24 máj 14, 23:21:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302971 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #900 Dátum: 15 júl 29, 14:07:59 »

70 fejezetből 15 fejezetet dolgoznak fel 12 részben és később lesznek újabb évadok?

Követendő példa minden "animációs" stúdiónak. Mert nem telik el pár év, és egy néhány az Égből Pottyan Mesék szintjére fog lesüllyedni.

Lehet, hogy ezt poénnak szánom, de sajnos rossz előérzeteim vannak.


Á, és mit szemelt a látásom.

Ősszel lesz a  Wan Bing Xung azaz az Utawarerumono folytatása. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 29, 14:15:43 írta Shiro » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #901 Dátum: 15 júl 29, 16:04:38 »

A Bones jól bánik a havi mangák adaptálásával.
A Noragaminál ugyan összecsapták az első fejezetet és egy melléktörténettel fejezték be az évadot, de így is csak 11-12 fejezetet dolgoztak fel 12 rész alatt. Az ősszel érkező 2. szezonnál is hasonló tendencia várható. Bishamon arc! Hype! ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #902 Dátum: 15 aug 03, 18:54:35 »

Bastian megnéztem az összes animét amit ajánlottál és a Yahari no Seishunt is Nevet
Tudsz még esetleg ebből a kategóriából mondani valami jót? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #903 Dátum: 15 aug 03, 19:08:06 »

Capac, erre van egy külön téma, az a neve hogy anime ajánló.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #904 Dátum: 15 aug 07, 15:48:04 »

Gokukoku no Brynhildr 152. fejezet
Nem is Okamoto lenne, ha a 151. fejezet után nem tolt volna be egy ilyesmit. O.O
Ettől függetlenül: http://www.nooooooooooooooo.com/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #905 Dátum: 15 aug 09, 10:34:00 »

Ez a fejezet most ütött Oo

Az egyik szemem sír a másik nevet. Murakami végre elfogadta, hogy Neko után kár futni, erre Kana valszeg meghal =/ Mondjuk lehet, hogy Hatsuna fogja feláldozni magát, hogy visszahozza mindkettőjüket.

Brynhildr 149:

Kazumi, vagy Kana meg fog halni =( Ennyi death flag után lehetetlen, hogy életben maradjon mindenki.

Kanát érzem egyedül biztonságban,

:DDDD
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #906 Dátum: 15 aug 09, 11:50:00 »

Hatsunával az a baj, hogy már egy gyógyítás után trutyivá válik. Lehet vissza tudná hozni mindkettejüket, csak mivel konkrétan nem lesz fizikai teste, amivel ezt megtegye, ezért van az 1 személyes limit.

153. fejezet RAW
http://raw.senmanga.com/Gokukoku_no_Brynhildr/153/

Izé José...
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 11:51:44 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #907 Dátum: 15 aug 09, 22:35:06 »

Előre ittam a medve bőrére =D

Az gáz, ha kanát jobban sajnálom, mint a testvérét? Nevet Murakami fejével meg csináljanak már valamit... :DDD
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #908 Dátum: 15 aug 10, 20:42:12 »

A nővére nem tett túl sokat hozzá a sztorihoz, szóval nem. ^^""
Viszont Kana nagyon úgy tűnik, hogy vissza akarja őt hozatni Hatsunával. Gyanús nekem az a nézés az utolsó oldalon. És kése is van...
Lehet, hogy Takaya mesternek kell ismét bevetnie magát. ikszdé


UI: Murakamiból nem lehet Dullahant csinálni?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #909 Dátum: 15 aug 18, 09:08:43 »

Brynhildr 153:

Csak szerintem volt karakteridegen Kana reakciója? 
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #910 Dátum: 15 szep 06, 18:13:02 »

Idézet
Prison School
Egyszerűen irritáló. Egyszerűen egy élvezetes képkockát nem találtam benne, pedig úgy néz ki szépen van megrajzolva.

Ja és cenzúrázzák azt amit nem mutatnak szal még amiatt sem érdemes nézni.

