24 máj 14, 13:38:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302865 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #990 Dátum: 15 nov 20, 21:24:28 »

AntiMagic számomra is borzalmas, ronda rajzolás , nem jók a karakterek stb.  Pedig lehetne jó is de így nem az...
 Gakusen ráadásul még játékot is kap psp re ami nem semmi....

Másik meg Comiet Lucifer, azt nem tudom hova tenni.  Anyira sok mindent kilehetne hozni belőle, de nem egész csak egy menekülésről  szol hogy üldözik a mechákák öket ... Ott viszont vannak nagyon szép animáciok  is .  Legjobb benne Felia egyértelműen , bár most hogy nagy lett szerelmi 3 szög lesz belőle  lassan.

Téli annimék közül néztél már párat mik lesznek? Tudsz pár ígéreteset mondani ?
Itt a lista:
http://myanimelist.net/anime/season/2016/winter

Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #991 Dátum: 15 nov 20, 21:36:34 »

Shirayuki megkapta a 2. évadát? ezzzzaz!!!!!!!
Engem leginkább a Shirayuki,Ao no Kanata,Shoujo-tachi és a Kono Subarashii foglalkoztat Nevet
az Ajin,Musaigen,Boku dake Hai to,Norn9,Macross is érdekesnek tűnik még.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 20, 21:38:31 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #992 Dátum: 15 nov 20, 22:27:00 »

Az első 5 kötet szépen, egyenként kivesézi a karaktereket Ouka, Mari, Ikaruga(az anime megcserélte Usagival), Usagi és Takeru sorrendben. Nos, ha a standard 4 rész = 1 kötet tempóval mentek volna, akkor 3 karit szépen felépíthettek volna, de 2 meg nézett volna. Most úgy tűnik, hogy Ikarugát is lezavarják 2 részben, szóval kíváncsi vagyok, hogy hajlandóak-e Takerura meg Kisekire 4 részt rááldozni, vagy munkájuk ékes bizonyítékaként egy hányadék lesz az anime vége is? -.-

A Comet Lucifer-rel kapcsolatban maximálisan egyetértek. Nem használja ki, vagy nem akarja kihasználni a világában rejlő lehetőségeket. >.<#

Tél 2016:
Durarara!!x2 Ketsu
Ha láttad az eddigieket, akkor ki ne hagyd a második szezon, utolsó felvonását! Ez egyúttal a sima Durarara vége is.
Assassination Classroom 2. szezon
Ha láttad az elsőt, akkor mindenképpen nézd meg a folytatást is!
GATE 2. szezon
Ugyanazok a szabályok, mint az Assassination Classroom-nál.
Akagami 2. szezon
Ugyanazok a szabályok, mint az Assassination Classroom-nál és a Gate-nél. Capac! tudtuk már az elejétől, hogy osztott évados lesz. kacsint
Boku dake ga Inai Machi
Erre nagyon, nagyon, nagyon érdemes lesz figyelni... Rengeteg ajánlást kaptam már a mangát illetően, viszont sokan pedzegették, hogy furcsa, hogy most lesz animéje, amikor nem igazán lehet benne megállási pontot találni, ezért többen azt vélik, hogy Shigatsu-szerűen az anime vége és a manga vége szinte ugyanakkor lesz. Ezt is remekműnek tartják.
HaruChika
P.A. Works, zenés beütés, egy kis románc és még rejtély is? Jó kis kategóriák, a stúdió pedig az egyik kedvencem. Az esélyt mindenképpen megadom neki.
Dagashi Kashi
A mangája roppant szórakoztató, bár csak 8 oldalas fejezetenként. A Shokugeki no Soma főzésről szól, ez pedig az olcsó édességekről. A főszereplő lány(picit gyagyás, de ezért szeretjük xD) azt akarja, hogy a főszereplő srác apja menjen az ő édességcégükhöz dolgozni, de ehhez a srácnak kellene örökölnie az apja üzletét, amit nem akar. Azért, hogy meggyőze a srácot, a főszereplő lány szinte naponta megy és különböző édességeket mutat neki, amivel egyrészt megismerjük Japán olcsó édességeit, másrészt jól szórakozunk a reakciókon és az utalásokon.
Hai to Gensou no Grimgar
A kötelező fantasy a szezonra. Ha a DanMachi bejött, akkor ez is tetszeni fog.
Shoujo-tachi wa Kouya wo Mezasu
Nem tudom pontosan ez miről szól, de van egy hatalmas mozgatóerő, amiért meg fogom nézni. Az alkotó nem más mint, Takahiro, az Akame ga KILL! Takahiroja, a Yuuki Yuuna Takahiroja. És... HanaKana is szerepelni fog benne. A trailer is egész pofásan néz ki.

