24 máj 11, 15:45:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: To Aru Majutsu No Index  (Megtekintve 38801 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #45 Dátum: 13 jan 25, 16:26:59 »

Na akkor most hogy is van ?Nevet A railgun csak egy filler sorozat azt értem.Az Indexnek van 2 évada, más még ezen kívűl? És azok a szereplők megtalálhatók az Indexben mint pl:Uihara,vagy saten ? Shirai gondolom benne van. (Ott is így rajong Misakáért?Nevet)
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #46 Dátum: 13 jan 25, 17:39:59 »

Nem filler, spin-off. Bár midnegy mindek nevezzük így is úgy is rossz.

Az indexnek két évada van, és 23-án jött ki a movieja. Harmadik évad gondolom majd lesz, mert a novelje még fut, és egy mozgalmas arc jön. Ha Shirai az a teleportálós csaj, akkor igen, benne van, személyisége változatatln.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #47 Dátum: 13 jan 25, 18:16:14 »

Uihara és Saten aszem a második szezonban bukkannak fel az Indexben.
---



'Román Katalikus Egyházzal' és társaival.

khöh... khöh...  ez...
Én egyszer találkoztam olyannal, hogy:
- Honnan jüttél?
- Wien
- Mármint Vienna?
de ez a Román Katolikus vitte a pálmát. Pojén

off end

Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #48 Dátum: 13 jan 25, 18:41:59 »

Rájuk már nem is emlékeztem hogy bennevannak az Indexbe is. Nem túl emlékezetes személyiségek.

Ez még a jobbféle hiba volt. Nevet Meg az is, mikor percekig langyos meg forró kádakról beszélegettek. Aki fordította valszeg nem tudta hogy a 'bath' fürdőt is jelent. Összességében japán alapján többet értettem mint a magyarból. Beírod gugliba megtalálod indán, 2. évad 14. résztől fölfelé, Accelerator feltöltése.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #49 Dátum: 13 jan 25, 18:51:12 »

Akkor örülhetsz mert lesz. Nevet Asszem kb. 1 hónapja jelentették be. Mellesleg jön egy Indexes movie is, de sajna az nem fogja követni a LN-t. Szomorú
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #50 Dátum: 13 jan 25, 19:11:42 »

Na basszus...Nekem meg nem tetszik ez az indexes dolog.xD Vagyis sztem unalmas,na mind1.Elég volt mára,nem bírok több részt megnézni.(Railgun jobban tetszett,lehet fordítva vagyok bekötve.hááá.)
Naplózva

Yorkk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #51 Dátum: 13 feb 06, 08:41:59 »

Van egy jó hírem,már akinek ez az.Áprilisban érkezik a Railgun 2. Nevet A Majutsunak nem tudom hogy lesz-e 3.évada.Még nem tudni,de a Railgunnak tuti lesz 2. Pattog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #52 Dátum: 13 jún 01, 22:39:35 »

Á mondom a Railgunos Sister arc jobb mint az eredetiben. Elsőre úgy voltam vele, hogy á mondom már így így is tiszta spoiler az egész, de nagyon jól meg csinálták.

Arra gondoltam lehet újra kéne kéne nézni az Index első évadát a Sister arc-ig, onnantól meg párhuzamosan nézni a két animét.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #53 Dátum: 13 jún 01, 23:19:37 »

Érdemes ezt az új Railgunt nézni? Az első borzalmas volt, főleg az a sablonlezárása, de azért az időt elütöttem vele. Mennyit szerepel Toruma meg Accelerator a mostani évadban?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #54 Dátum: 13 jún 01, 23:31:20 »

Engem is az érdekelne hogy a Railgun 2-ben mennyi szerepet szánnak Toumának és barátainak, mert hát az elsőben alig szerepelt.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #55 Dátum: 13 jún 02, 00:57:14 »

Toumát nem tudom, de szerintem az openig alapján fog. Minden esetre Accelerator már szerepelt benne.

7. rész Nagyszerű, visszatértünk a Judgement teaparti klubhoz.  Hmm? Legalább Kuroko néha tud értelmesebben is viselkedni az onee-sama mániája helyett.

