24 máj 08, 21:54:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Chidori / Raikiri  (Megtekintve 124786 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #15 Dátum: 07 júl 09, 17:38:04 »

Hm..lehet hohy nagyon férreértettem valamit de én úgy tudom hogy Kakashi Chidorija és Raikije tulajdonképpen a Rashengan 1 gyöngébbik verziója. Aztért találta ki Kakashi mert nehezen tudta használni a Rashengan-t. De lehet hogy tényleg hülyeség......(én így hallottam/tudom) :-X
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 07 júl 09, 18:22:30 »

Ja, ez tényleg egy butaság. Nevet
A shipp mangában Kakashi már tudja használni a Rasengant is, de a kettőnek semmi köze egymáshoz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #17 Dátum: 07 júl 09, 18:44:19 »

Igazad van. Sorry :-X  Kaakshi nem azt mongya hogy hogy ugyanaz a technika.......
Arról beszél hogy a Rashengant nem sikerült ötvöznie a Chidorival Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #18 Dátum: 07 júl 09, 18:50:33 »


 Tényleg Kakashi tudja használni a Rasengant is. De akkor mért nem használja soha a csatákban? Elvileg a Rasengan erősebb mint a Chidori, nem?? Legalábbis Sasuke anno ezen akadt ki, mikor Narutoval harcolt, nem? Vagy miután Kakashi villám beállítottságú, így a chidorija erősebb mint a rasenganja?
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #19 Dátum: 07 júl 09, 19:09:09 »

Szerintem mert gyenge hozzá  Mosolyog  Lásd Sasuke csak 3 szor tudja használni a Chidorit szerintem Kakashi se tudja olyan sokkal többször kacsint És mivel a Chidori gyengébb mint a Rashengan kevesebb erő kell hozzá, így gondolom Kakashi max 1 szer vagy 2 szer tudja használni 1 csatában a Rashengant de akkor is teljesen kifáradna tőle mint mongyuk a Mangekyou tól Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #20 Dátum: 07 júl 09, 19:09:46 »

Kakashinak nem a Chidorit nem sikerült ötvöznie a Rasengannal (ilyenre nem is gondolt), hanem a Rasengannak nem tudott villám-elemet adni.
És még egy gondolat (ami fél OFF és még a végén magamat is moderálnom kell :-X):
Kakashi (és Naruto és Jiraiya) Rasenganja maximális formai manipuláción esett át, de míg Naruto nem keverte a szél-elemmel, addig nem volt eleme. Kakashi Rairikije pedig alapból villám elemű. Szóval van egy maximálisra fejlesztett formai manipulációjú Rasengan (nuku elem) és egy villám elemű Rairiki (formai manipuláció minimális). Szerintem egál.

Azt nem tudom, hogy a szél és a villám-elem milyen kapcsolatban vannak (erősítik/kioltják/egyik elnyomja a másikat).

« Utoljára szerkesztve: 07 júl 09, 19:16:05 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #21 Dátum: 07 júl 09, 19:14:29 »

Aham  Nevet Sokat megtud itt az ember :-[  De a Chidori Rashengan keverést azért montam mert a villám elem = Cidori merthogy az is vilám alapú  ( Na ha erre is aztmondod hogy nem így van akkor megnézem újra a 220 részt + a manga 361-et mert valamit nagyon nem vágok  :-X :-X :-X :-X
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 07 júl 09, 19:16:14 »

... Lásd Sasuke csak 3 szor tudja használni a Chidorit szerintem Kakashi se tudja olyan sokkal többször kacsint És mivel a Chidori gyengébb mint a Rashengan kevesebb erő kell hozzá, így gondolom Kakashi max 1 szer vagy 2 szer tudja használni 1 csatában a Rashengant de akkor is teljesen kifáradna tőle Nevet

Sasuke 2x tudja használni a Chidorit (sima Naruto story, nem shipp), +1 az átokpecséttel, de az már nagyon kockázatos.
A Rasenganhoz pedig csak chakra kell, így addig nyomathatja míg van chakrája (még kézpecsét sem kell).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #23 Dátum: 07 júl 09, 19:24:50 »

Ok! De akkor mond meg szerinted miért nem használja ha annyival könnyebb mint a Chidori ??? ??? ???
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #24 Dátum: 07 júl 09, 19:30:10 »

Inkább azt írom le, miért a Raikikit használja inkább, mert már így is eleget OFF-oltunk a Rasenganról. Nevet

Rairiki (eredetileg Chidori), Kakashi saját jutsuja, ő találta ki, fejlesztette ki és ötvözte villám-elemmel. Ő ennek a technikának a mestere, nála jobban senki nem nyomja (elvileg, mert Sasuke elég érdekes dolgokat művel a Chidorival a shipp mangában Nevet , ami persze nem jelenti azt, hogy erre Kakashi nem képes kacsint ).
Szóval, szerintem a villám-elem és a "saját-justu"-komplexus (lásd fentebb) miatt használja inkább ezt (ill. mert a Rasengant nem tudja ötvözni a villámmal).
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 09, 19:31:11 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #25 Dátum: 07 júl 10, 05:05:37 »

ha jól emléxem kakashi saját bevalássa szerint 4x tudja megcsinálni a  chidorit
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #26 Dátum: 07 júl 10, 11:44:09 »

Igen azt akkor mondta, mikor Sasukénak tanította.

Lehyet, hogy ez hülyeség, de elvileg, már össze lett keverve a Cshidori és a Rasengan.
A 134. részben amikor CS2 Sasuke és Kyuubi Naruto egymásnak nyomták a Chidorit és a Rasengant
Sasuke átok pecsétje valamelyest modósította a Chidorit, mivel fekete lett, meg Naruton a Kyuubi chakra az tűz elemű, vagyis akkor a Rasija is félig meddig tűz elemű volt (legalábbis sima chakra tűz elemmel kötűlvéve), szal amikor összenyomták, akkor keveredett a Chidori meg a Rasengan, valamint villám, tűz, és az átokpecsét eleme (talán halál elemű,ha van neki.)
Ezt csak azért gondoltam, mert elég érdekesen nézet ki.
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #27 Dátum: 07 júl 13, 03:03:29 »

Nemtom, de a shippuu-ban már kezdem unni Sasukét, hogy llandóan Chidori-zik... ;D
Naplózva
spet95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



WWW
« Válasz #28 Dátum: 07 júl 14, 20:35:06 »

én megnézném amikor az odoba rasenga meg sasuke chidorija oszecsap
Naplózva
Kakashi
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 07 júl 15, 10:30:40 »

Mikor chidorizik Sasuke ,mert én még olyat nem láttam a Shippudenben?
pedig én már láttam 19-ig és csak az 1. részben volt vmi ,de akkor sem chidorizott
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!