24 máj 09, 00:59:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pein jutsujai  (Megtekintve 79615 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #330 Dátum: 12 jan 11, 18:54:28 »

A Gedou mazou is egy önálló idézhető valami, mégis Rinnegan képesség az idézése. És itt is van chakrardas vezérlés ugyanazzal az alapanyaggal, csak ez nem vezetéknélküli megoldás.
Az állatokat lehet, hogy anno Rikodou rakta össze a fészerben, azóta meg a kiválasztottak  elővehetik, ha akarják.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 11, 18:55:47 írta STM » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #331 Dátum: 12 máj 11, 20:18:13 »

Nem hinném hogy Ridoku rakta össze mert amikor Jirayia harcolt Painel akkor használt egy kaméleont amit anno aszem Hanzou idézet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #332 Dátum: 12 máj 12, 09:12:55 »

Nem hiszem, hogy Hanzounak egy volt Rinnegan-szemű háziállatkája.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #333 Dátum: 12 máj 12, 12:24:26 »

Nem hinném hogy Ridoku rakta össze mert amikor Jirayia harcolt Painel akkor használt egy kaméleont amit anno aszem Hanzou idézet.

Hanzounak szalamandrája volt és azt nemrég ölte meg Mifune... Pain állatai pedig szerintem ugyan olyan irányítható hullák mint az utas testek.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #334 Dátum: 12 máj 25, 21:30:57 »

Valószinüleg ezaz az állítok is szimpla idézések ,melyek felett a fémekkel átvette a teljes irányitást (igy nem kell 1 painnek sem jelel lenni a parancsok kiadásához ,hiszen Nagato közvetlen irányithatja) .Max annyi lehet bennük az extra ,hogy eltérnek a normál idésésektöl abban ,hogy a szerzödés "feltétele" még a Rinnegan vagy valami hasonló.
Ötletnek elmegy , fantáziában duskál.
Naplózva



vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #335 Dátum: 12 júl 11, 11:23:48 »

Olyan kérdésem lenne, hogy a felélesztős (rinnegan) technikával véleményetek szerint akármennyi idő után fel tud éleszteni embereket?
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #336 Dátum: 12 júl 11, 12:27:00 »

Valószínű. Szerintem nincs időhöz kötve, mint ahogy az Edo Tensei sincs.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #337 Dátum: 12 júl 11, 12:58:40 »

Dehogy nincs ,a Konohai invázió alatt van róla szó ,hogy csak a Pain által megölt embereket leeht feléleszteni és csak egy bizonyos időn belül.
Egyébként a jutsu neve Rinne Tensei ,magyarul valami "Az élet örök körforgása" ,ja és teljesen különbözik az edo tenseitől.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #338 Dátum: 12 júl 11, 14:57:52 »

Titius, ha időhöz lenne kötve és ahoz hogy Nagato áldozatának kell lenni, akkor Madara nem lepődött volna meg annyira, és nem hitte volna azt h Nagato támasztotta fel....... nem?!
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #339 Dátum: 12 júl 11, 16:08:38 »

Idézet
Titius, ha időhöz lenne kötve és ahoz hogy Nagato áldozatának kell lenni, akkor Madara nem lepődött volna meg annyira, és nem hitte volna azt h Nagato támasztotta fel....... nem?!

Szerintem ez a használó erejétől és chakrájától függ, hogy mennyi időn belül bírja feltámasztani az adott személyt. Nagato már akkor támasztotta fel a halottakat amkor már alig volt ereje ehhez képest több száz embert felbírt támasztani és még kb. olyanokat is akik vagy negyed órával előtte haltak meg. Lehet, hogy ha kevesebb személyre koncentrált volna a feltámasztásba akkor még így félhalottként is képes lett volna pl. olyanokat feltámasztani akik akár órákkal ezelőtt haltak meg vagy napokkal, de mivel jiraya már vagy több hete halott lehetett így félholtként nem volt hozzá szerintem elég ereje, hogy őt feltámassza.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #340 Dátum: 12 júl 11, 16:59:54 »

Akkor is baromság ,hogy bárkit feltámaszthat ,mert ha így lenen Yagatot tuti feléleszti.Meg ennek a jutsunak is kell lennie valami korlátnak.

Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #341 Dátum: 12 júl 11, 17:16:50 »

Idézet
Meg ennek a jutsunak is kell lennie valami korlátnak.


Az szerintem elég korlát amit én írtam, ráadásul logikus is hisz naruto világba mindennek ez a korlátja. Yagatot meg amikor megölték akkor lehet nem tudta ilyen jól használni a rinnegant és lehet nem tudott mindent róla. Ha ismerte volna teljesen a rinnegan erejét akkor 3an neki estek volna hanzouéknak hisz képesek lettek volna akkor elverni őket, de ehelyett alkut kötöttek velük mert tudták, hogy nem győzhetnek.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #342 Dátum: 12 júl 11, 17:42:39 »

De arról beszélek ,hogy ha vissza menőleg bármikor meghalt személyt ,pontosabban akit ő ölt meg vissza lehetne hozni az életbe ,akkor tuti hogy Yahikot vissza hozta volna .

Most nézem fullra elírtam a nevét előbb ,de látom meg követtél,Yagato Nevet:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #343 Dátum: 12 júl 17, 13:12:11 »

Pont kérdezni akartam, hogy ki az a "Yagato"? Mert talán Yahiko, nemdebár? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #344 Dátum: 12 aug 24, 17:58:52 »

egy kérdés:
a pokoli birodalom (felélesztős) ugye megidéz egy nagy cuccot ami bekapja a csávót aki meghalt és feléleszti, ez tiszta..
de amikor naruto, bee, és ita. harcoltak nagatoval, ott kabuto ezt megidézte h, majd megöli a srácokat és azzal visszahozza....
na most ha azzal visszahozza őket, akkor az neki miért jó ugyanugy ellene fognak menni nem, vagy hogy vonná őket az irányítása alá?
ezt nem értettem..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!