24 máj 14, 11:03:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302856 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #690 Dátum: 15 jan 22, 00:09:47 »

Akkor az Yukimura. már ha piros a páncélja



Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #691 Dátum: 15 jan 22, 18:25:19 »

Talált-süllyedt. Nevet És ha még nem láttad a részt, akkor hogyan találtad ki? Már ha nem néztél utána. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #692 Dátum: 15 jan 22, 21:54:44 »

Játszottam a játékkal.  Nevet Hogy a szerzeteseket hogy utáltam benne  ikszdé
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #693 Dátum: 15 jan 22, 22:48:20 »

Shigatsu wa Kimi no Uso 14. rész
Kousei kezd gyanakodni arra, hogy Kaorinak valami komoly betegsége lehet, de nem tudott normálisan rákérdezni a dologra. Természetesen, mi még mindig nem tudjuk, hogy mi is lehet az a betegség, de azért megint kapott egy death flaget szegényke. Rekordot fog dönteni ebben(ha már nem döntött) pedig még 8 rész hátravan. A kórházi buszmegálló, az elájulás, a szentjánosbogarak, a tűzijátékok kialvó fénye, a gyógyszerek a táskájában, az, hogy a mának él, szeretne az emberek szívében megmaradni és még nem gondolt arra, hogy hol szeretne továbbtanulni. A mai részben pedig megint komoly vizsgálatoknak vetették alá. Fel kell készülni a legrosszabbra. Tsubaki frontján pedig az a helyzet, hogy Kaméliánk úgy néz ki, hogy végre ráébredt arra, hogy mit is érez valójában. Érzelmes és erőteljes jelenet volt a rész végén. Az A-1 nyugodt szívvel koncentrálhatna az ilyen szériákra, mert a megható dolgok nagyon mennek nekik, de a harci shouneneket meg szétbarmolják.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 22:50:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #694 Dátum: 15 jan 26, 12:33:01 »

Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru
Spoilermentes írás következik: Jól beidőzítettem Takahiro mahou shoujo-jának megtekintését a jelenlegi Akame ga KILL! fejezethez. A kettő közötti összefüggést majd az Akame ga KILL! témájában tisztázom. A lényeg az, hogy pozitívat csalódtam ebben a műben és megint megtanultam, hogy nem szabad animét ítélni a plakátja alapján. Milyen ironikus, hogy pont a Mahou Shoujo Madoka★Magica felett ítélkeztem korábban. A Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru nem lesz egy Mahou Shoujo Madoka★Magica, de messze nem akart olyan sötét lenni. Remekül hozta és kezelte a drámát, ami a széria utolsó harmadában virágzott ki igazán. Erőssége a stabilitásában rejlik. Azt mondom, hogy még alul is van értékelve, ami annak köszönhető, hogy a kőkemény őszi szezonban kapott helyet és elsiklottak felette. Szerintem itt láthattunk először mozgássérült mahou shoujo-t, amit sikerült nagyon jól megoldani és a történetben lévő csavar sem volt utolsó. Egy szó, mint száz, csak ajánlni tudom! ^^

UI: A Horriblesubs elnevezésében 3 u-val kevesebb: Yuki Yuna wa Yusha de Aru
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 12:35:27 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #695 Dátum: 15 jan 26, 13:06:03 »

Ugyen nem a szezonban indult, de még a szezonban is fut, szóval valamelyikőtök nézi ezt az animét?

Op1
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PWY3DxVjY5E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PWY3DxVjY5E</a>

Op2
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ur5B_2J-dvg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ur5B_2J-dvg</a>

Akatsuki no Yona
Ha valamihez hasonlítanom kéne, akkor hangulatra teljesen olyan, mint az Inuyasha volt annó. Még valamennyire besorolásban is, mert fantasy, harcolós, múltban játszódó (bár nem a mi világunkban, de nincs modern technológia meg ilyenek) stb.
Amúgy eredetileg egy manga és annak ellenére, hogy shoujo igencsak erős szereplőgárdája és története van, arról nem is beszélve, hogy akárcsak az Inuyashában itt is jól ötvözik a humort és a komoly részeket. A főhős csaj jellemfejlődése szerintem remek, ahogy egy lényegében elesett karakterből badass lesz szép lassan és úgy unblokk minden karakter kiveszi a részét a sztoriból és senkit sem neveznék utálhatónak, még a főellenség álláspontját is tökre megértem (még, ha a módszerével nem is értek egyet).

