24 máj 14, 14:23:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302911 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #945 Dátum: 15 okt 04, 20:31:53 »

Dszungel könyve kígyó, alias K a kötő visszatér. (vagy Return of Kings és akkor királykobra, nem anakonda)


Második évad első része a movie után megnézve, ami szerintem nagyon faszányosra sikerült.

Ha az első évad első része így kezdődött, volna, akkor tutira hogy dobom az egészet.

Oké, volt benne nosztalgia, meg harc, meg némi "folytatás"  de igazából nagyon semmilyenre sikerült. S úgymond a felvezetőnek sem mondanám, mert az meg a movie volt.

Ja van benne egy gördeszkás jelenet az epizód közepén. Hát istenem, az a szídzsíáj...

Erre mondom azt, hogy az összes animátortól el kellene venni minden számítástechnikai kütyüt és adni nekik cserébe egy köteg papírt, meg ceruzát.

Lehet a mennyiség megcsappanna, de a minőség viszont jelentősen javulna, mert csak az maradna életben akinek van tehetsége, meg elkötelezettsége, és nem pedig egy két hetes okj-s animátor tanfolyamon szerezte a tudását.


« Utoljára szerkesztve: 15 okt 04, 20:37:54 írta Shiro » Naplózva

sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #946 Dátum: 15 okt 05, 18:10:47 »

Köszönöm Bastian a választ bow  Akkor hónap elején majd olvasom is a frisset belőle ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #947 Dátum: 15 okt 07, 17:31:17 »

A Gangstának nagyon hirtelen lett vége. Nem is láttam még ilyet, hogy gyakorlatilag semmilyen lezárás nem volt. Olyan, mintha hiányozna a sorozat második fele, hisz az adott történetszál közepén hagyták abba.

A Heavy Object ígéretesnek ígérkezik, hsz a To Aru Majutsu írójának a tollából van, szóval a sztorival nem lesz gond. Csak be kell indulnia. De ilyen nevet a főhősnek, hogy Qwenthur... A The Walking Dead játék jutott róla eszembe, mikor választani kellet időlimit mellet, hogy melyik társunkat mentsük meg, és ha nem döntünk, akkor mind a kettő meghal. Na, ő az a karakter, aki annyit agyal, hogy hagyja mindkettőt meghalni. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #948 Dátum: 15 okt 07, 18:04:56 »

A Gangstá.-val kapcsolatban még írok. Részben köze lesz egy szomorú hírhez.

Köszi, Tilon, hogy emlékeztetsz rá! Még nem hevertem ki, hogy ez lett a név hivatalos átírása. x_x
9 kötetnyi novel után már megszoktam a Quensert és a Heiviát, erre Qwenthur és Havia lesz belőlük. Utóbbi azért is vicces, mert hivatalos termékeken maradt Heivia, vagy szimplán a forgalmazók se tudják, hogy melyik legyen. Mondjuk, Kamachinál azt leszögezem, hogy a nem japán nevek elég viccesek... az esetek többségében. Az abszolút favoritom: Putana Highball. Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #949 Dátum: 15 okt 09, 17:53:33 »

Dr. Csont anime verzsön.

Hogy is mondjam, meg akarom győzni magam, hogy ez jobban tetszik mint ahogy az valójában van, de eléggé vegyes érzelmim vannak vele az elvárások miatt.
Voltak dolgok amik tetszettek, és voltak amik untattak.

Sakurako egyfajta Temperance klón teletömve néhány anime személyiség klisével, amik furán torzítják az eredetit.
Ráadásul erős túlzásnak érzem azokat a dolgokat amivel el akarják hitetni, hogy mennyire szuper is a karaktere.