A 8. viszont már rendesen hozza a prímet.

szerk: fog benne. kb úgy a 10. résztől

Egyébként...
Mintha a Railgunos változat kicsit szebben lenne megrajzolva:
http://www.mangaeden.com/en-manga/to-aru-kagaku-no-railgun/31/1/

Mint az Indexes:
https://www.mangaeden.com/en-manga/to-aru-majutsu-no-index/11/20/


« Utoljára szerkesztve: 13 jún 02, 04:46:11 írta Shiro » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #56 Dátum: 13 jún 02, 08:11:59 »

Ugye? Én is elképedtem hogy Kuroko milyen jól viselkedett,semmi perverz dolog onee-samaval kapcsolatba.(Ja de 1 volt) Elméletileg Touma is fog szerepelni ,de sztem csak a vége felé.Accelerator is kap szerepet mivel ő öldösi a klónokat...A mostani rész nagyon adta,tudtam hogy a legjobb résznél hagyják abba,majdnem sírva fakadtam...Köv részben lesz az igazi bunyó (remélhetőleg) --- Meltdowner & Railgun.

Megéri megnézni kacsint Mindenki ámuldozik hogy milyen jó,nekem is nagyon bejön,jobb mint a sima railgun,vagyis izgalmasabb,csak nagyon rámennek erre a sister arc-ra ,mondjuk másról nem is fog szólni az S.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 02, 08:12:33 írta dreamfolow » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #57 Dátum: 13 jún 02, 11:22:20 »

Az anime a 18. fejezettől (2. rész) dolgozza fel a mangát. a jelen 8. a 26 fejezet volt. Szóval nekem így jött ki hogy Touma kb a 12 rész környékén fog megjelenni. (31. fejezet)

Viszont akkor ezek szerint akkor lehet  Railgun első évada nagy részt a special fejezeteket dolgozta fel, mert szerintem 17 fejezet azért kevés egy 24 részes animéhez.

Egyébként azt nem értem, hogy Mental Out-ot miért rakták be az első részbe, amikor a wiki szerint a mangában csak a 40. fejezetben jelenik meg először. (Animében ez kb az utolsó rész környéke)


Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #58 Dátum: 13 jún 03, 06:56:20 »

Ezt már beszéltük máshol is...Nem mindenhol követik a mangát,sőt teljesen máshogy csinálják néhol az animét.A 12.fejezet az első fejezet vége,mivel valószinűleg most is két részre osztják történetileg az animét.Így nagy az esély rá hogy akkor jön Touma.Én öszintén megmondva nagyon megvagyok keveredve, raknak az indexből is át,mert ugye ott is van sister arc,akkor raknak a rendes railgunból is...áhhh,lehetetlen ki igazodni.Mental Out-ot már az elején bemutatják a railgun mangában,ugyanúgy mint az animében.Csak ugye ott a köztes dolog,hogy nem a Mental Out-tal folytatták egyszerre,hanem a sister arc-al ,de lehet hogy ebbe a 12.részbe teljesen belesűrítik a dolgokat,aztán utána jön a Mental Out 2.fejezet gyanánt.(Ha egyáltalán az lesz)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 03, 06:58:07 írta dreamfolow » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #59 Dátum: 13 jún 09, 17:35:28 »

RS9
Manga miatt nem volt annyira hatásos, de harcok látványeleme mindenért pótol. Azért Briribirinek is meggyűlik a baja az 1v3-mal. Főleg, hogy a staminája is a végét járja.

Pár résszel ezelőtt volt egy olyan, hogy a klónok az eredeti erejének csupán 1%-átörökölték. S ezért csak 2-es szintűek.
Ha ezt ezt a különbséget próbáljuk arányosan elosztani, akkor kb az jön ki, hogy minden szint között nagyjából 5x-ös lehet a különbség.

Egyébként ti Frendát hányas szintűnek sorolnátok a bomba használatával?
Tudom nem esper, de szerintem egy 4-es, vagy egy erős 3-as biztos megvan.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!