24 máj 21, 01:42:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 158324 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #735 Dátum: 12 márc 19, 08:56:43 »

Tűz akarata maszlag...

Dawlish : az már más kérdés, de nem is tudjuk, hogy a 2. mekkora skillel használta az Edot, de maradjunk annyiban, hogy minden olvasóban eljön az idő, hogy a sok sok hsz farm mellett, csak akarna valami okossal előállni :Đ
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 19, 10:44:08 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #736 Dátum: 12 márc 19, 10:21:41 »

Valamint az Edo Tenseihez szükséges 1 hulla és egy élő áldozat is...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #737 Dátum: 12 márc 19, 13:46:07 »

Az ott jelenlévők közül kit ölt volna meg hozzá?
Harcok közben meg mégsem állhat neki vidáman pecsétekkel szórakozni amikor ninjutsuk kisebb serege támadja éppen.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #738 Dátum: 12 márc 19, 14:26:41 »

Az Edo jelenlegi formáját Orochimaru fejlesztette ki. Feltételezhető hogy a Tobirama féle jutsu nem arra szolgált, hogy a már meghalt shinobikat hozza vissza, hanem hogy saját magát védje meg egy esetleges komolyabb támadástól. Mint ahogy azt Madara mondta. "Izanagi" Senju módra.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #739 Dátum: 12 márc 19, 14:28:33 »

És ezt te honnan veszed?
Szerintem nagyon nem ,mert akkor használta volna és nem halt volna meg + nem ez lenne a jutsu neve.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #740 Dátum: 12 márc 19, 15:06:15 »

Hát egyáltalán nem így van SSS... madara mondta , idézem" az edo tensei eredetileg arra lett kifejlesztve, hogy egy csata teret le lehessen gyalulni úgy hogy a használója ott van"amúgy tobirama hokage létére nem tudott volna kiütni valakit nem? De tudtommal élő áldozat kell az edo tenseihez..Nekem am nemis rémlik hogy tudta tobirama az edot meg a hirashin no jutsut..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Putir
Vendég
« Válasz #741 Dátum: 12 márc 19, 15:08:13 »

Tobirama fejlesztette ki szóval eléggé tudnia kellett volna.
Viszont gondolom nem lett volna ideje előfesteni a dolgokat meg egy embert is szerezni hozzá.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #742 Dátum: 12 márc 19, 15:10:52 »

Az addig oké... de nem hiszem amugy hogy csapat munkával miért ne tudtak volna előnyt szerezni maguknak.. eléggé tápos shinobi lehetett mindeggyik, vagyis erősek, tobirama vezetésével tudtak volna szerintem azért ezt azt csinálni.Itt max aról van szó hogy kishi nem szánt túl nagy szerepet a 2.nak, és így zárta le a történetét.Hashirama haláláról viszont semmit nem tudni, elképzelhető hogy még lesz szerepe.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #743 Dátum: 12 márc 19, 15:17:34 »

Azért azt hozzálehet tenni, hogy ez a meghatározása az Edo Tensei jutsunak Madara által. Ez nem azt jelenti, hogy Tobirama is így gondolt erre a jutsura. Röviden Madara szemében ilyen és erre kell használni ezt a jutsut. Mellékesen nem értem, hogyha soha nem fogy ki a chakrából akkor miért csak 2 meteort vágott az emberek közé és nem negyvenet. Persze értem én, hogy fitogtatni akarja az erejét és megmondani a tutit a kagéknak, de szerintem ezzel jobban demonstrálná azt amit tud. Igaz kicsit unalmas lenne de a hatása holtbiztos.
Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #744 Dátum: 12 márc 19, 20:01:09 »

Mert az túl egyszerű lett volna ikszdé Nevet . Amm igen igazad van öngól s aki lőtte nem más mint Kishimito Masashi Sensei ikszdé ikszdé
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #745 Dátum: 12 márc 20, 20:52:44 »

"Asszem Kishi csinált magának egy öngólt...
Tudjátok mikor Tobirama kinevezte Hiruzent Hokagénak, akkor kellett egy csali, aki feláldozza az életét a többiekért.
Na most akkor miért nem hozott csak vissza valakit az Edo Tenseiel és azzal amíg foglalkoznak, addig ök megihatnak egy kávét és közben szépen lassan elsétálhatnak."


Mert Tobirama betiltotta azt a jutsut Nyelvesít Nevet de amúgy lehet, hogy akkor még nem is fejlesztette ki.

« Utoljára szerkesztve: 12 márc 20, 20:55:54 írta Domynyk » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #746 Dátum: 12 márc 20, 21:15:31 »

Mert kellett volna hozzá egy élő áldozat. És egy hokage nem fogja erre hazsnálni a csapata egy tagját sem.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #747 Dátum: 12 márc 20, 21:23:31 »

Hát én Danzout használtam volna... Nevet ez egy kicsit morbid, de hát úgyis meghalt, szóval... Izé José...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #748 Dátum: 12 márc 20, 21:33:17 »

De az ellenségből tudtott volna, bár idő igényes, de a csapat munkával szerintem meg tudtak volna menekülni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #749 Dátum: 12 márc 20, 21:54:44 »

Ezen tényleg felesleges rágódni. Tobirama meghalt mert a történet szerint meg kellett halnia. Mellesleg ha belegondolunk, hogy ő tudott teleportálni akkor nem kellett volna így lennie. Feltartja az ellenfeleket amíg lehet, majd mielőtt lecsapnák vagy elfogy a chakrája teleportál. Csak hát..... ha jobban belegondolunk Tobi is tud teleportálni. Ezzel azt akarom mondani, hogy jóformán elpusztíthatatlan. Harcol amíg lehet majd mikor szorul a hurok akkor teleport. Majd frissen, váratlan pillanatokban megint megjelenik és megint kezdi elölről.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!