24 máj 14, 22:28:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302971 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #525 Dátum: 14 okt 09, 21:38:00 »

Hendricksen és Diane? Hűha. Sok lesz a Nanatsu maraton Exki. Nem mondom, hogy nem lenne érdekes pár, de szerintem Hendricksent írtál, de Hauserre gondoltál. Hendy a kecskeszakállas, cselszövő Great Holy Knight. Ez magyarul Nagy Szent Lovag, egyébként? Nevet

Ja igaz hoppá Nevet Kicsit hasonló a nevük, ezért összekevertem őket.

Ő viszont szerintem Bannak valami rokona, mert iszonyatosan hasonlítanak külsőre.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 21:38:37 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #526 Dátum: 14 okt 09, 23:18:19 »

Ide jöhetnek akkor nanatsu spoilerek?
Először akkor kerültem kapcsolatba a nanatsu-val, amikor kijött a Fairy Tail Crossover, ez viszont inkább csak elriasztott tőle. Viszont, amikor megtudtam ki a mangaka, akkor természetesen adtam neki még egy esélyt, és szerencsére jól tettem.

Hendricksen karaktere akkor vált szimpatikussá, amikor mondta Helbramnak, hogy kölcsönadja neki az ereje kis részét és már azzal simán a falba építette Meliodast. A legújabb fejezetek mondjuk ennek kicsit ellent mondanak, illetve Hendri se olyan érdekfeszítő már benne.

Amúgy a mangaka előző műve szerintem még mindig jobb, mint ez, de fejlődhet még a nanatsu is.

Hát máshova nem nagyon jöhetnének a spoilerek.
Ej, de nagy a Fairy Tail negatív hatása. Ez a sokadik ilyen jellegű hozzászólás a Nanatsuval kapcsolatban. smirksweat

Az ellentmondással kapcsolatban nem biztos, hogy értelek. Erőszinttel kapcsolatos dolgok? Meg tudom magyarázni, hogy ne tűnjön ellentmondásnak. Nevet

Én kifejezettem élvezem még Hendi előadását. Milyen technikákat tol már?! Kúl

A Kongou Banchou? Azt sajna még nem olvastam.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 23:20:24 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #527 Dátum: 14 okt 10, 21:38:25 »



Hát máshova nem nagyon jöhetnének a spoilerek.
Ej, de nagy a Fairy Tail negatív hatása. Ez a sokadik ilyen jellegű hozzászólás a Nanatsuval kapcsolatban. smirksweat

Az ellentmondással kapcsolatban nem biztos, hogy értelek. Erőszinttel kapcsolatos dolgok? Meg tudom magyarázni, hogy ne tűnjön ellentmondásnak. Nevet

Én kifejezettem élvezem még Hendi előadását. Milyen technikákat tol már?! Kúl

A Kongou Banchou? Azt sajna még nem olvastam.

Ja oké, ha meg tudod, akkor szívesen fogadom, én ezt annyira nem értettem Mosolyog (Hendri nem tűnik gyengébbnek, mint akkor volt, Meliodas viszont szerintem nem lett erősebb, mégis majdnem egyenlő félként harcolt vele)
A Fairy Tail negatív hatásáról meg annyit, hogy tudhatnám már, hogy ne ítéljek elsőre Mosolyog
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #528 Dátum: 14 okt 10, 23:08:27 »

Szerintem Helbram + 20 Szent Lovagos Link + Hendri erejének egy része > alap Hendricksen teljes ereje. Ha a második része az állításnak nem is lenne igaz, Hendri akkor is csak a Hellblaze-t használta, mint speciális képesség, az összeütközés többi részében pedig csak kardforgatás fojt köztük. Mel nem lett erősebb, de Hendri sem a maximumot adta. Bármikor előránthatta volna az Acid-ot, de azt megtartotta másnak. Helbram pedig nyomatta a mágikus kombókat, Mel pedig eléggé le volt strapálva a Byzel Harci Fesztivál után, így viszonylag egyszerűen, de ki tudták ütni. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #529 Dátum: 14 okt 10, 23:49:29 »

Na eljutottam a 97.-hez, ahol most tartunk.

2 dolog.

