24 máj 14, 04:23:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302831 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #780 Dátum: 15 ápr 02, 22:36:20 »

Én az LN-ektől nem szoktam megundorodni az adaptációjuk után, sőt inkább rádöbbenek, hogy mennyire nem tudják a maximumot kihozni a többségükből. Az OreGairu.Zoku esetében azért vagyok most "ledöbbenve", mert képtelen vagyok megérteni a készítők gondolkodásmódját.

A 2. szezont a 9. kötetnél jelentették be, vagyis akkor amikor csak 3 feldolgozható főkötetük volt. Most van 4, amiből 1 már 2 rész alatt el fog menni. Simán a horizonton lehetne egy 3. szezon is, de nem tudnak gazdálkodni az alapanyaggal. Hachiman gondolatainak például csak a töredékét kapjuk vissza az animében. Egyesek szerint ez azért van, mert túl sok lenne a szöveg, ha a nagy részét beletennék. A probléma csupán annyi, hogy van egy népszerű Monogatari szériánk, aminek a túl sok szöveg vált a védjegyévé, mégsem panaszkodik miatta senki. Ha hasonló stílusban megcsinálnák Hachiman gondolatait, mint ahogy Araragiét szokták kezelni, akkor máris kilehetne tölteni a részeket és nem kellene rohanni.

Azért megpróbálom a rohanás ellenére is élvezni az animét. A következő részben például lesz egy jó jelent Sakival, amit nagyon bírtam az LN-ben. Nevet

UI: Saika még mindig a trappek királya/királynője, ahogy tetszik. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #781 Dátum: 15 ápr 02, 22:49:35 »

Az abszolút Trap nálam Sonic a One Pucnh manből. A mai napig nem merem kijelenteni, hogy férfi Nevet
Meg azért Yukimura se semmi a Tomodachiból, meg ha majd nézed a Denpa Kyoushit ott is lesz egy fiú, akit én konkrétan már lánynak vettem, mert akárki akármit mond Ő (klikk) nem fiú Nevet (pedig az Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 22:52:06 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #782 Dátum: 15 ápr 03, 10:01:33 »

Sonic sebzett testét már láttuk, ő ott kiesett. ^^"
Yukimura nemét az anime szerintem nagyon egyértelművé tette, a hangjával főleg.
A Denpa Kyoushis srác pedig... Téged választalak, Ackbar Admirális!



Miért néz ki úgy, mint egy lány és miért hord női ruhát? o.O

UI: A Commie Subs lecsapott, szóval már lehet élvezni az OreGairu.Zoku-t angol felirattal. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #783 Dátum: 15 ápr 03, 12:39:17 »

Kiwaguro no Brynhildr  139:

Fuck you Neko ! Fuck you ! Fuck you ! Hu de utálom ezt a csajt, te jó ég...
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 03, 12:40:12 írta Lew » Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #784 Dátum: 15 ápr 03, 13:05:15 »

Miért néz ki úgy, mint egy lány és miért hord női ruhát? o.O

Ez a hobbija. De tényleg. Aztán ez miatt kinézik maguk közül az ismerősei és hikkikomori lesz, minden más már spoiler lenne az animéből/mangából.

Ettől függetlenül amúgy nagyon nagyon jó és szuper kedvelhető karakter, nekem majdhogynem az egyik kedvencem volt a mangában.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #785 Dátum: 15 ápr 03, 13:24:38 »

Kiwaguro no Brynhildr  139:

Fuck you Neko ! Fuck you ! Fuck you ! Hu de utálom ezt a csajt, te jó ég...

Eddig is tudtuk, hogy ő a szerző favoritja, ezért nem voltak illúzióim. Azt viszont már én sem tűröm, hogy sokadszorra teszi tönkre, az amúgy jó fejezetet. Kazumi még 1 fejezetnyi boldogságot sem érdemel... >.<#

@Exki

Vagy úgy. Érdekes egy hobbi. ^^""
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #786 Dátum: 15 ápr 04, 02:41:09 »

Megnéztem a Shokugeki no Souma első részét... Nevet
Istenem ez valami tökéletes volt. A szinkronhangok tökéletesen el vannak találva (Souma hangját Kirito - SAO, hangja adja az apjáét pedig Kiritsugu - F/0, szinkronhangja. Erina hangja nem tudom így hirtelen ki, de az is telitalálat.), a rajzolás gyönyörű, az opening faszán össze van rakva a szám, ami megy alatta meg remélem minél hamarabb kijön mert valami k*rva jó. A rész teljesen tökéletesen feldolgozta a manga elejét, se nem lassabban se nem gyorsabban a kelleténél. Az egész pont olyan epic és perverz, ahogy annak lennie kell, főleg a kifejezetten nudista ending Nevet, ami mellesleg kellemesen dallamosra sikerült.

Az animét amúgy a J.C csinálja, akik a Bakumant is csinálták és az is faszán össze lett rakva, szóval nem féltem az anime jövőjét. Mellesleg ők csinálják a Dungeon animéjét is.

-Amúgy, aki nem olvassa a mangát,de elkezdenék az animét azoknak mondom: Készüljetek, mert Souma az egyik leg coolabb főhős karakter, akit valaha láttam.