A sztoriról röviden:
A legenda szerint a királyság alapítója és első ura egy vörös sárkány volt, aki alászált a mennyekből és emberré vált, de az emberek elárulták őt, így 4 másik sárkány érte jött, hogy visszavigyék. De a vörös sárkány addigra megszerette az embereket ezért kérte a társait, hogy segítsenek neki és, hogy maradhasson, akik így 4 embernek adták az erejük egy-egy részét. A király halála után a négy sárkány szétszéledt a világban és megalapították kouka királyságának 4 törzsét, amit a mai napig Hiryuu, a vörös sárkány leszármazottai uralnak.
Legalább is ez a legenda.
Csakhogy Il, a jelenlegi király, Yona (a főhős lány) apja nem épp a leg közkedveltebb, mert bármi áron kerüli a háborúkat, aminek nyomán a királyság hanyatlani kezdett. A sztori maga Yona 16. születésnapján veszi igazán kezdetét, amin két gyerekkori barátja Hak (Yona testőre és aze gyik tábornok) és Su-won (Yona szerelme, unokatesója) is részt vesz. Csakhogy az éjjel (SPOILER) meggyilkolják a királyt... Ez miatt pedig az eddig szinte a széltől is óvott hercegnőnek a saját lábára kell állnia. Emellett pedig mint kiderül, sokkal lényegesebb szerepe is lesz a világ sorsának alakulásában.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 13:09:22 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #696 Dátum: 15 jan 26, 13:42:03 »


Mondtam én már, hogy jó ez, csak más szavakkal.
...
Csip csip  ikszdé

A hasonlóságokat említve.
Seirei no Morobito, Haruka Naru, Kemono no Shouja Erin, Juuni Kokkuni

S tényleg direkt csak a Stuio Pierrot miatt kezdtem bele, arról a stúdióról beszélek akik a Naruto egyes részeit évadait, arcait a béka segge alá süllyesztették.

S láss csodát az Akatsuki no Yona esetében pedig a mai kornak megfelelő megvalósítást kapunk látvány grafika animáció és rendezés terén.

Szóval csip csip csip
És csip.

S ha mér a szezon átívelésről van szó.

Mondom nézd meg a Cross Ange-t egyszerűen agyfaszt fogsz tőle kapni.  Pojén






Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #697 Dátum: 15 jan 26, 14:56:33 »

Mintha a Cross ange Mecha lenne nem? Akkor nem köszi a Mechákkal hadilábon állok.
Az egyetlen full on mecha, amit valaha volt gyomrom megnézni az a code geass volt, mert annak odabaszós volt a sztorija az 1. résztől kezdve, de a végére már ott itt majdnem sokkot kaptam a robotok fejlődéseitől stb.

A mechákból az olyanokat szeretem csak, mint az Infinite Stratos, ahol nem igazán robotokat vezetnek, hanem ilyen power armort. Az még oké.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #698 Dátum: 15 jan 26, 15:26:51 »

de a végére már ott itt majdnem sokkot kaptam a robotok fejlődéseitől stb.
Akkor a Gundam 00 Kaiokennel működő robotjait gondolom nagy ívben kerülted?  ikszdé

Egyébként a mekka az nem a fő része, de akkor úgy néz ki, hogy nem tudlak rávenni hogy megnézz egy viszonylag gyenge animét, (vagy majdnem sz*r?, vagy jó? vagy jó sz..)

Talán Lewnél kellene próbálkoznom.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 15:27:24 írta Shiro » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #699 Dátum: 15 jan 26, 23:12:27 »

Az Akatsuki no Yona-t én is elakartam kezdeni csak túl sokat kezdtem el egyszerre nézni.

Megérte várni az ISUCA-ra.  Hümm-hümm Egész jó első részt kaptunk. Nem gondoltam, hogy ennyi ecchi lesz benne, de az nem feltétlenül baj. Pár rész nagyon Eroge érzetet keltett. A Bad Endingek...xD Meglepődtem, hogy ilyen véres jelenetek vannak benne. Kicsit a Parasyte-ra emlékeztetett (legalábbis, amit a trailerből láttam, mert arra még nem volt időm). Van is cenzúra mind az ecchi mind a gore jelenetek miatt. Jó elsz majd a BD verzió.^^


Kicsit ez is hajaz az Inuyashára a szellemek meg az íjász főszereplő lány miatt. Nevet

Volt már pár anime, ami úg ykezdődött, hogy a főszereplő rögtön életveszélyes helyzetbe kerül, (vagy meg is hal HSDxD), de ilyen ütőset még nem láttam! xD Sakuya Tsundere mivolta is bejövős eddig. Meg ez a nemtörődömség: Felállítottam egy akadályt, amiben a normális emberek nem tudnak megmaradni, de rád nincs hatással...Mindegy biztos rendben van. xD 
Reméljük ez csak jobb lesz a részek elteltével ls kapunk egy jó sztorit is. Mondjuk jó esély van rá, ha azt nézzük, hogy Asanonak ismeretlen képességei vannak, és a háttérben valaki gonoszul mosolygott miközben a főszereplők küzdenek.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #700 Dátum: 15 jan 27, 00:19:25 »