Szóval vagy megszokom vagy megszökök. Illetve első rész révén később lehet javulás

A rajzolás és az animáció szépnek mondható a szezonon belül. Azon kívül is az. De csak szépnek, lenyűgözőnek, vagy csodálatosnak már nem.

ui.
A történet narrációja olyasmi, mint a Busrt Angel, vagy az xxxHolic esetében

-----------------

One Punch Man

Sokat nem tudok mondani róla, de nem is arra van, hogy mély filozófiába belemenjünk vele kapcsolatban. Vagy mégis?  Nyelvesít
Szóval ölég ezt mondanom, hogy jó ez?  Nevet

Vaccine Man lehetett volna zöld, és megkaphatta volna Aono Takeshi hangját.   Hümm-hümm

----

Hidan no Aria AA. Már értem, hogy miért kapott olyan gyenge osztályzat. Ez tisztára Soul Eater Not kategória.


----
Shinmai Maou 2

Jól indul a második évad. Habár full screen censorship  Pojén














« Utoljára szerkesztve: 15 okt 12, 09:45:18 írta Shiro » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #950 Dátum: 15 okt 15, 12:32:35 »

Vannak itt Star Wars rajongók?
2 perccel korábban....:
Elolvastam a heti blícset és éppen úgy tartotta kedvem hogy böngészem egy kicsit a mangapandát. Olyat találtam amitől nem kicsit kikerekedett a szemem:
http://www.mangapanda.com/star-wars
NK-ra fel, login, topic keresés és újra a jelenben.
Elméletileg a 7. rész előzménye. De most komolyan, a star wars mint manga? Mi lesz a következő? A biblia? Nevet Vagy a Korán adaptáció? ikszdé
Elbírnék képzelni egy shonen fight-ot Jézus és a démonok között. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 12:36:14 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #951 Dátum: 15 okt 15, 13:41:51 »

Mi lesz a következő? A biblia?

Ó, tessék  ikszdé
http://bookline.hu/product/home.action?_v=Siku_Akinsiku_A_Biblia_manga&id=74700&type=22

Ha keresgélsz, tán megtalálod angolul online olvashatóban


..
http://www.mangapanda.com/star-wars
...
Elméletileg a 7. rész előzménye. De most komolyan, a star wars mint manga?
Ez pont hogy a 4. rész története...

Elbírnék képzelni egy shonen fight-ot Jézus és a démonok között. Pojén
Nézzél South Parkot   Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 15, 15:22:39 írta Shiro » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #952 Dátum: 15 okt 19, 22:48:07 »

Belenézegettem ebea-abb, ami most indult, de nem sok jóval futottam össze.

Egyelőre a vanguard Girs hen és a One punch man, ami biztosan marad, és a szokásos negyedéves varázslós-harcolós light novel adaptációk közül a Rokudai no Kishi viszi az évadot, bár az Asterisk főhős csaja is nagyon szimpi, de a tüöbbi karakter abban nem annyira.

Viszon ha mást nem is a legjobb opening címet ősszel a Rokudai no kishi no Chivalry viszi.
Ez az animáció valami gyönyörű a zene teljes verziója pedig 100%, hogy megy az mp3-amra.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QQT87UgNbvc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QQT87UgNbvc</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 22:50:28 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #953 Dátum: 15 okt 20, 18:00:11 »

Dr. Csont 2. rész
Kifejezetten jobb volt, mint az első rész. S habár látszat drámát alkalmazott, ezt nem mondanám sem hatásvadászatnak, sem hibának, mondhatni jó elemei voltak egy epizodikus történetnek.

Ugyanakkor talán túlságosan is erős (látszat) dráma faktorral rendelkezett egy második részhez, és ez talán megbélyegezettségi a későbbi epizódokat.

Az epizód nálam 8/10

-1 pont ~ Mi a 3.14csának kell szuper csillagharos antropológus?


----

Rakudai és Asterix.
Amikor az egyiket nézem, nem tudom, hogy melyiket nézem.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 20, 18:04:10 írta Shiro » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #954 Dátum: 15 okt 20, 22:21:35 »

Rakudai és Asterix.
Amikor az egyiket nézem, nem tudom, hogy melyiket nézem.

