24 máj 13, 02:28:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 63
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 7. mozi (Naruto 10. mozi) - The Last  (Megtekintve 215922 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #885 Dátum: 15 júl 23, 15:38:23 »

Már 1x majdnem kifejtettem teljesen a véleményemet, hogy miért is gondolom ezt, de akkora vihar van, hogy elment az áram, aztán belekezdtem megint, de újra elment az áram, szóval most csak annyit mondok, hogy ez majdnem ugyanolyan rossz lett mint a vérbörtönös naruto mozi.
Hinata meg különösen idegesítő volt, Naruto hajáról nem is beszélve.

Ez tényleg tetszett valakinek?
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #886 Dátum: 15 júl 23, 15:41:53 »

Ez tényleg tetszett valakinek?

Erre mondják hogy ízlések és pofonok de amúgy ja a többségnek tetszik aki látta. Japánban meg ugye hatalmas siker volt, más meg nem igazán számít. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #887 Dátum: 15 júl 23, 16:04:54 »

Kíváncsi leszek a kifejtett véleményedre, mert egy haj meg egy irritáló karakter nem nagyon tud elrontani egy animét.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #888 Dátum: 15 júl 23, 16:09:44 »

Kíváncsi leszek a kifejtett véleményedre, mert egy haj meg egy irritáló karakter nem nagyon tud elrontani egy animét.

Egyetértek. Ráadásul Hianta itt még badass is nem csak a sima nyugis, visszahúzódó cuki csaj. Nevet
A többit már tudjuk Capac-tól. ikszdé
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #889 Dátum: 15 júl 23, 16:15:54 »

Capac imádja Hinatát és imádja a Last mozit Nevet és ezen nem szégyell semmit Nevet
dááááh valaki csináljon egy magyar feliratot nagyon kérem mert megőrülök ettől az angoltól Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 16:16:32 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #890 Dátum: 15 júl 23, 18:54:07 »

Egész jó volt,  de biztos nem volt tiszta aki ezt kitalálta.
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #891 Dátum: 15 júl 23, 20:18:45 »

Csak azért, mert ez már annyira hülyeség volt ez a holdra közlekedés, hogy azt  fel sem fogom ésszel. Annyira távol van a Naruto-tól, hogy el sem tudom mondani. Amiért jó volt a rész az a Hinata Naruto páros, de ezt nem így kellett volna megírni.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #892 Dátum: 15 júl 23, 20:40:29 »

Na befejeztem a filmet (megint) hát én még mindig imádom Nevet Hinata gyönyörű,pörög a sztori bár még mindig gáznak tarton hogy a kettejük kapcsolatának kifejlődését ennyire elkapkodták...de mindegy ezt félre téve imádom Nevet
a végén a csók jelenetnél kiabáltam hogy "ezazz mazmeg végre!!!!" anyám meg bejön hogy mivan ikszdé én meg mondom neki hogy Naruto és Hinata végre normális felbontásban csókolóztak Nevet imádom Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #893 Dátum: 15 júl 24, 21:35:59 »

És anyukád így távozott is. Nevet : http://i.imgur.com/4bgwP0W.gif Megnéztem volna. Nevet
Azért az megnyugtat, hogy nem csak én produkálok ilyeneket. Nevet

Én a rajzolását, a stílust szerettem, és az a kedvenc részem, mikor Sakura levezeti Narutonak, hogy ő igazából sosem úgy szerette Sakurát, csak a rivalizálás miatt, és amit érez Hinata iránt, na az a valami mindig is ott volt, az igazi, mély. Mosolyog

Én nem érzem elkapkodottnak. Ha végig vesszük az alap Narutotól, mikor Hinata kenőcsöt adott a vizsgán Narutonak, vagy mikor Naruto újra visszajött a faluba a Shippuden elején és találkoztak Nevet (azt bírtam. Nevet), vagy mikor Pain ellen ment Hinata és bevallotta Narutonak hogy szereti, Naruto pedig miatta hozta elő a kilencfarkút és akadt ki, és zúzta Paint. Vagy vegyük azt, mikor Sasuke után mentek együtt, vagy a háborúban mikor közösen támadtak kéz a kézben, és megvédte Hinatát. Nevet Szerintem az egész Naruto felvezette ezt nekünk, a Last volt a hab a tortán. Nevet Nekem tetszett, főleg az, mikor Naruto is szerelmet vallott, meg mikor az emlékek által leesett neki Hinata érzései. Nevet Szerintem varázslatos volt. Nevet Arról nem is beszélve, hogy míg Toneri után mentek, Hinatával kettesben is alkottak. Mosolyog Arról nem is beszélve, hogy azért egy faluban élték le egymáshoz tök közel az életüket. Mosolyog Ennél jobb kiteljesedés nem is kelhetett volna.
És Naruto milyen cukin magába zuhant, mikor a vallomás után Hinata mégis lelépett... Ámor (szegény sál... Nevet)
Tonerit nem bírtam, az üveges szemével, de hát kellett egy főgonosz. Mosolyog
Azt hiszem a napokban harmadszor is megnézem. Mosolyog

