24 máj 14, 08:26:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te elolvasod a z ujságokban megjelenő horoszkópokat?
A sajátomat mindíg elolvasom és igenis hallgatok rá!
Elolvasom,jó tudni mik az esetleges lehetőségek.
PFFFF!Ekkora hülyeséget bele se olvasok még viccből sem...

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A horoszkópokról....  (Megtekintve 82247 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #45 Dátum: 07 aug 09, 16:29:36 »

Nos, én szűz vagyok, az aszcendensem pedig oroszlán... legalábbis úgy tom.  ;D De én nem nagyon szoktam elolvasni a horoszkópot, inkább mással foglalkozom. Lehet azért mert még soha nem vált be.  :-X Csak egyszer...  Nevet
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #46 Dátum: 07 aug 09, 16:53:08 »

Én is szűz vagyok, de az én aszcendensem a vízöntő. Ha a kezembe akad valami újság amiben van horoszkóp elolvasom, de nem nagyon hiszem el ami benne van ;D
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #47 Dátum: 07 aug 11, 20:00:28 »

Mert tudjátok az a helyzet, hogy az ilyet nem is újságban kéne keresni. Inkább valami könyvben. Azok közelebb vannak a valósághoz. De még mindig a személyes horoszkóp a legjobb, csak az pénzbe kerül. Én egyszer kaptam ilyet és csak gúvadtak a szemeim...
Egyébként egy nagyon nagyjábóli leírást tartalmaz a következő oldal. De tényleg csak nagy vonalakban:D Akit érdekel nézze meg:D

Előbb: halkítsátok le a hangfalat, mert kissé zavaró a zene...
http://josda.zsozirisz.hu/horoszkop/europai_kinai_horoszkop.html

Számítsátok ki a nyugati és kínait és read or die... gomen...ez csak vicc volt...
vagy nem >Nevet
Hehe Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 11, 20:07:49 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #48 Dátum: 07 aug 12, 08:19:12 »

Na rég szórakoztam ilyen jót!! Sok dologra rádöbbentem... Csak néhányat megosztok veletek, melyekről eddig még nem tudtam.:

1. alkoholista vagy kábszeres leszek... Családtagjaimmal már konzultáltam erről, próbálnak visszafogni... Nevet
2. enyhén idegbeteg hajlamú... szegény Balin, nem tudja még, mit nyert velem, a többi személyiségem is páratlan! kacsint
3. ideális foglalkozás: apáca, szerzetes (ez most halál komoly, ide van írva..) Nevet Nevet hmmm rejtett hajlamaim, elég rendesen visszafogom magam!! Nevet
4. hobbijai, sportágai: meditáció, szerencsejáték, film- és tévénéző!!! Jövőre indulok az olimpián, verhetetlen leszek, mindig tudtam, h élsportolói karrier áll előttem!! Nevet
5. kedvenc tájai: víz alatti tájak, fjordok.... Most, h mondják, imádok búvárkodni a fürdőkádban és a hidegért is megveszek! Nevet ezek alapján ideális vízi hulla leszek
6. kedvenc gyümölcs: alga... ehhez nincs mit hozzátenni, ínyenc vagyok!! Csak nem tudom, h ezt eddig mért nem említettem a kaja topicban.
7. Közlekedési eszköz: hajó... Nem hiába a sebesség megszállottja vagyok, tudok én élni! Nevet

Szerintem elég ennyi, mindenki fedezze fel a sajátját!! Köszi Zemori-san, megint feldobtad a reggelem!!
Ez nem ér Dei-ében egyáltalán nem voltak ilyenek... :o
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 12, 08:56:44 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #49 Dátum: 07 aug 12, 11:54:45 »

LOOL xD érdekes dolgok történnek a jövőben...pff
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #50 Dátum: 07 aug 12, 12:36:44 »

Tök jó, eszerint én nyilas vok, de a skorpió kicsivel jobban illik rám. Me határeset vok. xD De én má megszoktam h a legtöbb helyen skorpió vok, ezé kisit meglep ha nyilas leszek, de mindig el szoktam olvasni a skopriót is...
Naplózva
Black
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 07 aug 14, 16:45:13 »

Én nem szoktam elolvasni csak ha kéznél van egy újság pont a horoszkópos oldalon :-X
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #52 Dátum: 07 aug 14, 23:03:07 »

Fuha... nekem ma és tegnapra is - utólag néztem meg - olyat írt egy egész évre lebontott ikrekes könyvecském, ami totál passzolt... hmm... néha beletrafálnak... csak néha.
De az évi 300Ftot megéri a kis könyv...igaz, h idén másodszor néztem bele Nyelvesít
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #53 Dátum: 07 aug 14, 23:04:36 »

300 ft a jövőért? nem mondom olcsón vesztegetik... :o
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #54 Dátum: 07 aug 14, 23:07:57 »

Kis vékony vacak ez... de három éve mindig megveszem... amolyan nézzük ma milyen napom lesz! De mint írtam idén nem igazán cuppantam rá. Régen betegesen horoszkóp olvasó voltam. Igaz sose hittem el a rosszat csak a jót vártam.
Ma már csak hébe hóba, inkább év elején...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #55 Dátum: 07 aug 18, 09:22:08 »

Nevet én elolvasom tök jó röhögni rajta h na most megtalálod a párod végre aztán már rég megtaláltad xD
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #56 Dátum: 07 aug 18, 19:44:03 »

Ma vettem jó dolgomban egy újságot...mi is a címe? Horoszkóp... nagyon konkrétXD Szeptemberre megmondja mi lesz velem... váratlan szerelem... :Mosolyog majd meglátjuk.
10 percet kapott az újság tőlem... de majd jól elolvasom,h nektek is mit ír! Hihi:D Bizonyos embereknekXD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #57 Dátum: 07 aug 19, 14:38:11 »

elolvastam, milyenek a kosok. 22 összetett mondatból áll a szöveg. ezek igazak:
Szereti a regényes, kalandos dolgokat, a rohanó és robbanó természetének megfelelő változatosságot. (ebből mondjuk nem igaz a rohanó és robbanó természet)
Házimunkával csak annyi időt tölt, amennyit feltétlenül muszáj.
a halványkéket, rózsaszínt ki nem állhatja

 22 mondatból 2 és fél. enniyt erről.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 19, 14:41:29 írta Datti » Naplózva
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #58 Dátum: 07 aug 20, 08:57:01 »

Lool szineket is ír?! nehogymá az is horoszkóptól függjön xD
Naplózva
csont12
Vendég
« Válasz #59 Dátum: 07 aug 20, 12:54:39 »

néha elolvasom!Röhögök rajta és már megyek is! Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!