24 máj 14, 16:11:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302928 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #660 Dátum: 15 jan 08, 17:56:49 »

Faja, Az is rajta van a listán, hogy mit fogok nézni ebből a szezonból, mármint a Testament. Csak még van 3 rész Fate/Zero-m.^^

A World Breaknek én is néztem az előzetesét, az alapján semmi extra.
Sengoku Musou elég átlagosnak tűnik, de talán a harcok kidolgozottak lesznek.
Isuca - Már adásban van de még nem néztem bele, de a PV alapján elég jónak tűnik. Kicsit az Inuyashára hasonlít, hogy a főszereplő csaj íjal lövi a szörnyeket és úgy látom egy papnő is van benne. Nevet
Jön az Ansatsu Kyoushitsu is, ami biztos jó lesz.
A Tokyo Ghoul következő évada is megy már.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #661 Dátum: 15 jan 09, 05:40:09 »

Azért meg kell mondjam, most, hogy már így 2. kötet vége felé járok az Absolute Duo-val, nagyon tetszik ez a LN.
Maga az alapfelállás és a """sulis""" környezet (ha egyáltalán ez nevezhető annak) annyira nem eredeti, de Julie és Tooru interakcióit egyszerűen imádom. Az író(nő? A neve alapján nehéz eldönteni.) látszik hogy sok energiát fektetett bele.
Ami különösen bejön az az, hogy nem a szokásos jajj de menő ez a srác meg meg akar védeni, meg milyen romantikusakat mond tudta nélkül hülyeség megy, hanem a canon-on belül tök reálisnak hat az egész. (Értsd: nyilván senki nem tud a valóságban fegyvereket elővarázsolni, de ha elfogadjuk az ilyeneket akkor reális.)
Érezni, hogy szép lassan beleszeretnek egymásba, de nem a szokásos tini belesős módon, hanem ennél sokkal érettebb jelleggel, ami azért valljuk be nem sűrű a románc animékben/mangákban/LN-ekben annyira.
(Leginkább úgy lehetne jól elmagyarázni, mintha az elején mindkettőjük x méterre álna egymástól, aztán ahogy halad a sztori, szép lassan araszolnak egymás felé és kezdenek el egyre többet és mélyebben törődni egymással.)
-Sajnos kizártnak tartom, hogy az anime ezt képes legyen visszaadni.

A főhősökról a véleméynem EDDIG
Tooruszerintem szuper személyiség. Sokkal jobban van reprezentáva, mint az átlag főhős.
Julie egyszerre egyszerű és komplex karakter. A kis naivítása rettentő aranyos és az átlag főhősnőkhöz képest sokkal reálisabban tdja lereagálni a helyzeteket, függetlenül attól, hogy az most épp mnnyire cikis.
Tomoe a tipikus nagyokos, de birom, hogy milyen kis ügyetlen tud lenni és mennyire "tiszta" jellem. Annak ellenére, hogy megvan a manga Tsundere oldala szerencsére nem az ütlegelős tipus, hanem a zavarba jövős elszaladós, ami általában elég vicces.
Miyabi... Őt nem igazán tudom hova tenni. Kb csak úgy van. Remélem kap majd valami kis sztori arc-ot, mert eddig nem túl sok vizet zavar.
Tora dettó ugyan az, mint Miyabi. Néha beszól egy-egy keménykedő megjegyzést azt ennyi.
Lilith (a puskás csaj) viszont abszolút unszimpatikus eddig. Önző, pökhendi, akaratos, fenhéjézó és lépten-nyomon visszaél a hatalmával. Tipikusan az a karakter, akitől hülyét tudok kapni, de majd kiderül mi lesz vele.
Rito (az osztályfőnök) szerintem később valmi miatt kifejezetten fontos lesz és meg nem tudnám mondani miért, de nagyon birom a csajt.

Amit viszont negatívumnak fel tudnék hozni az az, hogy a mindennapokat valahogy nem érzem jól reprezentáltnak. Az egész sztori eleje óta eltelt kb 3-4 hónap, és az alatt már annyi minden történt, hogy úr isten.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 05:52:33 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #662 Dátum: 15 jan 09, 11:42:20 »

Shinmai Maou no Testament
Hosszú idő után most éreztem először azt, hogy nem jó, ha előre tudja az ember a dolgokat. Basara hős mivoltának felfedése így nem ütött akkorát. A fordítói tesztemben lévő jelenet a következő részben várható, utána pedig már nekem is minden ismeretlen lesz. A 14. percben sem láttam még openinget betenni. Valóban fura időpont egy nyitánynak. Összességében, korrekt bevezető epizód, ami remélhetőleg nem egy ecchi orientált sztorit indít majd be. A végére jöjjön egy seiyuu poén: Basara apja, amikor megszólalt, a bennem élő Accelerator szívélyesen úgy köszöntötte, hogy "Kihara-kun, yoo!" 

