24 máj 13, 23:09:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302768 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #645 Dátum: 15 jan 04, 15:20:15 »

Az a fura helyzet egyébként, hogy Yukimura férfinak képzelte magát, de ő volt a bandából a legnőiesebb és a legkedvesebb Kodakahoz Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 jan 04, 15:20:57 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #646 Dátum: 15 jan 04, 15:49:18 »

Igyekszem megbízható helyekről gyűjteni, nem a 4chan pöcegödréből. Tisztában vagyok a veszélyekkel. ikszdé

A kontextusos dolog is jogos, de a Yukimurás rész pont annyiból áll, mint amit leírnak, mert azzal ér véget a kötet. A vércse lecsapott áldozatára, aki lehet, hogy a meglepettségtől, de beleegyezett abba, hogy jár vele. Cliffhanger ending, szóval lesz mit tisztázni a jövőben.

Aminek viszont igen kell a kontextusa az Kodaka elmélkedése Rikáról. Nehéz eldönteni, hogy tényleg szerelmet érez-e, vagy a barátság érzését hiszi szerelemnek. Rika többször hangsúlyozza a barátság dolgot kettejük között, de a 9. kötet alapján még mindig nem közömbös Kodaka iránt és szerintem ez fordítva is megállja a helyét.

Azt viszont rosszul mondtam, hogy Kodaka meg akarja szüntetni a klubbot. ^^"
Nem megszüntetni kész, hanem elhagyni, de még nem adta be a kilépési papírját. Miután megbizonyosodott arról, hogy Yozora és Sena barátok lettek, úgy gondolja, hogy a szerelem csak megöli a barátságokat és mivel sok női szál fűzi a klubhoz, jobban teszi, ha kilép. Yozora számít a klub összetartójának és nem ő, ezért biztos benne, hogy nem fog ugyanaz a dolog megismétlődni, mint amikor abbahagyta a klub látogatását.

A tisztesség kedvéért, kezeljétek ezt kétellyel a fordításig(már, ha lesz valaha is).

« Utoljára szerkesztve: 15 jan 04, 15:50:31 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #647 Dátum: 15 jan 04, 16:17:31 »

Az a fura helyzet egyébként, hogy Yukimura férfinak képzelte magát, de ő volt a bandából a legnőiesebb és a legkedvesebb Kodakahoz Nevet

Ez amúgy tök igaz.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #648 Dátum: 15 jan 04, 22:09:27 »

Az a fura helyzet egyébként, hogy Yukimura férfinak képzelte magát, de ő volt a bandából a legnőiesebb és a legkedvesebb Kodakahoz Nevet

Szintén egyetértek ezzel az állásponttal.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #649 Dátum: 15 jan 05, 14:57:45 »

Neeeeeeeeeeeee!!! Leszedték a Baka-Tsukiról az összes No Game No Life fordítást, mert a Yen Press megvette hozzá a jogokat. És elvileg már dobták is a projektet a Bakások. Sír Az első kötetet áprilisban fogják a piacra kidobni. De most amire elérnek a 6-ik kötethez az biztos rengeteg idő lesz. Jó, megvan kinyomtatva az eddig megjelent fejezetek, de így mikor lesznek majd újak?

A Boku wa Tomodachi ga Sukuna spoilerhez még annyit, hogy Yukimura elvileg a falhoz nyomta Kodakát, mert gondolom megint elakart futni. De ezt alapul véve bármelyik lánynak igent mondott volna, ha nem engedte volna elmenekülni, nem? Hogyha még nem csak egy epilógus van hátra, hanem még a java, akkor az még talán jobb is, hogyha annak mondott elsőre igent, akinek a legkevesebb esélye volt, mert így még szétlehet őket szedni, hogy egy esélyesebb lány mellet kössön ki végül.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #650 Dátum: 15 jan 05, 16:31:23 »