Opening:
(Nem tudom ki az énekes, de imádom a hangját.)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BTvdrUPb0b4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BTvdrUPb0b4</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 04, 02:46:18 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #787 Dátum: 15 ápr 04, 09:16:02 »

J.C. Staff uralom. Kúl

DanMachi 1. rész
Összességében, azt kaptam, amire számítottam. Orario városát sikerült szépen visszaadniuk és az animációval, valamint magával a karakterdizájnokkal is elégedett vagyok. A hangokat illetően csak Bellel nem vagyok kibékülve. Ami működik Kiritonál, Aratánál vagy Soumánál, az nem fog egy 14 éves srácnál. Hestia, Ais és Bete viszont telitalálat. Utóbbi megkapta Accelerator hangját, ami azért olyan vicces, mert ha ránézünk a tagra, akkor még hasonlít is valamelyest Acceleratorra, csak éppen állatias, bestiás bundába költözött. Nevet

Shokugeki no Soma 1. rész
Tök jó, hogy nem kell a végletekig ragozni a dolgot: tökéletes lett! bow
Az Assassination Classroom után a második manga adaptáció mostanában, ami nem követett el semmi hibát. Azt tudtam, hogy Taneda Risa fogja majd Erina hangját adni, de az nem ugrott be, hogy a Strike the Blood-on, a Gokukoku no Brynhildr-en és az Inou-Battle-ön kívül mégis honnan volt olyan ismerős a hangja a nekem. A válasz: Kaori a Shigatsu wa Kimi no Usoból. ^^
Most, hogy a J.C. Staff megmutatta mit is tud, jövőre várom az 1 évre elegendő Index III adagot! Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #788 Dátum: 15 ápr 04, 16:16:18 »

Owari No Seraph:
1 hete vártam már ezt az animét, a trailere nagyon tetszett. Elsőnek is:a rajzolása nem nyűgözött le, a trailerben szebbnek tűnt. Maga ez az első rész sem volt egy nagy bumm,  persze sokat nem is várhattunk tőle, még is csak az első rész, de én akkor is jobbra számítottam. Viszont az a két zene ami volt benne nem volt rossz. Egy esélyt megér, a többi rész majd csak jobb lesz  Nevet Bár azt kicsit sajnálom, hogy a Funimation viszi..
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 04, 16:17:21 írta dehunter » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #789 Dátum: 15 ápr 04, 17:27:19 »

LEhet már valaki kérdezte, de most pofátlan leszek, és én is megkérdezem; a Shokugeki no Somat tervezitek fordítani?  Pirul
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #790 Dátum: 15 ápr 04, 17:30:05 »

Ne vedd hivatalosnak, de amennyire tudom nem.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #791 Dátum: 15 ápr 04, 19:07:04 »

Gondolkodtam a Somán, de hosszú távon rengeteg gond lenne az ételek és a különböző hozzávalók fordításával, mert sok az ismeretlen, vagy kevésbé ismert alapanyag a magyar ember számára, többségük japán is, így erősen el kellene gondolkodni és kutatni, hogy mi az ördögöt fordítson oda az ember.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #792 Dátum: 15 ápr 05, 10:07:24 »

Sogeking no Souma.

Hát ez nagyon adja. Amúgy melyik műfajba tartozik? Gastrohentai? ikszdé

S mi ez a legjobb szakács a legrosszabb kajával dolog? Ráadásul  apa és fia dettó ikszdé


Ó és még UBW is van.

Folytatom a szemezgetést az előételből.


« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 05, 10:09:35 írta Shiro » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #793 Dátum: 15 ápr 05, 17:29:21 »

A Somán én is meglepődtem. Nem számítottam rá, ohgy lesz benne Tentackle Rape ikszdé Viszont az első rész alapján tényleg egy kiváló animét kapunk. Jó sztori, gyönyörű grafika, menő főhős, Tsundere főhőnő, finomnak tűnő kaják Nevet, és ecchi.

Re-Kan!
Ez nagyon durva animének ígérkezik! ikszdé Háztartástan óra: (A főszereplő) Amami gyönyörűen vágja fel a répa karikát. A tanár megdícséri és Amani mondja, hogy egy barátja tanította meg rá és belemutat a semmibe. A barátnői kérdezik, hogy néz ki, aki megmutatta neki. A válasz gyönyörű keze. -És milyen az arca? -Nos, tulajdonképpen ő (mármint a szellem) még nem találta meg az arcát.  >.<#
Már akkor megvettek, mikor az Átokban lévő szürke kis srác szellemét betették. Nevet De kaptunk egy perverz beszélő macskát(?) is. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki a sztoriból.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #794 Dátum: 15 ápr 05, 19:01:42 »

Ó és még UBW is van.

Ne is mond. Az utolsó jeleneten majd elolvadt a szivem. A sorozat eleje óta várom Shirou vallomását és bár nem becsültem alá az Ufotable-t de azért azt nem gondoltam volna, hogy ennyire fasznántosan megcsinálják, azt a jelenetet. Szerintem nyugodtan kimondható, hogy sokkal jobb lett, mint a novelban.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!