1. Ez a hosszú harc már kezd baromi unalmas lenni. (Rohadt jó harc, meg minden, csak hiányolom már a sztorit, meg ezek a hosszú harcok mindig már totál valótlanok a végére, hogy már 5x mindenkinek halottnak kéne lennie, de valaki megmenti stb.)
2. Muszály, minden shounen fight manga főellenségnek túllőnie a célon? Úgy értem Hendriksen tök jó logikus volt meg minden, hogy neki is van démon ereje, aztán a semmiből egyszercsak (Aizen módra) van mégegy erősebb démonja a pinyóban, amivel powerupolhat, amiről persze szó sem volt korábban? Ez most minek kellett? Nem lett volja jobb, ha mondjuk azt mondják, hogy idő kell neki, mire megszokja a vér a testét rendesen és eleinte nem volt teljes erejében vagy valami? Vagy egyáltalán mért kellett átváltozni megint. A csóka tutia nem olyan nagyon fontos főboss, hiszen látszólag még bőven nem lesz vége a mangának. Ha Gil megölte volna akkor, vagy esetleg később a másik nagy szent lovag a fiával, az tökéletes lett volna, de így az az érzésem van megint, hogy ez a mangaka is tett egy felelsleges +1 lépést, amitől még ha csak egy kicsit is, valahogy gagyibb lett az egész.

Annyi propszt mondjuk adok a mangakának, hogy itt senki nem áll fel félholtan és lesz 5x olyan erős a barátság ereje által, hanem rendesen előre gondolkozik a mangaka és elvetet a karakterekkel gyógyító dolgokat és elhint gyógyító képességeket.

Hozzá tenném, hogy selytettem, hogy Veronica nem halt meg már akkor, mivel Elizabeth jelenlétében már annó a doktor sem halt meg és Meliodas is gyorsabban felgyógyult, szóval én már akkor ott, amikor Ban-ért mentek biztosra vettem, hogy ez Elizabeth erejének köszönhető. (Elég mangát olvastam már/animét láttam már, hogy az ilyesmiket már kilóméterekről kiszúrjam).

De most már tényleg lerendezhetnék jó öreg Henrit, mert még van egy rakat fegyverünk és egy büszkeség bűnünk, akinek/amiknek se híre se hamva. És még van egy istennő táborunk is, akit meg kell csapkodni, mert azok se jófiúk/lányok az tuti.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 00:05:37 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #530 Dátum: 14 okt 11, 07:47:07 »

A 2. opcióhoz pár gondolat. Maga a démon a pinyóban valóban a semmiből jött, viszont Meliodas démon erejéről is szerintem egyértelműen elmondható, hogy nem a vörös kategóriába tartozik, így számolni lehetett azzal, hogy lesznek erősebb kategóriák. Sőt, szerintem maga Meliodas(aki lehetséges, hogy mondjuk fekete démon) ölte meg a szürke démont. Suzuki tudja, hogy Meliodas teljes erejét még nem sütheti el, ezért muszáj mindig csak egy hangyányival feljebb vinnie az ellenségek szintjét, hogy apránként ébressze fel a démont. Lehet, hogy ez egy felesleges lépés volt Hendrivel, de mivel eddig se híre se hamva egy olyan ellenségnek, aki Hendri felett állna(a klánok most nem játszanak), ezért belőle kell kihozni a maximumot, amíg lehet. A szürke démon, egyébként befigyelt az animében is. Dreyfusszal megöletni Hendrit valóban jó lett volna, viszont azok után, hogy Dreyfus valamiért kilyuggatta Hausert és a Dawn Roar-t, nem érezném rendben lévőnek a dolgot.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #531 Dátum: 14 okt 11, 19:11:02 »

Shingeki no Bahamut - Genesis 1.rész
Elég menő ez az anime. A főszereplőt Favarót még szokni kell. ameddig nem szólalt meg azt hittem, hogy csaj. xD A haja valami borzasztó (vörös, göndör mikrofon frizurája van)még szokni kell de az is meglesz kb a 4-ik részig. A másik férfi főszereplőnek Kaisar meg maffia  haja van. Favaro tisztára csizmás Kandúr a Shrekből xD. A személyisége tök ugyan az. A fejvadászat is bejövős meg ez a kártyás begyűjtés se rossz. A Női szereplő is elég menő. főleg amiatt, hogy démon. Hümm-hümm
Mikor átváltott a szeme az valami nagyon hangulatos volt.  Kúl
Még nem tudom, hogy hova tart a sztori de egyenlőre nagyon bejövős. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #532 Dátum: 14 okt 13, 17:50:00 »

http://www.mangahere.co/manga/nanatsu_no_taizai/c098/
Új Nanatsu no Taizai manga.

