24 máj 30, 03:50:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fény és sötétségmanipuláció  (Megtekintve 15639 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #60 Dátum: 10 okt 10, 07:08:03 »

lol sztem a téma értelmetlen... az árnyéknak van topicja, fény meg nincs Nevet ez olyan h árnyékklón van de fényklón nincs. miért? mert nem lehetne megkülönböztetni? mindenn klónon látszik h miből van de az árnyékklónon nem látod Nevet meg ha lenne vki csak használta vna már.
meg az árnyék technika részben fény is mert tegyük fel egy sima területen egyenlő a fény és az árnyék. Ha növeljük az árnyékot, csökken a fény, és fordítva.

A yin jangrol sem volt írva hogy fény és árnyék. Nem csak azt jelenti. Minden ellentét yin és jang férfi és nő, víz és ttűz stb. Ráadásul madarátol nemrég kaphattunk egy új megvilágítást a yin jang és a jutsuk közti kapcsolatról...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #61 Dátum: 10 okt 10, 15:56:02 »

Az Árnyák klónt rosszul értelmezed. Nem árnyákból van. Azért "árnyék", mert annyira hasonlít a használóra, mint az árnyéka. ^^ Mondhatjuk azt is, hogy ez az eddig ismert legtökéletesebb és legsokoldalúbban használható klóntípus.
De erről a további fejtegetést a klónok témájában folytassuk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #62 Dátum: 11 júl 20, 21:55:18 »

Engem eléggé érdekel a 2. Mizukage yinton használata.Ő úgy mondta hogy ez tulajdonképpen genjutsu.Most akkor mi is ez?Mert találtam megfogalmazást a yinton-ra csak nem tudom hogy ez valóban igaz-e.Ezt írja az oldal: Yinton is the power to materialize spiritual energy like Susano'o or Tayuya's doki in exchange for the user's life force. Bocsi attól aki nem érti az angolt.  Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!