24 máj 17, 17:23:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 931811 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10665 Dátum: 14 máj 31, 00:26:13 »

Megnéztem 2 este alatt a Harcosok klubbját 2 részletben. Kellett valami ami erőt ad. Félig meddig összejött. Nem vagyok depis, de ha van isten ma próbáljon meg valaki kirabolni. Kíváncsi lennék, mint ember hogyan reagálnék le egy ilyen helyzetet. Pánik, lenne merszem szembeszállni vagy kussolnék.
Most egy autista srác vett el 45 percet az életemből ami idő alatt raktárat kellett volna pakolni, és még hab is van a tortán mert a munkahely még a kosszal a szar navos pénztárgéppel és a részeg és bolond hülyékkel együtt is 1000x jobb mint a magánéletem Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10666 Dátum: 14 máj 31, 00:32:50 »

Azt nem tudhatod hogy miként reagálsz amíg meg nem látogat egy símaszkos bácsi vagy néni.  Nevet
De a "hősködést" nem javasolják a hivatalos szervek.  Gondolkozik
Viszont örülj hogy van melód, és olyan hogy nem kell hajnalba kelni soha (bár ez utóbbi csak magamból kiindulva szempont). Mondjuk a részegek néha tudnak kellemetlenkedni főleg az ilyen csöves koszosak.
Ha buszra is felszáll egy olyan megszólal bennem a belső hang hogy "mindegy hová ülsz/állsz, csak ne a közelembe".  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 00:44:30 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10667 Dátum: 14 máj 31, 01:16:35 »

Nekem délután 4-6 között van a hajnal ikszdé csak felcseréltem a szerepeket. A raktárkészlettel küzdök rendet rakok, töltök cigit, lemosom a kávégépet meg a pultot kitakarítom a klotyót, felsöprök felmosok mindenhol (ilyen vízben a bolt előtt nem fogok), és imádkozok jó legyen a kasszám reggel.
Volt már olyan veletek hogy jót akartok valakinek boldog legyen stb, de kiderül ez a saját boldogságunkba kerül, és igazából rossz nekünk ha ő mással boldog. Tök hülye dolog.... na megyek mert van itt pár 100 liter üdítő ami még elpakolásra vár.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10668 Dátum: 14 máj 31, 01:25:11 »

Te reggel mikor (hány óra körül) szoktál feküdni hogy ilyen sokáig alszol?
Csak mert én rendszerint 14órakor keltem (órára) de nem voltam olyan kimerült.
Viszont nekem a koffeinbevitelem jó magas volt (most sem alacsony).  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10669 Dátum: 14 máj 31, 01:29:19 »

Hazaérek 8 fél9 fürdök reggelizek, picit beszélek anyummal aztán ilyen délelőtt 10kor fekszek. szóval 6-8 órákat alszok 10től 6ig ikszdé  csak épp más ritmusban
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10670 Dátum: 14 máj 31, 01:38:08 »

Akkor értem már. Te később fekszel mint én voltam éjjelesen (8kor +/- fél óra)
A délutánossal voltam úgy hogy nem voltam fáradt de semmire sem volt időm, mert későn keltem, még boltba menni sem csak leszaladtam a pár méterre levő boltig elvívős kajáért meg ásványvízért aztán ilyenkor áldottam a teszkó vezetésének azt az ötletét hogy éjjelnappali lett (a  teszkó avas is ami hazafelé útba esett), mert így legalább nyitva volt amikor végeztem és be tudtam vásárolni.  Nevet
A délelőttösről meg ne is beszéljünk. Meg van annak is az előnye de végem volt tőle annyira leamortizált.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10671 Dátum: 14 máj 31, 01:41:23 »

most a kasszám is jó megnéztem. eddig nem ütöttem el semmit. stimmelnek tizedesre Nevet a raktár legyőzve Nevet a többi van hátra. nincs nekem semmi bajom a világgal különben. csak kettő: a fals emberek, meg nők ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10672 Dátum: 14 máj 31, 02:03:24 »

Épp megy a tv-ben a 12Majom(lehet egy kicsit sokszor,de ezt hagyjuk) épp rámegyek neten csakúgy kis olvasás.
Pont azt a képet hozta be elsőnek ahol a film volt az adott pillanatban.
Ez mekkora véletlen. Hümm-hümm
Ha már véletlenek:
http://kepfeltoltes.hu/140531/37430924n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (be van karikázva a lényeg).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10673 Dátum: 14 máj 31, 07:10:45 »

Ez vetekszik a Drizzt do'Urdennel.
Mi bajod van vele? Úgy ejted, ahogy írod. Nincs benne semmi bonyolult.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10674 Dátum: 14 máj 31, 08:21:40 »

Megnéztem 2 este alatt a Harcosok klubbját 2 részletben. Kellett valami ami erőt ad. Félig meddig összejött. Nem vagyok depis, de ha van isten ma próbáljon meg valaki kirabolni. Kíváncsi lennék, mint ember hogyan reagálnék le egy ilyen helyzetet. Pánik, lenne merszem szembeszállni vagy kussolnék.
Most egy autista srác vett el 45 percet az életemből ami idő alatt raktárat kellett volna pakolni, és még hab is van a tortán mert a munkahely még a kosszal a szar navos pénztárgéppel és a részeg és bolond hülyékkel együtt is 1000x jobb mint a magánéletem Nevet

Tyler majd pisztollyal a kezében megkérdezi tőled egy nap a bolt mögött, hogy mi akartál lenni gyerekkorodban. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10675 Dátum: 14 máj 31, 08:53:21 »

Felnézek facebookra, ez fogad.

