24 máj 09, 00:02:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suiton/Víz jutsuk  (Megtekintve 31101 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #60 Dátum: 08 dec 07, 19:14:23 »

Vízklónt nehezebb létrehozni mint egy árnyékklónt, egy vízklónt kb olyan nehéz lehet létrehozni mint egy sima klónt, és abból se láttunk többszöröset. Bár szerintem hogy meglehetne csinálni, a többszörös vízklón jutsut de az rengeteg chakrába kerülne. Amúgy igen Zabuza volt az aki kb olyan 8 vízklónt hozott létre.
Igen és ott haku közölte, hogy közel sem ennyi lenne a maximum amit létre tudna hozni és sokkal erősebbek is csinálhatna.
Naplózva

jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #61 Dátum: 08 dec 07, 23:30:54 »

Annyit tennék hozá ehez a vizklonhoz hogy csak akkor nehéz létrehozni ha kezdő genin vagy föleg ha nincs a közeledben víz... viszont ha eleve suiton elemre vagy speckozva vagy gyakorlottab vagy kb olyan könnyü létrehozni egy vizklont mint egy lélegzetvétel föleg ha vizközelben vagy...

Jah Looool Naruto+Yamato kombo?Nevet kicsit oda baxott nagyon tetszett... király volt és kicsit ütös azért Kakuzu támadása nem volt gyenge A szintű jutsuval támadt kb sztem vagy S
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 07, 23:32:02 írta jocoo » Naplózva
vash21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #62 Dátum: 09 jan 19, 12:53:52 »

Szerintem rohadtjók a víz technikák, nagyon jó stratégiákat lehet rájuk építeni! Shikamaru is használt vizet Kakuzu és Hidan ellen, meg Nidaime ugye a legnagyobb víz technika használó mégiscsak hokage volt...
Szerintem a legjobb kombó az a víz+szél, mert az mindent üt. Szél jó villám ellen, víz jó tűz ellen, ergo Szászke-kun eliminálva...^^
És amúgy vizet mindenütt lehet kb találni, mert a földben mindenütt van víz, meg a levegőben, felhőkben is. Szóval mint Gaara is mindenütt tud homokot szerezni. Meg Nidaime is víz nélkül csinált űbervíz jutsut! xD
Naplózva

Geeez...
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #63 Dátum: 09 máj 04, 14:45:55 »

Szerintem a vizet legjobban a villámmal lehetne kombinálni
Pl.: Suiton; Suiten Suishi (Ep. 203) és mondjuk egy Raikiri Pojén
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #64 Dátum: 09 máj 10, 16:06:36 »

ja vízklón+villám:
megüt a vízklón+megbasz az áram Nevet
Naplózva
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #65 Dátum: 09 máj 10, 17:45:05 »

Meg az előző Shippuden fillerben Fuuka a Suiton Dotonnal kombinálta
( Doton; Dora Houshi + Suiton; Ja no Kuchi ) és ilyen "földcsuszamlást" idézett elő (asszem ezt mondta rá Mosolyog)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #66 Dátum: 09 máj 23, 22:49:18 »

Szerintem is a leglátványosabb  és egyik legjobb jutsuk lehet nem olyan hatást ér el mint egy tűzstílusú de akkor is erős, egy pohár vízzel is lehet ölni főleg ha abban a vízben méreg van és egy vízburkot formál az ellenség feje körül
személy szerint az én egyik kedvencem az óriás örvény a kedvencem Nevet látványos és hatásos Nevet  de még jó a Bakusui Shouha  (kisame jutsuja amivel egy kevés vizet idéz elő)  egy medencés partyn hatásos ikszdé
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #67 Dátum: 10 aug 09, 08:57:48 »

egy kevés vizet? lol ezen dőltem Mosolyog
Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #68 Dátum: 10 szep 06, 19:12:46 »

minden ilyen anime vagy rajzfilm vagy ilyesmiben a víz a kedvencem amiben az elemeket manipulálják .. de nagy csalódásomra kishi eléggé egyhangúan osztogatja az erős jutsukat .. kap a ranton és a fuuton .. a többi meg nem ér semmit mert nem mutattak semmi erőset .. pl a víz támadások egyáltalán nem erősek .. és rengeteg csakra kell hozzá h vizet létrehozz aztán tudsz csak gazdálkodni .. (a tűz meg mindenkit hidegen hagy)..de én egy rendes jutsut várok a suitontól .. valami olyat ami közelre halálos .. mint a raikiri vagy a rasengan .. de ez így gáz.. még kisame is a cápa jutsukon kívül tudott mizo bunshint vízbörtönt és vizet köpni.. pedig olyan jó lenne normális víz jutsukat is ismerni ..
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #69 Dátum: 10 szep 07, 16:55:45 »

Azér sztem elég sok vízjutsut láthattunk az anime során. Sőt, szerintem azt láttunk legtöbbet. Talán föld volt párral több, de nem is panaszkodhatsz arra h kevés vízjutsut láttunk. Valamint van közelharci bőven, és van olyan mint a rasengan.

Spoiler annak aki nem néz shippuudent!!!



