24 máj 29, 22:34:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Itachi ajándéka  (Megtekintve 43202 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #15 Dátum: 09 szep 28, 18:18:18 »

Ha Itachi képes lenne másnak az MS ét kikapcsolni. Már rég ő maga végzett volna Tobival.(feltételezem)

Hmm sokan gondolkodtak arról, hogy Itachi szemei elhasználódtak, így Sasuke mit sem nyer a beültetésből.
Vissza olvastam a mangában. És ott azt írják 386/07 hogy idézem "A használó. A rendkívüli hatalomért cserébe, elszigetelődik a saját szemeitől, és örökre megfosztatik a fénytől." Magyarán nem a szem megy tönkre. Hanem a használó egy szerűen elveszti a kapcsolatot a szemével. Mondjuk ez meg magyarázza miért gyógyithatatlan ez a vakság. Gondolom ha csak szimplán rongálódna a szem akkor, azt tudnák kezelni. Ez meg amolyan spirituális betegség.
Simán be ültetheti Sasuke Itachi szemeit.

Azt meg nem tudom elképzelnise hogy mi lesz a végeredménye egy esetleges szem cserének. (új dojutsu.. ezt már tudom). De a kérdés az hogy Itachi vajon sejtette e mi az EMS titka. Mert szerintem ő se tudja teljesen mit tud az a dojutsu. Így kétlem h ez ellen tudna bármit is tenni. Szerintem valami végső megoldás.. mint pl Minatonak a Shinigami. Totsuka no Tsurugi egyszer csak elő jönne Narutoból és átvágná Sasukét, és egy örökré tartó boldog genjutsuba zárná. Ahol Sasuke boldog lehet a bosszújával. Persze erre kicsi az esély, meg am se illene Naruto életcéljába.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #16 Dátum: 09 szep 28, 18:56:35 »

Ha Itachi képes lenne másnak az MS ét kikapcsolni. Már rég ő maga végzett volna Tobival.(feltételezem)

pont ez az Nevet ha Saske beülteti Itachi szemeit, mert Ita számított rá. Sőt javasolta is... akkor lehet, hogy megbütykölte a szemét és Narutonak adta a kikapcsoló gombot ikszdé
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #17 Dátum: 09 szep 28, 19:09:52 »

Ha viszont Szöszi nem tudja használni a MS akkor bajban van, mert anélkül nem túl tápos.... Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #18 Dátum: 09 okt 02, 13:34:48 »

lehet, hogy én keverem össze a dolgokat, vagy épp átaludtam azt a részt, de mintha az animéből kimaradt volna ez a jelenet. Csak dumálnak Itachival, aztán az utóbbi lelép. Pedig ez a mozzanat elég fontosnak tűnik ahhoz, hogy ne vágják ki. Hacsak nem a megfelelő résznél berakják visszaemlékezésnek  Gondolkozik
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #19 Dátum: 09 okt 02, 13:38:40 »

daremo! Ez a mangában is így volt. Elsőnek lesz Pein vs Jiraya utána Sasuke vs Itachi.. és majd utána fogják ezt a részt leadni. A mangában is így volt.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #20 Dátum: 09 okt 02, 21:52:49 »

akkor bocs, tényleg nálam van az időzavar.

Egyébként szerintem kizárt, hogy Itachi ajándéka megöli Sasukét. Elvégre Ita pont azért adta Narutonak, mert az sziklaszilárdan kitart amellett, hogy megtalálja a módját, hogyan állíthatja meg Sasut anélkül, hogy megölné.
Tehát mivel mindketten tagjai a "mentsük meg Sasukét bármi áron" klubnak, lehetetlen, hogy megoldásképp közös erővel kinyírják.
Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #21 Dátum: 09 okt 03, 14:19:10 »

Melyik részbe van ez, az ajándék átadás? Tudom mi történt de nem láttam.