Megérte várni az ISUCA-ra.  Hümm-hümm Egész jó első részt kaptunk. Nem gondoltam, hogy ennyi ecchi lesz benne, de az nem feltétlenül baj. Pár rész nagyon Eroge érzetet keltett. A Bad Endingek...xD Meglepődtem, hogy ilyen véres jelenetek vannak benne. Kicsit a Parasyte-ra emlékeztetett (legalábbis, amit a trailerből láttam, mert arra még nem volt időm). Van is cenzúra mind az ecchi mind a gore jelenetek miatt. Jó elsz majd a BD verzió.^^

Nem tudom olvasod-e a mangáját (én igen), mert ha nem akkor kezdj neki és rögtön megváltozik majd a véleményed jó eséllyel. Az első résznek lényegében köze nincs a mangához. Ezen felül a karakterdesignok is olykor elég furák. Pl: Sakuya a mangában alig hasonlít az animés változatára.

Anime VS Manga

Az animés változatnak a haja sem nem rendesen olyan alakú, sem nem olyan színű (a mangában barnás) és még az arcformája is egész más.
Bár, ahogy néztem a többi karakterrel nincs nagy baj. Suserit pl egész jól eltalálták.

Amúgy a manga is eléggé ecchis és akkor még edvesen fogalmaztam, de legalább a sztori jó.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 27, 00:20:40 írta Exkirion » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #701 Dátum: 15 jan 27, 16:58:08 »

Sniff, sniff... hát nincs itt senki, aki nézi rajtam kívül még a Parasyte Maximum-ot? Szomorú

Aldnoah.Zero második évada rohadtul röhejes! Nem elég, hogy a jó fiúkból senki fontos nem halt meg s még a Garry Stue főhős is sikeresen tűlélte a fejbelövést (kíváncsi vagyok, hogy a szőke gróf is életben maradt-e ennyi erővel), de mindenáron kellettek vadiúj karakterek a gonoszok oldalára, akiknek létezésére semmi utalás vagy említés nem volt. Ilyen például a hercegnő semmiből jött gonosz kishúga, aki a sztori szerint már a kezdetektől együtt működött Saaz gróffal, de akkor meg miért nem játszották el a hercegnő hamisítást már az első évad elejétől, pl "Saaz gróf misztikusan megtalálta a szerencsével életben maradt hercegnőt" tervel, bár amilyen hülyék és degeneráltak a "lovagok", nem is igazán kellett terv a kijátszásukra.

Az meg röhej a röhejben, hogy az igazi hercegnőt meg egy raktárban dugdossák, ahová amúgy bármikor bemehet a marsbéli Vazul néni és csodálkozhat, hogy mit keres a hercegnő a Cliff és a Domestos között.

Kedvenc Garry Stue-nkat sem kell félteni, mint mindig most is ő az egyetlen, aki minden lovagot legyőz, míg a többiek (kiknek 80%-uk nőnemű) csak fanservice-nek vannak, még a veterán katona is, akinek már csak a karakteréből kifolyólag többet kéne kihozni belőle, minthogy sajnáltassa magát. S persze még mindig számozott no name "jó fiúk" halnak meg, akiknek nekem kellett valamilyen nevet adnom politikusok és celebek után hogy legalább egy minimálisan megsírjam őket s ne pedig röhögjek a Mustang meg egyéb semmit mondo számbetűkkel megáldott neve nincseken.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #702 Dátum: 15 jan 27, 17:02:59 »

Parasyte Maximum? Az a Kiseijuu lenne? Gondolkozik
Szerintem szinte mindenki nézi, de a karácsonyi epizód óta, amikor megölték Kanát picit leült a sztori, így nem is tudunk nagyon miről írni. Talán a 6-karú Berényi Miki újra felpörgeti a dolgokat. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #703 Dátum: 15 jan 27, 17:06:15 »

Nekem új kedvencem a Parasyte Mosolyog Szerintem Shinichi legyőzi Toldi Mikit, még ha esetleg nagy nehézségek és komoly sérülések árán is. Akitől én igazán tartok az a fapofa főnök, aki olyan badass, hogy csak félmeztelenül tud zongorázni. Azért kíváncsi vagyok, hogy mi a háttérsztori Miki 3 parazitája mögött, hogy most az agya is parazita, vagy ha nem akkor miért áll a rosszfiúk oldalán.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #704 Dátum: 15 jan 27, 17:38:48 »

Kantai Collectiont követi valaki? Nevet Erős benne a plot, a fanservice, a moe és egészen akciódús egy mű.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!