24 máj 14, 10:32:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302854 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #675 Dátum: 15 jan 11, 20:20:02 »

Kint az aldnoah.Zero 2. évadának első része, mindjárt megnézem, és írok róla véleményt =D

Végre Nevet Ezt vártam a legjobban a most startoló animék közül Nevet

Meg hosszú szünet után itt a Shigatsu 12. része is, ha még valaki nem nézte volna meg Nevet
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #676 Dátum: 15 jan 12, 13:57:34 »

Junketsu no Maria
Az angol cím ellenére (Maria the virgin withc) ez egy meglepően nem ecchi anime, kifejezetten érdekes alapkoncepcióval, egyedi és szép rajzolással és szuper effektekkel és látványvilággal.

A végén az a komment, amikor "La Pucelle"-ről beszél olyat röhögtem. Mármint azon, amikor mondja, hogy úgyis pár év múlva majd szentté avatják Nevet Nevet Nevet Bingo Nevet
Bár ezen a néven kevésbé ismeretes az illető, de ŐRÓLAvan szó.

A trailerekből stb annyira nem derült ki, de a főhős csaj designja nagyon jó lett. Csinos, és úgy unblokk jó ránézni. A külömböző arc mimikái is szuperek lettek.

És akkor a legfontosabb kérdés: "Miért az álla?" Nevet

Seiken tsukai no world break
(Készüljetek ez hosszú és alapos lesz, mert itt aztán van miről beszélni az tutkó)
Az első 3 percről had mondjak pár szót, aztán nézem tovább.
Először is utálom, amikor valami előreutalással kezdődik. Ez a létező legócskább és legelcsépeltebb technika, ami semmi másra nem jó, hogy csak, hogy felkeltse a figyelmet, de szerintem pont az ellenkezőjét éri el. Először is azonnal megtudom ki mire képes és milyen erős, szóval akkor minek is nézzem tovább az animét?
Másodszor: Megtudom mi lesz a nagy boss, vagyis akkor mért szurkoljak a hősöknek a többi ellenséggel szemben? Úgy is megússzák hisz láttam őket az előreutalásban.
Harmadszor: Tök jó, hogy az a sárkány ilyen jól elvan mindenkivel, amíg a főhős srác írkál... Aztán persze pont akkor jut eszébe, hogy "ja tényleg, őt is támadni kéne", amikor már kész van a kis esszéjével...

Nyitójelenet....
Az alapötlet tetszik, de kiváncsi vagyok mért lennének szupererőik attól, hogy emlékeznek az előző életükre, de ez majd úgyis kiderül.
De a rózsaszínhajú csaj... Ömm... Gondolom az előző életük után most találkoznak először ehhez képest már rögtön a húga? (Ha én találkoznék az előző életem beli hugommal, először tuti tartanám a távolságot, hisz ez az élete nem ugyan az stb). Na várjuk eleve mért is néznek ugyan úgy mint az előző életükben? És akkor a csóka az előző életében a hugával kavart? (mint kiderült ja... ÉS EZ NEM ZAVARJA?!) És ha emlékeznek az előző életükre akkor előző életükben vajon emlékeztek az előző előző életükre? És vajon az előző életükben is azért volt erejük, mer emlékeztek arra? 6,5 percnél tartok és már olyan plotholeokat tudnék felhozni...
Na nézzük a többit.

-Szóval a harci hely egy elkerített térben van. Oké ezzel nincs gond, de mért is gyógyulsz meg, amint kilépsz?
Ez kb olyan, mintha minden nap, amikor felkelsz hirtelen tökéletes fizikai és mentális állapotban lennél sebek és egyéb hibák nélkül.

-Oké WTF? Szóval előző életükben tudták a pranát használni, ezért most is tudják, ha emlékeznek rá. Ömmm Ez tök jó, de akkor ez emberiség többi részének ez manapság mért nem megy? Ha feltesszük, hogy 500+ évvel ezelőtt ez ment az embereknek, akkor manapság is lennie kéne egy adag embernek legalább, akinek ez megy... Vagyis akkor ezekben a srácokban/lányokban semmi különleges nincs és pláne nem "megmentők". (Plothole tsukai no continuum break...)

