24 máj 08, 16:00:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klán technikák (Nara, Inuzuka, Yamanaka, Akamichi, Aburame)  (Megtekintve 44245 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #15 Dátum: 07 júl 16, 18:43:19 »

hm...hát azért oltak annál jobb harcok is
De amúgy mutatják Ino apját...ő is ezt a jutsut használta akkor? Mert a pecsét ugyanaz volt...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 07 júl 16, 18:51:02 »

A jutsu nem ugyanaz volt, mert azzal csak átvette az irányítást a homoki nindzsa teste felett, de nem küldte bele a lelkét. A neve Shinranshin no Jutsu, a Shintenshin no Jutsu egy módosított verziója.
Bővebb infó itt: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ninjutsu_in_Naruto_%28H-R%29#Mind_Body_Disturbance_Technique
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #17 Dátum: 07 júl 16, 18:59:07 »

Óh, ezer köszönet, mert néztem is, hogy vhogy nem az a hatás Nevet De akkor az én tudatlanságom volt az oka...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #18 Dátum: 07 júl 16, 20:19:24 »

Képpecsétek:

Shintenshin no Jutsu:


Shinranshin no Jutsu:
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #19 Dátum: 07 júl 16, 20:26:37 »

Jóvan, égessél még egy kicsit Nevet
És akkor a másikkal más ember teste fölött lehet átvenni az irányítást?
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #20 Dátum: 07 júl 16, 20:36:16 »

Fordítás Wiki-től:

"Ahelyett, hogy a tudatát küldené az ellenfél testébe, csak a szellemét zavarja össze és így az rátámad a szövetségesére. Persze az ellenfél tudatában van a cselekedeteinek, de nem tud tenni ellene semmit. A jutsu használója a saját testében maradhat, de a kézpecsétet állandóan alkalmaznia kell, hogy fenntartsa a justut."

Bocsi, nem állt szándékomban égetni Téged  :-X
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #21 Dátum: 07 júl 25, 21:26:57 »

én azért néha szívesen használnám ezt a jutsut.  kacsint
én szeretem, még akkor is, ha kockázatokkal jár.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #22 Dátum: 07 júl 27, 09:54:51 »

Jól lehet vele puskázni!
Úgyis kémkedésre találták föl.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #23 Dátum: 07 júl 29, 19:39:47 »

Ez,talán perverzebb,mint a sexy no jutsu:DGondoljunk bele...lebénítunk valakit és a mi mozgásunkat utánozza...NevetÓ a fene,mért nem Nara-nak születtem Nevet

találtam is egy ilyen képet...kacsint

itt
megnézhetitek Mosolyog
az egyszer biztos, hogy nagyon kellemetlen helyzetbe lehet hozni ezzel a technikával valakit... Nevet
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Tyukszem
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 07 aug 06, 17:58:59 »

Fel tudná nekem sorolni valaki Shikamaru jutsu-it "megtanulási sorrenben"?  :-[...csak mert néhányal nem vagyok egészen tisztában...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #25 Dátum: 07 aug 06, 18:05:51 »

1.) Kagemane no Jutsu: az alap jutsu. A használó a saját árnyéka manipulálásával "elfogja" az ellenfél árnyékát és így az ellenfél mozdulatai követik az övéit (ugyanazt csinálja).

2.) Kage Kubi Shibari no Jutsu: Árnyékfogjó jutsu. Az alap Kagemane no Jutsu "kiegészítve" egy árnykézzel ami megfojtja az ellenfelet.

!!! Innentől spoiler !!!

3.) Ezket azért soroltam külön csoportba, mert eddig csak a mangában láthattuk őket. A Hidan és Kakuzu elleni harcoknál találkozhatunk velül.

Kage Nui: A használó árnyéka el tud válni a talajtól (fel tud emelkedni), fegyvereket forgathat vagy átszúrhatja vele az ellenfelet.

Kageyose no Jutsu: Az ellefél árnyékát is a saját céljaira használhatja vele.

Kagemane Shuriken no Jutsu: Miután Shikamaru megtanulta használni Asuma chakra-tőreit, kifejlesztette ezt a jutsut. Az árnyékát belevezeti a tőrbe és azt az ellenség árnyékába dobva mozgásképtelenné teszi azt.


(forrás: Wikipedia)
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 20:18:39 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #26 Dátum: 07 szep 09, 09:38:15 »

KÖszi ezzel megválaszoltál 1 nagy kérdést pontosan, hogy mit csinált Shikamaru azzal a törrel:D

Amugy az a kép Sasukeval nagyon kegyetlen, végre vele is kiszúrnak.
Itt 1 másik kép is valahol már láttma a forumon de gondolta ide is illik:D:
<link cenzúrázva> (csak +18)

Moderátor: Illene ide is (vagyis nem, de az más kérdés), ha nem lenne külön Hentai téma. - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 09, 18:15:26 írta Chakra » Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #27 Dátum: 07 szep 09, 09:51:49 »

Amugy, nem rossz teknika egyiksem, de az első kockázatos a második meg nehéz, mert feléddobnak valamit vagy rádmennek, és megszakítod a kézjelet rögtön nekedugrik a fogvatartott is.

Ez úgy jó pl átköltözöl első testébe sajátod el van valahol rejtve és ott van mellette 1 gyógyító aki kezeli a sebeket, így végülis halhatatlan leszel amíg a másik testben vagy.
Véleményt kérek, hogy nagy hülyeséget mondtam e?Nevet
Naplózva
Gaarathebest
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 07 nov 26, 22:13:41 »

Ez az a technika amit csak az Aburame klán tud használni, a bogarakkal. Páran úgy gondolják eléggé undi, bár sztem is durva egy kicsit, de hatásos Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 05, 22:06:14 írta Chakra » Naplózva
Miku-chan
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 07 nov 26, 22:22:33 »

Ez melyik technika is pontosan? Nem az amikor azt az izé..., azt a bogarat keresik, mi a neve....., nem tom. Szóval, akkor csinál Shino ilyen bogár pajzsot, ez az?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!