24 máj 13, 21:58:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 302766 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #510 Dátum: 14 szep 22, 21:44:47 »

Nem tudom, hogy hova írjam, hogy semmiképpen se bukkanjak spoilerekbe.
Szóval valaki fel tudna világosítani az Attack on Titannal kapcsolatban? Mármint nem a sztorival kapcsolatban, hanem a különböző OVA-k, jövőbeni filmek, mellék manga történetek, és ezek feldolgozásai, és valami infót a második évaddal kapcsolatban.
Előre is köszi  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #511 Dátum: 14 szep 28, 18:40:50 »

Nézd meg a sorozatot, majd az ovakat, aztán manga, mert 2. évad még nem most lesz.

Aldnoah.Zero 12.rész

Erre ki számított? Laza 3 perc alatt a 4 főszereplőből agyonlőttek 3at  Hmm? Én ezt nem fogom kibírni Januárig  Szomorú
Naplózva


Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #512 Dátum: 14 okt 01, 17:54:06 »

Persze, a sorozatot megnéztem, az OVA-kat is ismerem.
De a Levi's birth, és a Before the fall spin-offokat is megfogják animálni, nem? Mert akkor megvárom. Erről, ill. arról akartam infót, hogy állítólag fognak filmeket csinálni. Erről tud valaki valamilyen infót?
A második évadot meg természetesen megvárom  Nevet
Úgy olvastam, hogy jövő nyáron jön. Annyit tudok várni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #513 Dátum: 14 okt 08, 03:29:40 »

Az új animék közül még csak 1-2-t láttam, de

Inou Battle wa Nichijou-kei no Naka de = A szuperképességgel való harcok mindennapossá válnak

tűnik a legmókásabbnak (Az egértelmű befutók mellett). Amolyan Chuunibyou + Szupererő + Seitokai no Ichizon feelingje van. A karaktereket már egy rész után birom. Igaz egyikük sem kifejezetten újdonság, de a szupererősdi ad neki egy különös fűszerezést.

Mindenesetre mosolyt csal a számra a rész, csekkoljátok le.

---------

A Nanatsu no taizai amúgy csak engem emlékeztet a dragon ballra? Kékeszöldes hajú csöcsös csaj elindul, hogy összeszedjen 7 dolgot, közben találkozik egy kissráccal, ráadásul mindkettőben van egy beszélő disznó.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 04:26:48 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #514 Dátum: 14 okt 08, 18:32:13 »

Amiket elkezdtem:

Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Szerintem nem kell magyaráznom. Egyértelműen a szezon legjobbjának várományosa.

Nanatsu no Taizai
A Fairy Tail crossover óta követem és nagy rajongója vagyok a mangájának. Elégedett vagyok az adaptáció minőségével. Ha az 50. fejezetnél zárják le, akkor minden klappolni fog.

Amagi Brilliant Park
Gatoh Shoji és a KyoAni ismét együtt. Bonta-kun is visszatért, új személyazonossággal. Az első rész alapján kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. A főszereplő olyan, mintha Orekit és Tomoyát egybegyúrták volna, de a végeredmény egy nárcisztikus személy lett. Kíváncsi vagyok mi történt a múltjában. A hercegnő ruhás csaj elvileg vak, de úgy tűnik, hogy az anime ettől inkább eltekintett.

Trinity Seven
A manga ismeretében nagyon vártam már az animét. Ez az a széria, ami gyakran áttöri a negyedik falat, nem veszi magát komolyan és az jókat kacaghat rajta. Főszereplőnk nem az a tipikus hárem főszereplő, hanem perverz, őszinte és szókimondó. A háremünk sem az a szokványos, ugyanis nincsenek tulajdonképpen belharcok a főszereplőért és senki sem bánja, hogy ez egy hárem. Ez van megspékelve egy mágikus világgal és a főszereplő gyerekkori barátjának eltűnésével. Az OP és ED iszonyatosan bejön nekem. Annyit sajnálok csupán, hogy 12 részes lesz, így egy havi mangához képest próbálnak meg 29-30 fejezetet adaptálni(az opening képi világa alapján ez jött le) ebben a 12 epizódban, ami már az első részben megmutatkozott, hogy hangyányi kihagyásokkal, módosításokkal járhat.

