24 máj 14, 08:17:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302843 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1065 Dátum: 16 jan 16, 23:19:53 »

Ajin

Ez volt az egyetlen amit vártam a szezonból. (0 infó, csak egy kép, és cím alapján)

Első reakcióm az volt, hogy már megint az a lusták az animátorok, majd a szoftver megoldja szídzsíáj  Lehánylak
De végül is azt kell mondjam, hogy egész jól kiaknázták a "stílus" illetve a technika lehetőségeit, mert elég szép és figyelemre méltó dolgokat, apróságokat, részleteket is megalkottak, de ennek ellenére volt egypár nem éppen tetszetős látvány

Ritka egyedi darab ezzel az alap szituációval. Jó persze az ötlet nem új keletű, de azért mégis jó egy ilyet is látni a sok copy-mix között.
Persze hiába volt jó az Ajin (1) az igazságot, majd Dwa (2) fogja elmondani.

Az ending pedig nagyon jó:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lPRxNBeCtDo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lPRxNBeCtDo</a>
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1066 Dátum: 16 jan 17, 08:43:26 »

Luck&Logic 2: Ahahahahaha ikszdé ikszdé Ez a befejezés ikszdé Ez de rossz volt ikszdé Rég töltam már ekkora facepalmot miközben nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek ikszdé
Amúgy továbbra is baromi jópofának tartom a sorozatot. Jó kis anime lesz ez. Mondjuk a 3d CGI-t kicsit hanyagolhatnák jobban.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1067 Dátum: 16 jan 17, 09:31:10 »

Bubuki Buranki CGI agyon veri a ajin cgi-t simán .  Ep 2 ben valami eszméletlenül látványos csatákat hoztak össze,  de így történet egy helyben maradt ....
Divine Gate ep  egy depreszios anime úgy tűnik,, de rajzolás nagyon cool, Pierot mégis tud valamit Mosolyog
Dagashi Kashi ep 2 : meg nagyon beteg jó értelemben , jó lehet rajta szórakozni Nyelvesít Szintén kiemelném a 2016 os szuper rajzolást.
Active Raid:  pink robot ruhás rendőrnő akcióban Nevet Vicces volt nagyon, de kicsit unalmas még.....
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1068 Dátum: 16 jan 17, 10:14:04 »

Divine Gate ep  egy depreszios anime úgy tűnik,, de rajzolás nagyon cool, Pierot mégis tud valamit Mosolyog

Annyira nem, szerintem úgy az 5. részre túlteszi ezen magát a drámaherceg. Amúgy a pierrot rohadt szép animéket csinál, ha van rá idejük és nem egy hét alatt kell összedobniuk egy részt. Náluk inkább az a baj, hogy szeretnek eltérni az eredeti sztoritól.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1069 Dátum: 16 jan 17, 10:39:34 »

Divine Gate ep  egy depreszios anime úgy tűnik,, de rajzolás nagyon cool, Pierot mégis tud valamit Mosolyog

Annyira nem, szerintem úgy az 5. részre túlteszi ezen magát a drámaherceg.

Remélem is mert már sok volt belőle. Van még 3 kari aki nincs is bemutatva , ha mindegyiket ilyen lassan mutatják be akkor 12 rész nagyon kevés lesz ...... Vagy a vége lesz összecsapva .

Hikari
http://i.imgur.com/Oe3DpK1.png
Yukari
http://i.imgur.com/G5DIduR.png
Ginji
http://i.imgur.com/Ag5NGrr.png
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1070 Dátum: 16 jan 17, 12:04:35 »


Ennek a karakternek tök aranyos a dizánja, kár hogy a ruhája ellenben elég nagymamás. Pláne, hogy mindenki más meg elég fiatalos cuccokban szaladgál.

Mondjuk ebben az évadban szerintem a legszebb karakterdizánja Lishának van a Bahamutból.
http://vignette1.wikia.nocookie.net/saijakumuhainobahamut/images/4/43/Lisesharte.jpg/revision/latest?cb=20160112150015

Olyan kis ölelnivalóan cukkermukker ez a karakter. Valahogy jól eltalálták, hogy egyszerre gyerekes küllemű, de mégse annyira, komoly, de komolytalan. Eleve ennek az egyenrucinak a színelosztása nagyon jó és bevallom az absolute territory sajna nekem is a gyengém, de az a legkevesebb.
Majd meglátjuk, hogy a karaktert kedvelni fogom-e vagy sem, de a dizája rettentő édes.
Amúgy eleve szerintem a bahamut karakterdizánjai nagyon jók, bár mondjuk Philphie-nek lehetnének pár számmal kisebb dinnyéi:
http://vignette4.wikia.nocookie.net/saijakumuhainobahamut/images/a/a2/Philuffy.jpg/revision/latest?cb=20160112150052

-Utólag had jegyezzem meg, hogy most nem arról beszélek, hogy melyik karakter milyen szexy vagy nem szexy (Egyik se annyira ikszdé), hanem, hogy maga a dizánjuk mennyire tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 17, 12:09:32 írta Exkirion » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1071 Dátum: 16 jan 17, 12:33:55 »



Nekem is tetszik Mosolyog De az összes Bahamutos lány is.  Teljesen novel hűek.
Bár az én kedvencem : Kawakami  Mai a Phantombol mint nö. Cukiságban meg Izumi, Reina Mosolyog
Különdíjas meg Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! bol Aqua:) Ezer 1 arc mimikájával Nevet
http://konosuba.com/character/img/aqua.png
Jah és Hotaru......a Dagashi-bol szinten nagyon jó dizájnt kapott Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1072 Dátum: 16 jan 17, 12:41:25 »

Amúgy a Bahamutnak szivesen olvasnám a noveljét HA
1. Nem 2 kötete lenne kész.
2. Haladnának vele.
3. A fordítás nem lenne kb a 3. fejezet után Google translate szinten.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1073 Dátum: 16 jan 19, 14:52:48 »

Bahamut ep2 ben Philphie dinnyéi megjöttek Nevet
Hát tényleg kicsit túlzás már ...... De a dizájn az 5 ös Mosolyog
http://kephost.com/image/Sfm8
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1074 Dátum: 16 jan 19, 15:26:30 »

Azért vicces, hogy ez a rész a Bahamut noveljében, mangájában és az animéjében is 3 különbözőféleképpen van.

