24 máj 14, 05:10:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Az alábbiak közül mely műfajt részesíted előnyben?
Akció
Vígjáték
Dráma
Romantika
Katasztrófa
Horror
Thriller
Psicho
Sci-Fi
Krimi
Állatos
Kaland
Fantasy
Tragédia
Családi
Eposz
Dokumentum
Lélektani
Misztikum
Ifjúsági
Orvosi
Gengszter
Verekedős
Western
Háborús
Történelmi

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi a kedvenc műfajod?  (Megtekintve 30080 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #30 Dátum: 09 dec 06, 01:12:26 »

TV-t nem nézek, helyette naponta megnézek minimum 1 filmet. (Ha nem, másnap pótolom.... Nevet)
Előnyben részesítem az akció-vígjáték filmeket, sorozatból pedig sci-fi minden mennyiségben. Háborús filmekért; sorozatokért is egyaránt odavagyok.

A dokumentum; katasztrófa; semmitmondó ütlekborúsz' filmek nemigazán kötnek le. (Rambó kivétel Nevet:D)


"...a science fiction meg a fantasy nekem ugyanaz, vagy nem...? nem igazán nagy a különbség"
Nem igazán. A Fantasyba legtöbbször (nem mindig) grafikailag 3D modellezésre&animálásra alapul. De azért mert van egy-két kitalált; nem reális dolog egy filmbe, vagy néha fontos szerepet tölt be ez a dolog, nem mondhatjuk rá hogy Sci-Fi.
Legjobb példa az előző mondatomra fantasy film: Death Note
Naplózva



Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #31 Dátum: 10 feb 05, 23:39:30 »

TV-t én se nézek, mert sok a reklám és megvagdossák a filmeket. Inkább dvd, ami az újból rám törő sorozatmániámnak is kedvez. Legalább nem kell heteket várni, hogy lássam a végét.
Kedvenc műfajok:
-vígjáték: érdekes, hogy a mozikban tarolnak, de a tévé előtt nem szeretnek nevetni az emberek, inkább a krimikre vannak rákattanva. Vígjátéksorozatból a legújabb kedvencem a Jó barátok fílingjét visszaadó Osztály. Moziból az Üldözési mánia volt sokáig a toppon, és szeretem a társadalmat okosan kritizáló filmeket, sorozatok is, mint a South Park vagy a True Blood (bár az utóbbinak már semmi köze a vígjátékhoz).
-thriller: kell egy kis borzongás is néha, de nem olyan amiket a horrorfilmek nyújtanak. Hitchcockot nem szeretem, tartsák akármekkora mesternek is. Azok jönnek be, amikor egy vagy több ember van szorult helyzetben és a kreativitásán vagy a jó csapatműködésen múlik, hogy élve vagy holtan végzik a filmben.
-fantasy: na nem Harry Potter és Gyűrűk ura-szerű elrugaszkodások. Azokat szeretem, amiben a fantázia és a valóság elemei keverednek , és gondolkodni kell, hogy mi volt igazi és mi kitaláció (Nagy hal, Faun labirintusa, Úttalan út)
-tragédia (ezen a drámát értettem): Ebben a műfajban még nincs kialakult ízlésem. Van egy-két nagy kedvenc, mint a Tökéletes világ vagy a Nevem Sam, de a legtöbb lehangoló. Nem is tudom már, miért szavaztam rá. ikszdé
-lélektani: nagy nagy kedvenc, főleg amikor egy pszichopatát helyeznek a középpontba és lehet agyalni meg boncolgatni a személyiségét (Death Note)
Szeretem még a Road Moviekat (Ilyen a Cool túra, de az nem kedvenc, inkább Üldözési mánia, Úttalan út), az élet igenlő-sorsfordítós mozikat (Dan és a szerelem, Kalandpark, de ide sorolom a Szívek szállodáját is), az igényes dokumentumfilmeket (nem a Michael Moore-féle kamumozikat), valamint nálam egy külön kategóriát képviselnek az HBO és a Showtime sorozatai (egyedi főcím, alkotószabadság, igényes, magas színvonalú munkák, imádom.)
Naplózva
KonataSenpai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #32 Dátum: 10 márc 04, 16:27:28 »

