24 máj 12, 11:33:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gantz  (Megtekintve 45649 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #90 Dátum: 12 okt 22, 11:10:40 »

Mondjátok hogy az új fejezetet csak én haluztam be >< Ez, ez annyira szánalmas volt ... Nemtudom ezek után miért is olvasom még a mangát....
Naplózva


Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #91 Dátum: 13 jún 25, 15:45:57 »

Gantz:
Definíció: az a manga, ami majdnem a világ legjobbja lett, de végül a legpocsékabbak között végzett.
A bukás okai:
  • Rossz helyre kerülő fanservice-ek.
  • A vámpírok eltűnése.
  • A német szál elhagyása.
  • Fontos, szeretett szereplők (Nishi, Sakurai) béna módon való kiírása, és idióta, semmitmondó karakterek behozatala.
  • Végül pedig a legnagyobb fail, amit a világ magán hordozott: TAE-CHAN.
Összességében a Gantz nálam egy befejezetlen mű, mert az író az utolsó, armageddon cucc előtt megunta az egészet, és hogy ne rontsa tovább a színvonalat, hagyta a fenébe a mangát. Nem vagyok hajlandó ezt az Invaders vs. Gantz army arc-ot elfogadni, még fillernek sem. Sőt, inkább elfogadom a filler befejezést, amit animében láthattunk, mintsem ezt a szennyet.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 25, 15:47:18 írta Bull » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #92 Dátum: 13 jún 25, 16:07:24 »

Tökéletesen egyetértek veled Bull. A Katasztrófa szál nagyon rossz volt és nem szabad Reikáról sem megfeledkeznünk, mint népszerű karakterek buta módon való kiírása. Nishit otthagyták a fenébe az ellenséges bázisnál, a német szál megszűnt létezni és a vámpírok kemény 1 oldalt kaptak és azt sem töltötték ki teljesen. >.<# Nem is értem miért panaszkodunk, hiszen Tae-chan kárpótolt minket mindenért. Nem igaz? Ördögi Az utolsó fejezet az elfogadható lezárások kategóriába kerül nálam, azonban az elfogadható nagyon távol áll a jótól. A fennmaradó kérdésekre természetesen nem kaptunk választ. Ég veled GANTZ! Nagy kár az utolsó történetszálért.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 25, 16:08:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #93 Dátum: 13 jún 26, 18:28:15 »

A bukás okai:
  • Rossz helyre kerülő fanservice-ek.
  • A vámpírok eltűnése.
  • A német szál elhagyása.
  • Fontos, szeretett szereplők (Nishi, Sakurai) béna módon való kiírása, és idióta, semmitmondó karakterek behozatala.
  • Végül pedig a legnagyobb fail, amit a világ magán hordozott: TAE-CHAN.
Összességében a Gantz nálam egy befejezetlen mű, mert az író az utolsó, armageddon cucc előtt megunta az egészet, és hogy ne rontsa tovább a színvonalat, hagyta a fenébe a mangát. Nem vagyok hajlandó ezt az Invaders vs. Gantz army arc-ot elfogadni, még fillernek sem. Sőt, inkább elfogadom a filler befejezést, amit animében láthattunk, mintsem ezt a szennyet.
Fanservice a lételeme. Egyedül a Reika esetnél volt felesleges. Az összes többi csöcs szükséges volt az emberiség jóléte érdekében. X'D
Vámpírokat nem bírtam, nem is zavart, hogy ők parkolópályára kerültek elég gyorsan.
A német szál lehetett volna hosszabb ebben egyetértek.
Sakurai halála elfogadható volt szerintem.
Tae chan-t imádom a rengeteg idegesítő Kuronozás ellenére is. :'D
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #94 Dátum: 13 jún 27, 14:35:43 »

Na véget ért végre ez is...

Nos:

Amit a mangaka az elmúlt 2 évben művelt, siralmas volt. Arcon köpte, sz*rba se nézte a rajongóit. Annyira kritikán aluli volt ez az egész alien invasion arc hogy az valami elképesztő. nos el kezdeném sorolni mivel b*szta el ezt az amúgy ,kezdetben istenkirály mangát.

- rajzolás: a rajzolás még szép is lenne, ha látnám hogy mi történik az adott oldalon. 5 percig kell néznem egy képet mire leesik hogy mi is történik. Néha a kevesebb több.

- Karakterfejlődés:

Kurono:
 Amennyire bírtam a manga elején és közepe felé Kuronot, annyira megutáltam a végére.
A manga közepe felé: Egy kemény, harcos a túlélésért küzdő, kegyetlen de egyben segítőkész fickó volt. Aki bár nem törte össze magát hogy megmentsen mindenkit, de aki bízott benne és követte, azokat többnyire próbálta megvédeni.

Tae Bear Grylls -chan:
Az elején még bírtam is, de a végére már imádkoztam hogy dögöljön meg végre. Végig rinyált, bőgött és Kurono-ért kiáltozott. Ostoba, szerencsétlen, idegesítő csaj. Ráadásul egy rakás fejezet elment az ö és Kurono nagy szerelmére -.- Meg arra hogy egymásért sírnak.

Nishi: Az ő karaktere végig a helyén volt. Nem tudok belekötni, de ahogy a végén ki lett írva a mangából szánalmas volt. Mondjuk ez inkább Kurono hibája volt, mert szegény alieneket ( akik kibelezték, megették, brutális módon gyilkolták, megalázták és ki akarták írtani az emberiséget ) meg kellett menteni. Senki ne mondja nekem hogy ebben a helyzetben nem állna bosszút. Én biztos hogy ha lehetőségem lenne rá kiírtanám őket mind egy szálig.

