24 máj 13, 09:47:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Brave 10 anime/manga  (Megtekintve 8465 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Dátum: 12 jan 29, 20:40:50 »

Nem olyan rég bukkantam rá erre ez animére. (csodálom, hogy valaki más még nem csinált neki topicot) Még csak négy része jelent meg, úgyhogy friss, ropogós. A grafika csodálatos, a történet is érdekes. Ninják! Ninják! Ninják! Nevet Ha valaki szereti a Narutot, szerintem ezt imádni fogja. Legalábbis nekem jobban bejön. ^^

A szereplők egy része tényleges japán történelmi személyiség. Ilyen például Sanada Yukimura, aki egy híres samurai/hadvezér volt. A legenda szerint Sanada tíz bátor hőst vett maga mellé az osakai kastély ostrománál. A tízekről is fellelhető némi történelmi infó, de nem 100%, hogy ezek nem csak legendák… Mindenesetre belőlük alakította ki a mangaka a sztorink főhőseit. ^^ Némelyikük nevét kicsit megváltoztatva, hogy az jobban illjen az ő karakteréhez. Ilyen Miyoshi Isa, akiből Isanami „született”.

Isanami egy izumoi papnő (miko), akit a főpap mentett meg a biztos haláltól, amikor ismeretlen ninják támadtak a templomra, akik közben őt és a szentély többi lakóját megölték, egy bizonyos dolgot keresve. A lánynak is ezt a sorsot szánták, de Isanami belebotlott egy magányos igai ninjába, Kirigakure Saizoba, aki nem túl készségesen, de megmentette üldözőitől, és nagy nehezen megígérte, hogy elkíséri Sanadahoz. Közben összefutnak Sarutobi Sasukéval (Pojén), aki már egyike Sanada tíz hősének. Saizo itt még nem sejtette, hogy rá is ez a sors vár… Ja, és kiderül, Isanami sem egy egyszerű kis papnő.

Többet nem spoilerzek, tessék megnézni. Szerintem az anime és a manga is megéri. ^^

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uSKibquuS3s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uSKibquuS3s</a>
Sajnos nem találtam értékelhető felíratos trailert. Szomorú
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1 Dátum: 12 jan 29, 21:02:28 »

Váááá... nagyon jól néz ki, megyek megnézem van-e hozzá valahol felirat Nevet Mosolyog
Szerk:Mangából az elsö 2 fejezet, animéböl 0 van lefordítva Nevet Na mind1, én már töltöm az angolt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 21:07:52 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2 Dátum: 12 jan 29, 21:36:51 »

Őszintén, lusta voltam magyar fordítást keresni, úgyhogy nem tudom, hogy állnak vele. Biztos találni, csak kérdés, hogy milyen minőségűt... smirksweat
Ahol én olvastam/om, ott a manga a 22. fejezetig megvan angolul, meg ugye a négy anime rész, ami eddig kijött. Ennyi biztos. ^^
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #3 Dátum: 12 jan 29, 22:25:22 »

Nah megvolt az elsö rész, jó kis anime Nevet
Az egyik főszereplő Sarutobi Sasuke  ikszdé


Sajnos csak 12 részes lesz az anime Szomorú
Már 4 részt láttam és hetente jönnek az újak, alig várom >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 30, 16:25:39 írta hamisjoe » Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 jan 31, 16:52:37 »

énis nézem ezt az animét =) Tetszik ! külön plusz pont hogy minden mozdulat és effekt meg van animálva nem pedig állóképek halmaza, mint a Fairy Tail a régebbi részeiben. Ráadásul nincs telenyomja fanservice-el aminek külön örülök.
Naplózva


Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5 Dátum: 12 jan 31, 20:04:45 »

Megnéztem az 3 részt, nagyon nem adja eddig. Viszont harcok elég részletesek és nincsenek elkapkodva jelenetek.

Meg mondjuk a Sengoku Basara után illúzió romboló, de kivárom a végét.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6 Dátum: 12 feb 03, 23:31:32 »

Ahogy utánanéztem, épp a Sengoku Basarahoz hasonlították, de ott erről jobb véleménnyel voltak. Személy szerint még nem találkoztam a Sengokuval, úgyhogy nem filozófálok. ^^

Tényleg nagyon kár, hogy csak 12 részt terveznek. Szomorú Oké, ne csináljanak belőle 200-at, de legalább egy 25-30-nak örülnék.

Lew: a mangában picit több fanservice van, az anime kapott egy kis cenzúrát. A szövegen is "finomítottak"... (vagy csak az angolok fordították le parasztosan ikszdé)

Hmm.. Azt hittem, hogy több embert fog érdekelni ez a téma. Úgy látszik, hogy feleslegesen nyitottam. smirksweat
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7 Dátum: 12 feb 05, 00:28:16 »

Én például asszem meg fogom nézni, és bár ehhez elég lett volna egy hsz. az anime ajánlóban is, de így már akkor is volt értelme. Majd ha belenéztem, mehet is itt róla a beszélgetés, meg később az új részekről.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 00:30:01 írta STM » Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #8 Dátum: 12 feb 07, 00:07:05 »

A legutóbbi Naruto rész alapján Sarutobi Sasuke a 3.hokage apja volt, onnan kapta nevét az uchiha sasuke  Nevet
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #9 Dátum: 12 feb 07, 17:36:58 »

Én is megnéztem, és nekem nagyon tetszik. Nem kicsit hajaz a Narutora, de ettől függetlenül is nagyon jó! Pl. a helycsere ugyanolyan, mint a kawarimi no jutsu.
Egy negatívum, ami valamiért nem jön be annyira, az Isanami beteges függése Saizo-tól.
Nem tudom, mennyire halad egy síkon a mangával, de remélem, hogy nem csak 12 részes lesz... kár lenne érte!
Kíváncsian várom a folytatást.
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #10 Dátum: 12 feb 07, 19:20:14 »

Szerintem, meg nagyon nagy, PL a 3ik részben a halózsákos eset ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Putir
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 12 feb 07, 19:24:27 »

Ha már Sarutobi Sasuke a avám és ebbe is van akkor elkelne kezdenem. Nevet
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #12 Dátum: 12 feb 07, 21:10:18 »

Persze, hogy benne van és egy teljesen más néző pontból (képességre és kinézetre gondoltam). Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #13 Dátum: 12 feb 21, 21:21:41 »

rencsacsa: Isanami néha nekem is az agyamra megy, feltételezem, mert nem vagyok pasi. ikszdé
Eddig követi a mangát, csak a cenzúra miatt kicsit megpiszkálják a jeleneteket, de a történetet nem változtatták meg. Remélem, hogy ez így is marad. Nevet Ha egyszer 12 részesre tervezték, akkor szerintem annyi is lesz sajna. Szomorú Hátha összehoznak egy második évadot is. Reménykedjünk. :3 Ha már ennyire jól megcsinálták az eddigi részeket, akkor szerintem hülyeség lenne 12-vel elintézni...

Ez a Sasuke sokkal szimpibb, mint a Narutos. (és szebb is ikszdé)

Amúgy meg érdekes, hogy más-más mangaka hogyan mutatja be ugyanannak a legendának az elemeit. Mosolyog
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #14 Dátum: 12 feb 22, 15:38:23 »

Hiába vagyok férfi egyed az én agyamat is elég erősen sorvasztja Isanami. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!