24 máj 08, 12:07:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Genjutsu (Illúzió technikák)  (Megtekintve 91106 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #15 Dátum: 07 dec 02, 15:52:54 »

Áh.A genjutsuk azért jók mert baromi alattomosak.Ezeket nem lehet olyan könnyen kikerülni.Kakashinak is hiába van Sharingánja mégse tudta kikerülnu Itachi genjutsuját.
Naplózva
Gaarathebest
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 07 dec 04, 14:50:17 »

hát azért lee eléggé védtelen lenne egy genjutsuval szemben...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #17 Dátum: 07 dec 04, 18:29:32 »

Igen eléggé húzos technika de lehet az ellen is harcolni
Naplózva
Gaarathebest
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 07 dec 12, 18:59:48 »

Ino elmecsere jutsuja is genjutsu?
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #19 Dátum: 07 dec 12, 19:41:05 »

Tudomásom szerint nem. Ino nem használ Genjutsut. Az Kurenai  ???
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 12, 19:41:52 írta narut0 » Naplózva
Himitsu
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 07 dec 30, 14:59:14 »

hát azért lee eléggé védtelen lenne egy genjutsuval szemben...

Nem hiszem....Lee is használ chakrát csak nem képes vele ninjutsu-t és genjutsu-t végrehajtani(vagy mi). Szerintem az, hogy chakrát bocsát ki magábol az nem nin- és  nem genjutsu....?Vagy igen?
Naplózva
Anonymus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Válasz #21 Dátum: 07 dec 30, 21:35:28 »

Hát, én arra szavazok hogy egy tök jó kis technika ez, és attól még, hogy vannak akik magasabb fokon művelik, (Itachi és Sasuke) mert tehetséguk van hozzá, még nem "nem fair" jutsu! Lehet, hogy egy kicsit alattomos, de hát Istenem! Nem lehet mindenki egy erősségi szinten! Nevet
De hogy lehet minden genjutsut kivédeni? Lehetséges egyáltalán? (ebbe a mindenbe az Uchiha-féle genjutsut is beleértem!)  ???
Naplózva

"Az élet játék - játszd!
Az élet kihívás - fogadd el!
Az élet álom - váltsd valóra!
Az élet áldozat - ajánld fel!
Az élet szeretet - Élvezd!"
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #22 Dátum: 07 dec 31, 00:11:30 »

elméletileg lehet Deidara is hozzá szoktatta a szemét
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 07 dec 31, 00:27:27 »

Elvileg a saját chakraáramlás megállításával sok genjutsut fel lehet oldani (lásd Jiraiya és Naruto edzős visszaemlékezés az ál-Itachis harcoknál). És a fájdalom is megtörheti (lásd Shikamaru Tayuya [Hang Négy] ellen vagy Kurenai Itachi ellen).

Itachi "újjal mutogatós" genjutsuja még nem Sharinganhoz kapcsolódó jutsu (szerintem). Igaz, hogy Naruto nem tudott kiszabadulni belőle (bár egy kicsit megakasztotta), de Chijo-baasamának és Sakurának már sikerült feloldaniuk azzal, hogy a saját chakrájukat átáramoltatták Narutóba.

A Sharingannal alapból lehet valamiféle genjutsut nyomni (lásd Sasuke Deidara ellen). Az első próbálkozáson Deidara átlátott az "anti-genjutsu" Mosolyog bal szemével, de a második már megtréfálta.
Hogy ebből ki lehet-e törni? Még nem volt rá példa az animében/mangában (Deidara sem kitört belőle, hanem eleve átlátott rajta). Bár még nem is gyakran használták (pl.: Itachi mikor Kisamável megérkeznek Konohába, az őrön ; Kakashi a 3. moziban Mosolyog ; Sasuke Deidara ellen - több most nem ugrik be).

És végül a nagyágyú: Itachi, Mangekyu Sharingan - Tsukuyomi. Ezt, Itachi szerint, csak egy másik, szinén vérvonalbeli Sharinganos tudja kivédeni. Vagyis Kakashi nem, de Sasuke talán igen.
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 31, 00:30:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
memoryan
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 07 dec 31, 09:58:26 »

Kakashi azért nem tudja kivédeni, mert nem Kekkei Kenkai-os Sharinganja van, Itachi mondta, hogy csak az olyan Sharingan tudja kivédeni, tehát akkor Itachi nem tudja használni Tsukuyomi-t Sakuke ellen úgye?
Naplózva
Himitsu
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 07 dec 31, 12:42:36 »

Kakashi azért nem tudja kivédeni, mert nem Kekkei Kenkai-os Sharinganja van

Nem igazán értem, hogy Kakashinak miért ne lenne Kekkei Genkai-os sharinganja. Mert ugye Obito szeme az, csak másba beleültetve.... És amúgy is a sharngan az már magában Kekkei Genkai, akárkibe rakják....??? Vagy ez butaság? Én nem ismerem a mangát....
Naplózva
Gaarathebest
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 07 dec 31, 12:55:04 »

Kakashi azért nem tudja kivédeni, mert nem Kekkei Kenkai-os Sharinganja van, Itachi mondta, hogy csak az olyan Sharingan tudja kivédeni, tehát akkor Itachi nem tudja használni Tsukuyomi-t Sakuke ellen úgye?
Szerintem tudja merthogy amikor Naruto Jiraiyatol eltanulja a Rasengant és Megszállnak 1 hotelban mielőtt Tsunadét megkeresnék, Akkor a hotelben asukén azt alkalmazta.... Nem?
Naplózva
memoryan
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 07 dec 31, 15:09:19 »

Igen, de ott nem volt átváltva Sharinganná+ gyengébb is volt

Nem igazán értem, hogy Kakashinak miért ne lenne Kekkei Genkai-os sharinganja. Mert ugye Obito szeme az, csak másba beleültetve.... És amúgy is a sharngan az már magában Kekkei Genkai, akárkibe rakják....??? Vagy ez butaság? Én nem ismerem a mangát....

Azért nem Kekkei Kenkaios Sharingánja van, mert a Kekkei Kenkai az születési adottság (van ahol előjön, van ahol nem)
Naplózva
Himitsu
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 07 dec 31, 15:45:10 »

Még mindig nem igazán tudom ezt elfogadni, de van benne igazság Mosolyog
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #29 Dátum: 07 dec 31, 17:09:14 »

Lehet hogy a Kekkei Genkai azt hiszem azt jelenti, hogy vérvonal belintechnika, vagy valami ilyesmi, de szerintem ez Kakashinál, csak annyiban üt vissza, hony nem tudja kikapcsolni, és az utódai nem öröklik majd.
De kezdünk eltérni, mert kapásból 2 másik témába is beleillene. Más szóval szerintem Kakashi ki tudná védeni, ha tudná, hogy hogy kell.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!