24 máj 14, 10:56:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302854 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #975 Dátum: 15 nov 02, 12:54:09 »

Gakusen Toshi Asterisk most tetszett nekem. Azért látszik hogy lesz itt story meg sok szereplö van már. A rajzolás meg valami eszméletlen tényleg....  Pirul

Comet Lucifer: végre hozta azt amit hoznia kellett Mosolyog Milyen szép animácio volt a csata  Pirul 
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 02, 19:06:39 írta ULTRA » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #976 Dátum: 15 nov 03, 00:34:41 »

Utawarerumono S2. 5. rész

Egészen tetszett a rész, olyan kellemesen szórakoztató.  Nevet

De a fene egye meg, Hakuoro ennyi idő alatt paraszt lázadásból végrehajtott egy trónfosztást. smirksweat

Tudom béke van meg slice of life, de ez így olyan lassú.

Ja és esküszöm, hogy Haku  Saitama és Hakuoro  közös szerelemgyermeke. S nem igazán a pozitív tulajdonságaikat örökölte. Na jó talán egy keveset Hakuorotól.  ikszdé



Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #977 Dátum: 15 nov 04, 21:41:12 »

Gondolom nézitek innen kb mindannyian a One Punch man-t ugye? Na annó még mielött kijött volna az anime valaki írt hozzá egy amolyan "opening dal" féleséget lehet hallottátok már "Onepunch man forever" a címe.

Na most valami fickó berakta tök jól a rendes madhouse openig alá és azt kell mondjam bárcsak ez lenne a rendes opening...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qdLREMsrYSQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qdLREMsrYSQ</a>

Bónuszként itt egy baromi jó AMV, amit valamelyik nap találtam hozzá merő véletlenségből.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ji8oOUh0dvA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ji8oOUh0dvA</a>

Maga az anime eddig szerintem gyakorlatilag tökéletes, kiváncsi leszek meddig jutnak el, de szerintem valahol a Boros arc végefelé fogják bfejezni.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #978 Dátum: 15 nov 04, 22:15:36 »

Sokszor meghallgattam már ezt a "One Punch Man Forever"-t, mégsem tudom teljesen megkedvelni. Fogalmam sincs, hogy miért. Túl komoly a One Punch Man-hez? Egyszerűen nem tudok értelmes okot mondani rá, de nekem nem az igazi. A "The Hero!"-val viszont nincs bajom. Nem olyan OP, amit ezerszer újrahallgatok, de szerintem passzol az animéhez. ♪Tatakau Hero!♪

A Boros arc tuti benne lesz. Fubuki is elvileg castingolva lett, csak kérdéses, hogy az anime részeként vagy OVA-ban fog-e szerepelni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #979 Dátum: 15 nov 05, 08:32:19 »

Túl komoly a One Punch Man-hez?

Igen? ikszdé
Azt vágod, hogy a dalszöveg az kb az, hogy: "Egy szem haj sincs a kopasz fején" meg "Ő egy hős, de nem ismeri senki" meg ilyenek? ikszdé
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #980 Dátum: 15 nov 05, 08:42:06 »

Most már igen. Túl komoly. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #981 Dátum: 15 nov 05, 10:42:18 »

No saikyou no hero desu, One punch man forever!
Ő az legerősebb élő hős, One punch man mindörökké!

Kare ga saigou no machi desu, kare no atamani wa kega arimasen,
Ő az utolsó városban és kopasz fején egyetlen hajtincs sincs,

Power wa kare no te ni aru, one punch-de kare wa akuma to tatakau,
Az erő az ő kezében van és egyetlen ütéssel harcol a démonok ellen,

Kare wa hero de aru ga, dare mo shiranai (No saikyou no hero desu)
Hiába hős ő, nem ismeri senki (Ő a legerősebb hős)

Soko de kare wa yozora ni tobu, kare wa seijiyaku wo shihai,
És ekkor az égbe ugrik ő, és ott ő uralkodik a csenden

Fly away, kare wa hitori de aru, sora ni
Repülj el, ő egyedül van az égben

Kare wa watashitachi no saikyou no hero desu ONE PUNCH MAN FOEREVER!
Ő a mi legerősebb hősünk, One punch man mindörökké!