Ami a szezont illeti, részemről ezeket tervezem végignézni, aztán meglátjuk, hogy csatlakozik-e hozzájuk még valami:
- Absolute Duo
- Shinmai Maou no Testament
- Death Parade
- Assassination Classroom
- Durarara!!x2 Shou

@Exkirion

Hinnye, ezek szerint a puskás csaj egy elkényeztetett ojou-san? Minő csalódás.
Tooru és Julie eddig abszolút kedvelhetőek. Külön pluszpont, hogy Julie nem tsundere személyiséget kapott.

Ha szerinted ott annyi minden történt, akkor muszáj felhozom az Indexet. Több, mint 30 kötet után, Touma és Index találkozásától számítva eltelt valamivel több, mint 5 hónap. Irreális tűnik, de a kombinált naptár szerint reális, maximum nagyon nincs szabadidejük. ^^"

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #663 Dátum: 15 jan 09, 13:03:22 »

Ami a szezont illeti, részemről ezeket tervezem végignézni, aztán meglátjuk, hogy csatlakozik-e hozzájuk még valami:
- Absolute Duo
- Shinmai Maou no Testament
- Death Parade
- Assassination Classroom
- Durarara!!x2 Shou

Dog days''. Nem tudom ismered-e magát a sztorit, vagy láttad-e a korrábbiakat, ha nem szerintem nézz bele. Nem mondom, hogy világborogató animét fogsz látni, de rettentő szórakoztató kis anime. Bár a 2. évadja nem annyira jó, mint az 1., de az előzetes alapján a 3. nagyon jónak ígérkezik:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HAw_3wlR6H0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HAw_3wlR6H0</a>

Ja és Mizuki Nana énekli az openinget ehhez és a 2. évadhoz is. Nevet
Nosza: https://www.youtube.com/watch?v=i8hRLmMX5Ts


@Exkirion

Hinnye, ezek szerint a puskás csaj egy elkényeztetett ojou-san? Minő csalódás.
Tooru és Julie eddig abszolút kedvelhetőek. Külön pluszpont, hogy Julie nem tsundere személyiséget kapott.

Az, bár úgy tűnik lesz valami fontos szerepe, és a 2. kötet végén van rá némi talás, hogy változhat idővel. Mag meglássuk.
Nem tudom Julie személyiségére van-e valami arkhetipus elnevezés, de a létező legtávolabbi dolog a tsunderétől ^^

Ha szerinted ott annyi minden történt, akkor muszáj felhozom az Indexet. Több, mint 30 kötet után, Touma és Index találkozásától számítva eltelt valamivel több, mint 5 hónap. Irreális tűnik, de a kombinált naptár szerint reális, maximum nagyon nincs szabadidejük. ^^"

Te jó ég....

Amúgy a Hight school DxD-t nem olvasod véletlen? Azt hallottam a novelje nagyon jó. De nem nagyon akarok belekezdeni ameddig valaki nem véleményezi, mert az anime elég csöcs fókuszú hogy úgy mondjam Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #664 Dátum: 15 jan 09, 13:50:50 »

Miről szól a Dog Days? Szeretem a szórakoztató animéket, de egy kis leírást megköszönnék. ^^
A JoJo-t is már régóta elakarom kezdeni, de mindig közbejön valami. >.<#

Szerintem sem lehet belőni Julie személyiségtípusát egyértelműen. Mostanában egyébként inkább a kuuderek kapnak nagyobb szeretetet a tsunderek helyett. Én pedig még mindig a genki girl kategória felerősödésere várok. Kiröhög

A High School DxD az ősellenségem. Oké, túloztam. Nem olvastam az LN-jét, de az animéből minden lejött csak az nem, hogy itt a történet lenne a középpontban és nem az ecchi. Rám lehet nyugodtan cáfolni, de a Kenichi manga is brutálisan csak az ecchiről szólt már a vége felé hiába folytak a küzdelmek. Nekem ugyanez jött le a High School DxD-ről.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 13:56:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #665 Dátum: 15 jan 09, 14:04:57 »

Miről szól a Dog Days? Szeretem a szórakoztató animéket, de egy kis leírást megköszönnék. ^^