Az Ajin-t mondanám még, csak nem igazán világos, hogy miben különbözik a moziktól, vagy összefüggenek-e. Hmm?

Valamint nem szerepel a listán, de tudtommal a Bungo Stray Dogs is télen fog jönni. Kötelező darab! Az ötlete nagyon tetszik: Ami a Fate-nél történelmi, mondabeli alakok, az itt költők, írók. Főleg japán irodalmi alakokat testesítenek meg a szereplők, de akad nekünk Agatha Christienk is vagy Dosztojevszkijnk is többek között. A szereplőknek ráadásul van egy különleges képességük is, ami általában az egyik művükről van elnevezve. Azoknak a segítségével próbálnak olyan bűneseteket, rejtélyeket megoldani, ahol a rendőrségre nem számíthatnak. Hatalmas pluszpont továbbá, hogy a Bones készíti. Előzetes:
https://www.youtube.com/watch?v=4VBmThJ3AZM
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 20, 22:35:49 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #993 Dátum: 15 nov 21, 08:58:18 »

A GATE-t tudtam hogy osztott lesz,de a Shirayukiról fogalmam sem volt Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #994 Dátum: 15 nov 21, 09:58:23 »

Ok köszi a listát amit ajánlasz Mosolyog  De még odébb van Mosolyog

Noragami Aragoto 8 része most visz nálam mindent , persze majd szombat vasárnap kiderül lesz e jobb e nála Mosolyog

Szerk.
8 rész Rakudai:
Silver megint háremesiti  a részt :  (ö nem volt ott valójában.. ).. Hümm-hümm
http://www.ittoshura.com/story/img/onair_p08_6.jpg

Szerk: Ugy lett ahogy mondtam:  csók helyet csak kézfogásig jutottak el , és ott volt ikki huga is.... És kövi címből ítélve nem húgával fog foglalkozni, hanem jó nagyot ugrunk és a nyaralásról  lesz szó. Fanservise veszély  ikszdé

Valahogy úgy látom hogy Anime jobban fókuszál Iki Stelára.... Többiket hátérbe rakja.

De valamilyen szinten értem is,  12. résznek az uncsi lett volna.... (már mint a nyaralás)
Meg az is jobb lett hogy itt nem vágja pofán az apját ayatsu, (az egy hatalmas  baromság volt a mangában is) Meg az is hogy sebesült ikit Stela elgáncsolja.  Szóval vannak jó húzásai az Animének is.
Apa lánya jelenet jó volt a végén. 
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 22, 11:20:40 írta ULTRA » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #995 Dátum: 15 nov 22, 21:27:25 »

Jól mondod. Az anime jobban érzékeltetni akarja az Ikki x Stellát, de nem feltétlenül értek egyet a rendező minden egyes  döntésével.

Ott volt az ominózus 5. rész, ahol megalkották "Frankenstein szörnyét":
- Ikkit a Stella elleni győzelme után rohanták le a csajok (és a srácok), de nem kérték meg, hogy tanítsa őket. Az is hitelesebb volt, hogy az osztályteremben bánik el a fiúkkal, különösen a radíros rész, minthogy kint az udvaron mennek neki.
- Stella és az otome játék egy bizonyos 0. kötetben volt benne, ami csupán melléktörténetek gyűjteménye.
- Az uszodás rész borzalmas volt. Sem Naginak, sem Shizukunak, sem a diákoknak, az idegesítő újságírócsajnak pedig végképp nem volt ott keresnivalója. Erre hát nem neki adják Ayase részét... Ezen eléggé felhúztam magam. >.<