Már a No Game No Life-t is? Egyre nagyobb méreteket ölt a licencelgetés. >.<#

Nem szeretnék pesszimista lenni, de szerintem nyugodtan elvethetjük a "hátra van még a java" kijelentést. A 7. kötetig minden évben kijött legalább 2 kötet, 2010-ben például 3, aztán 2012, 2013 és 2014-ben évente csak 1. Ha hátra van még a java, akkor nem új szériába kellene belekezdeni, hanem gőzerővel ezen dolgozni. Tényleg nem tudom, hogy ki/mi állhat a lassúság hátterében. Ha az illusztrátorral vannak gondok, akkor lehet találni másikat. Ha a szerkesztővel akadtak nézeteltérések, akkor attól is meg lehet válni. Viszont, ha a szerző unta meg a szériát, nem tetszett neki valami, azzal nem lehet mit kezdeni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #651 Dátum: 15 jan 07, 15:04:43 »

Azt hiszem, hivatalosan is elkezdődött a vérszegény téli szezon.

Absolute Duo
Sok jót hallottam a novelről, valamint nem hinném, hogy a jelenlegi 7 kötetéből 4 már teljesen le lenne fordítva, ha annyira rossz lenne. Az animés átültetés szintje egyelőre csak az "elment egynek" érzést váltotta ki belőlem. Megnéztem már kétszer az első részt és összehasonlítottam a novellel. A Grisaia no Kajitsu-t ki lehet magyarázni, de itt nem értem, hogy a 8-Bit stúdió miért tesz felesleges módosításokat ahelyett, hogy megpróbálná közel tökéletesen adaptálni a művet. Az első rész alapján:
#1
Anime: Kezdésnek látunk egy látszólagos harcjelenetet Julie és Tooru között, amit nem igazán tudunk hova tenni.
Novel: Leírja, ahogy Tooru először aktiválta a Blaze-t és "megszületett", mint Rendellenes. Az is kiderül, hogy egy bizonyos goth loli is érintett volt a dologban.
#2
Anime: Tooru és Imari a szabadban találkoznak és a szabadban veszik észre Juliet és ámulnak rajta. Cseresznyevirág mindenhol.
Novel: A találkozás a ceremóniateremben zajlik és nem csak ők, hanem mindenki a teremben ámul, hogy Julie milyen szép.
#3
Anime: Nem igazán történik semmi az igazgató beszédéig.
Novel: Tooru és Imari elég sokat beszélgetnek, ezért egy lány többször is jelzi nekik, hogy csendesebben. Az említett lány több, mint valószínű, hogy a hosszú hajú lány, akinek a hajszíne sötétkék. Megvitatják, hogy milyen érzés volt mindkettejüknek, amikor először aktiválták a Blaze-t. Mindkettejük úgy érezte, mintha halálra égne. Egy Mikuni nevű tanár vezeti a ceremóniát, aki valószínűleg a szemüveges férfi lesz az animében, de ott egy szót sem szólt.
#4
Anime: Az igazgató beszéde borzasztó rövid, rögtön a tárgyra tér.
Novel: Az igazgató beszéde alatt ugyanúgy folytatják Tooruék a beszélgetést, majd Tooru régi barátja, Tora hirtelen bekapcsolódik a beszélgetésbe és alaposan meglepi Toorut. Toorut a hangosbemondó figyelmezteti, hogy nyugodjon le és ezzel jól beég mindenki előtt. Tora itt jön elő a kísérleti patkányos elméletével és az igazgatóról és a létesítményről is megtudunk néhány fontosabb dolgot.
#5
Anime: Gyorsan túllépnek a diákok azon, hogy harcolniuk kell a "partnerük" ellen.
Novel: Több dolgot felhoznak és megkérdőjeleznek ezzel kapcsolatban. A Mikuni nevű tanár ismét megszólal és tisztázza a félreértéseket.
#6
Anime: Sok környező harcból látunk valamit.
Novel: Tooru és Imari harcára fókuszálunk egyedül, valamint Julie harcáról, harcstílusáról kapunk némi leírást.
