24 máj 09, 00:14:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vérvonal képességek / Vérvonal kiterjesztés (Kekkei genkai / Kekkei touta)  (Megtekintve 462569 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #2475 Dátum: 14 ápr 04, 16:48:28 »

El kezdtem agyalni egy kicsit. Ugyebár Rikudou papának rinneganja volt, a muterjának pedig egy 9 pöttyös sharingan + byakugan. Eddig ugyebár az volt a feltételezés, hogy a byakugan és a sharingan a rinnenganból fejlődhetett ki. De mivel most már tudjuk, hogy milyen szemei vannak Kaguyanak, így kijelenthető az, hogy a sharingan és byakugan előbb volt, mint a rinnegan. Vagyis a rinnegan lehet, hogy a 9 pöttyös sharingan és byakugan kereszteződéséből jött létre. A 9 pöttyös sharingan nem csak, hogy erősebb lehetett a sima (3 pöttyös) sharingannál, de én azt sem tartom kizártnak hogy még a rinnegannál is erősebb volt (vagy ha nem is volt annál erősebb, akkor is legalább vele közel azonos erejűnek kellett lennie). Hagoromo egyik fia sem örökölte a rinnegant, Indranak a sima 3 pöttyös sharinganja volt. Szerintem Rikudou tesójának volt byakuganja és a Hyuugák tőle származnak (no meg a muterjától  Mosolyog) Mert az kizárt, hogy a byakugan a sharinganból jött létre (és persze ez fordítva is igaz). Amúgy érdekes, hogy Rikudou faterja nem lett megemlítve, róla semmit sem tudunk. Nyilván Kaguya nem volt önmegtermékenyítő, szóval kellett, hogy legyen férje (vagy valaki aki felcsinálta  smirksweat ).

Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #2476 Dátum: 14 ápr 04, 17:13:06 »

OFF:
Nem feltétlenül kell fontos embernek lennie azzal, akivel együtt volt. Lehet, hogy egy egyszerű harcos, annyira jelentéktelen, hogy nem is fontos említeni. A Rikodou-asszonykával is ez lehet a helyzet szerintem. Nevet
ON: Kezd egy kicsit zavarossá válni ez a szemes dolog.. Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2477 Dátum: 14 ápr 04, 20:26:37 »

Szerintem igazad van, ezt már én is írtam valahol. Jelenleg ez tűnik a leglogikusabb magyarázatnak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2478 Dátum: 14 máj 30, 15:21:39 »

Szerintem a mostani Sharingan/Byakugan vitát és párhuzamot itt kéne folytatnotok nem pedig az Anime topikban.

Nem mellékesen egy kicsit túlzás egy klán legerősebbjét aki össze-vissza turbozza magát egy másik klán átlagához viszonítani.

Mind a két esetben is jelentősen függ a használójától.
Hyugak alapból ezzel a szemmel születnek,Így az Uchihaknál már az is eredmény ha valaki fel tudja ébreszteni a sharingant.

Mangekyo szintete már fölösleges idekeverni mivel az már tiszta győzelem a Byakuganhoz képest.
Jelenlegi ismereteink szerint mindenképp.
Ha lesz belőle további fejlődés akkor újra lehet tárgyalni a már megváltozott körülményekkel. Gondolkozik
(Pl Kaguya?)
Egy sima átlagos Sharingannal viszont párba lehet.Genjutsu kérdés vitatható,de megelőzhető,elméletileg.
Ismétlem megint hogy a használótl függ inkább.
(kakashi is sokkal jobban kihasználta mint a legtöbb Uchiha)-Tisztelet a kivételnek.

Off:Addig is itt a megoldás a problémára. Nevet
Aki még emlékszik a poénra,csak most profibban.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 164 165 [166]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!