Röviden: Flonyard világában háború dúl Biscotti és Galette királysága közt. Flonyard világáról azt kell tudni, hogy külömböző országokba tömörülve élnek ott a külömböző állati jegyekkel (fülek, farkak jobbára) "megálldott" karakterek. Biscotti mondhatni a "kutyák" országa, miközben Galette az "oroszlánok" földje. És mivel Biscotti vesztésztésre áll az ottani hercegnő Milphiore úgy dönt, hogy egy ősi mágiához folyamodik, amivel egy "hőst" idéz a serege oldalára. Ez lesz a főhős srác Shinku, aki mondhatni nem különösebben kap alkalmat a beleegyzésre.
Sokat nem lőnék le előre szóval így minden részletet mellőzve kiderül az 1. rész vége felé, hogy ennek a rituálénak megvan az a kis hátránya, hogy nem árul visszajegyet, szóval amellett, hogy rá kéne jönni hogyan tovább, még ottvan az a probléma is, hogy Galette elvileg jóban volt Biscottival korábban és látszólag tök érthetetlen indokokból folyik a "háborúskodás" (hogy ezt mért tettem idézőjelbe azt meg fogod hamar érteni).

A 2. évad az kissé különösebb és kevésbé ennyire koncentrált, inkább a karakterek vannak jobban előtérben,  plusz ott bejön egy harmadik ország is Pastillage. Emellett feltámadni készül a gonosz démonúr is  ikszdé

Főként egy Comedy (és itt-ott ecchi, de nem veszélyesen) animéről van szó, úgyhogy ne azt várd, hogy itt vér meg belek folynak folyni, de én személy szerint nagyon szeretem, mert rettentő szórakoztató kis anime. Tényleg csak ajánlani tudom.

A JoJo-t is már régóta elakarom kezdeni, de mindig közbejön valami. >.<#

Huhh, ott viszont folynak a belek az előbbivel ellentétben. ugyanakkor jobb ha felkészülsz, hogy a "Bizarre" szó a címben az nem csak írói fogás... Rettentő fura stílusa van a sorozatnak és helyenként elég homi külleműek a karakterek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 14:14:34 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #666 Dátum: 15 jan 09, 15:58:16 »

Köszi a leírást! Majd lecsekkolom. ^^

A Jojo-val kapcsolatban megakadt a szemen ezen a cikken még tavaly:
http://www.animenewsnetwork.com/interest/2014-12-02/anime-top-catchphrases-of-2014-announced/.81637

Rákerestem utána a "ReroReroRero"-ra. Na abban benne van a "bizarr" és a "homi" is egyszerre. smirksweat

A Grisaia 6. helye is nagyon komoly. Innen kezdődik a jelenet, de maga a mondat közel a 14. percben hangzik csak el, de a felvezetés fontos hozzá. ikszdé
https://www.youtube.com/watch?v=1NZ0v83GaYM&feature=youtu.be&t=8m48s
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #667 Dátum: 15 jan 09, 21:24:18 »

A rerorero 1. helyen vegzett?

Mi lesz akkor ha bejon a mudamuda meg zawarudo? Kivancsi leszek a felev vegi listara, az biztos.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #668 Dátum: 15 jan 09, 22:57:27 »

Assassination Classroom
És nekem még elvette a kedvem az előzetesében látott, vastagvonalas ábrázolásmód... Nem szeretem használni ezt a szót, de úgy érzem kiérdemelte az első epizód: tökéletes. Az elmúlt évek adaptációi közül, szerintem ez lett az egyik legjobban sikerült nyitóepizód. A tartalmon nem változtattak semmit, a háttérzenék kellőképp megadták a hangulatot és az animáció is nagyon ütőképes és gyönyörű volt. Tetszik, hogy az openinget a diákok éneklik és van egy átható vidám hangulata, bár a táncot túlzásnak érzem benne. Az ending kellemes, fülbemászó. Ha a Lerche tartja ezt a minőséget, akkor elfeledtetheti az elmúlt évek kudarcait. Végezetül egy hangokról egy picit. A szériához készített a Brain's Base egy OVA-t még 2013-ban és abból csak egyetlenegy karakter őrizte meg a hangját, a kedvenc karakterem, aki még nem szerepelt. Vétek lett volna másnak adni a szerepét, elöljáróban ennyit. Koro-sensei és Karasuma hangja is nagyon tetszett az OVA-ban, de a mostaniak is kiváló választások. Koro-sensei(OVA: Seki Tomokazu alias Gilgamesh, az animében: Fukuyama Jun alias Lelouch. Karasuma(OVA: Suwabe Junichi alias Archer, az animében: Sugita Tomokazu alias Gintoki. Kúl

