24 máj 08, 10:18:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a legerősebb és melyik a legalattomosabb jutsu és miért?  (Megtekintve 45805 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #165 Dátum: 12 máj 22, 13:35:25 »

szerintem a két legerősebb jutsu:
1.por elem, nincs ellene védelem, ha betalál por se marad belőled; kár hogy gyorsasággal kikerülhető
2.kamui, ez is ha betalál véged, ha nincs valami tér idő jutsud, (ami elég ritka ha 3 embernek volt eddig a történelemben akkor jól tippelek)
sajnos mindkettő hátránya hogy kitérhetsz, esetleg olyan gyorson mozogsz hogy nem tudnak a kettővel befogni
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
samat
Vendég
« Válasz #166 Dátum: 12 máj 22, 16:53:30 »

Kamui azzal az a baj hogy nagyon lemerít most ahogy átgondolom inkább Pain lélek tépős jutsuja
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #167 Dátum: 12 máj 23, 11:18:54 »

por elemet szerintem a susanoo kivédi + el is kell találni azzal......a kamui meg elég necces mert ha elcseszed utána nem tudsz mozogni és konyec.......és eddig kakashi se ölt meg vele senkit......még deidarát se tudta elintézni vele....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #168 Dátum: 12 máj 25, 21:21:12 »

(nem tudom volt e már írva ,ha igen akkor bocsi)
Szerintem a legalatomosabb Danzou  10 sharinganos izanagia volt .
Igaz volt hátránya pl genekkel becsapható ,de az igazából a használón mullik , a másik hátrány meg hogy igen nagy gyorsasággal nyirja ki a szemeket egy nagyobb csatába nem lenne elég 1 kéz tele szemekkel , inkább  a teljes test tele verük és még pár zsebbe  Pojén
Naplózva



Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #169 Dátum: 12 jún 17, 19:24:24 »

Miért lenne erős? Én inkább az alattomosak közé sorolnám...
Szerintem amúgy a legalattomosabb akkor tényleg vagy a Mugen Tsukoyomi (lesz) vagy pedig Tobi tér-idő jutsuja, amivel bármit elteleportálhat a maga külön kis dimenziójába és utána tulajdonképpen azt csinál vele, amit akar...
A legerősebb meg... hát nagy a választék, de talán amivel a legnagyobb pusztítást lehet véghezvinni az Madara tökéletes Susano'o-ja.

szerk.: Ja és a duplapostot jó lenne ha hanyagolnád.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 19:35:43 írta Gaburieru » Naplózva
Kurama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #170 Dátum: 12 aug 10, 21:26:29 »

A legalattomosabbnak a Gakidou-t tartom (ninjutsuk elszívása, illetve Narutotól csakrát is szívott el), mivel elméletben a bijuu bomba, Deidara végső technikája, vagy akár az Amaterasu is elszívható vagyis hatástalanítható vele, és ezek ugye elég erős technikák.
A legerősebbnek a gentsukat tartom (jójó valaki sunyinak titulálja a genjutsukat és bevallom annak is teljes mértékben igaza van Mosolyog), mivel kivédési mód nem nagyon áll rendelkezésre, maximum a nagyon erős elme.
Ja és ne haragudjatok, de még 1 "legerősebbet" mondanék, mert ezek között naon vaciláltam és az pedig az idéző jutsu. Ugyanis megidézhetsz vele 1 láthatatlan kaméleont, egy elpusztíthatatlan kutyát ami a jutsuktól erősödik (szerintem best of) vagy akár a kyuubit is (persze csak akkor érdemes ha van sharinganod Nyelvesít).
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #171 Dátum: 12 aug 13, 23:21:28 »

Én most azt hiszem át megyek komolyba és meg mondom én mire gondolok nem úgy mint régen.
Alattomosnak szerintem illenek a genjutsuk, mert ha olyas vki csinálja észre sem veszed hogy csapdába estél.

Ami a legerősebbet illeti, szerintem meg maga a jinchuriki lét, tehát ha jutsunak lehet nevezni azt hogy irányítod a benned lévő szörnyeteget akkor ezt gondolom leghatalmasabbnak, mert hát bee erre a legjobb példa, mivel óriási pusztításra képes, átkozottul erős a védelme és még a genjutsuk sem hatnak rá.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #172 Dátum: 12 aug 17, 23:51:29 »

Szerintem a legerősebb az edo tensei halhatatlan zombi hadsereg meg ha merész vagy idézel egy zombit és megparancsolod hogy miután megölöd magad idézzen meg utána meg végtelen erőd lesz Ördögi
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #173 Dátum: 12 szep 08, 20:04:48 »

Legalattomosabb az edo tensei: mert olyanokat fordít ellened akiket  szerettél és nem szívesen bántod őket, és Tobi "átmegy rajtam a támadás" jutsuja, mert támadod és semmi eredménye.
Legerősebb(ek) a rinneganhoz kötődő jutsuk (annyit fűzök hozzá h Pein és Uchiha Madara, ez mindent elárul), és a por elem se semmi.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #174 Dátum: 12 szep 12, 04:50:38 »

Szerintem a legerősebb az edo tensei halhatatlan zombi hadsereg meg ha merész vagy idézel egy zombit és megparancsolod hogy miután megölöd magad idézzen meg utána meg végtelen erőd lesz Ördögi
Ilyenkor nem oldódik fel a jutsu?  Gondolkozik
A legerősebb a végső Susanoo, Edo Tensei, a legalattomosabb pedig a Mugen Tsukuyomi.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #175 Dátum: 12 szep 12, 06:39:12 »

Az Edo Tensei-t "elkövető" shinobi halálával nem szűnik meg a technika. Ezt Kabuto is elmondta már.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #176 Dátum: 13 jan 11, 00:02:21 »

Mugen Tsukuyomi mitől lenne alattomos??? Békét hoz a világra, eltörli a szenvedést és minden fájdalom elfelejtődik...
Szerintem az MS genjutsuk a legalattomosabbak... Egy szemkontaktus és ha az ellenfeled nem egy viszonylag erős kage szintű ninja vagy MS használó már nyertél...
A legerősebbre nehezebb választ adni de sztem az egyik egyértelműen az Edo Tensei, mivel akármennyi ember van lepecsételve a lepecsételetlenek mindig többen lesznek... főleg azon szinten tud durva lenni ahol Kabuto nyomja, enyhe túlzással a fél halott szereplőgárdát visszahozta...
Aztán még a Shiki Fuujin meg a Susanoo is ott van a toppon...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #177 Dátum: 13 jan 11, 08:15:45 »

Mugen Tsukuyomi mitől lenne alattomos??? Békét hoz a világra, eltörli a szenvedést és minden fájdalom elfelejtődik...

Igen, a szabad akarattal együtt. Mert a másik bántása és a háború is "szabad akarat" (sajnos). És - tudom, közhelyes - de a szomorúság és fájdalom is a világ része. Törekszünk az elkerülésére, de a boldogságot is akkor tudjuk igazán értékelni, ha néha szomorúak is vagyunk. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 10 11 [12]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!