Ja, hát most nagyon megy ebben az évadban a varázslós-sulis-harcolós ipar Nevet
Van legalább 3 ilyen, lehet több is, mert nem nézek mindent.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #955 Dátum: 15 okt 21, 21:34:17 »

Na szóval, nagyon sok alap elem ugyan az.




Perfect Insider. 1. rész
Ez mi? Néztem, és láttam, és megértettem, és felfogtam, de mi ez?
Egyszerre unalmas és érdekes...

2.rész
Jé ez tök jó


Dr. Cont
A 3. rész is hozta a 2. rész alapján elvárt szintet.





 








« Utoljára szerkesztve: 15 okt 22, 15:09:35 írta Shiro » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #956 Dátum: 15 okt 24, 07:48:01 »

Idei faforit sezonos anmém a :
RAKUDAI KISHI NO CAVALRY
Grafikában és most 3 részel együtt látványban is nagyon jó Mosolyog  Na meg legszebb főhősnő van benne Mosolyog És föhös fiu sem balfasz mint legtöbb ilyen animében .

Ami még ott van az a
One Punch Man (Total beteg de nagyon jó)
Gakusen Toshi Asterisk (hasonlo mint a Rakudai csak , érzelmesebb talán és még harc sem volt nagyon.)
és a
Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai (Ez is iskolás csak ezúttal a katonai akadémián vagyunk )
Googlen mindegyiket meglehet találni magyar felirattal jó keresést .
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #957 Dátum: 15 okt 24, 13:39:31 »

Mivel túl vagyunk a szezon negyedén, valahol már a harmadán, alkalmasnak láttam az időt, hogy megírjam a benyomásaimat az általam szemügyre vett szériákról. Némelyiküket manga szinten, light novel szinten is követem, de törekedve az egyszerűségre, az általam pozitívumnak(+) és negatívumnak(-) tartott dolgok kigyűjtésével alkottam róluk véleményt.

Comet Lucifer
+ A világ, az animáció, valamint a CGI is lélegzetelállító. Vizuálisan tehát nagyon ott van.
+ Eureka Seven hangulatom támadt tőle, de nem Astral Ocean…
+ Felia igazi cukipofa.

- Az anime nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Sokat bolondozunk, minimális akcióval, de 12 részen keresztül ennél sokkal több fog kelleni.
- Ratyi gonosz karakter.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou
+ A Bones készíti.
+ Az OP előadója ZAQ.
+ Egyedi animációs stílussal rendelkezik.
+ Felettébb élvezetes tud lenni, ha az ember beleveti magát.

- Bár az animációs stílus valóban egyedi, a rajzfilmszerű dizájn lehet, hogy nem mindenkinek fog bejönni.
- A történet nem kronológiailag fut, idővonalak vannak, amik összezavarhatják a nézőt.

Gakusen Toshi Asterisk/The Asterisk War: The Academy City on the Water
+ Az animáció, a dinamika, a színvilág kifogástalanok.
+ OP, ED, háttérzenék nagyon ott vannak a szeren.
+ Kikapcsolja az ember agyát, amikor nézi, ergo jól elvagyok vele.
+ Touyama Nao, mint Claudia.

- Abszolút nem vetem meg a hárem műfajt, de akkor minek van erőltetve az Ayato-Julis dolog? Ha románc lenne, akkor részemről okés, de Ayato elhatározása, hogy az a célja, hogy megvédje Julist nálam elég fájdalmas momentum volt. Ayato sokáig kereste a célját, de egy-két nap elég volt Julis közelében, hogy a megvédése legyen a célja? Meh…
- Vizuálisan és zeneileg a legjobb, de ha pusztán az eddigi történéseket nézem, akkor nálam ez a leggyengébb a "hárem-nem hárem", "varázslóiskolás" szériákból a szezonban.

Haikyuu!! 2. szezon
+ Az animáció ugyanolyan jó, mint az első szezonban, vagy lehet, hogy még javult is.
+ Az OP előadója ismételten a SPYAIR.
+ Yachi kellemes addíció a bandához, aki Kiyoko-chant is beszédessé teszi.