Csodálkozunk, hogy Shizukunak extra jeleneteket csinálnak, amikor az eredetieket kihagyják. A 4. részben mutatják Stella "harcát", ahol nem történt semmi sem, de Shizukuét, ahol volt már akció is kihagyják. Mit kaptunk helyette? Stella fanservice jelenet + idegesítő újságírócsaj bohóckodása. A mostani rész végén pedig látnunk kellett volna, ahogy Shizuku lejegel 50 diákot és várja a következő, ígéretes ellenfelét, miközben mániákusan nevet. Hát... nem láttunk ilyet. -.-

De hogy ne csak negatívat írjak, voltak pozitív kihagyások is. Kirihara fogadásának a kihagyása például jó ötlet volt. És bár én bírtam Ayase apjának telefonhívását, a románc fenntartása érdekében tényleg jobb volt azt is kihagyni. Mondjuk Ayase ápolása és Kuraudo utólagos kidőlése maradhatott volna a heti részben...

A jövő heti rész esetében pedig ismételten sorrend cserét sejtek. Aggódom is, hogy normálisan meg tudják-e csinálni a hátralévő részeket...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #996 Dátum: 15 nov 23, 12:25:45 »

Igen a 5 részt én sem értem...
Igen végén az lett volna hogy shizoku mindenkit lefagyaszt. szerintem ez jó esetben 10. részben lesz benne. 1-2 képben.

Az hogy most lesz vakáció az értem, mert ha később lenne akkor 12 résznek az nem lenne ütős meg is lenne oda való zárásnak.
9 . ben ez meglesz, utána jöhet a maradék 3 ba a Tohka Todo iv  Mosolyog

Nyár vagy ,legkésőbb ugyan így őszre várok egy 2. évadot is, minden mellette szol, jó japan nézettség, jó vélemények, jó BD előrendelésék.
Meg hát 2. ba jön a...... Akatsuki
Ez a széria szereti a Narutos neveket és ez tetszik nekem Mosolyog

+Szerk nem csak japánba de itt is népszerű :
anilinkz anime oldalon 8 rész a 2. nézettségben, olyan neveket előz meg mint :  One Piece, Noragami A , Fairy Tail .
One Punch Man természetesen az első Nevet 1,346,098 nézettség  ügy hogy 1 nap sem telt még el....
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 23, 13:31:12 írta ULTRA » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #997 Dátum: 15 nov 28, 21:53:31 »

9 rész Rakudai: Az lett amit gondoltam. Megvolt a fanservise rész is. Iki kicsit töketlen volt 16 éves fejével . Most jöhet az akció. 10.  részben tényleg meglesz a 2 lány küzdelme.
Opeing persze már most elspolerozta Iki kivel fog harcolni D.
Kivágták a  Akatsuki emberkét.  Hogy miért jó kérdés. Valószínű nem terveztek 2. évadot, max akkor ha jó nézettség később lehet.  Egyáltalán a Silverlink csinált már  season 2 öt a animéknek ?  Bár nexus is benne van.
Mindegy majd 12 részben kiderül hogy zárják le fillerel vagy tényleg 3. novel végével.  Meg ha lesz is SE 2 azt is csak érkezés előtt 2 hónappal jelentik be....
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #998 Dátum: 15 nov 28, 22:20:49 »

Nem a stúdión múlik az ilyesmi, hanem a novel kiadóján, meg úgy általánosságban a kiadókon. Ha a Rakudai Kishi-t a jövőben is népszerűsíteni szeretnék, akkor ismételten szponzorálni fogják anyagilag a Silver Link-t, akik szíves-örömest elkészítik nekik az anime 2. szezonját, ha ez megtörténik. De egy olyan világban, ahol még mindig nincs Haruhi S3, Spice and Wolf S3 vagy Index III, mégis mire számítson az ember a kiadóktól? :/

A Silver Link egyébként készített már folytatásokat. A Prisma Illya 3 vagy 4 éve jön már minden nyáron, plusz nemrég volt a Non Non Biyori-nak a 2. szezonja tőlük. A Strike the Blood pedig most kapott tőlük egy 2 részes OVA-t, a 24 részes első szezon után. Ha a stúdión múlna, akkor van remény, de a népszerűsítés tekintetében a lolik prioritást élveznek... smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #999 Dátum: 15 nov 29, 10:09:01 »

