24 máj 15, 18:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 685847 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3360 Dátum: 16 jan 10, 23:36:47 »

Ez a Zero szerintem nagyon jól indított. Nevet Tetszett a kiegészítés az elején, meg úgy közben is. Valamint annak is örülök, hogy lesznek új háttérzenék (ráadásul átdolgozott verziók is!). Viszont az a zene, ami Mavis alázása alatt szólt, tényleg nagyon nem illett oda. Nem is lehetett igazán komolyan venni. Viszont a Zerás jelenetnél nagyon eltalálták. Meg azt az egyet leszámítva, az egész rész annyira jó volt, annyira jó hangulatot teremtettek. És úgy örülök, hogy Mavis karaktere is kibontásra kerül! Mashima nagyon jól kitalálta ezt az egészet, hogy a Zeroban a céh alapításáig megyünk el, ahogy a részben is elhangzott, de a mangában még tovább vitte a sztorit. Kíváncsi vagyok, mennyit fognak fillerezni részek közben, de szerintem nem lesznek vészesek. Egyelőre ebben reménykedem. :'D
Az opening nagggyon jó lett! Osztom Csabi véleményét, ez eddig a legjobb az S2-ben. Mind zeneileg, mind képileg. És az az utalás a végén egy "A" betűvel... ^^
Most pedig kicsit kiállnék az S2 endingjei mellett. Szerintem teljesen rendben vannak. Oké, a Tartaros első endingje például képileg elég gyatra volt. De a többi teljesen okés. Egy endingnek elég ennyi animáció és kép, amennyi a mostaniban van. A zenék viszont mindig tökéletesek. Az előző és a mostani is nagyon szép és fülbemászó. A mostanit is rengetegszer meghallgattam már és mindig elképzelem magam előtt, milyen részek lesznek majd itt. Tökéletesen illeni fog ehhez a történethez. ^^

Tartarosról pedig még nem írtam, de igazából nem is akarok sokat. A színeket én is hiányoltam, de kárpótoltak továbbra is a nagyszerű seiyuuk, valamint a végefele zenei téren is összekapták már magukat. Mivel a mangát ismertem, így én inkább azt néztem, mikor tudtak ismét izgalomba hozni egy-egy jól meganimált harccal vagy egy jól átadott jelentettel. Szerencsére voltak, úgyhogy nem aggódom a jövőt illetően, látni azért szerintem most már, hogy ez a csapat is szereti a Fairy Tailt, de valószínűleg itt is a pénz beszél.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 10, 23:37:37 írta BrownOsment » Naplózva

Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #3361 Dátum: 16 jan 11, 19:31:39 »

Én is azon a véleményen vagyok a ZerOval kapcsolatban mint a többiek.
És tényleg ha jobban belegondolunk akkor kisebb fillerekkel nagyon is szépen ki lehet toldani ezt a szálat,a legelső rész is  szépen produkált filler jelenettel.
Na igen a színezés jobban festene élénkebb árnyalatokkal,de ez legyen a legkisebb gond.
Hajrá A-1,csak így tovább.
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3362 Dátum: 16 jan 11, 19:45:13 »

Akárhogy is nézzük, nagyon jó ötlet a Zer0-t meganimésíteni, ugyanis ez egy "hivatalos filler", ráadásul most 52 fejezet (tehát ~26 rész) előnye van a mangának, de ezalatt a 3 hónap alatt (Március végéig lesz Zer0) minimum még + 12 fejezetre (+6 epizódra) fog növekedni ez az előny.
Tegyük fel Zer0 után nem fillereznek és folytatják a manga szálat. Mire ezt a 32 epizódot levetítik ~8 hónap alatt a TV-ben, közben még lesz legalább +30 fejezete a mangának.
Tudom, nagyon előreszaladtam, de azt akartam ezzel érzékeltetni, hogy a Zer0 után rengeteg fejezetük lesz, ami elég lesz minimum 1 teljes évig az animének csak és kizárólag cannon, azaz fősztori részeknek.
Nyilván ha a Zer0 után lesz még egy kisebb filler évad, hogy teljesen biztosra mennek (mert a jelenlegi cselekményeket a mangában nem nagyon lehet megszakítani [bár a Pierot stúdió megoldaná] ), akkor egyértelműen még több forrásuk lesz.
Szerintem nagyon jól csinálja az A1, a Toei és az előbb említett stúdió példát vehetne róluk. De persze Mashima-é is az érdem, hisz ezzel a Zer0-val remek lehetőséget adott az animének Mosolyog
Naplózva

Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #3363 Dátum: 16 jan 13, 17:30:02 »

267   Fairy Tail Zero: The Beginning of the Adventure
FAIRY TAIL ZERO 冒険の始まり (FAIRY TAIL ZERØ: Bōken no Hajimari)   Jan 16

268   Fairy Tail Zero: Treasure Hunt
FAIRY TAIL ZERO トレジャーハント (FAIRY TAIL ZERØ: Torejā Hanto)   Jan 23

269   Fairy Tail Zero: Dances with Blades
FAIRY TAIL ZERO 刃と踊る (FAIRY TAIL ZERØ: Ha to Odoru)   Jan 30
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3364 Dátum: 16 jan 17, 12:54:15 »