-Öm, szóval, ha egy dögcédulába vezeted a pranád, abból fegyver lesz... Mért pont dögcédulába? Ez egy kicsit furán specifikus... Mért nem kanál, vagy traktorkerék vagy akármi más?

SPOILER
-EJHA! Az egyik főhős vesztett egy random karakter ellen! VÉGRE! Ilyet se láttam még! Ezt plusz pontnak veszem Nevet

-Hogy a fenébe nem dobták még ki őket abból a gyorsétteremből? Ilyesmi jelenetet már sok helyen láttam más animékben és ez mindig eszembe jut.

-A furdőből mesztelenül kirohanás és a stadion közt hogy sikerült futás közben úgy felöltöznie a főhős csajnak, hogy feltehetőleg a ruhája a zuhanyzószekrényben volt?

-Há? Oké, nem, állj. A főhős srác kezén ott ált a másik srác és a balta már félig lesúlytott rá. Hogy került 10 méterrel alrébb egyszercsak?
ÉS ha a kolosszeumban lévő sérüléseid meggyógyulnak, amit kilépsz, AKKOR MINEK KELLETT MENTŐT HÍVNI?
Még jobb kérdés: Hogy jutott be oda a mentőautó? Nevet Ugyanis nincs bejárat Nevet

----

Összességében: Maga az anime szórakoztató, de semmi extra. Az alapötlet nagyon jó és az iskolás téma kivételesen tök érthető (Nyilván, ha valakinek bizonyíthatóan ilyen emlékei vannak azokat 1. tanulmányozni kell 2. külön oktatás jár nekik ehhez mérten), bár a képességek oka és megvalósítása legyünk őszinték igencsak baromság.
Ami viszont kifejezetten tetszett az a zene. Szinte pocsékolásnak érzem erre az animére.
A látványvilág tetszik is meg nem is, mindenesetre örülök, hogy nem nagyon CGsítenek és a karakterdesignok is jók.
Az összes karakter közül a vöröshajú csöcsi csaj tűnik eddig a legérdekesebbnek.
Pár részt még mindenképp érdemes adni az animének, de eddig nem tűnik semmivel többnek, mint, ami selythető volt: A szokásos negyedéves, 12 részes comedy, shounen fight ecchi, szupererő anime.


Unlimited Fafnir:
Mi van ezzel az évaddal és a sárkányokkal? Sorozatban ez a 3. anime, ahol sárkányok vannak és a 2. ami úgy indul, hogy támad(nak) a sárkány(ok) Nevet

A mai környezetben tényleg jó ötlet egy képességet "D"-nek elnevezni? Nevet
Vagyis születtek olyan emberek, akik a sárkányok erejével rendelkeztek. Mint például: Kis ezütszínű szivecskés bot és íj idézése Nevet Biztos hogy kell nekünk félni ezektől a sárkányoktól? Nevet

Viccet félretéve nem tudtam mit kezdjek ezekkel a sárkányokkal, amíg ki nem derült mért vannak itt és mit akarnak. És tök őszinte leszek ez a felállás szerintem nagyon jó! Ad egyfajta veszélyérzetet a harcnak.

Maga az anime amúgy még nem tudom eldönteni milyen, de leginkább valamiért egy visual novelre emlékeztet az alaphelyzet és a rajzolás (lehet az is alapból, nem néztem meg). Illetve az egésznek van egy fura magical girl beütése, az alapszitu pedig elég infinite stratosos.
Mindenesetre majd meglátjuk. Ha darkosabb irányba indul el a sztori még elég érdekes valami is kisülhet belőle.

Ami viszont zavar az a sok mitológiai név referencia. Nem szeretem az olyat, amikor minden 2. név valami ismert izébizé csak úgy, mint: Midgard, Mjolnir, Aegis, Fafnir, Freya, Necronomicon stb. Bár itt legalább, minden az, ami a legendákban is.

és végezetül "Iris wants mononobe's D" Nevet



« Utoljára szerkesztve: 15 jan 12, 15:34:42 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #677 Dátum: 15 jan 12, 17:03:33 »

Akkor jól tettem, hogy nem néztem még bele a World Breakbe.

