24 máj 08, 17:55:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik a legerősebb és melyik a legalattomosabb jutsu és miért?  (Megtekintve 45810 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Dátum: 10 jan 06, 13:03:49 »

Úgy döntöttem nyitok 1 ilyen topicot. Mivel már szinte minden féle jutusról beszéltünk de konkrétan, hogy melyik lehet a legpusztítóbb ill. a leg orvgyilkososabb módszer arról még nem.

Nos akkor kezdem én:


Most power jutsu: Shinra Tensei / Chibaku Tensei

Sunyi jutsu: Madara Teleport technika
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 06, 22:53:48 írta Chakra » Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1 Dátum: 10 jan 06, 13:43:52 »

Hát, hogy melyik a legerősebb jutsu, arról nehéz beszélni, mert pl. egy nagyon erős genjutsuval is le lehet győzni az ellent, mégsem olyan pusztító. Ha a legpusztítóbbat keressük, akkor az a Chibaku Tensei, mert akár egy új Holdat is létre lehet vele hozni. A legalattomosabb pedig szerintem: Konohagakure Hiden Taijutsu Ougi:  SENNEN GOROSHIII Nevet
Naplózva

Tomi is a good boy.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #2 Dátum: 10 jan 06, 14:12:25 »

A genjutsu sztem mehetne a ravasz megoldások közé is akár, mivel az nem konkrét fizikai támadás, hanem az elmét támadja.
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3 Dátum: 10 jan 06, 17:17:41 »

A legpusztítóbb szerintem egy bijju teljesen elengedett szelleme.
De ha nem olyn ritkaságot keresünk, ami kekkeigenkai-oz, agy esetleg bijjuhoz kötött, akkor a sennin forma óriás rasenganja és a rasenshurikenje a legpusztítóbb.

A legaltomosabb sztem eléggé reális, mert ha azt nézzük az orvosi jutsuk is azok lehetnének a vágásai miatt. De Hiddan technikája sztem nagy szívás a másik félnek.
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4 Dátum: 10 jan 06, 17:44:56 »

Legpusztítóbb valóban egy sennin módú  Rassen shuriken,de mondjuk ha nagato kicsit jobb bőrbe lett volna és full chakrával akkor valóban a Chibaku tensei.Ha továbbmegyünk,Naruto orochi fightban asszem 5 farokkal NarutoBiju csinált ilyen nagy koncentráltságú chakrát.Bekapta,pár G-vel együtt azt kiőtte.Ha orochi nem idézi meg azokat a kapukat,fél erdőnek annyi...
Legsunyibb valóban Kakashi oly féltett jutsuja.Hidan szertartása is elég szopás ha nem tudunk róla semmit...De azért a legnagyobb szívás Itachi Sussanoja.Tökéletes védelem,tökéletes támadóerő.Az egyetlen hátránya,hogy égeti a chakrát mint állat...   
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5 Dátum: 10 jan 06, 18:17:20 »

A legszánalmasabb jutsu Danzoué!  >.<#
Madara jutsuja valóban sunyi.

Az ilyen jutsukat nagyon utálom. Ha valaki ilyet használ, az nem éppen a legbecsületesebb ember: folyton győzni akar.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 jan 06, 18:32:23 »

Szerintem a legpusztítóbb jutsuk közül a legvédhetetlenebb az Deidara legvégső művészete. Azt voltaképp csupán két jutsuval lehet kivédeni. Ugye a Sasuke által használt téridő jutsu ami így is majdnem az életébe került. Manda aszem bele is halt, pedig nem is érte közvetlen robbanás. A másik amivel talán még védeni lehetne az a Susanoo, habár kérdéses, hogy centrumban képes e ellenállni neki, valamint ha igen, akkor fenntartható e a robbanás teljes időtartama alatt?
De mondjuk a kedvencem a nagy területre ható jutsuk közül az a Sawarabi no Mai. Nevet
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7 Dátum: 10 jan 06, 20:48:35 »

Shiro sztem Madara is átengedné magán a robbanást.

Nagy  szívás kakashi dimenziós kapuja is, mert hopsz van kar, hopsz eltünt.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 jan 06, 22:54:28 »

Moderátor:
Maradhat a téma, de indokokat is írjatok.
Ha nincs indok, akkor a hsz megy a darálóba. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #9 Dátum: 10 jan 07, 01:10:25 »

Nagy  szívás kakashi dimenziós kapuja is, mert hopsz van kar, hopsz eltünt.
Egyetértek,a sunyi jutsuk legnagyobbika kakashi kamui-ja.
Szembekerül egy ellenséggel,rákacsint,aztán egy fejjel kevesebb az illető(kár hogy nem tudja sokszor használni,igen csak megnövelné kakashi erőszintjét).

