24 máj 14, 13:36:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te milyen embertípushoz tartozol?
Optimista
Pesszimista
Mazochista
Szadista
Pszichopata
Egyéb
Realista
Idealista

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Embertípusok (mint személyiség típusok)  (Megtekintve 67658 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #45 Dátum: 08 feb 25, 15:18:11 »

Én optimista (igy a jo) vagyok néha túlságosan naiv is ezért megprobálok realista is lenni és ez hasznos sok helyzetben de ehez az is társul hogy subiektiv vagyok ha például a tesóm téved bizonyos helyzetben őt pártolom mégha tudom is hogy a másiknak van igaza szóval maradjunk az optimistánál
Naplózva
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #46 Dátum: 08 márc 13, 18:53:36 »

most mondok egy nagyon fárasztó viccet:azért jó a mazochistának mert,ha rossz akkor jó.Ha jó akkor rossz ,tehát jó... Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #47 Dátum: 08 márc 17, 19:43:33 »

hát pesszimista azért nem vagyok, de optimista még kevésbé... van bennem egy löket mazochista is... én imádom elvágni magam valamivel (olykor megesik, volt már, hogy direkt, de imádom nézegetni ahogy csorog a vég végig a kezemen. vagy mélyebb sebeket feltépni, esetleg vések körzővel a kezembe, de azért teljesen az mégsem vagyok... nem vagdosom a csuklóm és csepegtetek rá mustárt, mint egy ismerősöm... az már egy kicsit túlzás
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #48 Dátum: 08 márc 18, 15:58:18 »

végülis az cseppet sem túlzás, hogy vagdosod magad, mert szereted nézni ahogy folyik a vér...
tudod ilyenkor sokat használ a ketchup! Mosolyog olyan mint a vér, hiszen már annyira nincsen benne paradicsom...csak víz és valami sűrített paradicsomnak jóindulattal sem nevezhető trutyi...
egyszóval: megteszi!
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #49 Dátum: 08 márc 18, 16:24:14 »

van benne valami, de szerintem mazochista azért nem vayok. vaggyi... vannak, akik dúrvábbakat csinálnak, meg vagdosni se úgy vagdosom magam, hogy felvágom az eseimet. megvágom egy kicsit az ujjam heyjét... na jó... eléggé, de az csak az ujjam... nem nagy cucc. de a vér látvány az valahogy vonz. a ketchup nem jó, mert a vér hígabb, meg a színe se jóXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #50 Dátum: 08 márc 18, 16:31:47 »

én spec azon csodálkozom, hogy az ,,egyéb" -re jött 14 szavazat és egy indok sem...mm magyarázat, hogy mégis mi egyéb... Hmm? persze van azért még egy pár embertípus...bár ez a fogalom sem azt fedi, mint ami maga a téma...
csak az izmusokat ne keverjük ide és elég jólesz a hangulat! Nevet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #51 Dátum: 08 márc 18, 21:13:22 »

én személy szeint amikor ideléptem azt hittem, hogy a melankólikus, flegmatikus, szangvinikus és kolerikusról van szó, bár azokat inkább személyiségtípusnak nevezik, de mi is a külömbség? :/ :'X na mind1... ezek közzűl én 1 az 1-ben melankólikus vagyok Nevet
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #52 Dátum: 08 márc 19, 06:28:41 »

Ha az a cim ,hogy embertipusok az egyéébb azlehet pl ,vagyhogy halgatag(de nem peszimista vagy valami más problémásö vagy szerény szégyelás nagyszájú kb ijyesmik pl én optimista vagyok de Félénk is   Pirul
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #53 Dátum: 08 márc 19, 14:42:13 »

Én megpóbálok mindig optimista lenni de van olyan helyzet hogy már ez nemjön össze és akkor pesszimista vagyok de akkoris 90%-ban optimista vagyok Mosolyog
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #54 Dátum: 08 márc 19, 15:05:06 »

Jó neked Chob... nekem ez fordítva. amikor jó napom van - merthogy megesik - olyankor ha esik az eső is szépek a felhők, de van hogy úgy fel tudják húzni az agyamat, hogy a legszebb dolgok is rondák. olyankor  Leüt
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #55 Dátum: 08 márc 19, 16:01:31 »

ez egyébként nemcsak veletek van így! az már nem személyiségtípus, amit mondtok, hanem hangulat...nem ugyanaz a kettő! nem az időjárás szabja meg, hogy milyen ember vagy! az maximum az adott hangulati pillanatodat szabhatja meg.
mert ebben atémában nem arról van szó, hogy valamikor ilyen vagyok, valamikor meg olyan...itt összekell szedni az általad eddig beszerzett információkat és összegezni, majd elmondani, hogy milyen önképed alakult ki magadról...
de a téma mégcsak nem is minket kérdez, szóval...persze azért leírhatjuk, hogy mi milyennek látjuk magunkat, azt úgysem mifogjuk megmondani, hanem mások...a közvetlen környezetünk, akik minden nap látnak minket. Mosolyog
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #56 Dátum: 08 márc 19, 16:45:49 »

bezony :'X a kedvet elég sok minden meghatározza: milyen jegyet kaptál, eltörék-e a kezed edzésen, holdfázis, hogy aludtál, ki - mit szólt be, időjárás, stb...............

Nevet én a te szemszögből mondtam Gk Nevet de én is így gondolom, szóval ezek szerint elég jól ismerhetem magam:D
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #57 Dátum: 08 márc 20, 05:54:28 »

Ezt én is észrevettem ,az én kedvemet az rontsa le a legjobban ,ha veszekszek valakivel ,vagy ha egy tini tragédai történik de ilyen helyzetekbem is probálok optimists lenni ha meg már túl ideges vagyok akkor nyávogok ,hisztizek ilyesmi  :'X
Naplózva
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #58 Dátum: 08 márc 21, 17:23:21 »

Én talán optimista vagyok...igen az!
De nem teljesen,de leginkább! Mosolyog Nevet
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #59 Dátum: 08 ápr 03, 21:09:00 »

emberek!! érzitek az ellentmondást? Nevet Nyelvesít Hümm-hümm

$a$0rł: olvass fórumszabályzatot és elhisszük!! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!