Egyelőre ennyi.

...

A Chaika második szezonja csak 10 részes lesz, de legalább egy hű zárás van készülőben, ami nem jellemző a Bones-ra.
A Log Horizon 2-t egyben szeretném majd megnézni. 25 részes lesz, viszont csak 2 novelnyi használható anyag van, ráadásul a Deen vette át a szériát. Mi lesz ebből...
A World Trigger-t terveztem még, viszont a Toei készítette és az értékelések alapján nem hazudtolták meg magukat.
A Gokukoku no Brynhildr OVA pedig iszonyatos lett. Egy átdolgozott, mangás jeleneten kívül nem sok jót tudok mondani róla.

@Exkirion

Sok manga szakértő fejtegette már, hogy Suzukit valószínűleg Toriyama inspirálhatta. Elizabeth haját ugyanakkor én ezüst színűként tartom számon.

Szerk:

A Terra Formars-t elfelejtettem, nem véletlenül. A legcenzúrázottabb anime, amit mostanság láttam. Akit ennek ellenére is megfogott, annak a mangát javaslom inkább. -_-
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 20:54:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #515 Dátum: 14 okt 08, 18:53:40 »

A Log Horizon 2-t egyben szeretném majd megnézni. 25 részes lesz, viszont csak 2 novelnyi használható anyag van,

Tévedés. Egy hete jött a ki a 4. olyan novel, amiből még egy betűt sem dolgoztak fel korábban.
De majd meglátjuk.

Ahogy nézem a Deen-ék csak besegítenek. A készítők nagy része maradt.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #516 Dátum: 14 okt 08, 19:15:24 »

Örülök, hogy tévedtem akkor. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #517 Dátum: 14 okt 09, 00:43:29 »

A Terra Formars-t elfelejtettem, nem véletlenül. A legcenzúrázottabb anime, amit mostanság láttam. Akit ennek ellenére is megfogott, annak a mangát javaslom inkább. -_-

Sajnálattal hallom =/ Ezt vártam legjobban a szezonból.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #518 Dátum: 14 okt 09, 01:11:44 »

Aki egyetért velem, hogy a 7ds (Nem a nintendo nem adott ki új kézikonzolt, a 7 deadly sins) opening zenéje baromi jó, azoknak itt a full verzió

https://www.youtube.com/watch?v=ciXe17TVi98
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #519 Dátum: 14 okt 09, 09:16:52 »

Egy hangyányit mintha fel lenne gyorsítva. Gondolom a szerzői jogok megsértése miatti eltávolítást akarják elkerülni ezzel, ami mára már egy bevett szokássá vált. Ez a változat legalább nem vitte túlzásba. Hmm, talán még jobb is lett ezzel a pici gyorsítással. ^^

Én ennek várom a full verzióját:
https://www.youtube.com/watch?v=NHii46IQ3d0#t

@Lew

Nekem mondod. Ott van alternatívának a Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, de egyszerűen nem érdekel, így nem kezdek bele, hiába mondják, hogy milyen jó lett. Én egy normális Terra Formars adaptációt szerettem volna. :/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #520 Dátum: 14 okt 09, 18:32:28 »

Na a 68. fejezetnél tartok a Nanatsu no taizai mangában.

A Bujaság bűne (Gowther) és az irigység bűne (Ban) a két legnagyobb arc Nevet Mondjuk az előbbire kajak azt hittem először, hogy csaj.

Kicsit mondjuk poén, hogy az összes bűn pont ellenkező személyiség, mint a bűneik.

