24 máj 14, 07:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302840 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #870 Dátum: 15 júl 11, 12:38:01 »

Ja, hát meglátszik, hogy a mangaka eredetileg lányt akart főhősnek. Mondjuk ahogy nézem a kommenteket ez nem tartja vissza az embereket, hogy Ship-eljék őt Karmával Nevet
Bár az a fejezet, amikor elmennek meglátogatni Akarit (Kayano) a korházba marha vicces Nevet
Remélem sikerült összeboronálódnia Nagisával a végére valahogy ^^

Amúgy egyetértek veled Bastian, de majd kiderül mi lesz, de ez a Karma-Nagisa rivalizálás marha jól meg lett csinálva. Nagisa még ki is lett nevezve 3. halálistennek legutóbb Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #871 Dátum: 15 júl 11, 15:13:58 »

Olyan időket élünk, ahol a gay ship poén kategóriának számít, szóval egészségükre. Legalábbis, a fiúk részéről nagyon remélem, hogy csak poén. smirksweat

Plusz pont a mangakának, amiért meg lett magyarázva, hogy Nagisa miért ilyen nőies, ráadásul nem is volt baromság. Azoknál a fejezeteknél bírtam, amikor Koro-sensei Karasumának öltözött... parókával. ikszdé

Nagisát, Karmán és Akarin kívül, Rioval shippelik, ha jól tudom, bár az utóbbinak köze lehet egy anime original párbeszédhez, amikor Sugino kérdez rá tőle, hogy Akari és Rio közül kit preferál az osztálykirándulás alatt. Matsui-sensei majd eldönti, hogy akarja-e előrébb vinni a dolgokat ilyen téren.

Karma lesz a következő tanára az 3-E osztálynak, Nagisa pedig a 3. halálisten. Ezt el tudnám képzelni. ^^

A Majin Tantei Nogami Neuro-t is el kellene olvasnom a senseitől. Mosolyog

És, ha már WSJ szériák, remélem, hogy a Kagamigamit nem kaszálják el. Nem akarom, hogy a Psyren mangakája megint koppanjon. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 15:15:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #872 Dátum: 15 júl 11, 16:34:10 »

Hát, Nagisa már megmondta, hogy egyetemre megy az anyja kérésére. Mondjuk jót röhögnék, ha az lenne, hogy Nagisa nyerne és valahogy sikerülne megmenteniük Korosenseit és visszaváltoztatni emberré, aztán bealáznák a plusz tudásuk miatt az A osztályt mint állat az utolsó vizsgákon és ugyanabba a gimibe jelentkeznének, ahol a már ember Korosensei lenne az ofőjük megint Nevet

Ez melyik kamigami amiről beszélsz mert van egy pár?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #873 Dátum: 15 júl 11, 17:07:44 »

Az A osztály szerintem félig-meddig már le lett zárva. Az Asanokkal elég jól megbékéltek. Mosolyog

Kihagytál belőle egy "ga"-t. Valószínűleg, azért nem találtad meg. Ez lenne az: ^^
http://bato.to/comic/_/comics/kagamigami-r14603
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #874 Dátum: 15 júl 15, 12:44:33 »

Brynhildr 149:

Kazumi, vagy Kana meg fog halni =( Ennyi death flag után lehetetlen, hogy életben maradjon mindenki. Ráadásul Kazumi Neko útjában áll, Kana meg épp megtalálta a testvérét =/
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 12:45:17 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #875 Dátum: 15 júl 15, 15:04:03 »

Köztes út lesz: Kana nővére fog meghalni. :/
Ha Kazumi meg fog halni, akkor az szerintem nem most lesz.
Neko túlélési esélyére sem fogadnék. Csábító a tragikus befejezés gondolata...
Hatsuna kis túlzással hátradőlhet, de éppen ezért lenne meglepő, ha ő kerülne végleg kiírásra.
Kanát érzem egyedül biztonságban, már ha itt biztonságban lehet bárki is. A nővére "nudista" megjegyzése könnyen lehet, hogy előrevetítette a jövőt. A manga végeztével látni fogjuk, ahogy a jövőben egy szál törölközőben flangál az élettársával... aki Murakami lesz. xD
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #876 Dátum: 15 júl 15, 21:18:08 »

Hát így 2 rész után ebben az évadban (Új animék)

-Amik abszolút hozzák a feelinget és az elvárt minőséget-

-Overlord: Bár természetesen nem olyan részletes, mint a light novel, de a lényeg remekül átjön és a fontos részek mind szerepeltek eddig. Külön kiemelném az odafigyelésület az olyan apróságokra, mint például a Mare ujján összemenő gyűrű, ami a LN-ben is külön ki lett emelve. Emellett az egész remekül néz ki.

-Akagami no Shirayukihime: Bár a mangához képest a karakterek egy picit mintha fiatalabbak lennének kinézetre az animében, de összességében edig teljesen elégedett vagyok az animével és a szinkronmunka is remek. Minden egyes karakternek pont olyan a hangja, mint ahogy azt elképzeltem.

-Csalódások-

-Monster musume: Most erre mit mondjak? Egy SEINEN ecchi, amiből kispórolták az ecchit a lehető leghülyébb tiniszűzlány módon...

