24 máj 30, 03:50:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fény és sötétségmanipuláció  (Megtekintve 15640 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #30 Dátum: 08 jún 01, 20:15:25 »

Én még nem láttam sötétben folydogáló ninjákat
És már egyszer ránk szólt chakra bácsi hogy hagyjuk ezt de shika' fénybombái hogy működnek, ezt tudja valaki?
hoppá tudom hogy nem csak fényről és sötétségről szól ez az egész de ha már leírtam akkor mindegy :'X
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #31 Dátum: 08 jún 01, 21:27:38 »

 :'X azok villanóbombák semmi extra
am nem hiszem, h lesz fénymanipuláció mert max megvakít azzal nem lehet nagy stori t alkotni.
Naplózva
akkos
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 08 jún 10, 12:29:50 »

Valaki letudná írni a villámlópenge jutsunak a kézjeleit??? Gondolkozik
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #33 Dátum: 08 jún 10, 16:38:14 »

http://www.ironworksofchrist.com/images/raikiri.jpg

Tessék amúgy meg én sem győzőm hangsúlyozni hogy Google a barátod nekem is két másodperc alatt megtalálta. Amúgy meg van saját topicja abba kellett volna lehet Mosolyog Na OFF off-on van.

Amúgy meg a fénymanipuláció lehetséges jutsu-i közé tartozik a láthatatlanná válás, mivel ilyenkor a fénymegtörése során a fény simán áthatol a testen és ez is egy fénymanipuláció.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #34 Dátum: 08 jún 10, 18:10:51 »

igazábol szerintem nem hatol át a testen a hény csak nem verődik vissza róla és ezért nem látni mert ügye sötétben is azért nem látsz mert nincs fény és a szemed a fényre reagál tehát ha nincs fény ami visszaverődjön egy dologrol azt nem láthatod
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #35 Dátum: 08 jún 10, 18:24:11 »

Hááááát Mosolyog én is ezt írtam le csak kicsit másképp Hümm-hümm Tényleg jó lenne tudni valami biztosat hogy mi is ez meg hogy ki használja egyebek. Kár hogy nem oktatták ki Naruto-t is erről Nevet
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #36 Dátum: 08 jún 10, 21:50:15 »

Hát nem pont ezt írtad...
Az, hogy hogyan törik meg a fény, ill. hogyan (nem) verődik vissza, igencsak különböző dolgok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #37 Dátum: 08 jún 11, 04:10:32 »

Fénytörés esetén, a fény útjába eső, optikailag sűrű test, a fény csak egy részét nyeli el, a fény másik része pedig visszaverődést szenved el.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #38 Dátum: 08 jún 11, 16:46:08 »

igazábol szerintem nem hatol át a testen a hény csak nem verődik vissza róla és ezért nem látni mert ügye sötétben is azért nem látsz mert nincs fény és a szemed a fényre reagál tehát ha nincs fény ami visszaverődjön egy dologrol azt nem láthatod

Dehogynem.
Ha egy testről semmilyen fény nem verődik vissza feketének látod.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #39 Dátum: 08 jún 11, 18:24:03 »

hát tudod van egy olyan mondás hogy ha csönden maradtál volna akkor okosabb lettél volna (vagy vmi ijesmi  Nevet )
tudod hogyha egy testről nem verődiik vissza a fény akkor azt nem feketének látod hanem nem látod
Naplózva
matyi-senpai
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


semiconductor alchemist


« Válasz #40 Dátum: 08 jún 11, 18:38:58 »

A mondás rád is igaz lehet (tudom, gonosz vagyok  Ördögi )
Csak azt nem látod, ami teljesen átlátszó (átengedi a fényt).
Ami teljesen elnyeli a fényt, az fekete.
Ha egy test nem veri vissza a fényt, akkor az vagy átlátszó(nem látod), vagy fekete(látod, hogy fekete).  >.<#
Naplózva

"Tévedni emberi dolog."
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #41 Dátum: 08 jún 11, 21:21:54 »

Hát ha nem verődik vissza róla akkor vagy elnyeli, vagy átmegy rajta ha átmegy rajta azt látod ami mögötte van, ha elnyeli feketének látod ez ilyen egyszerű
és tényleg kár hogy erről a techinikáról nem tudunk semmit.
jajj desokmindent nemtudunk Nevet am lehet hogy ezt kishimoto senpai semm tudja, csak felvetette hogy ilyen is lehetne :'X de nem ad rá magyarázatot szal felesleges lenne kitalálnia szerintem Pojén
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #42 Dátum: 08 jún 12, 17:12:39 »

Lehet meg fogtok kövezni, de szerintem a sötétség (színe) az nem fekete. Todom, hogy többnyire fekete színnel van ábrázólva, de a fekete egy szín, a sőtétség pedig azok (vaamint a fény) teljes hiányát jelenti. 

Meg szerintem ez a technika eléggé alkalmas lehet genjutsu-k alkalmazására. De akát egy heves fény és sötötség váltakozás akár idegileg ki is készítheti az ellenfelet, vagy álmosságot, fáradékonyságot okozhat.

Amúgy a ez a fény és sötétség, mint jelenség szerepel, vagy átvitt értelemben is?
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 12, 17:14:35 írta Shiro » Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #43 Dátum: 08 jún 12, 18:06:47 »

Shiro a fekete és a fehér nem szín. Legalábbis a legutóbbi álláspontok szerint, a színek azok amik a színspektrumon elhelyezhetőek.
Ebben az értelemben a fehér a színek összességét, a fekete pedig a teljes hiányát jelentik.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #44 Dátum: 08 júl 03, 06:45:47 »

én csak anyira emlékszem hogy naruto megkérdezi kakashitól hogy shikának meg choujinak mien tipusúak erre mondja hogy sötétség/fény manipulácót majd késöbb mondom el Mosolyog, tehát a fény manipuláció nagyon sok féle, rengeteg fajtája lehet ha chouji is azt használ kacsint mert nem tom mi benne a fény (az is lehet hogy choujiban van egy mag és a fénytöl tud megnőni Nevet Nevet >.<# baika no jutsu)
Naplózva

So troublesome....
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!