24 máj 29, 22:28:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Satetsu - Iron Sand - Vas Homok  (Megtekintve 14851 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #15 Dátum: 08 júl 11, 18:21:51 »

Hát igen 1 kicsit erőltetettnek tartottam én is pedig tök jo volt a jutsu is:D de sajna ez így volt megírva hogy sakura és a chijo baa legyőzzék őt!
Naplózva

jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #16 Dátum: 08 júl 11, 22:35:12 »

igen igen nem rosz ez a teknika igaz  Sasori amikor Geometria elöadást tartott azzal a piramissal meg egy nagyobb téglával hát az valami iszonyat rossz volt:D mind1 amugy gondolom a kazekage jobban használta...
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #17 Dátum: 08 júl 12, 18:25:46 »

sasori egyszer használta a vashomokot ugy hogy felnyársal mindent... mivel azt is nehezen védték ki a következöben meg is halttak volna.. sasorit nem győzték le hanem feladta!!!! mondta utána chyo hogy megállt az utolsoo támadásnál... amugy nem sokkal jobb képesség mint gaaraé.. hisz a vashomok a bábokat tönkreteszi de nem tud többet mint a gaaraé szentem Gondolkozik érdekes csata lenne a 3. kazekage vs gaara közt Gondolkozik Mosolyog,
Naplózva

So troublesome....
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #18 Dátum: 08 júl 13, 10:04:36 »

félreértettél mondom király jutsu csak az nem tetszett benne:D amugy igen Gaara ügye még erösebb is lehet mert ha legerösebb kristályokat használja a földböl föleg ha olyan helyen van a harc ahol sok van a földben akkor az erösebb az vasnális szal Gaara nyerne ha minden igaz:D
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #19 Dátum: 08 júl 22, 12:14:43 »

Azért a homok zömmel szilíciumból van és nem gyémántból. Szép is lenne, ha Garaa gyémántport használna homok helyett... Nevet
Az meg, hogy a Sandaime Kazekage látott egy bijuuhordozót, aki hasonló jutsut használt, és ez alapján alkotta meg a vashomok támadást? - Azt ugye tudjuk, hogy nem Garaa a Shukaku első hordozója, szóval lehet, hogy az elődei is használták az ő homokjutsuját, és innen kapta a Sandaime az inspirációt a Satetsu megalkotásához. Talán.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #20 Dátum: 08 aug 07, 13:02:36 »

Hát hatékonyabb lenne a Satetsu ha olyan alapon Alkotta volna meg Sandaime Kazekage mint Gaara jutsujait , és így védekezni és támadni is lehetne a Satetsu-val . De ha Sandaime látta a Gaara előtti Shukaku hordozó technikáit , feltételezem ugyan olyan jutsujai voltak mint Gaaranak , akkor mért nem úgy alkotta meg vashomokkal mint ahogy a Jinchuuriki csinálta homokkal  ? 
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 07, 15:05:46 írta Taiki » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #21 Dátum: 08 aug 07, 13:06:32 »

A Satetsu egyébként Kekkei Genkai? Mert szerintem az, no mind1 Nyelvesít A lényeg hogy tetszetős és elég nagy táp... Sasori viszonylag jól használta ki.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 07, 13:08:48 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #22 Dátum: 08 aug 07, 15:11:52 »

Off :
 Hát az én véleményem szerint a Satetsu-nak semmi köze sincs a Kekkai Genkai-hoz .
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 07, 15:12:53 írta Taiki » Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #23 Dátum: 08 aug 09, 19:58:28 »

Szerintem sincs. Ez épp úgy egyedi, személyre szabott képesség, mint mondjuk Hashirama mokuton képessége. Közben megoldást találtam arra a kérdésre, hogy a Sandaime Kazekage hol tarthatta a vashomokot használat előtt. Szerintem lepecsételve hordozta, mint bármelyik másik fegyvert. Nem hiszem, hogy olyan tekercsben, mint amikben Tenten hordja az arzenálját. Inkább tetovált pecsétekre gondolok. Ennél praktikusabb ötletem nincs.
Naplózva

Tomi is a good boy.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #24 Dátum: 08 aug 10, 07:58:14 »

szentem se vérvonalképesség hisz csak ő használta, bár hidanon kívül se láttunk senkit aki hallhatatlan Technikai KO
Naplózva

So troublesome....
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #25 Dátum: 08 aug 10, 10:32:03 »

A Mokuton Kekkei Genkai de ez nem ide tartozik....  :/
Naplózva


 
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #26 Dátum: 08 aug 10, 20:21:02 »

Szerintem nem Kekei Genkai, mert senki sem örökölte Hashirama után a családjából, és ő maga sem örökölte senkitől, hanem ő fejlesztette ki. Vérvonalképesség akkor lenne, ha fennálna a genetikai úton történő örökítés.  Yamato csak azért tudja használni a mokuton technikákat, mert Orochimaru beoltotta a testébe az Első Hokage génjeit, és a kísérlet kevés túlélője közé tartozik. A mokuton nem is lehet Kekei Genkai, mert a Kekei Genkai képességek jutsuk, a mokuton pedig egy speciális elem, amiből tud a használója jutsukjat kialakítani.
És hogy ne legyek teljesen off: A Statetsu-t a Sandaime Kazekage alkotta meg mágneses chakrát hazsnálva, és ő sem örökölte a képességet. (És nem is örökítette.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #27 Dátum: 08 aug 10, 20:27:20 »

Ez hatalmas nagy off és nem ide illik de a Satetsuhoz is kapcsolódik sztem Nyelvesít

Kg: Genetikailag örökölt képesség. Pl. Hyoton. És amivel érveltél pont arra utal hogy a mokuton és satatsu is az mivel ha csak egy technika akkor elég lenne hozzá Doton / Suiton beállitotság és némi chakra De akkor minek kellettek az első génjei?  És a satetsunál is? Miért nem tudja senki más sem? Jah és a KG nem úgy működik hogy én vagyok mR. Uchiha zsolti és egyből jár nekem a sharingan. Csak esélyem van rá hogy legyen mivel örököltem az uchiha génekből, de egyáltalán nem biztos hogy lesz sharinganom.
Naplózva


 
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #28 Dátum: 08 aug 10, 20:44:14 »

Senkiről sem tudunk, aki akár egyiket, akár másikat örökölte volna. Remélem jön egy mindeható okos ember, és eldönti a vitát. Mosolyog
Naplózva

Tomi is a good boy.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #29 Dátum: 08 aug 10, 20:57:33 »

Attól hogy valaki nem örökölte lehet Kg...  Mosolyog De ezt szerintem senki nem tudja eldönteni ikszdé
Naplózva


 
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!