24 máj 08, 14:36:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a legerősebb és melyik a legalattomosabb jutsu és miért?  (Megtekintve 45806 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #150 Dátum: 12 ápr 10, 12:21:38 »

Én is írok egy ilyen jutsut. Csak egyet mert az egyedül betölti az összes lehetőséget.

EDO TENSEI

Miért? Mert tulajdonképpen szinte az összes eddig felsorolt nagy hatalmú jutsu előhozható vele. Meteor kell? Jön Madara. Shinra tensei kell? Jön Nagato. És így tovább. Előnyük még hogy nem kell gyógyítás hozzájuk. Ha többet idéz meg az ember akkor kiküszöbölheti a többiek hiányosságait is. További előny, hogy nem elég legyőzni őket hanem le is kell nyugtatni vagy pecsételni. Hátrányuk, hogy sok áldozatot kell beszerezni és ha sikerül megnyugvást találnak akkor maguktól is megszűnnek. További hátrány, hogy valamilyen szintű ellenállást is képesek a zombik kifejteni ezért az idézőnek erőltetnie kell az akaratát. További hátrány, hogy akik megnyugodnak vagy lepecsételnek az később már nem idézhető meg.

Szintén ide tartozik az alattomossága is, hiszen olyan személyek is megidézhetőek akiket valaha ismertél, szerettél és ellenük kell harcolni.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #151 Dátum: 12 ápr 10, 13:17:27 »

igazad van jelen felállás szerint ennél ge**** jutsu nincsen....... Pontosan jól mutatja h a használóját mindenki sunyi kis féregnek tartja kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #152 Dátum: 12 ápr 10, 15:18:03 »

Kabutót csak azért tartják sunyi kis féregnek, mert világ életében kém volt, és nem tanult mást csak orvosi ninjutsut, és mivel neki semmi különlegessége nincs mint pl Narutónak vagy Sasukének igy ő csak úgy tudott erőssé válni, ha mások jutsuit "sajátította" el!!

De h ne legyen off szerintem Itachi sussanoja a legerősebb jutsu, mivel egyszerre van egy majdnem áttörhetetlen védelme, és egy lepecsételő kardja, amivel egy csapás és pápá még az edo-s zombiknak is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #153 Dátum: 12 ápr 10, 15:22:05 »

A gond ezzel az, hogy mit csinál Itachi ha beidézik elé Madarát és Nagatot, vagy akár az összes többi zombit. Kenheti a hajára a Susanooját meg a kardját is.
Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #154 Dátum: 12 ápr 10, 15:26:38 »

Hát csak Madara meg Nagato szivogat jutsut a rinnengannal a többi zombi nemsokat tudna tenni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #155 Dátum: 12 ápr 10, 15:32:19 »

Nem csak ilyen jutsukból áll az élet. Nézd Kisame vízteremtését miközben Deidara bombákkal támadja. Muu láthatatlanul lopakodik, a harmadik Raikage meg szétveri a Susanooját. A sok Edos zombi rengeteg lehetőséget hordoz magában. Egyedül azt sajnálom, hogy Orochimaru elkótyavetyélte az első és a második hokagét. Milyen lenne most ha Hashirama, Madara, Nagato, Itachi  egymás mellett harcoltak volna Kabuto idézése után.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 15:36:47 írta rini67 » Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #156 Dátum: 12 ápr 10, 15:40:49 »

Megadom magam tényleg igazad van, de nekem akkor is Itachi susanooja marad a legjobb, már manapság már minden jöttment hokage áttöri a susanoot,amit legyengitettek nagyon, bár Sasuke amaterasu susanoojával már kevesebb az eséjük Mosolyog
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #157 Dátum: 12 ápr 10, 16:51:13 »

Sasuke varjú páncélos amaterasu kardos susanooja mindent visz nálam......és igen a két hokagét kilőni kb a legelején..pazarlás és vétek...Kishi szerintem nem igazán gondolt bele h később mekkora haszna lett volna a két manusnak (most egy epic fight kacsint)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #158 Dátum: 12 ápr 10, 18:50:00 »

Öm... a Hold Szeme gondolom átmossa a zombik agyát is, szóval az a legerősebb, a legsunyibb és leglegebb jutsu.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #159 Dátum: 12 ápr 10, 18:57:51 »

És ki is a hold szeme terv kiagyalója? Szóval az is Madara kezében van. Persze ehhez tudni kell, hogy hogyan is állunk Tobival. Másrészt ez a jutsu még nem létezik hiszen nincsenek meg az alkotó elemei.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 19:02:31 írta rini67 » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 12 máj 12, 14:13:14 »

Edo Tenseiel az a gond hogy ha valakit meg akarsz idézni kell egy darabka belőle meg egy élő test.Na most az élő test még viszonylag könnyű de ha máshoz nem is nagyon értesz akkor az is gond.Az meg hogy Madarából egy darabot kell szerezni profizmus mert ha egy hullát randomra kikaparsz lehet nem is tud harcolni és akkor csak mész arra rádtámad és te meg széttéped valami jutsuval/kardal és pecsét rá.Mert ha Inot idézik meg vele szerintem egész egy nagy poén és bármelyik ninja leverné szóval nem is olyan erős.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #161 Dátum: 12 máj 12, 20:42:24 »

rini azt is vedd figyelembe hogy mennyiben különböznek a susanook.....meg h a sem egyedül ütötte át me tsunade sem...és ha megnézed madara susanooja a leggyengébb tengu páncél sincs rajta itachi susanooja ellen nem sokat érnek a ninjak sasuke mostaniját meg megkarcolni se tudnák.....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #162 Dátum: 12 máj 12, 21:42:17 »

Mindenki mondja, hogy Itachi Susanooja a legerősebb de én nem így gondolom mert szerintem ezek nem azt jelentik, hogy Madara Susanooja gyengébb lenne mint Itachi vagy Sasuke esetében. Szerintem ezt így kijelenteni marhaság. Más képességekkel vannak felruházva mint ahogy a szemeik is más tulajdonságot, képességeket hordoznak magukban. Lehet mondani, hogy Itachié rendelkezik a legjobb védelmi tulajdonságokkal mint ahogy Sasuke Susanooja is rendelkezik egy másik fajta tulajdonsággal. Ha jól sejtem az övé az Amaterasuval van kapcsolatban. Ebből következik, hogy Madara Susanooja is van amiben jobb mint Itachi és Sasuke Susanooja. Az alap védelme, ereje alapvetően ugyan az vagy hasonló, csak a plusz képességek miatt térnek  el egymástól.  Például Madara Susanooja tudja ezt, míg Itachiéktól ilyet nem látunk.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/17
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 22:34:41 írta rini67 » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #163 Dátum: 12 máj 13, 15:24:04 »

Legerősebb?  Hát ez csak a használótól függ sztem. Persze van különbség két jutsu ereje közt, de a legerősebbet sztem még nem ismerjük. ikszdé

Legalattomosabb? Egyértelmű, hogy a henge no jutsu. Képzeljétek el, milyeneket lehetne azzal trollkodni, bemész bankot rabolni mondjuk George Washington arcával.  Faceg
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #164 Dátum: 12 máj 22, 11:14:37 »

Mod.:
Pár hsz. törölve.
A Susanoo-t bővebben a "Vérvonal képességek" témában tárgyaljátok ki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!