24 máj 14, 12:10:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302862 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #600 Dátum: 14 dec 18, 20:50:17 »

15-öt választottál? :O Én a szabályok szerint játszottam és csak 5-re szavaztam Nevet

Mega szavazás, avagy mit kell megnézned ebből az évből.^^

A Rage of Bahamut: Genesis is egész jó helyen végzett, ahhoz képest, hogy még megy és 12 részes. Abból is van 4 rész elmaradásom.

A Top 10-ből csak 2-ről nem hallottam. Az egyik a Space Dandy, (ami a képek alapján rohadt viccesnek tűnik, szóval tuti elkezdem) és a Aldnoah.Zero (ami Mecha, amit inkább hanyagolok).
A No Game No Life sikerének nagyon örülök és várom a következő évadot és a következő fejezet fordítását. Nevet
A Black Bullet viszonylag hátul van pedig azért elég jó volt.
Az Akame ga Kill-nek csak akkor kezdett gáz lenni, mikor letért a kijelölt útról. Amúgy rendben volt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #601 Dátum: 14 dec 18, 20:56:02 »

Az Akame ga Kill-nek csak akkor kezdett gáz lenni, mikor letért a kijelölt útról,
anélkül, hogy arra szükség lett volna, vagy bármi okot adott volna széria, hiszen jóval jóval előrébb járt a manga attól a ponttól, ahol félbehagyták a hivatalos sztori követését.

^
Ez így helyesebb Nevet

Arról nem is beszélve, hogy életben hagytak karaktereket, akik a mangában meghaltak és megöltek karaktereket, akik a mangában még élnek. Ezzel olyan befejezést adva az animének, hogy még véletlenül se lehessen egy 2. évaddal rendesen befejezni, hacsak nem revampolják, mint a FMA-et. Gusztustalan.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 20:57:27 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #602 Dátum: 14 dec 18, 21:31:08 »

15-öt választottál? :O Én a szabályok szerint játszottam és csak 5-re szavaztam Nevet

Ha képes lettem volna 15-t választani, akkor én lennék a Rule Breaker. 5-t választottam, de csak 3-ra emlékszem belőlük. Nevet
6 hozzászólással feljebb írtam, hogy mi volt a 15 kedvencem idén, habár azóta megint tudnék hozzá tenni. smirksweat

A Space Dandy-t lehet én is bevállalom, az Aldoah-t pedig akkor, ha a második évad is ütős lesz az elmondások alapján.

A Black Bullet a gyors tempó, a loli gyilkolás és a ráakasztott "Titán copy" jelző miatt került viszonylag hátra. :/

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 21:31:59 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #603 Dátum: 14 dec 22, 01:09:04 »

Egy halom szuper sorozat indul évről évre, én meg csak itt ülök és azt kérdezem magamtól minden negyed évben 5 éve (miközben abban reménykedek, hogy majd fél év múlva), hogy ebből, mikor lesz már anime?  Byebög
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Hoshi%20no%20Samidare/60/01.jpg

Nem létezik, hogy nem lenne rá kereslet... Elég csak szétnézni bármilyen oldalon, ahol szavazni lehet 9-10 es értékelésekkel van tele. (ÉS MEG IS ÉRDEMLI).

De, ha úgy akarnák csak megcsinálni, mint az Akame ga Kill-t akkor inkább ne is...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 22, 01:12:38 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #604 Dátum: 14 dec 22, 09:25:32 »

A remény hal meg utoljára. Szerintem a Kiseijuu animált változatára sem számított senki. Hátha egyszer a Madhouse gondol egyet és...

Személy szerint a Tate no Yuusha no Nariagari-t nézném még meg animében. Fut az LN-je és a manga változata is nemrég kezdődött csak el, viszont az egész egy webnovelen alapszik, ami már le van zárva. Az alapján simán kinézhetne egy hosszabb széria neki.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #605 Dátum: 14 dec 22, 10:58:57 »

A Sacred Blacksmith is egy remek manga, mégis csak egy 12 részes anime készült belőle, egy béna befejezéssel, pedig elég jó története van és tipikusan egy animében nagyon jól kinéző fantasy.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #606 Dátum: 14 dec 22, 14:25:20 »

A remény hal meg utoljára. Szerintem a Kiseijuu animált változatára sem számított senki.

