24 máj 29, 14:16:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pecsételő technikák  (Megtekintve 44454 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #180 Dátum: 10 júl 24, 01:28:25 »

Naruto klónjai közül is ha csak egy is békává változik a természeti energiáktól, akkor maga Naruto is legyet eszik hátralévő életében. ^^

Háhá végre boldogság tölthet el hogy belevághatom egy moderátor arcába ezt: TÉVEDSZ, mert ha narutó klónja túl sok chakrától átváltozik és béka lesz, nem eszik legyet mivel kőbéka nem eszik semmit, azaz ez is egyenlő a halállal. xD
De Fuuinjutsukra térve, nem tudom elképzelni mi alapján fejlesztette volna ki minato ezt a jutsu-t olvassátok vissza a mangát, miszerint kushina azt mondja amikor minato kimondja hogy fogja használni a shikifuujin-t hogy: "De a használója".
Gondolom ezzel arra utalt, hogy ismeri a jutsu-t a klánjától, azaz ez is egy régi uzumaki féle fuujinjutsu, és ha elkéne képzelnem az összes mostani shinobi világban ismert használható fuujinjutsu uzumaki klántól ered, gondolom nem lehetett nehéz elsajátítani őket mert mikor elpusztították azt a falvat, biztos elvitték a tekercseket is amikben voltak fuujinjutsuk így kitanulhatták mások is akik nem voltak konohaiak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #181 Dátum: 10 júl 25, 15:07:02 »

Nincs itt semmi "tévedés", mivel poénnak szántam. ^^ És úgy tűnik mindenki másnak le is esett. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pbendi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #182 Dátum: 10 aug 06, 14:44:02 »

Valaki le tudná írni a Fuuka Houin vagy más pecsételő technika kézpecséteit?
Előre is köszi Nevet
Naplózva

\"Az életed értelme az, amit Te adsz neki\"
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #183 Dátum: 10 aug 09, 08:39:32 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/21 Itt vannak a halálistenes pecsétek, ha ezek jók ikszdé
Naplózva
s.eater
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 62


« Válasz #184 Dátum: 10 aug 09, 09:52:47 »

itt a  Fuuka Houin vagy hog ykell eirni

http://www.youtube.com/watch?v=9zIGrbqzqo8
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 09, 09:53:29 írta s.eater » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #185 Dátum: 10 dec 11, 17:05:48 »

Idézet a Naruto manga témából:

Chakra: Méh pontosan a Kyuubi kaland előtt kérdezi és válaszol rá Naruto. Aztán ő maga pecsételte le Rikodou jutsujával.

Amint a Manga témában is írtam, Naruto ugye ezt mondja: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/496/8
És ha tovább olvasunk két szövegbuborékkal, akkor ott is van, hogy nála a Shishou Fuuin kulcsa (és ott is a pecséttekercs). Aztán látjuk, hogy itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/496/13 ugyanaz a minta van a kezére tetoválva. Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/14 pedig látható, hogy a róka chakrájának "hatására" ugyanaz a "tetkó" egészült ki "teljes" testet beborítóra.

Én azt szűrtem le, hogy a pecsét ugyanaz, mint amivel a Negyedik is pecsételt, csak nem mindegy, hogy ki használja. Egy Uzumaki (akinek a klánja rokonságban áll a Senjukkal, akik pedig Rikodou sennin fiatalabb "fiának" leszármazottai) sokkal hatékonyabban tudja használni, a vére öröksége miatt. Vagyis most, hogy Naruto a saját chakráját használta a jutsuhoz, sokkal erősebb és teljesebb lett a pecsét. ^^

Ez a pecsét nagyon is lehetséges, hogy Rikodou sennintől származik. De csak egy leszármazottja által használva működik teljes hatásfokkal. kacsint


« Utoljára szerkesztve: 10 dec 11, 17:07:43 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #186 Dátum: 10 dec 11, 22:10:42 »

Nos, igen. Az első linknél van egy kép ugye arról a bizonyos pecstéről amit Minato csinált. A második linknél ugyan azt használta amit az apja vagyis azzal "nyitotta" ki. A harmadiknál pedig nekem az jött le vagyis arra asszociáltam, hogy az a Rikoduos pecsét meg egy új, amit Naruto használ először. Mert a róka nem lepdőne meg, ha ugyan azzal pecsételik le, mint amivel anno. Legalábbis nekem ez lenne logikus. Szóval én csak azt mondom, hogy szerintem így van, mert ez logikusabb szerintem.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
KPeti01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #187 Dátum: 10 dec 12, 01:26:29 »

Hali!

Lehet, hogy igaz az, hogy a pecsét ugyanaz és csak Naruto tudja sokkal jobban használni mint anno az apja, viszont az, hogy valakit "csak" rács mögé zárnak, vagy elszívják az ereje 90%-át és kezét-lábát(-farkát) kikötözik szerintem teljesen más hatást ér el. Én a különbséget kb olyannak érzem, mint mikor egy 10 éves gyerek ken le valakinek egy pofont, vagy Fekete Lacitól kap egy suhintást. Mondjuk az is igaz, hogy nem tudjuk pontosan hogyan akadályozza meg a Kyuubi a sennin módos egyesülést (itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/425/9 legalábbis nem találtam rá pontos választ), viszont sztem mindenképp megérne egy próbát a dolog!
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #188 Dátum: 11 jan 18, 13:33:25 »

Kiváncsi vagyok anno tsunade meg tudja-e gyógyítani orochimarut ? mert akkor azt jelentené shiki fuujint fel lehet oldani, törni. 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #189 Dátum: 11 jan 18, 14:32:56 »

Nem feltétlen kellett volna ahhoz feltörni. Ott most gyógyításról volt szó, nem "visszavarrásról". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #190 Dátum: 11 júl 08, 06:40:07 »

Válasz erre: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=1700.msg619977#msg619977

Ne keresd, mert Kushina visszaemlékezésében is van hasonló (de csak hasonló).

Amúgy meg, ha az összes chakráját felhasználja, akkor nem csak a pecsét miatt kell aggódnia, hanem az élete miatt is, mivel belehalhat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h144600
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #191 Dátum: 11 okt 25, 17:55:30 »

Minden hozzászólást nem olvastam el, ezért elnézést kérek ha volt már. Mosolyog

Az egyik legjobb pecsét-technika a 4. hokage tér/idő jutsu-ja. Szerintem az is egy pecsét technika, mert a pecsétek között teleportált és a pecsét által tudta irányítani h biztonságosan tudjon a végcélra teleportálni. Vajon ez a jutsu is Uzumaki tudásból van? Mosolyog
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #192 Dátum: 11 okt 25, 19:40:16 »

Nem akarok dupla idézést ezért mondom hogy chakra Leszuresehez kapcsolódik, szerintem az hogy a fuuin és juuin jutsukhoz van vérvonal, az egy enyhe baromság Nyelvesít
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Oldalak: 1 ... 11 12 [13]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!