- Isten igazából, nem érzem, hogy bármit is kellene ide írnom, de formai okokból azt mondom, hogy 3 rész után még nem volt "igazi" röplabdázás a 2. szezonban.

Heavy Object
+ Az Index szerzőjének alkotása, akinek a műveire abszolút nyitott vagyok.
+ Olyan mecha, amiben tényleg fémszörnyetegek küzdenek egymás ellen és nem emberszerű, autobotokra hajazó mechák.
+ Érvényesül a többet ésszel, mint erővel elv.
+ Eddig közel tökéletes az adaptáció.
+ Tetszetős OP.
+ Quenser(Qwenthur) és Heivia(Havia) dinamikája roppant szórakoztató.
+ Itou Shizuka, mint Frolaytia.

- Aki komoly, több szálon futó, átívelő történetre számít az csalódni fog.
- CGI helyenként kifejezetten csúnya.
- Extra fanservice jelenetek beszúrása indokolatlanul.
- Aki nem kedveli a sok robbanást, az meneküljön.

Noragami Aragoto
+ Növeltek a tempón a második szezonra, így a Bishamon ív mellett az Ebisu ív is több, mint valószínű, hogy feldolgozásra fog kerül.
+ Az OP nagyon jó.
+ A grafika továbbra is szép, igényes.

- Talán csak annyi, hogy az első szezon és a 2. OVA már belemet jelenetekbe, amik eredetileg a Bishamon ívben lettek volna, szóval a 2. szezon variált itt-ott.

One Punch Man
+ A Mad… "F*cking"… House készíti.
+ A szezon legjobb animációjával, dinamikájával, és remek háttérzenékkel rendelkezik.
+ Lehengerlően szórakoztató.
+ Saitamát látnia kell mindenkinek.

- Aki véresen komoly cselekményre számít, az csalódni fog.
- Az ED szerintem rohadtul nem illik a szériához, de az is lehet, hogy szándékosan akartak egy ilyen kontrasztot.

Ore ga Ojousama Gakkou ni "Shomin Sample" Toshite Gets♥Sareta Ken
+ "Intelligens" humort látok az úri hölgyek viselkedésének és tudatlanságának kifigurázásában a közemberek felé.
+ A körülményekhez képest nem érzem úgy, hogy a fanservice túl lenne erőltetve.
+ 2 rész és már kaptunk egy JoJo utalást. Tudják, hogy mi kell egy sikeres komédiához.

- A Silver Link 3 szezonos animéje közül egyértelműen ez rendelkezik a legkevesebb költségvetéssel, ugyanakkor korántsem olyan zavaró még a helyzet.
- Az izmos macsókat inkább ne erőltessük… Csodálom, hogy az OP-ben maradhattak azok a bizonyos képkockák…
- Még szerencse, hogy lehet a címet rövidíteni „Shomin Sample”-nek.

Osomatsu-san
+ Az első rész az mindenkinek kötelező darab. Lényegében arról van szó, hogy a 4. falat átlépve a karakterek próbálják kitalálni, hogy mivel lehetnének ismét népszerűek. Ez azért fontos, mert ez a széria úgymond egy anime eredeti folytatása az Osomatsu-kun nevű mangának, ami jó 50 évvel ezelőtt futott és a mangaka előtt tisztelegnek ezzel az animével. Akkor még más idők jártak. Ahhoz, hogy alkalmazkodjanak a korhoz, próbálkoznak az idolokkal, buzulással, sportanimékkel, a Titánnal, de minden rosszul sül el és összefolyik. Igazi komédiabomba a nyitány.

- Félő, hogy az első rész magasságát nem fogják többé megugrani.