Na egész jó rész lett ez is, szerintem sikerült teljesen visszaadniuk a manga hangulatát. Mosolyog
Egyébként 2 fejezetet dolgozott fel, de ahogy látom a következő epizód teljesen filler lesz (talán a 4. Zer0 mangafejezet borítója adta a stúdiónak az ihletet, ugyanis a 2. fejezet borítóképe is benne volt az anime elején Mosolyog )
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3365 Dátum: 16 jan 17, 15:58:36 »

Fairy Tail anime 267. epizód (s2-092) - FT Zer0

Ha nem tudnám, hogy Yuri hangját ugyanaz adja, mint Laxusét, fel sem tűnne.
A fő jelenteket nem bővítették semmi butasággal, ez jó. A többi kis filler meg jó helyen volt jó időben.
Az előzetes alapján filler rész jön. Ami nem is gond, ha nem lesz benne olyan, ami szembemenne a mangás történettel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3366 Dátum: 16 jan 17, 19:36:34 »

Eddig megvagyok elégedve. Már az elején tudtam, hogy jó ötlet lesz a Zer0-t berakni fillerek helyett. Most igazából az se zavarna, ha kicsit kiegészítenék jelenetekkel, vagy konkrétan pár plusz résszel, mert azért ráfér bebiztosítani a manga és anime közti távolságot másrészt, szerintem a Zer0-ban egy-két dolog el lett kapkodva. Eddig szerintem nem nagyon lehet panasz rá, igaz még csak 2 rész ment le, de én nem aggódok.

Szerintem azért akkora előny még nincsen. Felhoznám például a Tartaros történetszálat, szerintem az hamar lement, és ezzel nem azt akartam mondani, hogy siettették, nem, pont tökéletes tempóval ment le gyorsan. A mostani történetszál is azért elég hosszú lesz és nagyon nagy érvágás lenne fillerekkel megszakítani. Ettől függetlenül remélem a Zer0 után nem fognak bele filler évadba, hanem inkább a Zer0-t lenne célszerű kicsit kiegészíteni.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #3367 Dátum: 16 jan 19, 11:21:44 »

Ez is egy jó rész volt.Következő rész meg már most érdekel mi lesz az a balsors?Lehet bedobnak egy olyan sztorit hogy Yuriy-ék csak akkor mehetnek vissza a céhükbe ha megtalálják a tenrou-jádét,na mindegy ez csak agymenés de szerintem nem lenne olyan nagy hülyeség
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3368 Dátum: 16 jan 19, 12:49:41 »

Mivel kincsvadászok, így nem tartoznak egy céhbe sem, nem?  Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3369 Dátum: 16 jan 19, 17:33:26 »

A Tartaros ív előtt ott volt az a három okostojás a Slyph Labirinth kincsvadász céhből.
A kincsvadász céheknek is van bajnokságuk, a Nagy Elrejtett Kincs Játékok. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #3370 Dátum: 16 jan 19, 19:54:56 »

Ó, tényleg. Teljesen elfelejtettem, hogy ők is céhekbe tartoznak. ^^'
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3371 Dátum: 16 jan 23, 20:31:06 »

Tényleg teljes egészében filler epizódot kaptunk, amit kicsit lehetett szerintem érezni azoknak is, akik csak az animét követik.
Mondjuk ahhoz képest nem lett rossz, főleg az első fele tetszett, amikor Mavisnek volt egy kis beszélgetése Yurival és Warroddal. Prechtel még nem, de a következő részben vele fog ismerkedni és az minimum félig mangahű lesz Mosolyog
A rész második fele elég fantáziátlan lett, bár úgy látom az ilyen filleres kalandozás nem megy a stúdiónak. Anno a Natsu és Lucy-s jégbarlang epizód is unalmas lett.
Naplózva

Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #3372 Dátum: 16 jan 26, 20:05:00 »

269   Fairy Tail Zerø: Dances with Blades
FAIRY TAIL ZERO 刃と踊る (FAIRY TAIL ZERØ: Ha to Odoru)   Jan 30

270   Fairy Tail Zerø: A Moonlit Lake
FAIRY TAIL ZERO 月明かりの湖 (FAIRY TAIL ZERØ: Tsukiakari no Mizūmi)   Feb 06

271   Fairy Tail Zerø: Blue Skull
FAIRY TAIL ZERO 青い髑髏 (FAIRY TAIL ZERØ: Aoi Dokuro)   Feb 13
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #3373 Dátum: 16 jan 28, 17:27:00 »

Ahhoz képest hogy filler volt fogyasztható volt.Külön tetszett hogy Warrod már itt is ugratós jellemű mint a mangában volt
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3374 Dátum: 16 jan 28, 18:18:39 »

A következő 3 rész úgy tűnik 1 fejezetet fog feldolgozni fejenként, tehát rengeteg töltelékjelenetre (és esetleg hosszabb előző rész tartalmakra) számíthatunk!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!