-A Düh bűne Meliodas mindig halál nyugott.
-A Kapzsiság bűne Ban a legönfeláldozóbb és empatikusabb.
-Az irigység bűne Diane a legodaadóbb.
-A Lustaság bűne Kind/Harlequin a legtisztességesebben dolgozó tag.
-És a bujaság bűne Gowther a legasexuálisabb mindközül Nevet

(A többiekk még nem voltak benne ott, ahol tartok.)

Kiváló kis manga ez és remek móka. Remélem a többi anime rész is ilyen jó lesz belőle, mint az első amúgy.


Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #521 Dátum: 14 okt 09, 18:56:59 »

Hogy tetszett a Physical Hunt nevű képesség? Lehet, hogy csak én gondolom így, de az a képesség eszeveszettül erős. Teoretikusan még egy Goku kaliberű tagot is le lehetne verni vele(tudván a használót), vagy csak a fanság beszél belőlem. Nevet

Gowther mellett nem tudok elmenni anélkül, hogy az FMA Lust-ja jutna az eszembe. A kontraszt picit erős, persze nem csak náluk. ikszdé

Jók ezek az összehasonlítások a bűnök és a személyiségek között. Meglátjuk mi lesz a helyzet a másik kettővel. ^^

Hendricksen karakterét egyébként nagyon bírom. Olyan klasszikus, vérbeli rosszfiú érzését kelti bennem, akinek van karizmája ahhoz, hogy minden áron véghez vigye a célját. Helbram is megérdemli, hogy megemlítsen, mint menő ellen-t. Kúl

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #522 Dátum: 14 okt 09, 19:43:31 »

Bannál szerintem tök mindegy, milyen képesség van, mert amúgy is halhatatlan Nevet

Hendricksen a széria Han Solo-ja. Ha King nem vigyáz még lenyúlja Dianét Nevet
Helbram szerintem pride amúgy. Datt úgy néz ki, mint pride a körözési plakáton.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #523 Dátum: 14 okt 09, 20:19:25 »

Lényegében igen, de pont azért írtam Goku kalibert, mert a halhatatlan is meghalna, ha a bolygó vele együtt pusztul, de Goku nem pusztítaná el a bolygót. ikszdé

Hendricksen és Diane? Hűha. Sok lesz a Nanatsu maraton Exki. Nem mondom, hogy nem lenne érdekes pár, de szerintem Hendricksent írtál, de Hauserre gondoltál. Hendy a kecskeszakállas, cselszövő Great Holy Knight. Ez magyarul Nagy Szent Lovag, egyébként? Nevet

A Helbram/Love Helm anagramma leesett? Heruburamu=Rabuherumu. Egyszerű, de ötletes. Mosolyog
Nem rossz elmélet Pride-ra. Belefutottam egy olyanba is, miszerint Hawk lesz Pride. Mennyi az esély arra? ^^"

Majdnem elfelejtettem: az animében csak nem lelőtték a bűnök Szent Kincseit? Gondolkozik

« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 20:21:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #524 Dátum: 14 okt 09, 21:13:31 »

Ide jöhetnek akkor nanatsu spoilerek?
Először akkor kerültem kapcsolatba a nanatsu-val, amikor kijött a Fairy Tail Crossover, ez viszont inkább csak elriasztott tőle. Viszont, amikor megtudtam ki a mangaka, akkor természetesen adtam neki még egy esélyt, és szerencsére jól tettem.

Hendricksen karaktere akkor vált szimpatikussá, amikor mondta Helbramnak, hogy kölcsönadja neki az ereje kis részét és már azzal simán a falba építette Meliodast. A legújabb fejezetek mondjuk ennek kicsit ellent mondanak, illetve Hendri se olyan érdekfeszítő már benne.

Amúgy a mangaka előző műve szerintem még mindig jobb, mint ez, de fejlődhet még a nanatsu is.
Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!