Akció,Vígjáték,Krimi,Fantasy,Orvosi.
A műfajok között amit nagyon utálok az a horror,dokumentum,stb....ikszdé
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #33 Dátum: 10 ápr 17, 12:01:29 »

Nagy horror Ördögi rajongó vagyok én Nevet, szal nekem a Dráma, Horror, Fantasy, Tragédia, Misztikumra esett a választásom, Es amit utalok az az Akció, Krimi, Orvosi, Gengszter, Verekedős, Western  Nevet
Naplózva

Fear of the dark!
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #34 Dátum: 10 máj 01, 11:09:17 »

Én valahogy inkább a Poszt apokaliptikus filmeket/regényeket szeretem ezek inkább má Sci-fik mint pl a tavaly meg jelent 9-es.Valamint az Akció/Dokumentum film keverék mint a The Pacific ami valós történések alapján mutatja be Pearl Harbori eseményeket Ráadásul amit Tom Hanks rendez az gagyi már nem lehet...

Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #35 Dátum: 10 máj 01, 19:29:14 »

Természetesen a sci-fi/fantasy műfajért mindígis odavoltam, + a misztikumért is (igazábol eza 3 vmennyire hasonló egymással).
Állatos: szeretem az állatokat, főleg kutyát + a macskát (annyi rafináltságot tudnak csinálni filmekben)  smirksweat
A krimit is szeretem, a romantikusat önmagában (ha csak arról szól az egész) nem, de ha vmi más dologban van romantikus szál, az kifejezetten jó. Nyelvesít
Dokumentum: ez egy elég tág fogalom, vmit szeretek belőle vmit nem.  Gondolkozik
Amit szeretek belőle aza csillagászati dolgok, bűneseteket feldogozó dolgok (FBI akták + ilyesmi), állatos dolgok, elktronikai, technikai dolgok (pl. hogyan készült).
Amit nem: háborús, műtétes (kivéve az állatorvosi), életrajzi. 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #36 Dátum: 10 júl 24, 21:06:08 »

Hát amiért odavagyok filmek terén,azok ezek:
-Akció:nem gyakran annyira,de nézem az akciófilmeket,főleg ha pörögnek benne az események Mosolyog
-Vígjáték: nagyon sok kedvenc van köztük,soroljam őket? ikszdé
-Kaland:Indiana Jones powaa!!!!! (ennyi Mosolyog)
-Sci-Fi:SW,ST,SG -csak ennyit mondhatok (Star Wars,Star Trek, Stargate)
-Dokumentum:leginkább a tudományokkal foglalkozókat szeretem(Szélsőséges világegyetem,Állítólag),de a Super Size Me (ajánlom gyorséttermekről való leszokáshoz Mosolyog) is jó.

Ennyi voltam Mosolyog
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #37 Dátum: 10 júl 25, 00:08:10 »

Én kalandbol a Bud Spencer filmeket szeretem (repülnek a jó nagy pofonok  Nevet )
A Star Wars nekem is nagy kedvencem, a ST-ből + a SG-ből csak pár részletet láttam de nemrossz..
A tudomány az jöhet minden mennyiségben (lelkes NatGeo, és Dis. Science channel néző vagyok), főleg ami űrös...
Amit nagyon szeretek ilyen műsort (tulajdonképpen a kedvencem) az  az Űrpionír (Space Pioneer), ami a Dis. Science-n magy (azaz csak ment, mert mult7ttől nincs kiírva sehol  Sír )
Egyébként ez a Super Size Me milyen műsor?
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #38 Dátum: 10 júl 26, 20:56:20 »