Date A Live: Encore OvA
Már Decemberben kijött, de csak most néztem meg. Nagy volt az öröm, mikor rájöttem, hogy egy Kurumis Ovát kaptunk. Nevet

Mikor a lányok elkezdték keresni Shidot, egyedül Yoshinóra nem gondoltam, hogy ő találja meg őket. Hogy megszívatta már szegényt. xD Elvileg ez a második évad után játszódik, mert akkor voltak együtt éjszaka, de nem emlékszem olyanra, hogy mikor beszélgettek, akkor hirtelen egy forró tárgyat helyeztek belé.  Hümm-hümm Az esküvői próbáról rögtön a Mirai Nikki ugyanilyen jelenete ugrott be. A Yandere lányok nagyon szeretik ezeket a próba esküvőket. Végül is Yunónak össze jött.^^

a Tanabata fesztiválra írt kívánságok nagyon aranyosak voltak. Illettek a szereplőkhöz. Tokha csak a vacsit akarta. Yoshino, hogy olyan ember legyen, aki képes mások szemébe nézni beszéd közben (ez olyan aranyos! Pirul) Kotori hozzá menni Shidohoz xD Shido legyen hasznosabb. Meglepő, hogy Yoshinin is írt egyet. Azért nem semmi, hogy Yoshino két kézzel tolta, vagy Yoshinin tényleg él... :O Viszont Kurumié a legjobb. Shido nagyon aranyos volt, hogy felrakta a fa legtetejére, hogy biztosan teljesüljön.

Szerintem egyedül Tokha váltott még ki belőle olyan erős érzelmeket, hogy a végén elkezdte ököllel ütni a betont a tehetetlenségében.
Ahhoz képest, hogy a rész elején mennyire tartott Kurumitól annyira jól megvolt vele a végén.  credits után ott volt az esküvői fotó az asztalon. Nevet

Azt hiszem jövőhónapban belekezdek az LN-jébe. Le is töltöm már most még mielőtt ezt is licencelik. xd
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #678 Dátum: 15 jan 13, 06:22:15 »

Absolute duo EP2 SPOILEREK a novelből
Hát nem is tudom hol kezdjem...
A kezdeti kajáldás rész az ugyan az, mint a novelben majdnem (csak rövidebb) ezért már kezdtem reménykedni, hogy felhagynak a babrálással, de mekkorát tévedtem.