Rakudai Kishi no Cavalry/Rakudai Kishi no Eiyuutan/A Tale of Worst One
+ Románc és nem hárem. Tessék jó alaposan figyelni a 4. részben.
+ Ikki és Stella egyaránt roppant kedvelhető főszereplők. Előbbi nem az a fogalmatlan főszereplő, aki fél a női testtől, utóbbi pedig csak 10% tsun tsun és 90% dere dere. Egészséges arány.
+ Az OP mind vizuálisan mind pedig zeneileg az egyik legjobb a szezonból.
+ Az adaptáció eddig közel tökéletes, a 3. kötet ideális lezárása lesz a szezonnak.
+ A Silver Link 3 szezonos animéje közül ez rendelkezik a legjobb animációval.

- Minden pozitívum mellett, a történet azért relatíve kiszámítható.
- Ha nem vagyok vak és az OP-ben 1 perc után az tényleg szél akar lenni, akkor az jó nagy baromság.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru/A Corpse is Buried Under Sakurako's Feet
+ Dr. Csont: Az Anime
+ Gyönyörű grafika, remek háttérzenék.
+ Remek a főszereplőpáros dinamikája.
+ A részek egyértelmű javuló tendenciát mutatnak.

- Sakurako-san néha gyerekes tud lenni.
- Az „Oldjuk meg a rejtély”-t szegmens a kesztyű felhúzással kezd idegesíteni.
- Kellene egy átívelő szál, mert ha csak 12 epizodikus eset lesz, akkor lehet, hogy bele fog unni az ember.

Shinmai Maou no Testament Burst
+ Aki azért maradt a második szezonra, hogy PLOT helyett plotot kapjon, az örülhet, mert ennyire komoly dolgok nem nagyon történtek még.

- Továbbra is áll, amit mondtam, az indokolatlan fanservice-ről. Már-már a nézőnek kínos...

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider
+ Vizuálisan a legegyedibb OP és ED párossal rendelkezik a szeonból, és zeneileg is elfogadhatóak.
+ Rengeteg filozofálgatás, töménytelen párbeszéd, mégsem érzem úgy, hogy unatkoznék. Csak úgy repül az idő.
+ A karakterdizájnok abszolút nem hajaznak valamilyen tipikus stílusra.
+ A részletes, nyomozós megvalósítás Rokka no Yuusha érzést kelt bennem.

- Akik nem bírják a filozofálgatást és a sok dumát, azoknak kerülendő ez az anime.
- Félek, hogy valami hülyeség lesz a szobába való bejutás módja, hogy valaki a roboton utazva jutott be a szobába csak az esküvői ruha eltakarta vagy hasonlók…

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai/AntiMagic Academy 35th Test Platoon
+ Végre egy olyan a "hárem-nem hárem", "varázslóiskolás" széria, ami bevállal gore-t is, hogy bizonyítsa, elég egy rossz lépés és akár feldarabolva is végezheti az ember. Több ilyen kellene.
+ A hangok többségét telitalálatnak érzem a karakterekhez, még a mellékszereplőknél is(Vlad Tepes - Nakata Jouji).
+ A dinamika egész jó, az animáció elfogadható.
+ Az elvárásaimat eddig nem múlta alul.
+ A "hárem-nem hárem", "varázslóiskolás" szériák közül ezt tartom a legjobbnak, ha pusztán az eddigi történéseket nézem.

- Tudom, hogy miért teszik, de piszkosul sietnek az adaptációval. Az első 5 kötet karakterkötet, ami azt jelenti, hogy ha 4 részt szánnának mindegyikre, akkor bemutathatnák Oukát, Marit és Ikarugát részletesen, de Usagi és Takeru integethetne, hogy rájuk nem jutott idő 12 epizódban. Így is élvezhető az adaptáció, csak nagyon látszik néhány hirtelen jelenetváltáson, hogy volt köztük valami. Plusz Takeru páncélján is módosítottak, ami szintén érthető, de egyben negatívum is a számomra.
- Az előző ponttal összefüggésben, remélem igazak a hírek arról, hogy 9 kötet lesz feldolgozva, mert az automatikusan egy újabb szezont jelentene jövőre és az 5. kötet vége amúgy is kiált a folytatásért, mert szerintem odáig tervezik az első szezont feldolgozni.
- Ouka olyan, mint aki állandóan bal lábbal kel fel. Rohadtul feszült, nem mosolyog, ha nem muszáj, ingerlékeny....
----------

A Gangsta. végét illetően pedig itt:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6944.msg979875#msg979875
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #958 Dátum: 15 okt 24, 15:17:58 »

Noragami Aragoto
+ Növeltek a tempón a második szezonra, így a Bishamon ív mellett az Ebisu ív is több, mint valószínű, hogy feldolgozásra fog kerül.
+ Az OP nagyon jó.
+ A grafika továbbra is szép, igényes.