Pedig öcsém elkezdte nézni és úgy hallom (szó szerint hallom), hogy nagyon bejött neki, mert eddig csak az jön a másik szobából, hogy röhög. Utána akartam nézni, mi ez, ő is ajánlotta.
Naplózva


Cletus Kasady
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #911 Dátum: 15 szep 06, 23:19:30 »

Brynhildr 153:

Csak szerintem volt karakteridegen Kana reakciója? 

Kana nem akarta beleélni magát abba, hogy neki maradt még hozzátartozója, de amikor végre megtette ezt és jól érezte magát a nővérével, akkor elvesztette őt. Karakteridegennek tűnhetett, de nem csodálom, hogy vissza akarta őt hozni, még ha csak egy pillanatra is fordult meg benne az ötlet, Murakami kárára.

Közben a 154. és 155. fejezet is kijött. A 154. vége igencsak meglepett, de a 155. tisztázta a dolgokat. Szép is lett volna, ha csöcsi életben lett volna...
----------

A Prison School-ról a véleményem:
Mestermű. Rendkívül beteg mestermű, de mestermű. Van benne töménytelen ecchi, de nem ezzel akarja eladni magát. Nincs szüksége a végletekig ismételt ecchi "praktikák" használatára, mint a mellre esés, mellbe fulladás és társai. A legbizarrabb, legkínosabb, legabszurdabb szituációknál tud egy olyan feszültséget teremteni, amit nem szabadna komolyan venni, de az olvasó mégis a végletekig izgul, hogy "Jaj, most mi lesz, megússzák-e a dolgot?!". Papíron szemétnek számít, de mostanában nem találni ennyire szórakoztató szemetet. Zseniális börtönszökés paródia. Akit nem zavarnak a félkövér elemek, azok az aláhúzott jelzőkkel fogják illetni a szériát.
Ezt a manga alapján írtam, amit ha valaki elkezd és tetszik is neki, akkor garantáltan dara lesz a vége. Az anime ugyanolyan jó, maximum egy picit gyors a tempója, de teljesen érthető, hogy miért. A BD változat pedig gondoskodik majd a cenzúráról. Hatalmas taps a J.C. Staff-nak, amiért ilyen szépen sikerült megközelíteniük a manga rajzolását és reakciófejeit.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #912 Dátum: 15 szep 07, 12:21:49 »

Nekem is ugyanez a véleményem a Prison school-ról, amit leírt Bastian. Amikor neki kezdtem nem hittem hogy pár nap alatt lenyomom a 180+ fejezetet. Sellout vége. ikszdé

Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #913 Dátum: 15 szep 12, 22:53:47 »

Haganai Light Novel END:

Yukimura wins confirmed.

wtf Nevet

Meglepő fordulat. Még emésztenem kell, hogy végül mégis igaznak bizonyultak a hírek. Szvsz animét nem hiszem, hogy kapni fog az utolsó 3 kötet így lespoilereztem magamnak.
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #914 Dátum: 15 szep 12, 23:26:37 »

Tudtommal nem ez történt, illetve nem lett végleges.
A hárem ending lett megerősítve.

A "Spoilers on MAL" hozzászólástól kezdve pedig már született 7 oldal, amiben megerősítettek, kiegészítettek dolgokat.
http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=98955&page=130

A véleményem az, hogy bár húzom a számat, mert Senának szurkoltam, de így is örülök, hogy a szerző nem hódolt be a kiadónak. Nem akart ő ide románcot, mert ez nem arról szólt, de valamelyik idióta szerkesztője meggyőzte a kiadót, hogy a románc elengedhetetlen. Nem csoda, hogy a szerző 3 szerkesztőt emésztett fel és 3 évbe telt neki, amire a 8. kötettől, ami először behozta a románcot, hajlandó volt megírni a 11., utolsó kötetet.

A 3. évadot illetően én is a nem mellett vagyok. Picit olyan ez, mint a Sakurasou. Ki lehetne hozni belőle még egy szezont, de a forrás annyira leromlott, hogy inkább a kellemes percekre szeretnék emlékezni belőle és nem mérgelődni, hogy milyen rossz irányba ment el az egész...

Óh! De hogy még témánál legyek, a szerző új műve, amit megújult lendülettel ír és 2 kötet már van is belőle, közölte a 2. kötetnél, hogy már készülőben van az anime hozzá. Fénysebesség! xD
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!