-Az osztálytermes rész, leszámítva Julie és Tooru rövid szóváltását szinte semmiben sem hasonlít a novelben lévőre. És mi a fene ez az izmozásos baromság, meg hogy Rito érti? Tatsu a novelben sem beszél, de nem ilyen pózerbuzi legalább.
-Tomoe (a novelben egyébként) remek és kifejezeten aranyos bocsánatkérő jelenetéből egy gusztustalan ecchi baromságot csináltak. Kezdjük azzal, hogy a novelben Tomoe direkt elrángatja Toorut egy olyan helyre, ahol SENKI SINCS(!), nem pedig mindenki más előtt játsza ezt be és főként nem esik így rá Toorura valmi antigravitációs zuhanással (kétszer). Ezután megkéri Toorut, hogy kompenzáció képpen üsse meg(!), aki nem akarja mert lány, ezért végül csak megpöcköli a homlokát. Aztán nemhogy nem zuhannak egymásra, hanem Tooru konkrétan felsegíti Tomoét. Lásd: http://www.baka-tsuki.org/project/images/2/2e/Absolute_Duo_Volume_1_Non-Colour_4.jpg
-A novelben a suliudvart futják körbe, nem a sportpáján vannak és a lányok rendes edzőcuccban vannak, nem pedig tornabugyiban. Nem tudom minek kell fölöslegesen ecchisíteni a sztorit.
-Miyabi teljes mini futós story arcját úgy ahogy van kihagyták, ami pedig a karakterének az egyik, ha nem a legmeghatározóbb eseménye és többek közt annak is az oka, hogy nem rúgják a suliból és az alapja amiért beleszeret Tooruba később. (Érthető módon egyébként)
-A novelben Tooru és Tora csodálkoznak azon Tomoe és Julie milyen erős én nem fordítva, illetve Tooru harcol Juliével is egyet.
-Tooru a novelben nem megy ki a szobából, amíg Julie fürdik, csak felnyomja  TVn a hangot, hogy ne hallja.
-A teljes tréninges minden napos részt ilyen csingilingi zene mellett átugrották... Annak ellenére, hogy az BAROMI FONTOS. Igen itt tényleg az, mert ez ad alapot Julie és Tooru kapcsolatának.
-A novelben Tooru sosem kíséri haza Juliét azon egyszerű oknál fogva, hogy ott az egész épület EGY NAGY ÉPÜLET (de legrosszabb esetben is max 50-100 méterre vannak egymástól) és ez a szóváltás Tooru és Tora közt sosem hangzik el azon egyszerű okból, hogy Juliére nem kell vigyázni. Plusz Torának ötlete sincs róla, hogy Tooru esetleg meginoghat a duojukkal kapcsolatban. Tooru szó szerint az utolsó pillanatban hagyja őt ott mint a tököt, amiért aztán haragszik is rá egy kicsit majd.
-"Ez a második alkalom, hogy a sakurákat néztem veled, Tooru". Hááá........h. A novelben JÓVAL KÉSŐBB van egy hasonló jelnet, amikor elmennek cseresznyefavirágokat nézni DE LEKÉSIK a virágzási szezont ezért Tooru megígéri Juliének, hogy jövőre virágzási időben elmennek azt megnézni valahova AHOL SOK CSERESZNYEFA VAN, ugyanis, a kampuszon csak az egyik félreesőbb helyen van 1-2 fa, nem egy erdőnyi mindenhol. Ez az első romantikusabb jelenet kettőjük közt, ezért hogy ne legyen félreértés Tooru gyorsan hozzáteszi, hogy hívják a többieket is, amit Julie látszólag NEM BÁN. (Vagyis ez a jelent ilyen formában nem létezik)
-Az együttalvós jelenetek a novelben úgy vannak, hogy Tooru megengedi Juliénak, hogy vele aludjon, ha szeretne és ha SZÓL NEKI ELŐTTE, cserébe viszont Ő maga nem nagyon tud, mert tini és ideges. A Papa dolog rögtön az első résznél lévő bealvós jelenetben van nem itt.
-A novelben Tooru és Tora oda se mennek regisztrálni, csak később mert tudják, hogy sokan lesznek, ezért inkább pinpongoznak stb.
-Julie már az első edzőmeccsük után megkérdezi Tomoét, hogy akar-e a Duoja lenni, nem az utolsó pillanatban teszi ezt. Ebből jön a konfliktus, hogy Tomoe nemleges válaszát "elfelejti" közölni Tooruval, majdnem egy héten keresztül(!)
-Mi a büdös retekhernyó ez a Duo eskü? A novelben itt az van, hogy elkéri a diákigazolványukat, mert rányomtatják a dujuk nevét (és ennyi), viszont Tooru otthon hagyja, ezért vissza akar menni érte és amikor elindulna akkor fut bele a lányokba...
-Mit ne mondjak Tooru az animében abszolút nem értem mért akar együtt maradni Juliével, mert a változtatásoknak és a kimardt részeknek köszönhetően tökre nem jön át, hogy mire fel a nagy bűnbánata, meg aggódása.
-Ezenfelül, amint mondtam Tooru nem kér bocsánatot Torától, amiért nem vele kerül párba és Tora sosem adja a beleegyezését. Tooru csak otthagyja, mint a tököt, amiért Tora mérges is lesz rá később, mert már csak Tetsu marad neki Duonak. Ez a novelben egy baromi hatásos jelenet, itt meg...
-Toorunak nem semmi füle van bakker, hogy többszáz méterről meghallja Julie 1 centis pici csengőit, ráadásul be is tudja lőni merről jön a hang a szélben(!). A novelben észreveszi Julie fehér haját az óratorony sötétebb színezete miatt megcsillanni a lemenő nap fényében. Ezenfelül Julie elvileg nincs fönt a torony tetején és Tooru nem szalad fel teljesen, hanem félútról felkiabál. (Ami megintcsak sokkal hatásosabb jelent, mint ez a laza trécselősdi) Ennek a változtatásnak mi értelme volt?
-LOL MI EZ A HÁZASSÁGI ESKÜ? Nevet Nevet (értem én, hogy a duo eskü, ami egyébként nem létezik... Nevet)
-Az ending utáni jelenet rögtön a 2. napon történik a novelben......... Ja és Toorué az alsó ágy egyébként, szóval az animében technikailag Tooru alszik Juliével ^^
-RITOFORESHADOWINGÜ!!!!!!!!

