24 máj 14, 15:31:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302926 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #720 Dátum: 15 feb 13, 20:38:01 »

Meggyőztem magam, ha megnézem a spoilert egy utolsó gyenge féreg vagyok, de az ördög vigye el, ez szörnyen nehéz Nevet

Junketsu No Maria.

Még több Viv-et akarok Nevet
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #721 Dátum: 15 feb 14, 05:40:30 »

Nekem meg kötelességem lenne megleskelődni mit sötétítesz.  Aggódj érte utólag, ha olyasmit írtál.   Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 05:41:13 írta Shiro » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #722 Dátum: 15 feb 14, 09:29:57 »

Igazából semmi olyat, ami különösebb plotpontot lőne, mivel az anime valószínűleg úgysem jut el addig. Másrészről a témában nincs megkötve, hogy tilos lenne spoilerezni. De azért kihúztam, hogy ha valaki nem olyan kiváncsifáncsi mint én és ki tudja várni azt a 5-6 hetet, akkor nem kell elolvasnia.

------------------

Más:

Srácok, ha valamennyire vagy valaha kedvelitek/tétek a nisekoit ennek a mangának kezdjetek neki (ha még nem olvassátok):
http://www.mangahere.co/manga/jitsu_wa_watashi_wa/
(A cím kb azt jelenti, hogy "Valójában én egy...")
De készítsetek be előre röhögés elleni pirulát meg zsepit, mert könnyesre fogjátok röhögni magatokat rajta nem egyszer.
Hogy miről is szól azt nem lőném le előre, de egy icipicit (de tényleg csak egy nagyon kicsit) hasonlít az alapszitu a Rosario+Vampire-ra.

Ahogy nézem az írónak ez az első mangája, de valami fenomenális az egész. Az összes karakter abszolút szerethető és bár vannak benne bőven klisék, de ha azt hittétek Komi Naoshi jó a klisék borításában, akkor vájátok ki ezt Nevet

A rajzolás kicsit Hoshi no Samidarés (és folyamatosan javul), szóval azért gyönyörűnek nem mondanám, de rettentő beszédes. A Karakterek arckifejezései mindig mindent elárulnak.
Amúgy elvileg idén valamikor animét is kap.

Ó igen, és ez az egyik olyan ilyesmi témájú manga, ahol a főhős nem totál sötét.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 09:32:31 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #723 Dátum: 15 feb 14, 12:24:59 »

Jé, ezt pont egy külföldi Nisekoi témában láttam még belinkelve, de a borítókép elriasztott. ^^"

A klisék borításán mit értesz? Nem szeretnék szemétnek tűnni, de Komi Naoshi mégis miféle klisét borított fel eddig? Még nem késő "megbocsátást" nyernie, de nagyon úgy tűnik, hogy pont a klisés befejezés felé viszi a történetet. *Nyafogás OFF*

Az utolsó mondat viszont hatalmas pozitívum. Kevés az értelmes hárem protagonista, szóval az ilyesminek nagyon tudok örülni.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #724 Dátum: 15 feb 14, 19:01:15 »

A klisék borításán mit értesz?

Húú ez nehéz lesz elmagyaráznom úgy, hogy ne spoilerezzek.
Lényegében az van, hogy történik valami, amire az az első reakciód, hogy "Hmmm, ezt már láttam, biztos az lesz, hogy" és az esetek nagy többségében valami tök más lesz, csak klisésen indul Nevet
Még, amikor viszonylag valami viszonylag hasonló dolog is lesz, akkor is mindig van benne valami csavar.

Itt egy konkrét dolog, ha nagyon kell a manga legelejéről, de azért kihúzom mert spoiler, szóval csak akkor olvasd el, ha nagyon muszály. Még így is igyekszem visszafogni a csattanót.

Az egyik főhős csaj, akit másodjára mutatnak be, úgy néz ki, hogy egy méretes csavar "áll ki a fejéből" és mivel az első csaj vámpír volt így logikus, hogy ő meg frankeinstein szörnye, vagy robot, vagy ilyesmi. Na ezek közül egyik se.

A rajzstílus miatt ne zavartassátok magatokat, Eleinte kicsit furának tűnhet, de amúgy teljesen jó, ha nekiülsz olvasni. Akárki, aki olvassa a One piece-t szerintem nem sok joggal problémázhat a rajzstíluson lol.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 14, 19:03:08 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #725 Dátum: 15 feb 15, 15:56:04 »

Nos, belekezdtem és jelenleg a 12. fejezetnél járok. Hogy őszinte legyek, még korántsem vagyok meggyőzve, de hagyok még időt a sztorinak bővebben kibontakozni. Eddig eléggé felemás.