Death Parade
Ha a Durarara!!x2 Shou remek kezdést fog produkálni, akkor egymás után 3 rendkívüli első részt láttam. Gondolom ez leegyszerűsíti a dolgokat. A Madhouse ismét kegyetlenül betalált nálam. A bulis opening iszonyatosan bejön, talán egy minimális groteszkséget beleképzelek, de az elenyésző. A háttérzenék és az animáció hozzák a tőlük szokható minőséget. A tartalmat sem kell ragozni, ismét az emberi viselkedésmódot csodálhatjuk meg halálközelben, viszont ezúttal egy egyedi haláldartsban. Külön fokozza az izgalmakat, hogy játékosaink egy házaspárt alkotnak. Mi ilyenkor a teendő? Adja fel az egyik fél, mert szereti a másikat? Esetleg előjönnek bizonyos rejtett sérelmek? Annyi szent, hogy a végére nem számítottam. Remélem nem epizodikus lesz és kapunk egy átívelő szálat is. A következő részben valószínűleg megismerjük majd a többi karaktert a pultoson kívül és tisztulni fog a kép. Az ending szintén elnyerte a tetszésem. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 22:59:57 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #669 Dátum: 15 jan 10, 05:20:50 »

Ansatsu kyoushitsu:
Remek kezdés. Lehet újra belekezdek a mangába is. Egészen meghozta hozzá a kedvem. Jó kis anime lesz ez, bár ez selythető volt.

Death Parade:
Ez kb hasonló a Jigoku Shoujo-hoz, csak renoválták a búvóhelyüket meg felvették a Mushishi főhősét bárpultosnak Nevet
Amúgy 1-2 dolog nem volt egészen tiszta a rész alatt.

1. Most akkor a csaj a végén hazúdott a csókának és valójában szerette, vagy tényleg csalta?
2. Most akkor végül is mi lett a dolog végeredménye? Az egyik a mennybe jutott, vagy mindketten pokolra kerültek? Gondolom a maszkok hivatottak ezt jelképezni a liften de az alapján a csóka kerülne a mennybe, pedig ő veszített és egyik sem érdemelné meg. Szóval, akkor most mi van?
EDIT
Oké nem szóltam, ez a 2. kiderül az ending után. Akkor is fura, hogy a játék eredményének semmi köze a végkimenetelhez.

Az openingje egyébként tök szuper ennek.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 05:24:29 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #670 Dátum: 15 jan 10, 09:45:35 »

Egy rész alapján nem vonhatok le messzemenő következtetést, de lehet, hogy a játékok csak azt a célt hivatottak betölteni, hogy megismerjük a játékosok igazi valóját és a győztestől függetlenül szülessen döntés, illetve az is elképzelhető, hogy a csaj vallomása után változtatták meg a végkimenetelt. A pultos is csak lesett, amikor a csaj beismerte, hogy csalta a férjét és mástól vár gyereket. A férj lelkét újjászületésre ítélték(purgatórium?), a feleségé pedig az ürességbe került(pokol gondolom).  

Majdnem elfelejtettem, máskor is égetettek szoktak lenni a Horriblesubs feliratok? Tegnap késtek picit a felirataik, de idővel felkerültek és valamiért a kb. 330 Mb 720p verziók most 423 Mb-osak voltak és égetve van rajtuk a felirat. A közel 100 Mb növekedés méretben ennek tudható be?
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 09:50:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #671 Dátum: 15 jan 10, 12:29:32 »

Death Paradise
Még meg kell néznem egy részt belőle, hogy most tisztázódjanak a dolgok. Szóval a főszereplők részenként változni fognak és az állandó szereplők pedig az ott dolgozók, akik nem szerepelnek túl sokat?
Érdekes elgondolás. A halál után egyesek Soul Society-be kerülnek mások meg egy bárba xD. Kicsit ilyen Fűrész jellege van a játékoknak. Mintha direkt arra menne ki az egész, hogy egymásnak ugrasszák őket. Azért remélem lesz kerek sztori lesz belőle és nem ilyen részről-részre anime. A Darker Than Black-ben sem szerettem azt, hogy 2 részenként teljesen más sztori van és semmi összekötő nincs benne.
Az OP-et látva én is táncra perdültem volna, ha nem ültem volna. Nevet Fel is vannak sorolva az elkövetkező játékok benne. Az animáció elég szép nem lehet rá panasz.