Amúgy, ami még különösen nem tetszik, hogy az animében nagyon könnyű kiolvasni Julie gondolatait. A novelben ez volt az egyik legjobb dolog, hogy eleinte tökre nem tudtad mi járhat a fejében és az olvasó is, ahogy Tooru is idővel szép lassan rájött hogy kell értelmezni egyes reakcióit és Julie is egyre nyíltabb lett. Ezen kívül a sulit tök lightosnak állítják be, miközben a novelben jobbra balra rugják ki és lépnek ki emberek mert nem bírják tartani az ütemet, illetve az egésznek van egy mélyenszántó military kiképzőtábor feelingje, amire majd a 2. kötet és az <<Equipment smith>> még rátesz egy nagy lapáttal.

Szerintem ennek az animéjét nem is fogom tovább nézni, mert őszintén szólva baromira nincs kedvem látni, ahogy megcsonkítják a novelt. Szóval részemről ennyi volt ez.
Ha majd kijön végig a novel angolul a BT-n, akkor lehet ledarálom valamikor, de egyellőre drop.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 13, 14:05:25 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #679 Dátum: 15 jan 13, 11:22:00 »

Absolute Duo 2. rész
Exki, rengeteg időt megspóroltál nekem. Arigatou! ^^
Amennyire dicsértem a manga változatot múlt héten, picit továbbmentem miután elolvastam az eheti résznek megfelelő novel mennyiséget és bizony a manga is eltért a noveltől. Sőt, mintha az anime a mangából venné az események sorrendjét. Miyabi futós jelenete szinte biztos, hogy a jövő heti részben lesz. Gyanítom ezt még párszor el fogják játszani, hogy aminek már meg kellett volna történnie azt később fogják előhozni valahogy és/vagy fordítva. Tachibana és Tooru "birkózása" fájdalmas volt. A 8-Bit stúdió úgy tűnik, hogy megint a fanservicet próbálja előtérbe helyezni mindenek felett. Ha Tooru és Julie pedig együtt alszanak, akkor legalább méltóztassanak egy takarót is rájuk animálni! Nekem ne mesélje be senki, hogy jót tesz az egészségnek az, ha valaki egy szál ingben alszik, takaró nélkül. Vagy 30 °C van a szobában?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #680 Dátum: 15 jan 15, 23:28:16 »

Shinmai Maou no Testament ep2
Na ezen röhögtem egy jót ^^
Emlékeztem a mangából, hogy Maria a legnagyobb arc/szarkavaró meg úgy unblokk az egyik legjobb karakter és itt szerencsére elég jól visszaadták Nevet
Szegény Basara meg Mio nagy gázban vannak, amikor már egy Succubus shippingeli őket Nevet

Gondolom ez azért relatíve egyértelmű volt már most a részből, de az osztálytárs haverja Basarának ez egyik főllenség lesz. Az openingben ő a maszkos fickó, amikor a rosszfiúkat mutatják.

Az opening-endinggel kapcsolatban:
Az opening igazából tetszik, csak valahogy a zene nem annyira illik ide. Valami kissé pörgősebb jobb lett volna.
Az ending szerintem flat-out szar. A zene okés, de képi világról nagyjából nem beszélhetünk. Ennyi erővel berakhattak volna egy fekete háttéren egy szöveget, hogy "Shameless music promo for ~2 minutes" és ugyanitt lennénk.