Én asszem rájöttem mi Gowther. Mármint melyik fajba tartozik.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dullahan

Lehet, hogy tévedek, de a fejezet alapján esélyes.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #533 Dátum: 14 okt 13, 18:53:09 »

Dullahan? Celty-san. Nevet

Nem rossz elképzelés. Határozottan látok benne fantáziát. Ha nem Dullahan lesz, akkor valamiféle kísértet jöhetne még számba nálam.

Úgy tűnik, hogy jövő héten véget érhet a harc. Mel tetteti, hogy nem tudja használni a Full Counter-t, Hendri ezért ráküldi az Acid-ot, amit majd visszaver rá, amitől a páncélbőre sérthetővé válik és onnantól kezdve bedarálják a Bűnök.

UI: Merlin ember, boszorkány, vagy egy harmadik faj?
...

A Crunchyroll fel fogja tenni cenzúrázatlanul a Terra Formars-t egy későbbi időpontban(gondolom Blu-ray megjelenés). Hála a jó égnek. Több fekete képernyő van egy részben, mint amennyit a történetből látunk. >.<
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #534 Dátum: 14 okt 13, 19:20:53 »

Dullahan? Celty-san. Nevet

Nekem is onnan jutott eszembe. Annó még, amikor a Durararát néztem utána néztem mi ez a dullahan, aztán most, amikor fogja a fejét beugrott, hogy hoppá.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #535 Dátum: 14 okt 15, 06:19:58 »

Azt hiszem belezúgtam a Baby Steps-be  Pirul
A szezon végén néztem meg, két nap alatt. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon tetszett. A karakterek személyisége tetszetős, a főbb szereplők pedig nagyon kedvelhetőek. A zenék mind-mind jók és illenek is hozzá. A történet pedig izgalmas és könnyen át lehet érezni a karakterek helyzetét. A mangát is beértem múlt héten, de pont a legjobb történetszálnál vagyunk szóval nagyon várom a heti fejezetet Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #536 Dátum: 14 okt 26, 00:23:11 »

Örömmel jelentem be, hogy kárpótlásul, az agyoncenzúrázott Terraformars-ért kaptunk, egy még mindig kiemelkedően jó, Psycho Pass és Log Horizon 2. évadot. Már ez a 2 cím elviszi a hátán a szezont, de van itt még egy Parasyte és egy Fate is. Ezzel a 4 animével elleszek szerintem =) + mellé Terraformars manga. Majd ha jön a BD ,végignézem az animét is, mert most nézhetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 26, 00:25:10 írta Lew » Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #537 Dátum: 14 okt 28, 02:58:03 »

Egyik legijesztőbb fej, amit animében láttam Nevet
http://kepfeltoltes.hu/141028/Andou_www.kepfeltoltes.hu_.png

És ez egy főként comedy animéből van.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #538 Dátum: 14 nov 06, 20:58:13 »

Bejelzett az Index detektorom. Nevet
http://oi57.tinypic.com/2u8j5lj.jpg

Az bizony a NT 7. kötete a polcon. Kúl
http://r-s.sakura.ne.jp/w/n/ni_c07.jpg

...

A fehér Chaikát, ha jól tudom Chaika Trabantnak hívják, erre megjelenik egy Niva Lada nevű karakter is. Best. Name. Ever. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #539 Dátum: 14 nov 06, 22:07:14 »

Olyan sok az LN amit olvasni kéne...! xD

Most a No Game No Life LN-t olvasom. Még 1 fejezet van és beérem az angol fordítást. Nevet A helyzet az, hogy Jibril még menőbb és szeretni valóbb lesz mint az animében. Nevet Lesz egy rész, hogy felajánlja Sorának, hogy ő kihordana neki egy gyermeket. (mikor a fajok közti keveredés a téma) de Shiro csúnyán nézz rá. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!