Szerintem az 1.es kérdésedre nem lesz válasz Exkirion. Bár szerintem csak kamuzott.

Assassination Classroom
Egy újabb érdekes darab, ahogy vártam.  Kúl Már most kíváncsi vagyok, hogy mi annak az oka, ohgy Koro elakarja pusztítani a földet, és kiadja a feladatot, hogy öljék meg. Annak ellenére, hogy a kis falshback-ből nem az jön le, hogy neki egy világpusztító főgonosznak kellene lennie. Kicsit elég nagyképűnek tűnik, ezzel az engedem, hogy öljetek meg, ha tudtok nem bántlak titeket dologgal. Mondjuk van is mire.
Miért nem sebesült meg Nagisa, mikor Koro levedlett bőre védte, de a repeszek pont az ellen vannak kifejlesztve?

Jöhetnek az ötletek, hogy miként ölnénk meg Koro-senseit. Nevet
Mivel a szemtől-szembe támadás nem működik ezért csapdákhoz kellene folyamodniuk, rejtett fegyverekhez. Egy cipőbe szerelt pisztoly egy pad alatti lövéssel biztos hatásos lenne legalábbis ez ugrott be, mikor a csajt korrepetálta.

Lehet, hogy valami keverés volt a fordítóknál, (pl új tag) és ezért lett égetve a felirat. Valószínűleg azért van a +100 MB.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #672 Dátum: 15 jan 10, 16:37:56 »

Psycho pass mozi film trailer már kint van. Ez most folytatás lesz akkor? A 2. évad végét se értettem annyira amúgy.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #673 Dátum: 15 jan 10, 18:11:24 »

Inou Batttle
Megnéztem az utolsó két részt. és vége? Ennyi? Ha Andou filozófiáját nézem, akkor oké rendben, de már kétszer bekopogott hozzájuk a tündér háború így remélem lesz folytatás.

Kan Colle : Borító kép alapján én azt hittem, hogy valami sulis slice of life vígjáték.
Erre mit kapok. Nálatok még sárkányok sincsenek szóval szia.

Dancing With Dragon aka Cross Ange.
13 rész
Én tökre elvoltam vele, de olyan ez nekem mint  a pizza én szeretem a teszkó gazdaságosat is, még ha gomba van rajta akkor is, de messze nem oylan jó, mint amit egy pizzériában adnak.

Az egész rész egy csata volt, de nevezném inkább egyoldalú mészárlásnak. Ráadásul az is tökre felesleges volt és méga  dráma hatást sem érte el, pedig az megint volt.

A hirtelen előbukkanó féldöglött katona lelő egy fő-mellékszereplőt...
- Rendező úr, túlélte.
- Hmm, akkor robbantsák fel.

Most esett le, hogy ez az anime nem csak a  Code Geas-t akarja koppintani, de a Macross Frontier-t és a Gundam 00-t is.
A succubus meg szerintem igazából sárkány.

De még mindig nem értem, hogy a felhasznált alapanyagokból hogy hogy nem tudtak egy kultusz animét összehozni?  Pojén

Egyébként van itt rajtam kívül olyan mazochista aki nézi?

 
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 18:12:08 írta Shiro » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #674 Dátum: 15 jan 10, 20:58:27 »

Durarara!!x2 Shou
Nem nevezném rendkívülinek a nyitányt, de nagyon jól végezte a dolgát, mivel emlékeztette a nézőket, hogy hol vagyunk és mi a jelenlegi felállás. A stúdióváltást abszolút nem lehet megérezni, ugyanis igyekeztek a lehető legtökéletesebben lemásolni az első évad minden báját. A rajzstílus szinte változatlan, az opening és az ending megőrizte a karakterbemutatós hagyományát, utóbbi különösen nosztalgikus lehet a Celty-féle árnyékmotívum miatt. A háttérzenékből is felcsendült pár régi dallam és természetesen nem hiányozhatott a temérdek anime/manga/light novel referencia. Amiket egyértelműen felismertem, vagy ki is mondták: Mahouka, Index, OreImo, SAO, Black Bullet, Double for Alive, Missing, Suzumiya Haruhi, Toradora, Shakugan no Shana, Baccano!. Szerintem még voltak, de azt majd más megmondja. Végezetül, Kadotának jár a pacsi az Indexes megjegyzéséért, Togusa pedig remélem megint szegényebb lesz majd egy furgonajtóval!
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!