-Jitsu wa watashi wa: Hihetetlen szomorú vagyok, hogy ezt itt kell megemlítsem mert az egyik kedvenc comedy mangám és az első rész után még jónak tűnt a dolog, de ahogy már korábban is írtam a hangválasztásokkal nem vagyok teljesen kibékülve és a legroszabb az, hogy úgy fest rohannak vele és szörnyen elsietnek mindent.
Ez a széria még menthető a szememben, ha csak átrendezik a fejezetek sorrendjét és minden rendesen meg lesz csinálva, de sajna nem sok esélyt látok rá.

-Nem várt meglepetések-
(Ezekből valahogy mindig van pár Nevet)

-Rokka no Yuusha: A alapszitu egész standard, de a rajzolás és a maja környezet nagyon bejön. A főhős srác jó arcnak tűnik és valahogy olyasmi érzetem van tőle, mint az Akatsuki no Yonától.

-Joukamachi no Dandelion: Kicsit olyami, mint a Kamisama Kazoku és igazából nem az a hatalmas nagy nyári szenzáció, de tipikusan az az anime, amiken jól tudok mulatni 1x egy héten és ami elé mindig jó kedvvel ülök le.

-Egyelőre közömbös-

-God eater: A rajzolása egész egyedi, de eddig semmi extrát nem mutatott így 1 rész alatt.

-Charlotte: Azon felül, hogy ötletem nincs honnan jött a cím egyelőre nem tudom eldönteni, hogy ez most poénos vagy komoly akar lenni. Bár ijesztő kicsit, hogy ha hasonló erőm lenne mint a főhősnek mennyire hasonlóan használnánk, szóval a főhős srác eddig abszolút pozitív pont, ellenbena  többi karakter eddig nem mondanám, hogy szinpatikus.

-Gate: Itt még nem foglalnék állást. Ez az anime az, ami a jelen pozícióből 2 féleképpen sülhet el:
1. Egy remekül kitalált politikai thriller lesz belőle némi szerelmi szállal.
2. Egy ordenáré nagy marhaság lesz belőle.

-Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan: Az eszezonbeli kötelező akció-hárem LN adaptáció. Következő...

-Ushio to Tora: Ez most egy régies inuyasha szerű youkaiírtós dolog akar lenni, vagy mi? Egyszerűen nem tudom hová tenni ezt az animét még. Egyrészről egész komoly hangvételű néha, de máskor ilyen nem is tudom... Gyerekes talán a jó szó?

---------------

A többi nem nagyon érdemel említést. A DB eddig pont olyan ócska mint vártam és előreláthatólag az is marad a kövi 1-2 hónapban, nem is beszélve a helyenként undorítóan pocsék szinkronmunkáról, de nem is vártam el semmit több mint 70 éves szinkronszínészektől.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 21:20:41 írta Exkirion » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #877 Dátum: 15 júl 20, 11:27:11 »

Overlord: Hát tetszik, mostanában elég népszerű lett ez a virtuális világban ragadás téma, amit a SAO indított el (tudom ott volt előtte a .hack, de azt nem láttam még, csak az első pár részét). Éppen ezért érdekes, hogy eddig számomra a legrosszabb ezek közül. A Log Horizon is érdekes volt (legalábbis az első évada, másodikat még nem láttam), sokkal többet nyújtott nekem, mint a SAO, kicsit komolyabban közelítette meg az egészet. Az Overlord padig az első két rész alapján az az anime lesz amilyennek a SAO-nak lennie kellett volna. A főhős kinézete hozzádob egy kicsit, mivel inkább főgonosznak néz ki. Nevet Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.

GATE: Hát az első rész még nagyon semmitmondó volt nekem. A 2-3. rész után kicsit jobban állok már hozzá, a probléma vele az, hogy nem tudom mit akarnak az egészből kihozni 24 részes lesz szóval megnyugodtam kicsit mert 12 rész alatt ebből normális dolgot nem nagyon lehetne kihozni. A helyzet kicsit hasonlít az Outbreak Company helyzetéhez, de itt szerintem az egész reálisabb. Az ember nem a békéről híres, szóval ha megnyílna egy kapu két világ között én inkább képzelnék el katonai konfliktust, mint békés együttélést.

Charlotte: Csak engem emlékeztet a főszereplő kinézete Lelouch-re a Code Geass-ból? Még néhány mozdulat is rá emlékeztet. Egyenlőre az anime szimpatikus nekem, az anime bár különleges képességű embereket mutat be, de azok nem tökéletes képességekkel rendelkeznek, ez számomra pozitív pont. Nem tudom mit lesz ebből a végére, de remélem kicsit ki lesz majd fejtve honnan származik a szereplők ereje, illetve miért jelenik meg serdülőkorban, és a végén miért tűnik el.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #878 Dátum: 15 júl 20, 21:13:29 »

-God eater: A rajzolása egész egyedi, de eddig semmi extrát nem mutatott így 1 rész alatt.

Nekem nagyon nem jött be a rajzolása, főleg a karakterek kinézete.

