon, és ennél a sorozatnál nem 2-3 óra, mint bármely más sorozatnál, hanem cirka 8-9, mert az angol felirat elmondása szerint hülyeség, és egy sokkal jobban élvezhető feliratot rekonstruál nekünk, amihez kell némi idő (nem csak az angollal, hanem a japán nyelvvel is foglalkozik). Ezenfelül néha akadnak kisebb-nagyobb gátak, egyéb családi ügyek, egész napos áramszünetek, internet szakadások stb. és ez meghosszabbítja a hadműveletet. Ki fognak jönni a feliratok, nem kell pánikba esni, reggel 1x és este 1x ránézel az oldalra, hogy van-e változás, nem érdemes óránként lecsekkolni.

UI.: Kerüljétek az ilyesfajta kérdezéseket, tudom, hogy nem rossz szándékból jön, de valószínűleg ez egy kicsit felbassza a fordító agyát. Kifogja adni, mert ő is leszeretné rendezni végre és ő is végig akarja nézni legalább 1x a részeket normális felirattal.
Naplózva
ricsaka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #325 Dátum: 14 máj 26, 13:15:19 »

Srácok, egy kis helyzetjelentést kaphatnék? Még 22-én arról beszéltetek, hogy a 18. rész nemsoká kész, de nem találom az oldalon a feliratot csak 17-ig. Vagy a fent lévő videók égetett feliratosak? (Eddig nem innen szedtem le a részeket szóval nem tudom)
Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem Nevet

Fordítónk teljes erővel dolgozik a fordításokon, és ennél a sorozatnál nem 2-3 óra, mint bármely más sorozatnál, hanem cirka 8-9, mert az angol felirat elmondása szerint hülyeség, és egy sokkal jobban élvezhető feliratot rekonstruál nekünk, amihez kell némi idő (nem csak az angollal, hanem a japán nyelvvel is foglalkozik). Ezenfelül néha akadnak kisebb-nagyobb gátak, egyéb családi ügyek, egész napos áramszünetek, internet szakadások stb. és ez meghosszabbítja a hadműveletet. Ki fognak jönni a feliratok, nem kell pánikba esni, reggel 1x és este 1x ránézel az oldalra, hogy van-e változás, nem érdemes óránként lecsekkolni.

UI.: Kerüljétek az ilyesfajta kérdezéseket, tudom, hogy nem rossz szándékból jön, de valószínűleg ez egy kicsit felbassza a fordító agyát. Kifogja adni, mert ő is leszeretné rendezni végre és ő is végig akarja nézni legalább 1x a részeket normális felirattal.

Nem akartam a kérdéssel felbaszni senki agyát, csak nem olvasok végi 22 oldal anyázást a fórumon, inkább direktbe kérdezek friss infót. Szerintem ez senkit nem kéne, hogy bántson, a fordítót sem hiszem, hogy felidegesítené ha látja, hogy az emberek várják a munkáját és normálisan érdeklődnek.
Egyébként a kérdésem konkrétan arra irányult, hogy 4 napja még holnapot említett, hogy kész lesz a 18. rész és mégsincs. Persze ha közbejött valami ami miatt csúszik az tök oké, nincs vele probléma, csak érdeklődtem, mert szeretném tudni, hogy mizu.

Azt amúgy láttam, hogy az angol felirat elég furcsa, az internet meg áram problémák meg elég szívások, szóval full megértem, nem is akarom sürgetni, csak helyzetjelentést kértem, amit azért még mindig várok Mosolyog
Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #326 Dátum: 14 máj 26, 22:32:54 »

Ricsaka, szerintem se kérdezz ilyeneket, mert csak le leszel baszva, ahogy olvasgatom a fórumot, azért sem írok semmit sem Nevet Egyszer csak kijön a felirat kacsint Én elkezdtem nézni más animét addig Nevet
Naplózva
ricsaka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #327 Dátum: 14 máj 27, 08:16:11 »

Ricsaka, szerintem se kérdezz ilyeneket, mert csak le leszel baszva, ahogy olvasgatom a fórumot, azért sem írok semmit sem Nevet Egyszer csak kijön a felirat kacsint Én elkezdtem nézni más animét addig Nevet

Jaja, látom, hogy ez megy. Csak gondoltam hátha valaki tud normálisan válaszolni, esetleg a felirat készítő-sama ha felnéz az oldalra tud írni pár szót, hogy mizu. De mindegy, ahogy mondod, majd jön Nevet
Naplózva
Razzel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 7



« Válasz #328 Dátum: 14 máj 28, 09:53:20 »

Kár hogy vége az animének de bízok benne hogy lesz 2.évad
Naplózva
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #329 Dátum: 14 máj 28, 15:40:35 »

Exkirion, körülbelül mikorra várhatóak a feliratok?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!