#7
Anime: Tooru hárítja a pajzsával az Inari irányába érkező fegyvert
Novel: Ez a jelenet nem létezik.
#8
Anime: Tooru elmagyarázza, hogy csak a lelke sérül meg valakinek, ha a Blaze-zel harcolnak, miután Inari megjegyezte, hogy senki sem sérült meg.
Novel: Az igazgató ezt már elmagyarázta a beszéde után és nem is az abszolút duós-s résszel zárta a beszédjét, mint az animében. Az megint más tészta, hogy igenis voltak sérültek a novel szerint, de valószínűleg ott fizikai támadások zajlottak.
#9
Anime: Tora és Tooru a harcok után találkoztak először, nem a ceremóniateremben és itt jött elő Tora elmélete, igaz csak dióhéjában.
Novel: Tora megkérdezi, hogy mi volt az a technika, amivel Imarit legyőzte Tooru és arról is kapunk egy leírást. A sötétkék hajú lány megint megjelenik és próbálja felvidítani Toorut azzal, hogy azt mondja neki, hogy Imari kedvéért is adjon bele mindent a jövőben, ha nem volt más választása, minthogy kiejtse őt.
#10
Anime: A nevén kívül nem tudunk meg semmit a nyuszis tanciról.
Novel: Elmondja, hogy jó eredménnyel ugyanitt végzett tavaly, vagyis 18 éves Tooru eszmefuttatása alapján. A Mikuni nevű tanár megint megjelenik és közli a nyuszis tancival, hogy tanítson rendesen és ne bohóckodjon. Tooru megint beég, amikor nem jön rá, hogy neki kell bemutatkozni.
#11
Anime: 100000 yen-t kap mindenki havonta a számlájára.
Novel: 10000 yen-t kap mindenki havonta a számlájára. Az is ki van fejtve, hogy tilos a Blaze használata engedély nélkül.
#12
Anime: A tanci közli, hogy ideiglenes duók lesznek, mielőtt 1 hét után kihirdetik a hivatalosakat.
Novel: Tooru tenné fel a kérdést ezzel kapcsolatban mire a tanci megdicséri, hogy örül, hogy feltűnt neki. Tooru nem kérdezi meg Torát arról, hogy akar-e vele lenni ideiglenesen, mint az animében.
#13
Anime: Julie előbb zuhanyzott, majd utána beszélgettek picit a szobában. Toorut előtte kidobta Tora az ő szobájukból.
Novel: Először beszélgettek, kiderült, hogy Julie perfekt japánból és utána ment el Julie zuhanyozni. Tooru be se ment Tora szobájába, mert kiáltásokat hallott onnan.
#14
Anime: Julie simán elaludt Toorun, majd Toora betette az ágyba.
Novel: Ugyanez, de Julie szeméből kijött egy könnycsepp és azt mondta "Papa". Kiderül, hogy magányos és az apja mindig az ágyába tette, miután elaludt valahol gyerekként.
#15
Anime: Látomásokat látunk Toorától, de nem tudjuk mi az.
Novel: Ez a legszembetűnőbb különbség. Tökéletesen le van írva az, amit látunk minden köntörfalazás nélkül. Valaki megölte Tooru dodjojának tagjait az Otoha nevű húgával együtt. "Meghaltak, mert gyengék voltak". Tooru még mindig ezzel "rémálmodik". Ez a motivációja is, amiért itt van.
#16
Anime: A rész végén almás teát isznak.
Novel: Ez a jelenet nem létezik.

Ez sokkal hosszabb lett, mint vártam. Annyi szent, hogy mostantól az aktuális rész után átfutom a hozzáillő novel fejezeteket is. Talán együtt abszolút kiegészítik majd egymást.

UI:
Az első tíz percben láthattunk egy SAO alternatív utat. ikszdé

UI2:
A Blaze kékesfehér lánggal jön elő a novel szerint, az animében ez narancssárga.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 07, 15:14:47 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #652 Dátum: 15 jan 07, 19:32:25 »

Absolute Duo
......