Bikini warriorst megnézte valaki? Ennyire értelmetlen valamit, wtf xD
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #879 Dátum: 15 júl 21, 16:03:47 »

Hát asszem a Jitsu wa watashi wa animéjét eddig néztem...
Konkrétan a 3. részben történik valami, ami a mangában nincs benne vagy az 50. fejezetig.

Komolyan mondom nem igaz már, hogy nem lehet valamiből, aminek ilyen remek alapanyaga van egy értelmes animét összehozni... A retkes @@@@-ért kell össze vissz megváltoztatgatni mindent állandóan újabban.
Ha már van egy olyan alapműve a stúdiónak, ami évek óta fut manga formában, nem lehet hogy talán azért, mert jó úgy ahogy van?! Mért ilyen nehéz valamit rendesen mangahűen feldolgozni?!

Hogy a belük rohadna ki... Pedig úgy vártam...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 16:05:02 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #880 Dátum: 15 júl 21, 20:45:06 »

A DB eddig pont olyan ócska mint vártam és előreláthatólag az is marad a kövi 1-2 hónapban, nem is beszélve a helyenként undorítóan pocsék szinkronmunkáról, de nem is vártam el semmit több mint 70 éves szinkronszínészektől.
IMDB pontozása ennek ellenére 9,5 amit rohadtul nem értek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #881 Dátum: 15 júl 21, 22:04:47 »

Nincs ebben semmi meglepő: Dragon Ball a címe.

Az IGN az egyik olyan "Kritikus" weblap/cég, akiket egyértelműen oda-vissza lefizetnek és akik nem az alapján csinálják a kritikákat, hogy milyen valami, hanem hogy az adott széria milyen közkedvelt és ismert.

Épp ezért az IGN en DB-ból, Zeldából stb ből, ami közkedvelt a neten soha nem fogsz 8 allatti pontszámot látni.

De most komolyan nézi valaki a Supert? Kaiou hangja olyan, mint ha a pali a halálos ágyáról szinkronizálná a karaktert. Esküszöm én jobb szinkront adnék neki. Amikor ilyen full idegesnek néz ki a karakter a hangja ugyanolyan semmilyen lapos marad, mintha a seyu-ja két sor közt teát szürcsölgetne. katasztrófa.
Mondjuk amilyen öregek már a szinkronhangok nem is csodálom, hogy nem megy nekik. Már az is kész csoda, hogy Goku szinkronhangja bírja még 80 évesen.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 22:07:52 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #882 Dátum: 15 júl 21, 22:24:51 »

A DB egyszerűen a médiapszichológia csúcsa.  El akarod adni a használt vécépapírt? Csak rajzolj rá Son Gokut és máris meg van a gazdagsághoz vezető út.


Érdekes, hogy a visszaemlékezésnél a régi DBZ grafikáját használják (kivágott jelenetek) s ahhoz képest, hogy az már
több mint 20 éves szerintem sokkal szebben néz ki.


A szezonból őszintén csak kettő plusz egy anime van ami tényleg igazán érdekel.

Az egyik az Overlord ami baromira jól műveli a csendes drámát (Shiro már megint megalkotta  dráma egy újabb fajtáját  :smirksweat:t)

A másik meg a Rokka no Yousha aminél a következő epizód részemről kritikus pont. Remélem hogy a már ismert felállásból valami újat hoznak elő,  és nem szimplán a Raid/Battle Royal véglet egyike fog kialakulni, hanem abba beleszőnek valami szokatlant is.


A plusz egy pedig a Durarara.
Egyébként a cím az Celtyre utal nem?
Mármint japánban ott az L-R keverés
Durarara -> Dulalala -> Dulahan, Valamint a Drrr utalhat a motor bőgésre is.


Egyéb amit még nézegetek.

Charlotte:
Valamit várok tőle, de nem tudok hogy mit.

Shimonetta:
Első rész alapján eddig a legbetegebb és egyben aleg igazabb társadalom kritika.

Akagami no Shirayuki-hime:
Fogalmam sincs, de remélem valami hasonló lesz, mint a Soredemo



« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 22:27:44 írta Shiro » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #883 Dátum: 15 júl 21, 22:48:23 »

Elvileg, Narita kijelentette hogy a cím abszolút nem jelent semmit sem. Amikor kész volt a végső simításokkal, a szerkesztője érdeklődött a név iránt, amire Narita csak annyit tudott mondani a semmiből, hogy "Du-Durarara!!?" A szerkesztője pedig azt válaszolta, hogy "Nem rossz. Szeretem a zavaros címeket." Igaz, Narita azt is mondta, hogy az olvasók annak értelmezhetik a címet, aminek csak akarják. A legnépszerűbb elképzelés a motorhang volt. Az is benne lehetett a választásban, hogy a Baccano!-hoz hasonlóan, ez is figyelemfelkeltő és menő címnek hangzik. Nevet

Már csak a "DORARARA" hiányzik a TV-ből...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 21, 22:50:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #884 Dátum: 15 júl 22, 00:25:14 »

Na ha már értelmezés, akkor a Dollars-ra is utalhat.

Érdekes  véletlen egy random címmel. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!