Egyébként ez tipikusan az az anime, ami sokkal élvezhetőbb lesz BD változatban cenzúra nélkül. If you know what i mean  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 23:30:08 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #681 Dátum: 15 jan 16, 20:45:24 »



Seiken tsukai no world break
ÉS ha a kolosszeumban lévő sérüléseid meggyógyulnak, amit kilépsz, AKKOR MINEK KELLETT MENTŐT HÍVNI?
Még jobb kérdés: Hogy jutott be oda a mentőautó? Nevet Ugyanis nincs bejárat Nevet

A  colosseum nyitott tetejű. Szóval leeresztették helikopterrel. Nevet
Hogy akkor miért nem helikopter vitte el a "sérülteket"? Erre csak annyit tudok, hogy akkor miért hívtak mentőt?  Pojén

Egyébként nem is sérültek meg, csak mentálisan kimerültek. Szóval a beléptető kapu nem olyan jó, mint az RPG-kben a  kút.
Az "Restore: HP, MP, Status" ez meg csak "Restore: HP"
Egyéb kérdés?  Faceg

-------------------------
Shigatsu 13.
Mi van Kaorival? Mi van Kaorival? Rendben, megható, jó lett, de mi van Kaorival?
S miért csak másnap tudja (tudják) meg? Nem egyből az előadás után el akart menni hozzá, hogy mégis?

Cross Ange 14.
Valahogy már a Shinsekai Yorit is belelátom.


« Utoljára szerkesztve: 15 jan 16, 21:36:02 írta Shiro » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #682 Dátum: 15 jan 16, 22:01:44 »

Shinmai Maou no Testament 2. rész
A fanservice cenzúrázás érdekes egy dolog. Egyrészről örülök neki, mert ezzel ki lehet szűrni azokat, akik csak a fanservice miatt kezdtek bele, ugyanis hőbörögnek, mint az idióták, másrészről viszont szeretem, ha nem piszkálnak bele a tartalomba és tényleg azt mutatják, amit a szerző is mutatni akart, legyen az bármi. Maria jól játssza a szerepét, mint Succubus. Itt még egyértelműbb volt, hogy nem elrontotta a rituálét, hanem szándékosan kavart be, mint legnagyobb szarkavaró. A rész vége felé pedig megjelent a drága Yuuki. Már most mérget vennék rá, hogy szerethetőbb karakter lesz, mint Mio. Persze ízlés kérdése minden. Basara osztálytársának pedig szinte ugyanolyan a haja, mint az openingben lévő maszkos valakinek. Csak nem akarják ennyire kiszúrni a szemünket vele, vagy mégis?

Kantai Collection: KanColle
Ritkaság számba megy nálam, ezért a változatosság kedvéért bővült az "Ez meg mi a franc volt?!" típusú anime nyitóepizódjaim listája ezzel a gyöngyszemmel. Komolyan elgondolkoztam, hogy elmegyek sörért, mert annyira bugyuta dolgokat láttam, hogy sok volt az idegrendszeremnek. Kisebb utánajárás után kiderült, hogy ez valami ingyenes, böngészős játékon alapszik, ami rohadt népszerű Japánban. A probléma csupán annyi, hogy az animébe átültetett változat a törzsjátékosokat célozta meg, aki pedig nem is hallott még erről, mint én, az fogja a fejét a sok butaságon. Nem, ez nálam nem fog működni. Az openingjének a zenéje viszont határozottan bejön. Pazarlásnak is érzem, mert korántsem egy zúzós dologról van szó, nekem legalábbis ez jött le. https://www.youtube.com/watch?v=ULHQPm8hmVk

Assassination Classroom 2. rész
A minőség továbbra is rendkívül igényes és csak 2 fejezetet dolgoztak fel. Ha jól hallottam, akkor az igazgató megkapta Aizen hangját. Hehe, kiváló választás. Jövő héten pedig érkezik a kedvenc karakterem, Accelerator hangjával. Kúl

Death Parade 2. rész
Csak részben volt igaza mindenkinek a múlt heti dolgokkal kapcsolatban. A csaj tényleg megcsalta a férjét, de valószínűleg egyszer történt meg csak a dolog és a baba a férjétől származott. Tehát abban hazudott a csaj, hogy nem az ő gyerekét várja, a megcsalás ellenben igaz volt. Jövő héten bowlingozunk egyet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #683 Dátum: 15 jan 17, 19:31:43 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SbnuGVevhYg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SbnuGVevhYg</a>

Kiváncsi voltam mivel fognak előállni a 3. évadhoz, de eddig faszántosan indul. Sárkányok, démonháború, új karakterek... Nice.