Anime: A rész végén almás teát isznak.
Novel: Ez a jelenet nem létezik.

Ez az egyik light novel, amit jelenleg épp olvasok, bár még csak a 2. kötetnél járok.

Az az almateás jelenet létezik a novelben is csak nem úgy én nem ott. Ez Julie és Tooru (nem pedig Thor, egyedül Julie jegyzi, meg ugyan azt, amit az animében is, amellett, hogy Tooru is mondja, hogy a Julie egy japán név is.) egyik napi rutinja, amit Julie nagyon szeret.

Az az első jelenet a rész legelején én sem tudom mi a retek lehet, de nem kizárt, hogy egy későbbi kötetből van előretekintés gyanánt. Majd kiderül.

Amúgy az első rész kőkeményen az első másfél fejelezetet dolgozta fel és őszintén szólva a kezdeti változtatásokkal egyet is értek némileg, mert azért a novelben elég fura, hogy ott pofáznak az igazgató beszéde alatt hárman és senki rájuk sem szól Tachibanán kívül, de ős csak 1x a legelején. (Meg néha bekrákog)

Amúgy maga a novel szerintem nagyon jó. Azért helyenként elég klisé, de ezt még Tooru meg is jegyzi, amikor valami ilyesmi történik. (Meg aztán ezek közül sok jobban is van prezentálva és érthetőbb, nem csak klisé a klisé kedvéért.)
Julie és Tooru kapcsolata és interakció pedig az egyik legjobban átgondolt és megírt karakterinterakciók, amikhez újabban szerencsém volt. Ahhelyett, hogy az író a szádba rágná, hogy húú de közel kerültek ez miat vagy az miatt egymáshoz, érezni, ahogy szépen lassan összecsiszolódnak. Tooru egyre jobban kezdi megérteni Julie gondolatmenetét (vele együtt pedig az olvasó is), Julie pedig egyre több érzelmet mutat a kezdeti jégcsaptömbségeskedése helyett. Szóval, amikor valami gebasz beüt, akkor már azelőtt tudod, hogy Tooru mit fog tenni, hogy le lenne írva, és nem azért mert klisé lenne, hanem mert olyan, mintha 3. tagként ott lennél a csapatban.
Még, ha maga a sztori (eddig) azért nem egy code geass, de karakterinterakciók terén nagyon pöpec. És van benne sok okos dolog is.
Csak néha azt kívánom az angol fordító tudna jobban angolul Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #653 Dátum: 15 jan 07, 20:51:31 »

Ezek szerint, valóban remek kis szériáról van szó. Ennek örülök. ^^

Julie direkt katakanában használja a Tooru-t(トール), ami egyéb szériákból kiindulva tényleg használatos a villámistenre.
Ettől függetlenül, nem volt kérdéses számomra, hogy Tooru a neve, vagy Thor.

A prológussal együtt az első rész van 3 fejezet is. (Prológus, Chapter 1, Chapter 2).
Kiderült, hogy van manga változat is. Ott picivel több, mint 3 fejezetet dolgoztak fel. A manga változat meglepően hűséges az LN-hez. 90-95%-ban ugyanazt olvastam, mint az LN-ben.

Azt néztem, hogy az openingben van egy csaj puskával, aki elmehetne Chitoge ikertestvérének. Nevet

UI: Már annyiszor olvastam a sztori = Code Geass összefüggést, de még mindig semmi kedvem megnézni. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 07, 20:54:25 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #654 Dátum: 15 jan 07, 21:27:36 »

Csak azért szoktam azt felhozni, mert annak jó sztorija van és sok mindenki látta, de mondhatnám itt a:
Death Note-ot, A Fate/-et, a Hoshi no Samidarét, a Binbougami Ga!-t (bár az valamivel inkább a móka katergoriába tartozik, meg inkább karaktermű mintsem sztori), a Mirai Nikki-t stb.

A prológussal együtt az első rész van 3 fejezet is. (Prológus, Chapter 1, Chapter 2).