A JoJo-t is ilyen 20 év után kezdték el rendesen megcsinálni, szóval ja.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #607 Dátum: 14 dec 22, 20:19:14 »

Gokukoku no Brynhildr 127.
http://oi59.tinypic.com/2cf8suq.jpg

Ez a kép jól kifejezi, amit éreztem. Ezt most komolyan gondolta Okamoto-sensei a végén? Technikai KO
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #608 Dátum: 14 dec 22, 21:56:42 »

Nem tudom kommentálni a fejezetet. Na jó talán 1 szó illik rá, mármint a második felére. Ostoba.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #609 Dátum: 14 dec 25, 20:33:33 »

Parasyte 12

Szegény Kana karót kapott a szívébe karácsonyra. Várható volt, hogy meghal előbb vagy utóbb mert elképesztően felelőtlen volt. Azért kicsit sajnálom.

Viszont Shinichi ahogy kitépte a Parazita szívét badass állat volt Nevet
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #610 Dátum: 14 dec 25, 20:44:18 »

A karácsonyi hangulatomnak nem tett jót a rész, de sajnos tényleg várható volt, hogy Kana előbb-utóbb távozni fog az élők sorából. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 25, 20:45:05 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #611 Dátum: 14 dec 25, 23:26:18 »

Korábban az előző rész végéig olvastam a mangát, így ez teljesen új és drámai volt.

A kevesebb néha több:
http://www.mangareader.net/1415-45844-36/parasyte/chapter-31.html


Nem tudom azt mondani, hogy az anime, vagy a manga jobb lenne, hiszen egyszerre ugyan az és egyszerre más.
Úgy tudnám értelmezni, hogy harminc év után megismétlődik ugyan az a történet s miközben egyszerre látom őket részleteiben egészítik ki egymást.

Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #612 Dátum: 14 dec 26, 01:22:21 »

Számomra az anime jobb. A manga is remek, de az anime tökéletesen adaptálja a mangát és még rátesz egy lapáttal. Remek szinkronhangok ( Aya Hirano, Miyuki Sawashiro és Hanakana  Pirul, hogy csak a kedvenceim említsem ) gyönyörű animáció és remek soundtrack.

Egy ideális világban minden manga adaptáció ilyen színvonalú kéne legyen Nevet Nem vesz el semmit a mangából és még hozzá is ad. Ugye, hogy meg lehet csinálni khm-khm Akame Ga Kill?

Jaj bocsánat Akame Ga Kill anime, mint olyan nincs Nevet
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #613 Dátum: 14 dec 27, 14:25:22 »

Akad olyasvalaki, aki nézi/nézte a Grisaia no Kajitsu-t és a Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru-t? Gondolkozik

Előbbi azért érdekelne, mert olvastam, hogy valamilyen visual novel trilógia első részén alapszik, mostanra pedig a trilógia másik két részének adaptációja is be lett jelentve. Naiv vagyok, ha azt hiszem, hogy ez az jelenti, hogy ez egy jó széria?

Utóbbi pedig azért keltette fel a figyelmemet, mert *dobpergés* az Akame ga KILL! szerzőjének, Takahiro-nak a műve. Valahogy nem tudom elképzelni a mahou shoujo stílust, az Akame ga KILL! írójától. Vagy ez is egy komoly mahou shoujo lenne?

@Lew

Egy kis érdekesség: HanaKanát sokan azért fikázzák külföldön, mert elegük van abból, hogy szinte mindenben szerepel, mégis Sawashiro Miyuki-nak volt több szerepe a kettejük közül 2014-ben. Én nem panaszkodnék a helyükben emiatt. Nevet  
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 14:26:18 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #614 Dátum: 14 dec 27, 15:47:40 »

Yuki Kajit is folyton fikázzák Nevet Tény, hogy nekem sem a kedvencem, de nem tartom rossz szinkronszínésznek. Őt is azért utálják, mert mindenhol ott van szinte.

Miért Urobuchi-tól el tudtad volna képzelni a mahou shoujo stílust? Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!