Értem. Azt olvastam valahol annyira nem jók a Radukai novel eladások. December végén jön a 9 ik kötet és ha minden igaz az utolsó is egyben.  Kérdés az mi jó nekünk. Ha nagyon fogy neki a novel akkor biztos nem kér több reklámot így új animét sem.
De ha megint megakarja dobni akkor lehet kér még egy évadot.
A Overlordnál inreálisan megdobta a novel eladásokat a Anime amit persze a kiváló Mad Hause csinált.  Nem is  tudunk arról hogy jönne második évad.
Persze vannak ellen példák is mint pl a  High School DxD ami már 3. at tapossa. 4. is lehetséges de szerintem már csak 2017 ben.

De ha belegondolok hogy most téli szezonban nem kevés 2. évad lesz szóval van remény Mosolyog

Ja meg ott van még a Manga is ami LN hü elégé nem keverik  össze a részeket stb Csak az nagyon lassan halad .

Meg még örülnék egy Noragami 3. évadnak is. 
De ahogy írtad 2. évad még lehetséges de 3.. már elég ritka akár milyen jó is legyen .....

Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1000 Dátum: 15 nov 29, 10:58:55 »

Az "annyira nem jók" azt jelenti, hogy nem beszélhetünk DanMachi vagy Overlord szintű brutális növekedésről, ugyanakkor így is a Rakudai Kishi novelje kapta a legnagyobb lökést a szezonos adaptációjának köszönhetően.

Nem tudok róla, hogy a 9. lenne az utolsó kötet, csupán a tornának lesz elvileg vége. Az Akatsuki viszont eléggé lóg még a levegőben, szóval az lehetne a következő, hosszabb történetszál. Vagy, sokan pedzegették, hogy a Vermillion Királyságba és el lehetne látogatni...

Az Overlordnál az az érdekes, hogy az OP-ben olyan dolgokat mutogattak, amik később jönnének, szóval nem veszett el teljesen a remény. Bár a Mahoukát ki nem állhatom, az is kb. az Overlord szintjén van: Madhouse készített neki animét, az anime jól hozott, a novelek feltörtek, ezért nem is hallani arról, hogy akarnának hozzá 2. szezonos népszerűsítést...
Ha már itt tartunk, talán csak az OreGairu meg a SAJÓ kapott relatíve rövid időn belül 2. évadot mostanában, mint az LN piac nagyágyúinak tagjai.

Nem szólhatom le a DxD-t, mivel 2 rész után dobtam, így nem kaptam teljes képet róla, de van egy olyan érzésem, hogy az erőteljes ecchi viszi a szekerét. A BD/DVD piac koronázatlan királyai az idol animék, a sport animék, a loli animék és az ecchi. Bár megfigyelhető egy erőteljes esés a számaiban, 3 szezont követően egy 6.400 azt mondom, hogy még határozottan korrekt. Viszont rémlik valami, hogy a novel olvasók kiakadtak a 3. évadra, szóval nem tudom, hogy gátolni fogja-e ez az anime további sorsát...

A manga havonta jön ki és úgy kapunk gyakran 50-60 oldalt. Más LN, manga adaptációjához képest ez igazán dicséretes teljesítmény. És még hű is. ^^

A Noragami 2. évadja felett nagyon rezgett a léc, plusz az OVA-k bekavartak az adaptációba, de csak összejött. Emiatt nem teszek le a 3. szezonról sem, bármikor is jöjjön. Az a jó, hogy a manga olyan magazinban fut, aminek abszolúte a Noragami a sztárja. Tudja a kiadó, hogy nem árt a legnépszerűbb művüknek a további támogatás, ha eljön az ideje. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1001 Dátum: 15 nov 29, 11:28:33 »

Igen a DxD 3. évad nem volt jó. Rengeteg mindent kivágtak nem is lehetett érteni mi történik , cselekmény cselekmény hátán. Eddigi 2 helyet már 3  novelt dolgozott fel. Mivel DxD novelek hosszúak így nagyon sok mindent kivágtak belőle .

Ott van még a  Shinmai Maou no Testament ami szintén kapott 2. évadot . Bár számomra az már nem ecchi hanem majdnem más....  Brutális Tv-s cenzura érthető, hiszen így minden japán a BD-t várja ami majdnem Hentai már... 

