24 máj 08, 09:00:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Végső ninja kincsek (spoiler)  (Megtekintve 15789 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #30 Dátum: 12 júl 15, 20:14:18 »

Az ötödik fegyver nem az a nagy "bödön" amibe elzárták Kinkakuékat? Én úgy emlékszem.

Nem mert az is Ginkaku és Kinkaku fegyvere és nekik csak 4db van.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #31 Dátum: 12 júl 15, 20:22:10 »

Nehéz utána nézni, könnyebb hülyeséget irkálni.

4
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/527/Naruto_527_02_1_szines_-_Kac5amar.jpg
5.
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/529/Naruto_529_05.png

Akkor én kérek elnézést a szpójlerért Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 20:52:18 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #32 Dátum: 12 júl 15, 20:31:58 »


Köszi, nem olvastam annyira a mangát de most már okosabb lettem. Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #33 Dátum: 12 júl 22, 12:03:07 »

Valami kardot felvett a gk fight után,vagy nem tom mi volt az...lehet hogy azzal fogja folytatni Nevet...de amúgy kicsi rá az esély.Mondjuk volt sok olyan filler ahol Ten-ten képezségeit keresték hogy mibe lehet jó...Sem taijutsuba,sem orvos justuba nem volt jó,semmilyen dolgokban és rájöttek hogy ez a kunais dolog jön be neki.Ugyhogy nem hiszem hogy más justuval boldogulna.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 12:04:24 írta dreamfolow » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #34 Dátum: 12 júl 22, 12:32:01 »

Amúgy abba belegondoltatok, hogy az 5-ből 3 a 2párja nélkül nem is használható rendeltetésszerűen?
A koukinjiou, shichiseiken, benihisago nagyon erős együtt, de külön-külön semmit nem érnek. Nem tartom túl hasznos holmiknak, két ember kell hozzá hatalmas chakrával, ahoz hogy használja őket és közbe nyílt célpontok.
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #35 Dátum: 12 júl 22, 12:35:18 »

Nem tartod túl hasznos holminak? Ha valakit lepecsételsz az soha nem jut ki onnan magyarul örökre elveszik Nevet Szerintem erős fegyverek és nagyon jók.. viszont tényleg csak erős Shinbo használhatja akinek nagy Chakrája van.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #36 Dátum: 12 júl 22, 13:11:50 »

Érdekes a hachibit is elzárták amibe most Ginkin-t is és mégis kiszedték belőle...Magyarul nem veszik el örökre...
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #37 Dátum: 12 júl 22, 13:24:49 »

Szerintem ezt úgy kell értelmezni, hogy szabad akaratából soha nem juthat ki onnan, de azok akik bezárták fel oldhatják a pecsétet vagy valami ilyesmi.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #38 Dátum: 12 júl 22, 17:13:51 »

Igen,kijöhet ...de csak ha külső hatás éri,amúgy az is igaz hogy onnan soha nem jön ki...Igen,örökre benne raga
d, egy kis rész a chakrájából..De ha valaki feloldja kihozhatja a bödönből.Ez volt az az eset,hogy a kyuubi chakráját is belezárták kingin révén,és igy tudja a 10farkúba belevegyíteni a mazou --(Tobi).
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #39 Dátum: 13 márc 25, 15:22:31 »

Szerintem nem marad a bödönben benn az elzártak chakrája.
Már csak azért is gondolom ,mert nem nagyon rémlik ,hogy miután elzárták a dout ki lettek volna engedve. Szóval ,amikor Tobi felhasználta a mazou hoz akkor még benne volt a két Kjuubi chakrával tuningolt egyén.

Nem biztos ,de én ugy vettem ki ,hogy 3 eszközzel történő elzárás végleges (legalábbis még nem láttunk 1 embert sem kiszabadulni belöle), ehez képest a tökböl ki lehet bárkit engedni "külsöleg".
Szóval úgy tünik ,hogy a 3 részes elzárás körülményesebb ,de egyben erősebb elzárást biztosít.

Eléggé kétlem ,hogy Tenten használná ezután a legyezőt . Csak az ennek az oka ,hogy elég erőteljes chakra tuningot kéne kapnia ,hogy 1 nél többször tudja ugy használni ,hgy ne kelljen rögtön "feltámasztani". Az még inkább elképzelhető ,hogy ezután ő fogja tárolni és szorult hejzetekben elölehet húzni .
Naplózva



Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!