Én kalandbol a Bud Spencer filmeket szeretem (repülnek a jó nagy pofonok  Nevet )
A Star Wars nekem is nagy kedvencem, a ST-ből + a SG-ből csak pár részletet láttam de nemrossz..
A tudomány az jöhet minden mennyiségben (lelkes NatGeo, és Dis. Science channel néző vagyok), főleg ami űrös...
Amit nagyon szeretek ilyen műsort (tulajdonképpen a kedvencem) az  az Űrpionír (Space Pioneer), ami a Dis. Science-n magy (azaz csak ment, mert mult7ttől nincs kiírva sehol  Sír )
Egyébként ez a Super Size Me milyen műsor?

A Super Size Me nem is műsor,hanem film,ezt elfelejtettem odaírni Pirul.

A lényeg: a filmben a rendező,Morgan Spurlock elvállalta,hogy 30 napig csakis a Mc'Donaldsban eszik 3-szor(reggeli,ebéd,vacsora),és 3 fő szabályhoz tartja magát:

-csak azt eheti,amit kitesznek elé a pultra
-nincs extra adag,csak ha nem ajánlák fel
-meg kell ennie legalább egyszer minden,a menüben szereplő fogást.

Idézek a DVD-tokról:
"A Super Size Me szatirikus gyomorszájütés,a milliárd dolláros ipar adataival - kérdésekkel ostromolt orvosokkal,ügyvédekkel,táplálkozási szakértőkkel súlyosbítva."

Hopp,ez hosszú lett... Pirul
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #39 Dátum: 10 aug 21, 15:49:22 »

hihi!:D am miért nincs olyan csík hogy Bud Spencer és Terence Hill filmek?ikszdé

(na jó vicc voltxD)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Sinko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 9

The fighter who leads the stars


WWW
« Válasz #40 Dátum: 10 szep 01, 15:19:37 »

Hát én nem sokat szoktam filmezni de mikor rámjön egy egész napot l tudok tölteni vele  Pojén
Az én eseteim inkább a vígjáték,krimi és a kaland.
Naplózva

"Én is pont a papucsférjek mintapéldáját fogtam ki apámnak..."
                      (Shikamaru)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #41 Dátum: 10 szep 19, 16:08:26 »

Lol vígjáték milyen magas fölénnyel vezet :O mind1 mondjuk én nekem is az a kedvenc műfajom Mosolyog
1. Másnaposok
2. Igenember
3. Én és én meg az Irén
 csak vígjátékról adtam sorrendet, nekem ezek jönnek sorba.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #42 Dátum: 10 nov 19, 13:04:47 »

Érthető, hogy miért a vígjáték vezet. Ki nem szeret nevetni?? Legjobb a Nagyfiúk  Nevet
Amúgy még a fantasyt és misztikumot is jelöltem. Szeretem az alternatív valóságos filmeket, meg valamennyire a drámát is. Sci-fi is jó, mert ölteletek lehet meríteni belőle. De az akció és izgalmas, főleg a Jackie Chan, Bud Spencer filmek. Bár ezek nem kimondott akció filmek, de akkor is szeretem őket  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #43 Dátum: 10 nov 19, 22:34:59 »

a Bud Spencer-Terence Hill filmeket én is szeretem Mosolyog Kedvencem a Nincs kettő négy nélkül. Nem is tudom hányszor láttam már.. Nevet szóval a vígjátékokat én is szeretem smirksweat de még a fantasy-t meg a misztikus filmek, de a horrort is szeretem.  Pontosan
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #44 Dátum: 10 nov 19, 23:08:41 »

Sci-fi, romantika, fantasy, horror, ééés vígjáték!! Imádok nevetni!  Pojén Bud Spancer forever! Gagyi mami, az a kedvencem. xD Horrorból a Kaptár 1-2. A Körtől mindig féltem. Oo
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!