Mizuki Nana (Hinata szinkronhangja azoknak, akiknek nem egyértelmű ki ő. Illetve ebben a sorozatban Nanami és Rico hangja) megint hozta a formáját az opening zenével is a sorozat pedig pont olyan fun mint korábban. Bőven megérte rá várni.

Junketsu no Marina ep2
Mért van az, hogy a legbugyutább című animék a legjobbak a szezonban? Ez után a rész után már enm is nagyon kérdéses, hogy mi a 3 legjobb anime ebben az évdban. Már az első rész is elég odabaszós volt, de EZ(!). Komolyan 3 hete még azt mondtam volna, hogy ez valami idióta ecchi lesz. Nagyobbat nem is tévedhettem volna.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 07:01:51 írta Exkirion » Naplózva

Jaeger
Kínzás specialista
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 634



« Válasz #684 Dátum: 15 jan 21, 16:52:08 »

Üdv! Látom írtatok már néhány jelenlegi szezonos animéről. De saját véleményetek alapján melyek azok a művek amiket tényleg érdemes lenne elkezdeni nézni?Nevet
Naplózva

"A vesztesek között egy győztes készül felbukkanni."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #685 Dátum: 15 jan 21, 17:44:58 »

Mármint ebből a szezonból, igaz? Részemről ezeket tudom ajánlani(+-1):

- Death Parade
- Assassination Classroom
- Durarara!!x2 Shou(Kellene hozzá az első évad ismerete)
- Kuroko no Basuke 3. évad(Kellene hozzá az első két évad ismerete)
- JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2. évad(Nem feltétlenül szükséges megtekinteni előtte a többi JoJo történetszálat, de szerintem nem veszítesz vele, ha látod, sőt előnyösebb is. A Stardust Crusaders első szezonja nyilván szükséges előtte. Az is kérdéses, hogy mennyire cenzúrázzák a TV-ben, mert az első két történetszálat nemrég fejeztem be BD kiadásban és vannak kétségeim afelől, hogy mindent mutattak az epizódok sugárzásakor. Folyik a vér rendesen...)
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 17:49:25 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jaeger
Kínzás specialista
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 634



« Válasz #686 Dátum: 15 jan 21, 17:59:48 »

Jah a jelenleg szezonra gondolok Nevet Kösz a listát Mosolyog. Jöhet még nyugodtan több bárkitől, aki nézz valamit a mostani szezonból.
Naplózva

"A vesztesek között egy győztes készül felbukkanni."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #687 Dátum: 15 jan 21, 21:05:14 »

Sengoku Musou 1.rész
Már kiégtem az első részen. Gondoltam, hogy nem lesz nagy szám, de azért ez fáj. Kezdésnek felsorolnak vagy 10-15 szereplőt. Amiből 4 ha fontos. A lényeg, hogy van 1 kastély, amit a hőseink már 3 hónapja nem tudnak bevenni. Vagy egy percen át dicsérik, hogy milyen erősek és kitartóak a védők A tábornok gondolja, hogy kezdenek kifogyni a kajából, ezért egy minden bele támadást rendel el. Mivel nagy veszteségekre számítanak mindkét oldalról. A főszereplő lóra pattan és megerőltetés nélkül betör a várba, miközben mindenki őt lövi megkeresi a főnököt és kihívja párbajra.  Közben még jön a főhős tesója fedezni őt meg egy csaj, akinek a neve egyszerűen Kunoichi. A lényeg, hogy a főhős lezúzza a főnököt, aki utolsó mondataiban azt mondja, hogy vigyázzanak a lányaira és a következő vezetőnek nem bocsát meg, ha sírva fakasztja az embereit.
Mellesleg a vár parancsnokának akkora tekintélye van, hogy megy segíteni neki az egyik ninja embere, de mondja neki, hogy ne avatkozzon bele a párbajába, de az meg mintha meg se hallotta volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #688 Dátum: 15 jan 21, 23:13:19 »

Még nem láttam a részt, de mond meg milyen fegyvere volt a főhősnek és kitalálom a nevét.  ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #689 Dátum: 15 jan 21, 23:24:03 »

Egy lándzsa, aminek van két kisebb pengéje, amik 90 fokban tér el a hegyétől. Nevet

Nem baj 2-3 nap múlva startol az Isuca, amitől sokat várok.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!