24 máj 30, 00:24:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Itachi ajándéka  (Megtekintve 43203 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
juura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 346


« Válasz #165 Dátum: 10 nov 05, 15:06:22 »

Itachi ajándéka szerintem valami végső tiltott technika lehet,aminek valami világpusztító ereje lehet.

Hát biztos nem világpusztitó mert itachi nem akarja hogy konoha elpusztuljon.
sztem csak egyszerüen erösebbé tette a védelmét a genjutsukal szemben mivel naruto nem genjutsu-fan sasuke meg igen.
De akkor miért mondta itachi hogy végső estben használja narutó?Sasuke nem csak egyszer fog genjutsut használni,semmi értelme nem lenne...
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #166 Dátum: 10 nov 05, 15:07:44 »

Nem mondta , hogy végső esetben használja, csak azt , hogy reméli soha nem jön el az ideje annak , hogy használja .
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #167 Dátum: 10 nov 05, 18:32:44 »

Moderátor:
A témát egyelőre lezárom, mert úja adat nincs, a találgatások meg már elég erősen átfedik egymást. Mosolyog
Ha a mangában újabb adat került napvilágra Itachi ajándékáról, akkor a téma újra meg lesz nyitva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #168 Dátum: 11 aug 04, 06:30:52 »

Moderátor:
A Naruto manga 550. fejezetéből kiderült, mi Itachi ajándéka.
A téma újra megnyitva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #169 Dátum: 11 aug 04, 09:49:04 »

Szerintem erre az egy variációra nem gondoltunk  Nevet (javítsatok ki ha tévedek smirksweat)
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Putir
Vendég
« Válasz #170 Dátum: 11 aug 04, 09:52:58 »

Tegnapi manga alapján gondolkodtam kicsit.. nem lehet, hogy a tudatának egy részét rejtette Naruba, mivel számításba vette, hogy bizony létezik egy Edo Tensei technika? Remélte, hogy nem kell Narunak majd használni a technikát amit adott, tehát nem kell vele szembeszállnia a halála után.. a lényege így az lenne, hogy nem feltétlenül lenne eszetlen zombi, és meg tudná törni részben az Edo Tenseit annyi időre míg legyőzik. Tudom, hogy kicsit elvont gondolat, de Itachiból kinézem, hogy ilyet is számításba vett
valaki itt gondolt rá:Dbár nem teljesen igaz ,de azért majdnem
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 04, 09:53:30 írta Putir » Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #171 Dátum: 11 aug 04, 10:16:30 »

Itachi azt mindta, h Shisui Mangekyoját 10 évbe tellene ujra aktiválni, ám azt is mondta, h Hashirama chakrájával ez már hamarabb lehetséges lenne, és mivelNaruto a a senjuk rokona,igy nem lehet, h Kishi ujra előveszi később a papagájt??Mosolyog vagy ezt ugy gondolta, h nem rokon vagy valami, hanem csak Senju Hashirama chakrájával lehet aktiválni???
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #172 Dátum: 11 aug 04, 10:24:44 »

naruto a senjuk rokona ,de akkor ennyi erővel megkérik tsunadét aki hashirama unokája vagy dédunkája nem tudom:D
Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #173 Dátum: 11 aug 04, 11:06:52 »

Nah kielégitettem a kiváncsiságom, mostmár tudom, h konkrétan Hashirama chakrája kell hozzá (pl Danzounak a vállában volt a dns-e=chakrája) De igy viszont szóba jöhetnek a Zetsuk, akkor Yamato, bár ő most "beépitett" ember Madaránál Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #174 Dátum: 11 aug 04, 15:34:53 »

Szerintem erre az egy variációra nem gondoltunk  Nevet (javítsatok ki ha tévedek smirksweat)

Ha Shisui szemeire gondolsz, ez így van... viszont ha arra gondolunk hogy elég sokan mondtuk azt hogy vmi olyan képességet adott narutonak ami sasukét "észhez téríti" akkor tévedsz! De lényegében is-is.  smirksweat
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #175 Dátum: 11 aug 09, 15:06:14 »

akár mit is csinál az sasukével szerintem nem fog hatni rá csak ha megtudja végre az igazságot. nem tudni
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #176 Dátum: 11 aug 09, 15:26:38 »

Atyavilág, kérlek olvasd el az utolsó manga fejezet mert nem tudom hogy a hsz-eden sírjak vagy nevessek! Lesütöttszemek >.<#
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #177 Dátum: 11 aug 10, 16:30:11 »

Kentonsama: Morause-re kellene hallgatnod Mosolyog az illúzió lényege hogy "megtérítse" Sasuket, ahogy most Itachit is visszazökkentette az edo tensei irányításából.

>>Védd meg Konohát<<

Itachi amúgy mekkora egy elme *-* nekem ilyen eszembe sem jutott volna, nem mintha egy szintre akarnám sorolni magam vele (- 1 ego point)
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #178 Dátum: 11 aug 20, 20:30:55 »

nem fogok veszekedni..... de tudsz valami indokot miért maradna életben? én igen hogy miért nem..
most hogy itachi halhatatlan akkor bármilyen erőfeszítés nélkül megöli akár madarát akár kabuchimarut...  akkor minek edzet annyit naruto ... hogy most csak nézze ahogy itachi levágja őket ? tutinem...
az én véleményem:
öszefutnak sasukéval... itachi beszél vele áttál a jóoldalra és elporlad ennyi...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #179 Dátum: 11 aug 20, 20:47:14 »

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Kabuto ha nagyon akarja akkor elpusztíthatja. Márpedig neki nagyon kell Itachi ajándéka, pontosabban Shisui szeme. Igaz attól nem hal meg hogy csak leveszi a jutsut róla, ha viszont elpusztítja azt a testet vagy pentagrammát amelybe belezárta Ithachi lelkét, akkor megállítható. Mennyi fáradságba kerülne számára odaküldeni egy edos zombit, hogy ezt megtegye? Semmiség. Az nem jó neki, hogy akkor pusztítja el amikor nem tudja hol van Itachi. Olyan hely kell neki ahol könnyen megkaparinthatja Itachi ajándékát.

Máskülönben különbséget kell tenni egy feltámasztott halott és egy élőhalottá változtatás között. A feltámasztott halott (resurection) tovább élheti az életét mintha semmi nem történt volna. Lásd Gaara esetét Chio nagyival. Ezt viszont nem mondhatja el Itachi magáról mivel belőle élőhalottat csináltak. Tehát továbbra is halott maradt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!