Egyedül a Sasuke szál az ami ferdít, de ezt sokszor megbeszéltük már. Mosolyog
A holdas téma pedig Kagura miatt nem volt rossz, még logikusnak is tűnt, attól függetlenül, hogy nem ezt szoktuk meg a Narutotól. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 24, 21:40:23 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #894 Dátum: 15 júl 25, 12:13:17 »

Toneri egy utolsó rohadék amikor a legmeghittebb pillanatban viszi el Hinatát...meg kellett volna idézni Dumbledoret azt ő golyót ad neki
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #895 Dátum: 15 júl 25, 16:41:57 »

Na igen, szegény Hinatának nem volt túl sok választása... Basszus, mit érezhetett akkor, mikor évtizedek után Naruto bevallja az érzéseit, neki meg kötelességből kell cselekednie....  Sír Rohadt erős a kis csaj. Nevet
Szóval nagyon adta a film, ha a katarzis nem is volt nagy durranás, a lényeg narutohinata kapcsolata volt, és hogy tisztázódott Sakura iránti érzése. Mosolyog Nekem nagyon tetszett, hogy tényleg úgy jött le, hogy Hinatáért van oda, és hogy ez ki lett mondva, mert hallottam még a Last előtt, már olyannal is meggyanúsították szegény Narutot, ha már Sakura nem állt kötélnek, jó lesz Hinata is.  Gyáááá ezt a sértést, örülök hogy így hangosan is ki lett mondva. Nevet Nevet Nevet
És nekem eddig a szereplőknek a rajzolása itt tetszik a legjobban. Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #896 Dátum: 15 júl 25, 18:18:40 »

A film csúcspontja nem volt nagy durranás nem? A katarzis egy kicsit más dolog.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #897 Dátum: 15 júl 25, 18:49:25 »

Toneri egy utolsó rohadék amikor a legmeghittebb pillanatban viszi el Hinatát...meg kellett volna idézni Dumbledoret azt ő golyót ad neki


Valahogy így:

Toneri: Oké Hinata, most elviszlek, mert most következik a film mélypontja és hát, tudod....
Naruto: WTF Toneri????  *kézjelek* Kuchiyose no jutsu!!! *füst*
Dumbledore: *rockzene* Mivan Toneri golyót akarsz? Mondtam, hogy Naruto Albertet nem bántjuk...
 Nevet
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #898 Dátum: 15 júl 25, 19:10:19 »

És itt jön Toneri a logikus kérdés: golyót akarsz? miután végeztek,Batman széped bedobja a kis tóba...úgy is van ott még elég hely
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 25, 19:11:01 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #899 Dátum: 15 júl 25, 20:16:43 »

Én Gokura számítanék, aki felrobbantja a holdat, hazateleportálja Hinatát, szétcsap mindenki között, és még össze is adja Narutoékat, miközben Vegita meg akar küzdeni vele.... Chuk Norissal. Nevet ÓÓÓ jeeeeee!!!

(Bocs srácok, holnap új db rész jön ki, és ez érződik rajtam. Nevet)

A film csúcspontja nem volt nagy durranás nem? A katarzis egy kicsit más dolog.

 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik A csúcsponttal érhetjük el a katarzis érzetét, mert minden film, anime, videó, ha jól van felépítve a csúcsponton valamilyen érzelmet vált ki. Itt nekem Toneri végső támadása volt a holdon, ami egy katarzisérzést válthatott ki (mondjuk azt, hogy győzzék már le azt a kis mocskot Nevet Nevet) ami nekem lapos volt.
De az is igaz, az is egy fajta katarzis volt, hogy Naruto és Hinata kapcsolata hogy alakult. Az meg egy másik csúcspont volt, mikor Hinatat elvitte Toneri. Én az alap feszültséget gondoltam katarzisnak, ami köré megpróbálták felépíteni a sztorit, és az Toneri volt. Mosolyog
Én így értettem, de igazad van, nem volt egyértelmű, elvégre két fő szálon futott a történet. Én a Toneriset éreztem erőltetettnek, mert csak azért kellett egy gonosz, mert elvégre shounenről van szó, a valódi hangsúly Hinataékon volt. Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 63
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!