Monster Musume no Iru Nichijou és a To Love-Ru Darkness ugyan az. (bár egyiket sem néztem)

Viszont pont most néztem a Overlord BD elsö 3 részét, nem láttok semmi különbséget a tv vel szemben. Szerintem Radukainál sem lesz. (nem lesz meszelten Sttela vagy hasonló )

Szóval azt mondod nem lesz vége a 9 el?  Jó persze lehet folytatni , de túl hosszú dolgok legtöbbször már unalomba fulladnak.
Majd kiderül. Pont ezt érzem most a Fairy Tail nál , meg még pár műnél is. De ez más téma.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1002 Dátum: 15 nov 29, 12:06:50 »

Én is befejezném 9-nél vagy 10-nél, de eddig nincsenek ilyen jellegű információk. Azt viszont muszáj megjegyeznem, hogy a szerző még 2 másik művet is visz a Rakudai mellett. Az egyik egy bizonyos Ultimate Antihero, ami 3 kötetnél jár és nemrég kapta meg a mangás változatát, a másik pedig egy bizonyos Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! (Rövidítést hozzá! xD). Ennek még csak 1 kötete van, ami most októberben jött ki. Lehet, hogy a szerzőnek Kamachi-sensei a példaképe, ezért ő is szeretné magát túldolgoztatni, egyszerre 3-4 regény írásával. ^^""
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1003 Dátum: 15 nov 29, 12:28:49 »

Japánok nem semmi az biztos Mosolyog Munka mánia.

Nézzük a többit:

Noragami Aragoto 9 : nagyon tetszett  egyik kedvencem lett.

One-Punch Man : ma este jön . Szeretem azt is, de az hipe ami körülötte van az már sokkkkk. Már mindenhol öt látom , valaki képébe. Legyen az játék ( Fallout 4) https://www.youtube.com/watch?v=OjxFTDzeG6A
Dragonbal vs One puch manga fan valami, és még sorolhatnám hosszan.  Neki meg azért nem lesz 2 . évad mert nincs anyag Nevet )

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai : utolsó 2 ész már egész jó volt . De azért annyira még nem. Ennek tuti nem lesz 2. évada.

Valkyrie_Drive_Mermaid : ez a yuri anime nagyon beteg , de Japok szeretik valamiért . Elsö 5 részt nagyon unalmamban néztem meg.  

Comet Lucifer: nagy csalódás még mindig, jobbak a visszaemlékezések mint az egész story ....

Shinmai Maou no Testament Burst ezt majd csak BD után nézzem jövőre .

Heavy Object majd jövőre nézzem

Utawarerumono: Itsuwari no Kamen szintén jövőre ,e megvárom mig sok rész lemegy .

Gakusen Toshi Asterisk: egyre jobb lesz , nem néztem a noveljét nem tudom hogy vágták szét vagy novel hü e. De elég népszerű mind japanban mind nálunk is . És még jövőre is nézhetjük tavasszal.  


Szerk : Közben itt van a novel eladási lista: Top 30
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-11-29/top-selling-light-novels-in-japan-by-series-2015/.95914

4. Overlord  927,413 ( Madhouse meg csinálta nekik )
5  Naruto Story Series  883,833    Ez a Naruto novelje ?
29. Chivalry of a Failed Knight  226,010   
Ez most jónnak számít ?  Szerintem igen, hiszen más ö szezonos novel nincs is ott, söt eddig nem is volt top listán a Radukai.
Viszont nem akkor a Gakusen Toshi Asterisk számításai nem jöttek be ráadásul ök 24 részt kaptak rá. De még nem idejük .
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 13:25:42 írta ULTRA » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1004 Dátum: 15 dec 06, 09:45:00 »

Rakudai Kishi 10:  Szezon legjobb harca volt itt. Szép munka volt a Silvertöl .  Valamiért kicsit emlékeztet a Narutora ez a széria harcokba. Érezhetően látszik  hogy az író nagy tisztelője volt.   Már csak 2 rész van.  Még Ova sincs bejelentve .

BD vol 1  viszont jó lesz japánba Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!