24 máj 08, 18:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tiltott Jutsuk  (Megtekintve 24072 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #15 Dátum: 12 márc 06, 00:14:52 »

Az Edo Tensei és az Izanagi mostantól Tiltott Jutsunak számít a topicban  Nevet

Anko tiltott technikái érdekelnének még igazán, mert azt tudom hogy Orotól kapott ő is átokpecsétet és nagyon sok kígyós jutsura megtanította.

Ezek szerint nagyrészt kígyós technikákat tanult.. amiknek egy része ráadásul be is van tiltva...
Szeretnék Ankoról is egy visszaemlékezős részt.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #16 Dátum: 12 márc 06, 00:23:53 »

Én meg átokpecsét használatot szeretnék tőle látn, de már egyikre sincs nagy esély. AMúgy az átokpecsét is kinjutsunak számít?
Amúghy kíváncsi vagyok, hogy tiltanak be egy jutsut.. csak elrendelik, kihirdetik, és onnantól leszedik a rendőrök, azt, aki használni meri? ikszdé
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #17 Dátum: 12 márc 06, 06:24:18 »

A kage bunshin is tiltott jutsu nem? vagy csak a tekercse volt az? Nha mind1 narutot nem csukják le.Gondolom az edo tensei is tiltott jutsu volt, a shiki fuujin is az nem? NEm hiszem h megbüntetik, vagy legalábbbis ha nem szökött ninja, és nem ok nélkül használja, hanem mondjuk a jó ügy érdekében.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #18 Dátum: 12 márc 06, 08:11:00 »

Ahogy néztem a tiltott jutsu használatot nem büntetik... Egy részük magában is bünteti a használót, hiszen veszélyes az életére, esetleg halálos (pl. Kage Bunshin, chakrakpuk). Más részük pedig (pl. Edo Tensei) asszem érthető, hogy miért tiltott.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #19 Dátum: 12 márc 06, 18:30:00 »

Én inkább úgy gondolom, hogy ezeket a dolgokat nem tanítják az akadémián. Megválogatják mi hasznos, mi használható önpusztítás nélkül, mi nem árt a használójának.
Bár ahogy nézem, minden képzett magas szintű ninja tud ilyen technikát, ami tiltott kategória lehet. A "végső" önpusztító támadása szinte megvan mindenkinek, amivel önfeláldozva is képesek az utolsó erejükből még tenni valamit az ügyük érdekében.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #20 Dátum: 12 márc 07, 16:39:50 »

Valaki nyomat nekem valami infót Tsunake új tiltott jutsu-járól?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #21 Dátum: 12 márc 07, 16:45:54 »

A jutsu neve "Byakugou" Mosolyog Valószínüleg arra képes, hogy megdobja a használója fizikai erejét. Erősebb lett, mint maga a Raikage, legalábbis ami az ütései erejét illeti.  Ezt a jutsut csak Tsunade tudja használni. Nyilvánvaló, hogy ennek még ára lesz. Egy ilyen erős jutsunak nem hiszem, hogy nincs mellékhatása.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #22 Dátum: 12 márc 11, 12:50:48 »

A  ,,Byakugou" rendkívüli regenerációs képpeséget jelent. Egyelőre nem tudjuk mennyire nagy ah atása.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #23 Dátum: 12 márc 11, 12:55:34 »

Hm, ha tényleg azt jelenti, akkor lehetséges, hogy Tsunade nem hal bele abba, hogy Madara felnyársalta Mosolyog De szerintem az ütései erején is kellett, hogy javítson, mert ha nem, akkor nem sok értelmét látom a pecsét feloldásának, elég lett volna ha simán nekifut Madarának Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 12 márc 11, 13:05:44 »

Így van. Nem tudjuk még, hogy mire képes valójában ez a jutsu. Lehet, hogy még olyan képességekkel is rendelkezik amelyekről Tsunade sem tud. És ez nem biztos, hogy csak regenerálódásra képes. Ha jobban belegondolunk akkor Tsunade regenerálódási jutsuja egyfajta sejtgenezisre épül, tehát valamilyenfajta génmanipulációs eljárás. Ha az a valami ami most átszúrta a nagyapja faklónja, akkor akár annak génjeit is beépítheti a testébe ez a jutsu. Ezáltal képes lehet arra is, hogy annak technikáit hasonlóan használhassa mint Madara. Persze ez csak egy gondolat, de ki tudja. A jövőhét szerda még messze van.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #25 Dátum: 12 márc 11, 13:56:07 »

Dehogy génmanipuláció. Sima osztódás, mindne változás az új sejtek dns-ében max. pár kisebb hiba. A legtöbb, ami ebből a hatásból összejöhet,, egy rákos megbetegedés. :/
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #26 Dátum: 12 márc 11, 15:01:29 »

Nos sztem, ami átszúrta Tsunadét, az már nem faklón volt, hiszen az igazi Madara rejtőzött el abban a fában, és úgy emelkedett ki. A faklónt Gaara lepecsételte.
Ha ez a technika visszaépíti a sejteket, akkor a szúrás okozta "lyuk" is begyógyul, hiszen újratermelődnek az ott károsodott sejtek.
Génmanipuláció nem történhet sima osztódáskor, csak megtermékenyüléskor lehet génkicserélődés.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #27 Dátum: 12 márc 11, 15:08:58 »

És tudjuk akkor, hogy mit is tud valójában az a jutsu amit Tsunade aktivált. mert szerintem még mindig nem tudunk róla semmit azon kívül, hogy tiltott és csak Tsunade tudja használni és a regenerálódáshoz kapcsolódik. Szóval bármi lehetséges.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #28 Dátum: 12 márc 11, 17:26:53 »

Mikor mondták ki róla hogy tiltott? Persze nyílván az, ha es is a sejtosztódásos katagóriába tartozik.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #29 Dátum: 12 márc 11, 17:27:49 »

Maga Tsunade mondta, hogy tiltott Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/5
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 17:29:12 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!