Hoppá megtaláltam.
Sztem az ajándéknak  2verziója lehet.
Az 1.:
Ha Sasuke használja Naruto elött az MS-t akkor azt deaktiválja vagy hatástalan lesz Narutora.De az is lehet hogy Szaszke nekimenni Narunak és meghalna.(Úgy értem mint amikor Szaszke meglátta Tobi Sharinganjat, beindult valami.) Ez azért is lehetséges, mivel Saske Ita miatt kapta meg az MS-t.
A 2.:
Saske használni akarja az MS-t Nauto elött, és Narutonak elöjön a Sharingan vagy az MS ideiglenesen vagy véglegesen.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 03, 16:07:45 írta Ali-G » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #22 Dátum: 09 okt 03, 16:58:33 »

Kétlem hogy Narutonak bármiféle sharinganja lenne. Teljes mértékben kizárt. Meg próbálom egy példával szemléltetni: A sharingan egy Dojutsu. Olyan mint a  számítógépben a hardver(kézzel fogható fizikális eszköz). A Szoftvert, lehet cserélgetni átadni,(jutsuk), de magát a hardvert csak fizikai átrakásal (szemcserével) lehet átadni. Amit Itachi adott, az nem fizikális technika. Genjutsu, Ninjutsu, vagy valami spirituális kivetités, esetleg kivégzés. Narutonak semmi kép nem lesz Sharinganja.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #23 Dátum: 09 okt 03, 17:17:08 »

Bububo!

Én értem ennek a menetét/logikáját, és teljesen egyetértek veled, de olyan fogalmakat vagy kifejezések használj amit más ember - jó egy ember biztos meg érti-, de hogy ÉN is megértsem Nyelvesít
Naplózva







Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #24 Dátum: 09 okt 03, 17:56:24 »

Pedig egyértelmű:

Ha a vas (a hardver) nem tud valamit, akkor azt egy vezérló programmal (szoftver) "nem" lehet megoldani.

Pl.: Egy kávédarálóba hiába töltesz fel egy űrhajóvezérlő programot, még sem lesz belőle űrhajó. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #25 Dátum: 09 okt 03, 18:12:16 »

Aham ez igy világos, mármint a példa. Kösz Chakra - az  utolsó mondatodat értettem Nevet


De aki nem számitógép függő az ilyet honnan tudjon Nyelvesít Nekem még az MSN en is gondjaim vannak ikszdé

A rohadt életbe, hogy nem egy deriváltos hasonlattal jöttök smirksweat
Naplózva







daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #26 Dátum: 09 okt 03, 19:08:47 »

Akkor viszont, Chakra példáját továbbgondolva, Naruto nem kaphatott semmilyen sharingannal összefüggő jutsut, mivel -sharingan híján- nem is tudná azokat használni... Gondolkozik
Naplózva
Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #27 Dátum: 09 okt 06, 11:38:50 »

Itachi ajándéka az egyik legrejtelmesebb dolog a Naruto történetében. Sokan (én is ) ugy vélik h vmi MS elleni védelem.
Ez a leglogikusabb de Kishimoto-t ismerve ugyse fogjuk megtudni h pontosan mi az csak majd ha ő megmutatja. Addig is maradnak a találgatások  Nevet.
Lehet h Narutonak Ita vmi féle fontos információt adott át. Talán az Ő és az Uchiha klán storyát, azért h Naruto felfogja azt h szöszke mimindenen ment át, megértse a benne lakozó sötétséget és igy kirángassa abból...
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
gaara---
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #28 Dátum: 09 okt 06, 18:58:14 »

ez egy elég meredek ötlet de miven ha itachi komplett sharingant adott naruto-nak mondjuk tudom h nem könnyű hozzájutni de mivan ha pl:az egyik lemészárolt klántag szemeit "konzerválta"
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #29 Dátum: 09 okt 06, 20:20:54 »

És holló formájában lenyomta Naruto torkán?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!