---------------

Tessék itt a teljes dalszöveg és a fordítása by Exkirion.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 05, 10:47:42 írta Exkirion » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #982 Dátum: 15 nov 08, 19:09:28 »

Rakudai Kishi most is jó volt, de annyira nem Nevet  De a jövőheti rész nagy epic fail lesz valakinek Mosolyog
Ja lábfogos rész animében megint joval erotikusabb lett.  Ördögi
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #983 Dátum: 15 nov 14, 23:23:44 »

Közepes rész volt. De még mindig egyik legjobb anime most Mosolyog
Ö a jövöheti nagyon jó rész lehet ha nem cseszik el Mosolyog
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #984 Dátum: 15 nov 20, 00:35:24 »

K: Return of the Kings-et követi valaki? Most, hogy Shiro elkezdett végre akciózni egészen felpörögtek az események. Remélem nem azt akarják kihozni belőle, hogy a kék király bekattan és ő lesz az end boss.
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #985 Dátum: 15 nov 20, 17:14:26 »

K2:
Talán lehet, hogy megeshet. 
Számomra a második évad lecsökkent egy szimpla sónen fájt szintjére. Szép, látványos, meg a történetet sem mondanám unalmasnak, de erősen alulmúlja az első évadot, vagy movie-t.

Esetleg akkor durranna nagyot, ha Her Grün és a Szürkebarát megnyerné ezt a csatát.
Csak kérdés az, hogy a következményeket történeti szinten tudná e rendesen kezelni az anime?
Mert egyrészt nem egy egyszerű dologról van szó, másrészt pedig ha 12 epizódos az évad, akkor meg nem sok idő van rá...



Utawarerumono2:

Az előző rész kellemes nosztalgiájával szemben, most kaptunk egy kreativitástól mentes epizódot, ami felveti a kérdést.
Mégis, hogyan fog minden beleférni 25 részbe? Vagy lehet annyira eseménytelen az egész, de valahogy mégis összeakarnak hozni egy teljes évadot?
 
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #986 Dátum: 15 nov 20, 19:47:30 »

Noragami Aragoto t nézi valaki ? Szerintetek a első évad vagy ez jobb?  Harc téren minden képen ez.  Viszont itt már jóval kevesebb hülyülés meg poénkodás volt.
Ahogy mangát nézzem még akár még 2 évadot is kaphatna. Népszerűsége hatalmas szóval könnyen lehet.  Ja és most jött ki a ova 3 is.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #987 Dátum: 15 nov 20, 20:04:31 »

A második szezon egyértelműen jobb. Az elsővel sincs többé-kevésbé bajom, viszont a végén lévő Rabo elleni harc egy extrából volt és nem szerepelt az eredeti mangában. Erre a extrával való kitöltésre pedig azért volt szükség, mert a tempó lassú volt, elhúzták a Yukinés dolgot és a Bishamon arcba nem lett volna értelme belekezdeni. Oké, a manga lehetővé teszi a lassú tempót, mivel 45-50 oldalasak a fejezetek, ugyanakkor 1 fejezet = 1 epizód aránnyal nem pörögtek túlságosan az események. A második szezonra szerencsére rákapcsoltak és a Bishamon ívet le is tudtákszben 6 ré, közel makulátlanul. Itt ott voltak apróbb kivágások, lesznek is a jövőre nézve is, de abszolút nem vált eddig ez az anime kárára. Úgy érzem, hogy a rendező nagyon érti a dolgát. És ha már OVA, az Aragoto 6. része után a 2. OVA jön időrendben, utána az 1., majd jön a 7. rész. Éreztem, hogy a Bishamon After Partyt nem fogják még egyszer meganimálni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #988 Dátum: 15 nov 20, 20:52:01 »

Jó kis Anime az biztos Mosolyog

De most nagyon tetszik a 6. rész ota a Gakusen Toshi Asterisk/The Asterisk War: The Academy City on the Water is. És neki meg már garantált tavasszal a második évad is.

Persze a Rakudai Kishi  a kedvencem most őszi animék  közül .  Reménykedem a második szezonba . Hirek szerint japánok szeretik.
Másik meg One punch (de az mindenkinek)  De neki tuti nem lesz mert 75%-ra majd beéri a mangát, pedig piszok népszerű .... BD kiadásban lesz angol felirat is meg 6 ova is várható....
 
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #989 Dátum: 15 nov 20, 21:08:18 »

Bár az AntiMagic Academy kapta volna azt a bánásmódot, amit a Gakusen. Mocskosul sietnek vele, ami sajnos, az első 5 kötet tartalmának tudható be, de akkor legalább nézne ki jól. A első rész relatíve szép volt, a második is elment, de a harmadiktól kezdve szétesőben van az animáció, a történet elemei meg csak úgy követik egymást, az átkötéseket pedig kivágják. Emberek hullanak a háttérben mint a legyek, de ugorjuk is át... És, ha csak ilyen részleteket ugornának át... Komplett harcokat rövidítenek és butítanak le. Azt hittem a Silver Link-ről, hogy egész megbízhatóak, de látszik, hogy idén túlvállalták magukat... Ennek egyik áldozata lett az AntiMagic... ;_;
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!