A Kuromine x Shiragami ending szerintem már most borítékolható. A többiek bekapcsolódása teszi valamivel érdekesebbé a dolgot, de szerintem így is kiszámítható, aztán remélem rám cáfolnak. Csavarfej szereti Kurominét, de Kuromine ugyebár Shiragamit szereti, aki viszont a másik kettőt akarja összeboronálni, hazudva közben önmagának. Mikan élvezi a gyerekkori barát szerepet, de nem rest bekavarni, ha unatkozik és a farkasfiú/lány is remek szereplő, ha az állóvíz felkavarásáról van szó. Azért remélem nem változik át az iskola szörny egyetemmé. Poénok terén nálam Mikan a #1, még ha őrült is szegényke.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #726 Dátum: 15 feb 28, 12:42:35 »

A hét manga panelje nálam Nevet Minél többet nézem annál viccesebb Nevet
Amúgy csináltam a Jitsu-nak témát. A képre kattintva lesz irányítva, akit érdekel.
Aki még nem ismeri és jó az angolja, annak csak ajánlani tudom, de komolyan Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 feb 28, 12:44:51 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #727 Dátum: 15 márc 05, 22:08:03 »

Shigatsu wa Kimi no Uso 20. rész
Azt láttuk a végén, aminek a bekövetkezésére számítani lehetett, vagy még korai következtetéseket levonni? Miért kellett a macskával is azt tenni? ;_;
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #728 Dátum: 15 márc 06, 12:08:27 »

Új Shigatsu rész:

Mindenki tudta, hogy meg fog történni de....



edit

Junketsu No Maria 8.rész

ha meg merik rape-elni Maria-chant én nagyon ki fogok akadni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 06, 14:35:51 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #729 Dátum: 15 márc 06, 15:54:44 »

Nem tudom, hogy a maradék két részben milyen lezárást lehet csinálni a Shigatsunak, de kevésnek érzem a dolgot. :/
Taiga... azon kevés tsundere karakterek egyike, akiket kedvelek.

Junketsu no Maria
A pedofil és/vagy homár pap után egy rape már nem lenne annyira meglepő. ^^""
Úgy általánosságban, a Production I.G munkájával egyébként meg vagyok elégedve mostanság.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #730 Dátum: 15 márc 06, 18:56:32 »

Tokyo Ghoulról ki mit tud? Nevet Mostanában nagyon felkapták, még 9gagen is, pedig az nem is egy elsősorban animés oldal.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #731 Dátum: 15 márc 06, 18:58:50 »

Túlértékelt középszerű shounen fight némi emozással. Semmi extra.
Naplózva


dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #732 Dátum: 15 márc 06, 19:21:55 »

Szerintem fasza  anime. Az első évad 12részes, de az utolsó 5-6perce az  összes többi részt odaveri  Nevet
A 2. évad nem igazán manga hű, tegnap jelent meg a 9. rész, bár talán mostmár a manga szálát fogja követni. Ami akkor azt jelenti, hogy most Kaneki meghal?: (
Egy próbát mindenféleképp megér.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #733 Dátum: 15 márc 06, 19:49:41 »

Nem shounen, hanem seinen, de én is túlértékeltnek mondanám. Vannak nagyon jó pillanatai, mint a 103 csontos jelenet, de mindent egybevetve nem estem hanyatt tőle. Lehet beleképzelem, de szerintem sok volt az inspiráció más művekből. Az animéjét pedig nem követem, mert egy 143 fejezetes mangát nem fognak tudni normálisan visszaadni 24 részben, így feleslegesen nem fogom rajta idegesíteni magam. A Pierrot stúdió, vagyis a "kétélű kard" nagyon nem szolgáltatott igazságot ennek a szériának.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #734 Dátum: 15 márc 06, 20:39:35 »

Azt a 103 csontos jelenetet már többször is olvastam, hogy teljesen kihagyták. Esetleg itt, vagy akár privát üzenetben leírnád, hogy pontosan mi is? Köszi. Nevet

Amúgy elvileg lesz egy teljesen mangahű anime is. De szerintem érdemes ennek is egy esélyt adni, kicsit elvonatkoztatni a mangától.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!