24 máj 08, 16:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Chidori / Raikiri  (Megtekintve 124769 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zenokaa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2



« Válasz #540 Dátum: 13 ápr 04, 19:35:35 »

Köszönöm. Mostmár mindent értek.Nevet
Eléggé elfelejtettem akkor a dolgokat... Ideje lesz újból mindent visszanézni, és visszaolvasni, azt hiszem.Nevet
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #541 Dátum: 13 ápr 11, 20:56:24 »

Szerintem nem csak a neve a különbség, úgy hallottam (nem emléxem honnan), h a raikiri S szintű, a chidori pedig "csak" A, és a Raikiri erősebb is. De lehet téves forrás...
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #542 Dátum: 13 ápr 11, 21:02:18 »

Az adatkönyvben ez van amit írtál. Alapvetően a kettő ugyan az, viszont az ereje különbözhet ettől még. Például szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy valakinek az elsődleges elemi affinitása villám vagy valami más. Kakashi villám elsődlegességgel rendelkezik, míg Sasuke csak másodsorban birtokolja ezt a képességet.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #543 Dátum: 13 ápr 12, 21:54:49 »

De Sasuke egyiket se használja mostanában, csak MS xD
Hogy ne legyek off: nem tudom, csak nekem tűnt-e fel, de mintha nem ugyanolyan lenne a "csovája" a kettőnek. Arra célzok, hogy a raikiriben mintha egyenesebb villámok lennének. De lehet hülyeség...
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #544 Dátum: 13 ápr 12, 23:02:23 »

A mangából ez nem kivehető. Az anime ábrázolása pedig egyszer ilyen, egyszer olyan. Másrészt ez következhet az erejétől is. Szóval a lényeg, hogy a chidori alacsonyabb szintű jutsunak minősül mint a raikiri, holott a kettő ugyan az vagy majdnem. Mást nem tudok elképzelni a két szint között mint az erőbeli különbséget.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 [37]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!