24 máj 09, 01:37:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egyéb technikák  (Megtekintve 56127 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sesshoumaru
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59

Mizukage


« Válasz #165 Dátum: 09 máj 04, 14:29:37 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy a "csillag chakra" mellett képesek e elemi chakrát (pl.: Suiton, Doton)-t használni?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #166 Dátum: 09 máj 05, 21:39:04 »

Kérdezd meg Kishimotót... ne, várj... azok csak töltelék részek voltak... akkor ez sajnos örök rejtély marad. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dexter21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #167 Dátum: 09 máj 21, 07:27:03 »

Megkérdezem itt mert nem találtam sehol ezt a technikát. A 4. teleportációjáról lehet tudni vmi? Csak ő tudja megcsinálni?

Azt ugy tzudom, hogy ő találta ki, egy idéző pecsét van a kunain, és ha repül,. akkor automatice megidézi őt.
Ennyit tudok én is róla. Amikor Obito meghal, akkor beszélnek róla, de csak ennyit.
Naplózva

Megszabadultam a gyerektől; a macskám allergiás volt rá.

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #168 Dátum: 09 máj 21, 16:32:18 »

Hát, nem hiszem, hogy automatikusan idézné meg, mert akkor az egy kicsit kitolás lenne. ^^ Adna valakinek egy ilyen kunait (mint Kakashinak a Kakashi Gaidenben), az eldobná véletlen és hipp-hopp a Negyedik kiteleportálódna a fürdőkádból. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #169 Dátum: 09 máj 22, 21:07:24 »

Ez a topic viccnek is rossz, bocsi Nevet
Atomfiller!!! Örültem, hogy már elfelejtettem azokat a részeket, erre eszembe juttatjátok  Nyelvesít
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
shikamaru184
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


« Válasz #170 Dátum: 09 máj 29, 08:53:55 »

a legjobb szerintem a kinzen no jutsu vagy mi? 174. rész Mosolyog
Naplózva

I wanna be the king of the pirates!^^
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #171 Dátum: 09 júl 12, 11:48:46 »

a legjobb szerintem a kinzen no jutsu vagy mi? 174. rész Mosolyog
Az nem a kinton, tatsukete no jutsu? ( pénz elem, segíts nekem technika ikszdé ) nekem aza kedvencem.Nevet
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #172 Dátum: 09 júl 19, 20:43:26 »

szerintetek Deidara szájas keze miféle jutsu? Hmm? Nevet kekkei genkai vagy csak egy atomerőmű mellett lakott? >.<#
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #173 Dátum: 09 júl 19, 23:40:54 »

Nos..én ezt nem is tudom,hogy a jutsukhoz kéne-e sorolni,mert végülis nem az,de talán ebbe a topicba illik bele a legjobban.Hidan technikájáról van szó...érdekes,mert nekem nem tiszta teljesen,hogy ez az ő vallásos rituáléjának a része,vagy esetleg egy vérvonalképesség?vagy a kettő elegye?ha hülyeségnek találjátok akkor bocsi,de szeretném megtudni mások álláspontját ikszdé

Hehejj Lányom had válaszoljak én is x33
Én úgy olvastam, hogy ez a Jutsu önmagában egy Kinjutsu, tehát tiltott jutsu, ami két részből áll.
1. Amíg a Szentemberünk gyilkol, addig ő biz meg nem hal.
2. Ezt kihasználva átdöfködheti magát úgy, hogy az ellenfél is megsérüljön ha megszerezte a vérét és a Jashin-körön belül áll.
A Kinjutsut pedig más Jashinisták tesztelték le rajta, amikor csatlakozni akart hozzájuk. Ugyebár a Hidan már azelőtt is egy harcmániás buzgómócsing volt. Nevet Ámor Ámor


Hidan technikája pedig nem Ninjutsu, hanem Jujutsu, mágikus technika amiket az istenekhez kötnek. A neve: Shijihyouketsu.

Ez viszont érdekes Nevet ezt én sem tudtam. Köszi az infót ^3^
Bár én nem tudom miért de korábban Kami no Sabaki néven ismertem meg, de úgy néz ki az téves. Pedig illik is hozzá Nevet
Viszont ez is a Ninjutsuhoz van sorolva, nem pedig egy külön jutsu típus.


szerintetek Deidara szájas keze miféle jutsu? Hmm? Nevet kekkei genkai vagy csak egy atomerőmű mellett lakott? >.<#

Hát mivel az atomerőművet abban a világban nem találták fel (furcsa hogy tv-t, meg rádiót meg kamerát meg stb-t igen Pojén), ezért az kiesik, Kekkei Genkai pedig azért nem, mert ő egyedül van ilyen ember, nem beszélt a családjáról, nem is gondolt, és nem lehet minden 2. klán kiírtva. Ezért én úgy gondolom, hogy ez egy egyéni jellegzetesség, vagy esetleg valami humán kísérlet eredménye. De Deidarát rejtély övezi smirksweat Dei egy titokzatos egy srác vala Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 19, 23:54:49 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #174 Dátum: 09 aug 18, 19:51:43 »

OFF , én sajna kihagytam ezeket a filler részeket , csak majd most kerítek rás sort : ezeket a jutsukat ,hogyan is használják pontosan , a meteor plussz rózsaszin , vagy mien csakrátad nekik???
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #175 Dátum: 09 aug 23, 10:39:25 »

Ha jól emlékszem a meteor kővel feltöltik magukat, majd kb olyasmi technikákat alkalmaznak mint amikor a kyuubipalástnál van az a nagy csakrakéz, csak nem kéz hanem, más más formája van.
Magyarán ilyen félig meddig materializálódott csakraféle amivel képesek fizikai támadásokra.

Naplózva

seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #176 Dátum: 10 júl 18, 21:31:12 »

sztem yondit azé hivták annak a konoha sárga vilanásának me sárga a séroja me ha belegondolunk kakashi nak meg vami konoha fehér agyara vagy mi azt nem tom de neki meg fehér a haja szal bizti hogy mind 2 őhöz a hajszin van kapcsolatban

én ugy emléxem hogy mindenkinek más színű a chakrája és neki fehér volt a chakrája. Nem tudom honnan valahonnan emléxem ilyenre.
Naplózva

...
...
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #177 Dátum: 10 júl 21, 16:57:52 »

srácok, nagyon eltértünk a tárgytól. ez a Shunshin jutsu topicja, nem pedig a Shushin no jutsué Nevet
Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #178 Dátum: 10 aug 20, 07:10:23 »

Pár oldalall arréb van egy feltevés.Narutonak rengeteg chakrája van lehet képes lenne messzebre is teleportálni.Viszont a negyedik hogy oldotta meg?Vagy neki alapból rengeteg chakrája volt?  :-X

a 4. úgy oldotta meg, hogy valamiféle jelzést tett ahelyekre, és úgy tudott odateleportálni. tehát amikor a mangában mutatják, hogy megjelent madara (nemtom pontosan h ő volt az) akkor úgy tudott odasietni a feleségéhez hogy ő is megvolt jelölve és pár mp múlva ott is volt. ő se tudott bárhova teleportálni ezzel. javítsatok ha tévedek
Naplózva


batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #179 Dátum: 10 aug 20, 10:12:32 »

yondaimét sárga villanásnak nebvezték .: nem a chakra szine miatt, hanem mert sárga haja volt + hihetelen gyors.  megjelölt 1 pontot, pl a speciális kunaival, majd oda teleportált (idlzte magát , elvégre az idézés 1 tér idő jutsu) mondták a mangába n is
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!