24 máj 14, 20:21:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mi voltál előző életedben? Mi leszel halálod után?  (Megtekintve 86512 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #315 Dátum: 10 nov 07, 09:38:04 »

Jézusom,én is megnéztem de ez valami borzalom.
Bár ha jobban belegondolok...

A teszt szerint előző életemben  kéziműiparos,műszerész voltam,az igazságot és a bölcsességet kerestem.Idealistának tartottak.Gyerekeket és időseket kéne segítenem,azért jöttem a világra hogy gondozzam a gyengéket és az elesetteket.
(ja és Kr.u. 750 körül születtem férfiként,valahol Dél-Afrika területén)

Hát,az a helyzet hogy most is sokat kézműveskedem, pontosabban rajzolok,és mindig az igazságosságot akarom mindenben kikeresni.Mindenféle bölcsesség érdekel.A tudásom bővíteni szeretem.
Általában jólesik másoknak segíteni,elsősorban a lelki bajok terén,ezért szeretnék pszichológus lenni.

Ettől függetlenül nem hiszek a reinkarnációban.Már előző életemben se hittem  Nevet
(és ami ott le van írva egyértelmű ostobaság)
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #316 Dátum: 10 nov 09, 21:26:12 »

én mi voltam elözö életemben ? és eszt hogy lehet megtudni ?
 Gondolkozik
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #317 Dátum: 10 nov 09, 21:29:42 »

Hátrébb van egy oldal NARUTO11 (http://www.jegyzetek.hu/pastlife.php) ha oda beírod, hogy mikor születtél, kapsz ilyen kis szöveget mint mi.
Naplózva


Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #318 Dátum: 10 nov 10, 19:24:21 »

jééééééé xD

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Thaiföld területén születtél Krisztus után 1800 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, tengerész, kereskedő, üzletember, bróker lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Jó emberismerő voltál, mindig ki tudtad használni a lehetőségeket. Hidegvérű, minden helyzetben megfontolt.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy elszántságot és kitartást tanulj. Minden szerencsétlenség akadjon fent a vasakaroton.

háát nem tom mit mondjak
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
szaea1994
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #319 Dátum: 10 nov 10, 20:26:41 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során férfi voltál. Valahol a mai Mongólia területén születtél Krisztus után 1075 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, bányász, temetkezési vállalkozó lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Lázongó típus. Az élet minden területén újítani akartál: politika, üzlet, vallás, háztartás. Talán vezető voltál.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Kötelességed, hogy keresd a megoldást a környezetszennyezés, az újrahasznosítás, az energiapazarlás és az atomerőművek megszüntetésének problémájára.

ikszdé ez nagyon durva! De hogy komolyra fordítsam a szót én előző életemben FARKAS voltam, ezt az ösztöneimben érzem! Kellemes és furcsán ismerős érzések járnak át amikor a természetben járok és ha farkasokat látok. Szóval szerintem ilyen volt az előző életem (vagy ez lesz a következő).
Naplózva

NARUTO11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 94



« Válasz #320 Dátum: 10 nov 10, 21:56:09 »

köszönöm Mosolyog
ez voltam elözöéletemben

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Észak-Újzéland területén születtél Krisztus után 1600 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, utak, hidak, kikötők építője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Hatalmas energiákkal rendelkező személy, jó tervező és szervező képességekkel. Ha kukás voltál, akkor csakis brigádvezető lehettél.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy megtanulj alázatosnak lenni, és hinni a spirituális dolgokban. Hinned kéne a Magasabb Erőben.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 10, 22:07:06 írta NARUTO11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

YOU ARE DEAD!!!!
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #321 Dátum: 10 nov 11, 10:37:46 »

Azta. Ezegész furcsa. kicsit húzott szemem van és azt irja koreába éltem.
illetve Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. Feladatod, hogy megtanulj alázatosnak lenni, és hinni a spirituális dolgokban. Hinned kéne a Magasabb Erőben.
Havernak van vlmi pránanádi, és nem hiszek ebben. Ez küllönös  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 18, 21:08:03 írta Gabesz » Naplózva


Viktor-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 424


« Válasz #322 Dátum: 10 dec 04, 19:38:37 »

Nem tudom, hogy milyen érzés, de legutolsó földi inkarnációd során nő voltál. Valahol a mai Észak-Ausztrália területén születtél Krisztus után 1575 környékén. Ami a foglalkozásodat illeti, író, drámaíró, szertartások vezetője lehettél.

Előző éned valami ilyesmi lehetett: Agyad akár egy zsenié, mindig mindent megmagyaráztál. A környezeted gyakran nem értett meg, de nagyrabecsülte a tudásodat.

Akkori életedből egy feladat maradt rád, amit most el kell végezned. A te feladatod, hogy tanulj, gyakorolj, és használd a bölcsességedet, ami tudatodban és az ősi kéziratokban rejtőzik. Erős hittel, és kemény munkával beteljesedik a végzeted, ami ebben az életben vár.

óhh ne mit parancsolgat a végén ikszdé én nem hiszem el, és amúgy is fiúcska vok *.*
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #323 Dátum: 10 dec 04, 22:02:51 »

Akkor most el kell fogadnod, hogy leányka voltál. xD A barátnőmnek is azt írták, hogy férfi volt. A bátyja meg nő. És méhész. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #324 Dátum: 10 dec 04, 22:08:06 »

Nem tudom hogy ti hallottatok-e róla de van olyan hogy ingával elaltatnak és elvileg az előző életedről kérdeznek és arról beszélsz vagy valami ilyesmi és hogy ezt felveszik kazettára hogy bebizonyítsák hogy nem hazudnak.  Ohh My God Ki akarom próbálni Nevet !
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #325 Dátum: 10 dec 04, 22:12:44 »

Ne akard. Ha van reinkarnáció, nem véleltlenül nem emlékszünk az inkarnációnk során az iylesmire.
ÍGondolj bele,e gynémely emlékek, arról, ami történt vele,d vagy amiylen voltál miylen hatással lehet rád msot szellemileg. ha nem is valami traumára emlékszel vissza, vagy nem voltál kéjgyilkos, még a teljesen elfogadható képe egy egykori személyiségnek, vagy mindenféle apróság emléke is enyhébb/komolyabb, múló/maradandó pszichés problémákhoz vezethet ha épp peched van.
És az sem biztos, hogy nem csak egy sor random haluzás miatt történik ami.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #326 Dátum: 10 dec 04, 22:13:45 »

Akkor most el kell fogadnod, hogy leányka voltál. xD A barátnőmnek is azt írták, hogy férfi volt. A bátyja meg nő. És méhész. xD

tényleges méhész, vagy nőgyógyász? Mai értelembe két jelentés létezik. Sőt három, mert Barney Stinston az első.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #327 Dátum: 10 dec 04, 22:16:47 »

 Nevet Méhészettel foglalkozó nő, aki nagyon szerette méheket és a mézet.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #328 Dátum: 10 dec 04, 22:18:21 »

ja, akkor megnyugodtam, hátha egy 18-as karika is kellene a topichoz, de mégsem. smirksweat
Naplózva


Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #329 Dátum: 10 dec 04, 22:24:15 »

Ez tetszett! Ez a vicces a magyarban hogy egy szónak több jelentése is van. Barney a legjobb^^!

STM: Azért nem most gondoltam hanem ha pl. felnőtt leszek^^". Vagy ennyire h*lyének nézel xD
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 04, 22:35:37 írta Leni-chan » Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!