24 máj 13, 22:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302767 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #570 Dátum: 14 dec 03, 19:24:46 »

Egyenlőre parkoló pályára tettem a Psycho Pass 2-t. Majd ledarálom egybe ha kijött az összes rész.

Gokukoku No Brynhildr ch 125 : Szegény Hatsuna =/ Nagyon erőszakos halála volt =/ Kotori legalább megbánás nélkül halt meg. De Hatsuna megölte a srácot akit szeretett, majd egy vérben tocsogó húscafat lett belőle Szomorú
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #571 Dátum: 14 dec 03, 21:42:23 »

Azt mondjuk muszáj megjegyeznem, hogy a mi szemszögünkből Takaya jobb oldalát harapta ki, de amikor a szerencsétlent ismét látjuk a földön elterülve, akkor már a bal oldala hiányzik.

Lew, lehet van még remény. 126. spoiler(a hitelesség nincs még megerősítve):
Murakami sees that Hatsuna's drasil is a live in its original size, and Miki says that's impossible. Kazumi runs to stuff Hatsuna back into her harnest. Miki insists that it's pointless, but Kazumi argues that Hatsuna put herself back together again after being blown apart by Mako, so she might be able to do it again.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #572 Dátum: 14 dec 06, 19:22:33 »

Ki látta az Aldnoah.Zero plakátokat a neten? Miért...  Szomorú
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #573 Dátum: 14 dec 06, 19:50:30 »

Láttam. Úgy fest Inaho és Hime is túlélte a headshotot lol

De lássuk be kellett a cliffhanger, hogy megdobják a BD eladásokat.
Naplózva


Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #574 Dátum: 14 dec 07, 14:46:59 »

Jaja, az eladások, de akkor is. T_T Bezzeg Cruhteo...

Remélem nem fog átmenni a sorozat egy szerelmi drámába, és megmarad egy erős háborús vonal. Az új Lovagokra leszek még kíváncsi, mert Saazbaum nem hiszem, hogy képes lesz elcipelni a hátán az "évadot".
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #575 Dátum: 14 dec 07, 15:09:23 »

Saazbaumot nem szitává lőtte Slaine amikor elkattant az agya ?
Naplózva


Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #576 Dátum: 14 dec 07, 15:28:17 »

Ő is túlélte, valószínűleg egyik beosztottja felszedte, aztán a marsi technológiával rendben hozták. Bár, ha jól emlékszem csak a mellkasán lőtte át, aztán Saazbaum mutatta magán, hogy hova lőjön Inahónak.

https://www.youtube.com/watch?v=pBw_1Hu8Enc
https://www.youtube.com/watch?v=LQL78s2fByE&spfreload=10 itt 0:51-nél látstzik, hogy csak a mellkasán találta el, és úgy látszik, hogy ott se komoly pontot Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #577 Dátum: 14 dec 07, 20:01:05 »

Valóban túlélte.

Nagyon remélem, hogy azért rendesen meg lesz magyarázva, hogy Inaho és Hime miért nem haltak meg.

Mondjuk ahogy elnézem Hime tolószékbe került.

Akik nem tudják kivárni a hivatalos soundtracket Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NumVrbn5CRg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NumVrbn5CRg</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 09, 01:06:31 írta Lew » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #578 Dátum: 14 dec 09, 11:52:47 »

Igazad volt Bastian. Úgy néz ki Hatsuna valóban túléli. Már előre sajnálom amikor meglátja Takayat. Mármint ami maradt belőle.

Az új hibrid srác meg badass Nevet
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #579 Dátum: 14 dec 09, 13:37:52 »

Nem tudja majd Hatsuna visszahozni Takayát? Vagy már késő? Persze Okamotoról beszélünk, szóval lehet felcsillantotta a reményt, aztán a következő fejezetben az egyik Hexenjagd tag rálép Hatsunára.

Az új hibrid srác valóban ütős, azt viszont nem tudtam, hogy Murakami tud repülni. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #580 Dátum: 14 dec 09, 14:09:18 »

Azért poén volt, amikor a Hexenjagd be volt szarva, mint az állat és még feldühíteni sem merték a hibrid gyereket, Murakami meg pofán veri Nevet

Szvsz ha jól rémlik, amikor Hatsuna visszahozta Murakamit a halálból, még csak 2-3 perce volt halott és csak egy golyót kapott a szívébe. Meg neki spéci memóriája volt, ezért gondolom az agya sem normális.

De csóri Takaya már csak egy húscafat. Meglepődnék ha vissza tudná hozni, ennyi idő után, szellemi leépülés nélkül.

Amúgy az mennyire gáz, már hogy Neko a legunszimpatikusabb? Nevet Mindig az a csaj a legunszimpibb, akivel egyértelmű, hogy össze fog jönni a főszereplő Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 09, 15:03:15 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #581 Dátum: 14 dec 09, 17:02:26 »

Nyílt titok, hogy Neko a legratyibb, pontosabban az amnéziás Neko. Az, hogy robbantgat meg játssza a süketet, amikor féltékeny már baromira fárasztó. Persze ez is része, a már jól megszokott főszereplő kampánynak, ahol mindig kontrasztba kell állítani a főszereplőt a többi, normálisabb lánnyal csak azért, hogy a végén azt lehessen mondani, hogy sokat fejlődött a főszereplő, meg neki legalább voltak problémái, nem egysíkú karakter. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #582 Dátum: 14 dec 10, 15:13:35 »

Ha másért nem is, azért tisztelem Kishimotot, hogy bejátszotta, hogy Naruto egy mellékszereplővel jön össze.

Amúgy érdekes, hogy amikor normális főszereplő lányt kapunk Pl: Akame, Tsunemori, Lucy a főszereplőnek esze ágában sincs beleszeretni Nevet De ha kapunk valami fogyatékos tsunderét oda-vissza van érte Nevet

SAO : Mother's Rosario

Amikor tudod, hogy mi lesz Yuukival, mert olvastad az LN-t, de mégis így érzed magad a legfrissebb rész megnézése után:

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 12:41:20 írta Lew » Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #583 Dátum: 14 dec 11, 21:59:16 »

Yuuki!!! Sír  http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/42088516.jpg

Az AN-en lehet szavazni 2014-es kedvenc animéidre.
http://www.animenewsnetwork.com/survey/505/
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #584 Dátum: 14 dec 11, 22:38:25 »

tisztelem Kishimotot, hogy bejátszotta, hogy Naruto egy mellékszereplővel jön össze.

+1 Kúl
Ez olyan, amit nem gondoltam volna soha, hogy be fog játszani.

A SAJÓ nem a szívem csücske, szerintem nem is lesz soha, de egy dologra kíváncsi vagyok. Említettek valami Alicization ívet, vagy micsodád, hogy az milyen jó, szuper, meg az addigi legjobb. Lew, meg tudod ezt erősíteni?

Szavaztam, aztán eszembe jutott még egy jó anime, aztán még egy...
Nem tudom 5-re leszűkíteni. Sír
Viszont ez majd segít elkészíteni a hű/nem hű adaptációk listáját.

A Hitsugi no Chaika is véget ért tegnap. Annyira kellett volna az a +2 rész. Az összecsapott finálé ellenére is kifejezetten szórakoztató kis anime volt. Mindenképpen alulértékeltnek tartom. A Bones igazán várhatott volna még egy évet a második évaddal. Úgy talán novelhűen és nem összecsapottan tudták volna lezárni. No mindegy. Hálás vagyok, hogy egyáltalán elkészítették és megismertem. Remélem egyszer valaki majd lefordítja a noveleket.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!