"Viszlát vizsgaidőszak, hello summer! *.*"

Hogy akadna méteres bikacsök a torkán.

Én most döntöttem, úgy hogy nem nézegetem a hátralévő hetekben a facebookot (max a chatet), miután évfolamtársnőm kirakta ezt a képet. Szívesen rákontráznék egy ilyennel, vagy legalább egy ilyennel. Kár, hogy a jobb a békesség elvet vallom. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10676 Dátum: 14 máj 31, 09:01:56 »

https://www.youtube.com/watch?v=5j6YIInBooI
Legyünk büszkék, amiért legyőzhetetlen csapatot kaptunk, vagy legyünk mérgesek, amiért a cucc készítőjének semmi nem jutott eszébe Magyarországról?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10677 Dátum: 14 máj 31, 09:08:46 »

Amit én küldtem neked képet az aranyos volt. A vizsgázni pedig jó ikszdé fene se gondolta volna de jövő hónapban én is fogok meint bár sajnos nem nagy cucc :/  Lottóvizsga.
Vazze akkor Paleontológus lennék Nevet Kis koromban az akartam lenni. Tipikusan az a 6 éves voltam aki rengeteg dinoszauruszt ismert és az élet az ember előtt című könyvet bújta (az se mai) és arról álmodozott majd egyszer kiás valami érdekeset ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10678 Dátum: 14 máj 31, 09:19:50 »

Kezet hátra. Add a pénztárcád.
Micsudi. 1320 SE Banning, A ajtó.
- Kis, alagsori lakás?
- Honnan tudta?
A szar alagsori lakásokat jelölik betűvel.
Micsudi! Meg fogsz halni.
Ne!
Az a papád és mamád?
Bizony meg kell keresniük a doktor bácsit, hogy megkapják a fogad adatait.
Tudod miért?
- Mert semmi sem marad az arcodból.
- Jaj, ne tegye!
Egy lejárt OKJ-s diákigazolvány.
Mit tanultál, Micsudi?
- Mindenfélét.
- Mindenfélét?
Nehéz volt a vizsgaidőszak?
- Azt kérdeztem, mit tanultál!
- Főleg informatikát.
- Miért?
- Nem tudom.
Mi akartál lenni, Micsudi?!
Azt kérdeztem,Micsudi, mi akartál lenni?
Válaszolj neki, Micsudi, Jézusom!
- Paleontológus. Paleontológus
- Dinoszauruszok.
- Aha. Dínókmeg mindenféle.
- Mindenféle. Ja, értem.
- Még rád fér egy kis tanulás.
- Túl sok tanulás.
- Inkább meghalnál?
- Ne, kérem...
Inkább meghalnál, itt térdepelve, a sarki dohánybolt háta mögött?
Kérem, ne.
Megtartom a jogsidat.
Figyelni foglak. Tudom, hol laksz.
Ha hat hét múlva nem leszel hallgató, meghalsz.
Fuss haza.
Fuss, Forrest, fuss!
Hányingerem van.
Képzeld ő hogy érzi magát.
Ugyan, ez nem vicces!
Ennek most mi a franc értelme volt?!
Holnap Micsudira élete legszebb napja virrad.
A reggeli jobb ízű lesz, mint bármi, amit mi valaha is ettünk.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 09:20:36 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10679 Dátum: 14 máj 31, 09:24:25 »

Noe, lophatom ezt a képet? Én eskü, kiteszem. Nevet Amúgy nem is értem, nekünk ezen a héten kezdődött a vizsgaidőszak és még hét hét van. Aki már mindenből levizsgázott, azok meddig jártak suliba? Persze az ilyenek panaszkodnak majd a leghangosabban, amiért diplomás munkanélküliek.

heo, nem mennék be egy olyan háziorvoshoz, aki nem tanulta meg rendesen az anatómiát például. Nem várom el tőle, hogy még mindig tudja, de azt igen, hogy sikeresen legyőzze ezt az akadályt, mert az mutatja, hogy volt elhivatottsága, kitartása és esze hozzá. Nem úgy, mint a külföldi diákoknak, akik hatszor buknak egy tárgyól. ikszdé Neuroélettanból van egy gyakorlatunk, ahol az idegek normál működését kell ellenőrizni, és a trigeminusnál van egy olyan, hogy cornea-reflex, amire azt írják a könyvben, hogy valamilyen hegyes tárggyal (gondoltak itt hegyesre sodort vattára), hozzá kell érni a szem kötőhártyájához, aminek hatására a szemhéj reflexesen záródik. A sok zseni külföldi orvostanonc meg, akik éppen leestek Afrikában a fáról, megcsinálta ezt egy tűvel, és kiszurták csoporttársuk szemét. ikszdé

Erről mindig eszembe jut, mikor egy videóban politikusok vitáztak, hogy miért baj az, ha elmennek az orvosok, majd jönnek ide külföldiek. Jöjjenek, de én nem mennék hozzájuk. ikszdé

Semmi bajom vele, egyik kedvenc fantasy nevem .Csak azért vetekszik vele, mert mindkettő lehetne jó fantasy név.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 09:26:16 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!