Ja igen, igazad van. Bár a prológus nagyon rövid.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 07, 21:29:57 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #655 Dátum: 15 jan 07, 22:02:02 »

Absolute Duo

A főszereplő Kirito szinkronját kapta. S az első lány szereplő aki megszólal, na kinek a hangján teszi? Persze, hogy Asunájén.  ikszdé
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #656 Dátum: 15 jan 07, 22:04:35 »

Éppen, ezért írtam azt, hogy: "Az első tíz percben láthattunk egy SAO alternatív utat." ikszdé
Kirito találkozik Asunával, harcolnak, majd Asuna távozik. Best, SAO Route. Ever.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #657 Dátum: 15 jan 07, 22:14:51 »

Kirito találkozik Asunával, harcolnak, majd Asuna távozik....

Aztán nem sokkal ez után találkozik Sinonnal, együtt alapítanak egy csapatot, ahová beveszik a többi nem idegesítő karaktert, csinálnak egy halom badass dolgot együtt és egymásba szeretnek. (Vagyis gyakorlatilag a GGO + SAO fúziója Asuna nélkül a GGO világában a legjobb hősnővel)

...Best, SAO Route. Ever.

Hozzáírtam a többit Nevet

-----------

Amúgy a puskás csaj, akit mondtál, aki Chitogéra emlékeztetett, ő a 2. kötettől jön be és hasonlóan, ahogy Tooru az <<Irregular>> ő pedig az <<Exception>>.
Szóval az anime valószínűleg a 2. vagy a 3. kötet végéig fogja lezavarni a sztorit. (Remélhetőleg az eddigieknél azért hűebben)
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 07, 22:25:53 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #658 Dátum: 15 jan 07, 23:00:44 »

Tetszik az elgondolás. Sinon FTW! Kúl

----------
Nem tudom meddig szándékozzák feldolgozni, csak annyit szeretnék, hogy történetszál zárás legyen, ne tegyék folytathatatlanná!

Amikor megláttam az Irregular-t, akkor kitört a frász, hogy "kedvenc" szériám szelleme kísérteni jött. (Angol cím: The irregular at magic high school. >.< )
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #659 Dátum: 15 jan 08, 06:48:50 »

Amúgy, ha valaki esetleg bele se akarna kezdezni a Shinmai Maou no Testament-be, szerintem azért feltétlenül tegyen vele egy próbát.
Hallottam már innen onnan, hogy egy HS DxD ripoff, de ez egyáltalán nem igaz, max a főhős csaj hasonlít kicsit, meg majd a 2. részben lesz egy kicsit hasonló dolog kb ennyi.
A mangát olvastam egy darabig régebben (lehet el is kezdem újra majd) és egyrészt Basara elég badass, másrészt inkább a sztori van fókuszban nem pedig az ecchi, habár az opening (ami a létező legfurább helyen van az 1. részben) félrevezető lehet.
(A mangát amúgy elég pontosan követi eddig az anime, vagyis gyanítom az eredeti LN-t is.)

Amúgy, ahogy néztem eddig kb csak f*szságok indultak ebben az évadban. Az Absolute duo-t, meg a Shinmai Maou no Testament mellett nem sok értelmes anime lesz most, kb ezek:

-Saenai Heroine no Sodate-kata
-Juoumujin no Fafnir (Bár a PV alapján nem reménykednék)
-Ansatsu Kyōshits (Ez tuti jó lesz)
-Durarara 2
-Dog Days'' (Ezt de várom Nevet)
-Seiken Tsukai no World Break (Nem fűzök hozzá nagy reményeket. A szokásos uncsi LN-nek tűnik)
-Junketsu no Maria (Eh... Végül is lehet jó lesz)

Ennyi. Ez összesen 9 anime (10, ha a Jojo 2. felét is beleveszem). Ha azt vesszük, hogy ősszel annyi minden volt, hogy nem győztem mit nézni, azért ez elég meh...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 08, 06:49:30 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!