-A novelban Lux fürdőt takarít és utána tartanak neki egy üdvözlőpartit, aminek a végén bealszik a folyosón és Philphie szobájában ébred, aki azért alszik vele, mert túl sok nyűg lett volna felraknia Luxot vagy őneki felmásznia a második ágyra. Ezek után Tillfur nyit rájuk és szalad el.
-A mangában ugyan ez van, de reggel Airi nyit rájuk, aki nem szalad el.
-Az animében ez már eleve Philphie szobája, se parti se esti munka is és megintcsak Tillfur nyit rájuk, aki elszalad, de itt még a többieket is felveri ez miatt.

Emellett:
-Az animében Lisha ad Philphinek egy fánkot és Krulcifer-el egy szirten beszélgetnek.
-A mangában Lisha nem ad Philphie-nek semmit és egy teraszon beszélgetnek Krulcifer-el.
-A novelban Lisha szintén ad kaját Philphie-nek de a tetőn beszélgetnek Krulcifer-el.

Éljen a következetesség lol.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 19, 15:27:44 írta Exkirion » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1075 Dátum: 16 jan 19, 20:14:59 »

Na meg 2 részben letudva egy novel Nevet  Openingböl ítélve  5 novel lesz feldolgozva..... Ezt 12 részbe belesűrítve.
Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai szerűséget érzek hogy összevágnak mindent. De egyenlőre nem baj jó mind a 2 rész .

Nagyon tetszik a 2 original anime is most Mosolyog
Luck & Logic teljesen átlagos anime átlagos rajzolással , de mégis nagyon tetszik Mosolyog Lányok rajzolása személyisége nagyon jó.
Bubuki Buranki is átlagos de a 3d grafika elég jól nézki pedig nem szeretem ha egy anime CGI. Elég látványosak a robbanások és hangok is jók.
Op-ja is egyik kedvencem lett most.
https://www.youtube.com/watch?v=0rUZAM0vx8U
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1076 Dátum: 16 jan 19, 21:00:25 »

A Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu-t rajtam kívül nem próbálta be senki? Érett és szórakoztató darab. Az első rész kapásból meglepett a 47 percével, de nem unatkoztam alatta. Sőt, én is beültem a rakugót hallgató emberek közé és élveztem az előadást. Erőteljes #2 helyen van nálam eddig a Boku dake ga Inai Machi után.

Örülök is neki, ha a Deen jó formában lesz, ugyanis Mr. Tökéletes, Urunk és Megmentőnk, Krisztus második eljövetele, Sakamoto is az ő kezükbe került. Pontosabban, ők fogják adaptálni a "Sakamoto desu ga?" nevű zseniális mangát tavasszal. Annyit érdemes csak tudni a műről, hogy a főszereplő, Sakamoto, pont olyan, mint amilyennek leírtam. Nem volt benne túlzás. Ezt csak fokozni lehet. És ez adja a komikumot. bow
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1077 Dátum: 16 jan 26, 12:13:41 »

Divine Gate továbbra is depressziós anime   Hmm?   Most mi jön vajon? Másik 3 nak is lesz multja?  Vagy végre Artur mutat valami érdekeset.  (szerintem ö lesz a Boss a végén )  Mert rosszra akarja használni a kaput. 

Saijaku Muhai no Bahamut hárem építés folytatódik egy 3. lánnyal Nevet  Mondjuk nekem még mindig  Philphie a kedvencem Mosolyog

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1078 Dátum: 16 jan 26, 12:31:58 »

A D.G. 3. részét még nem néztem, de a Bahamut rögtön azzal a sztori arc-al kezd, amit minden animében kimondottan RÜHELLEK, mégpedig ezzel a kényszerházasságos baromsággal. Még is mit tudna bárki tenni, ha az illetékes egyszerűen azt mondja, hogy "nem".
-Kurugják a nemes családjából? Azt kötve hiszem, hiszen neki kéne továbbvinni vérvonalat.
-Elveszik a robotját? Ja, próbálják meg úgy, hogy Lux ott van ikszdé
-Nem adnak neki többé pénzt? Lux is frankóm megvan nélküle, mellesleg az ő képességeivel simán csak beáll a hadseregbe és probléma megoldva.

Ezért van, hogy ki nem álhatom ezt egyik animében sem. Annyi, hogy az alany nemet mond és hajrá, csináljanak vele bármit lol. Úgy se tudnak!

Ráadásul a vőlegény mindig egy ilyen ripacs buzi. Sokkal érdekesebb lenne ez a felállás, ha egyszer kivételesen a másik oldal szimpatikus lenne és mondjuk azoknak is sok múlna ezen.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 26, 12:34:38 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1079 Dátum: 16 jan 26, 13:02:29 »

A Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu-t rajtam kívül nem próbálta be senki? Érett és szórakoztató darab.
De,csak ugyanaz van mint a többi animével is,megvárom a teljes évadot.

Shoujo tachit nem bírtam ki,és megnéztem a kiadott részeket,és megvett kilóra ikszdé bakker.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!