24 máj 11, 11:26:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: To Aru Majutsu No Index  (Megtekintve 38797 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #30 Dátum: 10 jan 03, 15:31:58 »

Mangában már folytatták pár résszel(már ami le is van fordítva angolra) Ugyhogy van remény.
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #31 Dátum: 10 jan 10, 19:19:56 »

^^ hát a 2. évadot már én is várom Nevet mondjuk ha most nem látom meg a topicot el is felejtem hogy mennyire tetszett ez az anime..../mert én még akkor néztem amikor jött ki jp-ban és az má nem is tom mikor volt xD/
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #32 Dátum: 10 aug 08, 17:16:05 »

Ide se írtak egy ideje... ikszdé Viszont ebben az évben jön a következő évad, aminek örülök. Egyébként nekem Accelerator volt a kedvencem, Misaka után Nevet
Naplózva



milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #33 Dátum: 10 aug 18, 21:25:35 »

Én is megtaláltam az idei őszi animelisát és tényleg lesz index 2  Nevet

http://i33.tinypic.com/25frtxv.jpg
Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #34 Dátum: 10 okt 20, 20:14:48 »

Már meg is érkezett, kaptunk 2 jó kis részt. Hát őszintén szólva az első két rész nem volt olyan nagyon jó, de azért továbbnézzük. Az első sorozatot nagyon szerettem, remélem ezt is fogom Mosolyog
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #35 Dátum: 10 okt 20, 21:18:40 »

Sztem első rész fentartotta a hangulatot, a másodikban már voltak uncsi részek...
Naplózva



Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #36 Dátum: 11 júl 15, 01:13:06 »

Én most tartok a 20. résznél. Nagyon jó a sorozat, elsőre beleszerettem, főleg Misakába és Indexbe  ikszdé. A kedvenc részem a Bukott Angyalos volt, jó ötlet volt felcserélni mindenkit  ikszdé. Remélem hamar sikerül befejeznem az animét, tök kíváncsi vagyok Mosolyog. Utána jöhet a manga is.

A teleportálós kiccsaj totál rá van kattanva Misakára. smirksweat
Szerintem pont ez teszi viccessé Kurokot és Misakát Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #37 Dátum: 12 márc 04, 19:45:31 »

Szerintem az első évad jobb volt.
Hangulatosabb, könnyedebb, viccesebb.
Második sem rossz, de az elsőt sose fogják szerintem lekörözni. Az egy mestermű.
De még mindig király a grafika Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #38 Dátum: 12 ápr 07, 18:01:10 »

Jé, ennek van saját témája?
Én imádom a sorozatot, nagyon eredeti. Egy világ, ahol mágusok és szuperhősök (nem olyan gagyik, mint a marvelesek) is élnek párhuzamosan.
Accelerator meg valami isteni karakter.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #39 Dátum: 12 jún 06, 21:25:52 »

Kb. 3 napja kezdtem el az első évadot, és most jutottam el a 2. évad 13 részéig, pont addig, amíg találtam hozzá feliratot. Nevet
Valaki tudna a többi részhez mutatni?
Amúgy ez egy 10/10-es anime, és ilyen pontszámot eddig csak olyanoknak adtam mint a One Piece, az FMA Brotherhood és a Sámán Király.

Top karakter:
1. Accelerator, tornymagasan. So cool. Egymagában verné az egész Blícsvilágot, meg a Narutóét is genjutsuk nélkül, egyszerre. Last Orderrel meg kicsit Kanpachi-Yachiru beütésük van Nevet

Igazából itt senki nem idegesít különösebben (max. Himegami) Stiyl akit még jobban bírok az átlagnál, vannak jó megmozdulása. Mint amikor rendszeresen csaliként haszálja Toumát.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #40 Dátum: 12 jún 10, 18:25:02 »

Nincs tovább, nagyon lassan viszi az az egy csapat aki fordítja, szóval hónapokig kellett várni 3 részre is.smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
RádonNaruzoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 24


Titánia harmadik Uralkodója


WWW
« Válasz #41 Dátum: 12 júl 15, 04:45:05 »

Nekem is tetszik a kis MisakaMisaka hogy az menyire édes tud lenni mikor el magyarázza hogy mit is csinál akkor még ott van Touma és Biribir ez a páros meg adja a módját hogy tovább nézzem. a kezdetek óta egymást hajkurászák hogy ki a jobb vagyis jobban mondva 5 szintű Raigun az aki állandóan ki hívja Toumát azért jó volt az 24 Raigun rész már már hiányzik hogy alig mutatják mikor azt néztem akkor Touma volt akit hiányoltam milyen irónikus
Naplózva

Réges rég volt már de tisztán emlékszem arra a fálydalomra amit az ő látogatásuk okozott 2015 December 1-je; egy bolygó méretű háború kezdete. .Elsőként A.R.F.E.H. kat küldték az emberekre amik igen csak vérszomjas egy bestiák amint ki lőtték a műholdakat már vakok voltak az emberek a világ összes fő városát támadás érte a népeséghez viszonyitva az arányokat....
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #42 Dátum: 13 jan 25, 14:26:44 »


Én úgy fogtam fel eddig a dolgokat hogy 2 részre lehet felbontani az animét To aru Majutsu no Index / To aru kagaku no Railgun (1.fíú a föszereplő,2.Lány a főszereplő,és persze mind2 sorozatában találkoznak néha egymással.) Szóval ebben kisegíthetnétek hogy hogy is van ..Mosolyog

A fő sztori az az Index, aminek Touma a főszereplője, de Misaka is jelentős szerephez jut.
Egyaránt van hangsúly mágusokon és espereken, talán egy kicsit a mágusok felé billentve a mérleget.

A Railgun az Index melléktörténete. Amiben Misaka a főszereplő. Touma itt inkább csak statisztaként jelenik meg.
Ebben inkább esperek kapják a szerepet, a mágusok, csak ritkábban bukkannak fel.

Az Indexben mindketten szerepelnek, a Railgunben meg inkább csak Misakáé a szerep.

az egész kb olyan, mint pl a Hercules és a Xéna.
Egyazon világ, nagyjából úgyan az a műfaj, de más főszereplé és más történet.


Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #43 Dátum: 13 jan 25, 16:13:15 »

Köszönöm a segítséget,akkor pont rosszba kezdtem bele...Mivel én csak a Railgunt kezdtem el nézni,de nagyon megtetszett.Akkor az Indexnek hány évada van most az animéből? A Railgun csak egy melléksztori akkor...de kár,pedig örülnék ha lenne folytatása.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #44 Dátum: 13 jan 25, 16:19:26 »

A Railgun az borzalmas volt, kevés animén szenvedtem ennyire Nevet A végénél sablonosabb lezárást meg a google-ben kell kerseni.

Index 2. évadához vajh lesz valami magyar felirat? Mert amivel én néztem még anno tuti nem az volt a 'Román Katalikus Egyházzal' és társaival. Nem tudom ki fordította, de biztos, hogy se angolul se magyarul nem beszélt xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!