Sakurai: Az egyetlen karakter aki méltó halált kapott. Az ő a karaktere jól fel volt építve. Amikor bekattant és elkezdte kiírtani az alieneket az valami eszméletlenül tetszett. Végre megkapják ami jár. És nem ingott meg. Nem lett belőle puhapöcs. Öregeket,nőket gyerekeket, mindenkit legyilkolt. Persze a végén azért, megmentett 2 gyereket de neki akkor már úgy is mind1 volt.

Reika: Normális szereplő volt. Az ő halála is csapnivaló volt. Szégyen volt ami abban a fejezetben történt.

Kurono2: Szánalmas halál. Azt hittem kreatívabb módon lesz kiírva a történetből.

Katou: Neki nem igazán volt hova fejlődnie. A manga elejétől kezdve becsületes és jóravaló srác volt.

A többi mellékszereplőről nem mondok semmit. Ágyútöltelék volt az összes.

Összefoglalva

Ebben a mangában meg volt a potenciál hogy a világ egyik legjobb mangájává váljon. Egyszerűen minden megvolt benne ami kell. Akció, szép rajzolás, romantika, gore, ecchi, izgalmas történet és klisé mentes volt ! Egyszerűen nem tudtad ki hal meg. Annyira izgalmas és jó manga volt hogy egy időben ez volt a kedvenc mangám.

Ám a vége felé a mangaka arcon köpte, semmibe nézte az olvasóit és csinált nekünk belőle egy ilyen sz*rt.

Naplózva


Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #95 Dátum: 13 jún 27, 16:43:52 »

Azért Sakuraihoz jobban illett volna az, ha valahogy az embereknek segít, mintsem pár alien gyereket ment ki egy összedőlő házból. Valahogy nem jött össze a kép, hogy elérte a megváltást, de azért még megment két megszállót (akik a végén az önpusztító hajón meghaltak, szóval kb. annyit ért el ezzel, mintha csendben kivérzett volna).

Kurono2 amúgy mikor halt meg? Nem ugrik be sehogy sem, de arra emlékszem, hogy örültem neki, hogy végre megmentettek egy Kurono-t az elfostosodástól.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #96 Dátum: 13 jún 27, 17:11:21 »

Amikor annak a nagytudású valaminek tettek fel kérdéseket. Vágod amelyiknek mindig más volt a feje. Volt neki Hitler, kutya Marylin Monroe stb

Na az a valami feltámasztotta Reikat, Kishimotot, az öreget meg Kurono Lara Croft beütésű csaját, hogy aztán kinyírja őket. Kurono bekattant az a valami meg 1 hitelte =D
Naplózva


Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #97 Dátum: 13 jún 27, 22:02:27 »

Ja tényleg! Elnézést, ezt a részt még az armageddon arc-hoz képest is annyira cikinek találta az agyam, hogy zárolta az összes ezzel kapcsolatos információt. Úr isten, rosszabb volt ez az arc, mint emlékeztem..
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #98 Dátum: 13 jún 28, 15:29:15 »

Te jó Isten. Hogy nem ismertem én eddig ezt a remekművet? Ez a manga valami eszméletlen. Aki ismert engem én nem mondta, hogy nézzem meg az szégyelje magát. Még nem olvastam a topicot, mert nem akarom semmit lespoilerezni magamnak, de majd hozzászólok érdemben is.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #99 Dátum: 13 jún 28, 17:07:51 »

Gdat: egy jó tanács, amint elérsz az olaszországi küldetéshez, azonnal hagyd abba! Úgy pozitívan zárod a mangát. Egy újraolvasást én is tartok majd, mert addig nálam top 1, eszméletlenül jó, csak utána csúszott le top x+1-re (x=a mangák száma, amit eddig olvastam).
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #100 Dátum: 13 jún 29, 07:28:55 »

Azon röhögtem amikor megjött az új 187 cm magas, óriás osztálytársuk. Jó, nálam is magasabb 4-5 centivel. De azért Mo-n nem esnénk hasra egy ilyentől. Nevet

Csóró gyerekbe most lett szerelmes Reika. Iszonyatos dillemma. Nevet

A Ganz nagyszerűségének az az egyik titka szerintem, hogy annyira gyorsan változik minden. Ezt szinte semelyik  animétől vagy sorozattól nem kapjuk meg. Az a vámpír, aki meg dugott az egyik vadásszal, csaj alakban, majd átváltozott ritka undorító volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 30, 15:37:20 írta Gdat88 » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #101 Dátum: 13 jún 30, 18:23:53 »

Előre sajnállak mekkorát fogsz koppanni az invasion arcnál =((( Én is így voltam a mangával. Imádtam és... ááá mind1 is...
Naplózva


Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #102 Dátum: 13 jún 30, 19:15:15 »

Mondjuk lehet Gdatnak be fog jönni az invasion arc. Amennyire a sorozatos topicban megismertem, szereti, ha a vagány karakter szegény, szenvedő jófiúvá változik Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #103 Dátum: 13 jún 30, 19:20:40 »

Kicsit a tököm tele van már a gantzal. Az egész sztori egy nagy cliffhanger és nem lehet abbahagyni. Le akartam ülni 10 perce  olvasni és 4 óra után bírtam abbahagyni. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #104 Dátum: 13 jún 30, 19:50:45 »

Annak idején én kemény 1 hét alatt jutottam el a Gantz friss fejezetéig az elejéről. Kemény 369 fejezet. smirksweat
Szóval meg tudlak érteni Gdat.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!