24 máj 17, 16:51:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 8-as csapat (Aburame Shino, Hyuuga Hinata, Inuzuka Kiba)  (Megtekintve 72356 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #255 Dátum: 10 aug 09, 01:37:59 »

Shino a legjobb, a kedvenc karakterem, és sajnos őt szerepeltetik a legkevésbé a mostani openingben benne sincsen pedig elég erős, elég jó stratéga, ugye nem ha rá genjutsu , és meg sem lehet mérgezni. A ruházata, hogy takarja magát családi vonás mindenki így öltözködik a klánban és a jelleme is pont el van találva, nincs még egy ilyen karakter a narutoban, csendes visszahúzodó ám amikor kell akkor határozott és domináns, egyértelműen ő a főnök a csapatban, és azt hiszem a movie 3 ban is ő képviseli a csapatot amikor Tsunade magához hívja őket. Szóval röviden ennyi jutott eszembe  Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #256 Dátum: 10 aug 09, 09:31:11 »

Meglehet mérgezni... Kankuronak is sikerült >.<
Shino legjobb jelenetei minden kétséget kizáróan a temetéses fillerben volt a part1ben ikszdé
Naplózva
zuio
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #257 Dátum: 10 aug 09, 17:31:40 »

azután hogy Kankuro megmérgezte, az apja rakott bele anti méreg bogarakat, szerintem azok továbbra is benne maradtak, az ételkóstolásnál is azért mondta hogy ő eszik először mert rá nem hat, csak hát az nem méreg volt... Nevet
Naplózva
Lenalee Lee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #258 Dátum: 10 aug 29, 18:40:02 »

Engem Shinotol kiráz a hideg néha. Titeket nem?
Naplózva
XPdestroyer
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53

ez az én ninja utam!


« Válasz #259 Dátum: 11 feb 03, 15:55:22 »

Néha,és a poénokat gyorsan el tudja feledtettni az emberekkel:D de már megszoktam,jófej a maga területén
Kiba-t jobban csípem,enyhén Narutora hasonlít,sok hülyeséget csínál,és mindig lehet rá számítani a bajban.
Hinata,kedvenc,Naruto Hinata-s vagyok,bízok benne,h leküzdi félelmét,sokkal bátrabb lesz,és abban is bízok,h Hinata az egyik legerősebb karakter(lesz)....látok benne jövőt.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #260 Dátum: 11 feb 16, 21:07:47 »

Kiba nem amatőr chakra-érzékelő? Most megy a gagyimaxon a Sakun/Ukon vs. Kiba/akamaru, és megjegyzést tett azzal kapcsolatban, hogy növekedett a chakrájuk az átokpecséttel.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #261 Dátum: 11 feb 16, 21:14:52 »

Akamaru a chakra érzékelő. A szagából megtudja állapítani a fickó valódi erejét. Ezt szokta közölni Kibával.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #262 Dátum: 11 márc 05, 15:53:58 »

de azért kibának is átlag feletti a szaglása, pl az ellenségek számát ő is tudja...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #263 Dátum: 11 márc 05, 16:16:17 »

Miközben Sasukét keresték Kiba azt mondta, hogy jobb a szaglása, mint Akamarunak.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #264 Dátum: 11 ápr 09, 06:31:17 »

Ez furcsállom ha Akamaru érzékeli a csakrát Gaara pl.
Akkor Naruto démoncsakráját h nem képes érezni?.(Úgy tudom a róka és Naruto csakrája keveredik)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #265 Dátum: 11 ápr 18, 15:56:07 »

Akamaru tud a vizen járni, mint a gazdi?
És falat mászni?
Naplózva
Kyba
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

Chunin


« Válasz #266 Dátum: 11 júl 26, 11:16:57 »

Tudom hogy nem azok, de tényleg nagyon hasonlítanak egymásra Naruto és Kiba.
Szerintem Kibát egy kicsit 'durván' rajzolták meg, de azért vannak jelenetek, amikor szépen van megrajzolva. ^^
Remélem a Special-ban lesz egy kis románc Naruto és Hinata közt Mosolyog ^^ Mert már hiányolom egy kicsit, harc, harc hátán, Sasuke és Naruto érzelmes beszélgetések, de semmi romantika!! Nevet
Egyébként Shino-tól engem is iráz a hideg. Szerintem Shikamaru után ő a legjobb stratéga.
Naplózva

Kyba FTW!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #267 Dátum: 11 júl 26, 12:03:36 »

Szerintem arra céloz, hogy olyan vadállatszerű, mint az anyja. Nagyon nem birom, bár a nővére normális.
Naplózva
cickafarka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #268 Dátum: 11 júl 26, 19:46:03 »

Kyba: Egyébként Shino-tól engem is iráz a hideg. Szerintem Shikamaru után ő a legjobb stratéga.
 
Ebben szerintem igazad van. Shino mindig látja a helyes utat mit kéne csinálni, meg szó nélkül küldi a felderítő bogarait igaz nem egy túl erős ninja de felderítőnek simán jó. Engem csupán az zavar benne hogy nagyon titokzatos.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #269 Dátum: 11 júl 27, 07:16:41 »

Ja, azonkívül meg, folyton ki akar oktatni másokat. Mintha olyan nagy ész lenne. ikszdé Aztán ki tudja...

   Amúgy, szerintem a Shippuban Kibának tiszta gengszter kinézete van...  Nevet
Fekete cucc, meg ahogy a haja áll, egy óriási Akamaru hátán... Mikor először megláttam, azt hittem felcsapott bérgyilkosnak ikszdé ( *nem gonoszkodik* )
  Különben sem kedvelem, egyáltalán nem tetszik a stílusa. Ez már csak azért is vicces, mert Naruto is elég idióta (volt) őt viszont mégis kedvelem, Kibát meg nem. ikszdé Nem fér meg 2 dudás egy csárdában. És szerintem ők se bírják egymást.

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!