- Talán csak annyi, hogy az első szezon és a 2. OVA már belemet jelenetekbe, amik eredetileg a Bishamon ívben lettek volna, szóval a 2. szezon variált itt-ott.
Kíváncsi voltam rá lévén, hogy ez az egyik "4+"-os anime, így elkezdtem az első évadot





Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru/A Corpse is Buried Under Sakurako's Feet
- Az „Oldjuk meg a rejtély”-t szegmens a kesztyű felhúzással kezd idegesíteni.
Egyetértek, de ezt nevezzük úgy, hogy szupercsillagharcos antropológus

- Kellene egy
átívelő szál, mert ha csak 12 epizodikus eset lesz, akkor lehet, hogy bele fog unni az ember.
Nem feltétlen probléma az epizodikus jelleg, hiszen pl a Piócásembör is az (Mushushi).
Az olyan több epizódikus történet, mint  hogy el kell kapnia eg bűnözőszenit, aki hamis csontokat(nyomokat) hagy maga után az valahogy nem igazán illene ide. Ha tényleg valami átívelést akarnak, azt tegyék inkább a karakterrajz terén. 



Shinmai Maou no Testament Burst
- Továbbra is áll, amit mondtam, az indokolatlan fanservice-ről. Már-már a nézőnek kínos...
Milyen fanservice? A képernyőt nem látom, nem hogy fancervice-t.


Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider
+ Vizuálisan a legegyedibb OP és ED párossal rendelkezik a szeonból, és zeneileg is elfogadhatóak.
+ Rengeteg filozofálgatás, töménytelen párbeszéd, mégsem érzem úgy, hogy unatkoznék. Csak úgy repül az idő.
+ A karakterdizájnok abszolút nem hajaznak valamilyen tipikus stílusra.
+ A részletes, nyomozós megvalósítás Rokka no Yuusha érzést kelt bennem.

- Akik nem bírják a filozofálgatást és a sok dumát, azoknak kerülendő ez az anime.
- Félek, hogy valami hülyeség lesz a szobába való bejutás módja, hogy valaki a roboton utazva jutott be a szobába csak az esküvői ruha eltakarta vagy hasonlók…

Ez az anime, ami részről részre azt mondja, hogy ez nem az a műfaj aminek te eddig gondoltad.

S nem hinném, hogy csupán Moe hangja miatt, de szerintem a Hópihe Hősei mellett, hozzá lehet adni egy kis Psyicho Pass-t is.

Szerintem a robotban volt benne  a gyilkos azért gurult a kamera látóhatárán túlra, hogy majd kimászhasson.

Amit szerintem meg fog történni az a "Valaki még beszélt Shikivel amikor ö elvileg már halott volt."

S oké, hogy csak a 2. rész alapján, amit a 3. eloszlatott.  Vagyis felülírt mondván nem horror ez, hanem krimi. De szerintem  a természetfelettihez kapcsolódó jelleg még visszatérhet.

De lehet, hogy a 4. részben is lesz valami műfaji felülírás.

A 12. részben meg megjelenik a kandikamera.  Pojén


ui .
Az elején, még gonoltam arra is, hogy ez valami Steins Gate-hezhasonló dolog lesz
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #959 Dátum: 15 okt 24, 15:28:27 »

Bastian : A  Rakudai Kishi no Cavalry hány kötetnél jár már ?  Van esélye hogy jövőre még egy kötetet feldolgoznak ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!