Hahonryuu a neve
Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #70 Dátum: 10 szep 07, 19:48:21 »

hát... fel tudnád frissíteni az emlékezetem ?én követem a mangát .. az animét nemigazán a fillerek miatt  .. én speciel arra gondoltam h hatásos .. mmint olyan amiben valaki egyáltalán megsérült ..  de azt akkor sem tudod tagadni h a legpopulárisabb jutsuk a chidori és a rasengan .. és nem láttam egyet sem ami tudott volna versengeni ezekkel ..
pedig annyira örülnék egy avatar-féle teknikának ..(a mese féle .. nem a james cameronos Nevet abban nincs víz:D)
most nem találtam egy képet sem .. majd később belinkelem ha van rá igény mire gondoltam ..
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #71 Dátum: 10 szep 07, 20:15:45 »

ismerem az avatart, nem kell linkelni.
a víz jutsuk is ugyínúgy képesek srüléseket okozni, mint más technikák. Pl azok a víz agyarak v mik amit itachi tol kakashi ellen tuti nagy sérülést okoznak. Az egy dolog h kakashinak volt vízfal.
de beleillik a topicba szal tessék:
 [Suiton] Baku Suishouha
 [Suiton] Daibakufu no Jutsu
 [Suiton] Daibakuryuu no Jutsu
 [Suiton] Daibaku Suishouha
 [Suiton] Goshokuzame
 [Suiton] Gousuiwan
 [Suiton]  [Fuuton] Gufuu Suika no Jutsu
 [Suiton] Hahonryuu

 [Suiton] Haran Banshou
 [Suiton] Houmatsu Rappa
 [Suiton] Ja no Kuchi
 [Suiton] Kokuun no Jutsu
 [Suiton] Mizuame Nabara
 [Suiton] Mizu Kamikiri
 [Suiton] Mizurappa
 [Suiton] Suiben
 [Suiton] Suigadan
 [Suiton] Suihashu
 [Suiton] Suijinheki
 [Suiton] Suikoudan no Jutsu
 [Suiton] Suiryuuben
 [Suiton] Suiryuudan no Jutsu
 [Suiton] Suishouha
 [Suiton] Suishuu Gorugon
 [Suiton] Suitenhoufutsu
 [Suiton] Suiun Suishi no Jutsu
 [Suiton] Taihoudan
 [Suiton] Takitsubo no Jutsu
 [Suiton] Teppoudama

Egyéb:
 Mizu Bunshin no Jutsu
 Mizu Kawarimi
 Mizu no Muchi
 Mizu no Tatsumaki
 Mizukiri no Yaiba

 Suika no Jutsu <<<!!!
 Suirou no Jutsu
 Suirou Same Odori no Jutsu


ezek közül mint kiemeltem a rasengannal versengő technika a  Hahonryuu. Írj ha van még kérdésed. Ezek nem mind támadók amit felsoroltam, de mind képes sérülés okozására. Am ha szereted a víz technikájkat, nézd azt mikor a rejtett vízesésben, van egy sztori arrol a vízről, ami erőssé tesz, és rövidíti az életet. Meg zabuzás és kisamés részek is fullosak víztechnikákkal.

Spoiler a nem mangásoknak!


nem lebecsülendőek a suiton technikák, erre jó példa suigetsu, és a legutóbbi mangában láthattuk, hogy kisame olyan erős vízbörtönt rakott maga köré,m hogy még Gait is megállította. az nem kis dolog.
itt a kép:      http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/508/5

am nem vagyok kisame fan, inkább suigetsu ^^

Elnézést az adminoktol ha ezt nem lett vna szabad, de gondolom nem árt a lista ha már ez a téma.

Off: ha avatarban egy hidratációs technikát elnyomott vna a csaj, simán darált vna mindenkit.majdnem.mellesleg felesleges kézmozdulatokkal irányított elemeket várni, mivel a többi elemet sem így irányítják itt.


a jutsuk forrása a leafninja off end
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 20:22:32 írta Zer0 » Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #72 Dátum: 10 szep 07, 20:34:57 »

na csak hogy ne hagyjalak nyugodni ikszdé(bocsi hogy ennyit kérdezősködöm) de a  Hahonryuu-t a képek alapján Yamato használta a fuuton rasengannal kombinálva .. és azthiszem nem támadott vele .. csak blokkolták a katon fukakku(v vmi ilyesmi volt a neve)
OFF: katarától nem ilyeneket várok hanem nyársalást, végtagfagyasztást... a Narutoban meg esetleg olyan polipot mint amit a földkönyve végén használt END OFF
és a vízeséses részeket merre keressem ? sima vagy shippuuden ?esetleg köbö számot ? Pirul
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #73 Dátum: 10 szep 07, 20:40:40 »

jah kiegészítésként használta, de megfordítva is olvashatod, hogy a fuuton rasengan egészíti ki a  hahonryuu-t. Tudjuk hogy a rasengean lehet támadó technika is, így gondolom ez is lehet magában fegyver. A vízeséses rész se sima, se shippuuden, az egy ova volt,  2.
http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=471 alul találod a vízkardos fickó képe mellett. Nagyon jó víztechnikáák vannak benne, ostor meg minden. szal ha érdekel, ez tetszeni fog. sajna magyar nincs sztem, de megtalálod angol felirattal, az is elmegy...

Off.: Azért katara Véridomítása narutóba ültetve szintén durva lenne. Kár h holdhoz kötött. Hanyagoljuk az avatart itt, mert most tértem vissza 1 hét kitiltásról "odanemillő hszek miatt" off end
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #74 Dátum: 10 nov 23, 01:21:04 »

Ez a vízbörtön jutsu elég sok embernek borsot az orra alá, tényleg ennyire komoly technika?Genjutsu-val biztos ki lehet belőle törni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!