24 máj 30, 05:14:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Senjutsu - Remete forma  (Megtekintve 60300 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Avenger1992
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #45 Dátum: 08 aug 24, 13:09:39 »

Szerintem viszont nem lesz fölösleges ha elsajátítja, főleg Pein ellen lehet esélye ha elsajátítja.
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #46 Dátum: 08 aug 29, 16:40:10 »

Hol találom ezeket a részeket a mangában, mert mindent elolvastam és nagyon kíváncsi vagyok rá.

amúgy szerintem ha sikeülr neki a senjutsu akkor nem lesz ellen fele aki legyőzné, és Pein elleni harcb is jól fog jönni az az erő
Naplózva
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #47 Dátum: 08 aug 29, 16:42:58 »

éééés igen!!!elsajátitotta!!!és alig van rajta csa pár ragya...ott emelgeti a szobrokat Nyelvesít
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #48 Dátum: 08 aug 29, 17:57:40 »

Na, csak sikerült neki:D bár én először néztem nagyokat azokon a békás szemein, és a ragyáin Nevet  !!! felemelte azt a rohadt nagy szobrot.. és eldobta!  Hmm? ha ezt befejezi talán kevés is lesz rá az a megnevezés h übertáp  Pontosan
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #49 Dátum: 08 aug 29, 18:02:26 »

hát igen... igy már eléggé afelé megy hogy az egyik leg erősebb shinobi legyen...de még nem sajátitotta el rendesen, de jobban mint jiraya valaha is tudta.. és ez csak az eleje az edzésnek Nevet
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #50 Dátum: 08 aug 29, 18:08:57 »

Méltó ellenfele lesz Peinnek az biztos! sőt teljesül az álma és még Sasukéhez is felér, ha nem tovább! Mosolyog
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #51 Dátum: 08 aug 29, 18:37:56 »

azért azért azt várjuk meg hogy milyen jutsukat tud még elsajátitani, mint pl: remete forma meg ilyesmik:) etől függ hogy hogy tud szerepelni pein ellen
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #52 Dátum: 08 aug 29, 18:41:58 »

OFF: Ráadásul Pein ellen nem sokra megy a hagyományos ninjutsukkal mert a kövér, az ugye beszívja... >.<# ON: lehet h Fukasaku olyan jutsut fog neki tanítani ami kifejezetten Pein ellen lett kitalálva  Gondolkozik érdemes lenne!
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #53 Dátum: 08 aug 29, 18:58:52 »

FÉLIG OFF: érdemesnek mindenképpen az lenne, de nem tuti hogy van ilyen és nem is tudhatják hogy m lenne jó ellene mert nem nagon fejtették meg a üzenetet...persze biztos van valami ami ki tud találni majd Fukaku, ha rájönnek kivel/mivel állnak szemben
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #54 Dátum: 08 aug 29, 20:11:14 »

éééés igen!!!elsajátitotta!!!és alig van rajta csa pár ragya...ott emelgeti a szobrokat Nyelvesít



ez melyik mangában olvasható???
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #55 Dátum: 08 aug 29, 20:16:06 »

a legújabban, természetesen  Nyelvesít töltsd le a www.naruto-kun.hu - ról  kacsint
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #56 Dátum: 08 aug 29, 22:25:06 »

A kövér Pein ellen szerintem egyszerű a megoldás: taijutsu. Aztán majd nyelheti a pofonokat, főleg ha senjutsuval lesznek megspékelve. Hát, a fizikai ereje így már felér Tsunade-val is. Kíváncsi leszek mit alkot a ninjutsuk terén, csak nehogy Kame-Hamet csináljon a Rasenganból. >.<#
Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #57 Dátum: 08 aug 30, 15:02:55 »

... de még nem sajátitotta el rendesen, de jobban mint jiraya valaha is tudta.. és ez csak az eleje az edzésnek Nevet

Eddig nem jobb, mint Jiraiya, csak gyorsabban halad az edzéssel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Suvicc
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #58 Dátum: 08 aug 30, 15:13:57 »

én arra gondoltam ha jól emlékszem >.<# hogy kevesebb ragyája volt és nem volt akkora az orra mint mátyásnak Nevet ez jelenti azt hogy valamit jobban tudott az öregnél? bár lehet hogy mivel még nem csinált semmilye jutsut ezért nem kellett annyit magába szivnia? amit chakra mond az tuti igaz...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #59 Dátum: 08 aug 30, 20:20:03 »

Igen, a kinézete még tűrhetőbb, mint Jiraiyáé.
Ő már egészen békaszerű volt a Naruto mnaga 377/12-n, a keze és a lába is elég "békás" lett. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!