De mondjuk danzou soksharinganos technikája is hasonlóan hat,levágod a tagot 5x,de még akkor is támad. xD


Legpuszítóbb technika szerintem az,ha a teljes kyuubi elenged  egy keményebb chakrabombát...na egy olyan elől tényleg csak menekülni lehet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 07, 01:27:24 írta con » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #10 Dátum: 10 jan 07, 02:53:15 »

A legpusztítóbb jutsu eddig a chibaku tensei volt szerintem, mert azért mégis kiragadott a földből egy Konoha méretű föld kupacot!  >.<#
A legsunyibb, legalattomosabb jutsu meg szerintem Tsunade technikája volt amikor Kabuto-t beszivatta azzal, hogy felcserélte az idegpályákat vagy mi. Ördögi (bocsi pontosan nem tudom mit csinált de úgyis tudjátok miről beszélek)
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #11 Dátum: 10 jan 07, 03:05:41 »

Minden jutsu lehet alattomos, attól függ hogyan használod. Erre a legegyszerűbb és legjobb példa Naruto. Árnyékklónokkal, alakváltással és persze tökéletes időzítéssel, simán lóvá tett mindenkit, még Nejit is a chunin vizsga 3. fordulójában, de Kibát kétszer is átverte egy kicsit korábban. Ugyebár alattomos technikák közé sorolhatjuk a testek feltámasztását, amit ugye Pein Pokoli birodalma alkalmazott, de az is csak addig volt gond, amíg rá nem jött Naruto a működésének lényegére.

Ninjákról beszélünk harcmodoruk lényege az elterelés és környezethez való alkalmazkodás ezért szerintem nincs sok értelme legalattomosabb jutsut használni, mert akkor gyakorlatilag az összes szereplót felvonultathatnánk valamelyik technikájával. Hirtelen jutott eszembe jó példaként a Shino Zaku párharc, ahol mindenki megpróbált elhitetni a másikkal valamit, annak reményében, hogy ezt kihasználva győzni fog.

Legerősebb jutsuról megint nem látom értelmét hosszan beszélni. Egy jutsu csak annyira erős, mint a használója, lásd rasengan: Kakashi, Jiraya, vagy Naruto kezében más-más erősségű, pedig teljesen ugyan azt csinálják. De további példa Sakura is, mert ugye a jobb egyenes technika, amit használ olyan egyszerű, mint a barlangrajz, még az átlag anime fan is hiba nélkül meg tudja csinálni, mégsem hiszem, hogy bárki sorban állna egy ilyenért, és annak ellenére, hogy ilyen egyszerű, mégis iszonyatos pusztítást képes végezni.

A jutsu is csak egy eszköz, a legjobb fegyver továbbra is az marad, ami mindig is volt, az elme.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #12 Dátum: 10 jan 07, 06:56:59 »

Jó akkor a kyubi helyett lehetne a Juubi is Nevet nah annak milyen chakra bombálya lehet.Ha azt nézzük 100% h az a legpusztítóbb. Rikoduo Chibakuja a 2 legerősebb lehet.

Sunyi technikák meg Gondolkozik AHogy előttem is írták bármit lehet sunyin használni, ha egy kicsit is használjuk a fejünket.
De van technika ami alapból sunyi. Pl Ino test csere jutsuja. Ha azt se tudod mi az, és hátulról tarkón bax az érzés Nevet

Szerk: vagy ahogy Danzouu segédje használta. Bábbal. Aki megüti a bábot annak the end.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 07, 06:57:44 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Hiei
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 10 jan 08, 17:14:17 »

Én a Tsukoyomira szavaznék mint legalattomosabb justu. Szinte lehetetlen kitörni belőle. Bár mi véghez vihető benne a testi kínok mellett teljes mentális sokkal és kínnal jár. Szal szerintem ennél félelmetesebb dolog nem hiszem, hogy kell. Inkább halok meg Dei robbanásában pillanat tört része alatt mint Itachi halálra kínozzon:D.

A legerősebbnek a shinra tenseit nevezném nem hinném, hogy sok Justu van ami egy egész város képes a földel egyenlővé tenni.
Naplózva
greee123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

(:::::-::::::)


« Válasz #14 Dátum: 10 jan 08, 22:59:32 »

Hm.Legerősebb Jutsu:Szerintem csak meg kell nézni a Shipp. ben Naruto vs Orochimaru fightot és egyből leesik hogy amikor Oro megtámadta a négyfarkút, az csak rácsapott a földre azt a környék úgy nézett ki mint egy felszíni fejtésű bánya.
És ez csak nyers chakra volt.Nem kell ecsetelni hogy egy kiteljesedett bijuu ereje mekkora lehet.És ha még a chakráját egy jutsuban használja akkor az télleg odavághat kacsint


Legalattomosabb:szerintem itt Naruto viszi a pálmát.A legtöbb férfi tagot simán hazavágja az Oiroke no Jutsu  xD:szerintem:
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!